Holandská chovka, která šlechtí francouzské buldočky s nosem
Holandská chovka, která šlechtí francouzské buldočky s nosem
Jsem to našla, Dominikána tam není, ono to porovnává i kvalitu života, zdravotní péči atd. a to si myslím, že v Dominikáně není nic moc. Ta je dobrá tak akorát asi do rezortu, ale mimo to bude dost tragédie.
N YT má videa nějaký Dominikánec co se oženil a přestěhoval sem, jednu dobu jsem se na to dívala a co tam vyprávěl o domovině tak jako nic moc.
Tak jistě to zabezpečení nikdy nebude stoprocentní, ale prostě tohle Nezadávajte přístupové údaje nikam na zaslané odkazy eliminuje určitě tak 90% těch podvodů, ale je to marný marný marný.
Šiba s vlastním názorem 😀
Ale vždyť je to furt dokola a stačí jedno jediné - nikdy nikam mimo přímo stránky své banky nezadávat přístupové údaje k účtu.
A nebo si vybrat bezpečnější banku, třeba u spořky se bez ověření v mobilu nikdo do účtu nedostane, i když přístupové udaje zná.
Ti lidi jen stojí a nic nedělají, protože nevědí co mají dělat.
Naprostá většina lidí to má se psama jak s dětma, netuší jak to funguje a co dělat, aby to fungovalo lépe a tak jedou stylem pokus, omyl a selský rozum co fungoval vždycky.
No já teda nevím, ale myslím, že pro většinu dnešních dětí je televizní vysílání a rádio naprosto neznámá věc. Tam si teda můžou dávat dětské pořady jaké chtějí. 😀
Dneska si prostě děti pouští jen co chtějí vidět nebo slyšet a nečučí na to co zrovna dávají.
Ono už aby to bylo u všech plemen, plemenné knihy u většiny plemen jsou uzavřené víc jak 100 let a to prostě není dobrý.
Ve Skandinávii byli vždycky v chovu pokrokoví.
No ale bohužel se obávám, že minimálně v Německu toto narazí, jako se to stalo u špiců a to šlo jen o křížení v rámci plemene, ale oni jsou posedlí i barvama a pak tyhle ozdravný experimenty a jejich potomci mají dost omezený fungovaní neb Německo jim říká neee.
Je to chudák, kdyby zůstala tam kde to znala v Rumunsku, bylo by jí daleko líp.
Koluje to takhle po netu.
Brzo bude, už je prý v posledním stádiu testování.
No byl teď někde top 10 kam se přestěhovat a Kostarika byla až třetí a první byla Panama a ta by mě popravdě nikdy ani nenapadla.
Ale prostě střední Amerika asi vede a pravda co se týče globální geopolitiky, tak o ní člověk v podstatě neslyší, což je dneska největší výhoda.
Jo, to teď dělá můj současný pes, jídlo od cizích lidí je podezřelý a lepší nežrat, takže už si od pár lidí nevzal ani párek nebo maso. A když mu já přivezu novej pamlsek, tak si ho sice vezme, ale pak položí, půl hodiny zkoumá a pak teda sežere. 😀
Ale misku vyjede za minutu neb se těší na svůj oblíbený pamlsek.
Já měla kdysi nežravce, on jako většinou žral, ale strašně málo, tak jsem ho naučila, že prázdná miska = extra dobrý pamlsek a fungovalo to, od tý doby to praktikuju na všechny psy a zatím teda nežravec žádný. 😀
Bych zkusila misku z jiného materiálu.
Ale obecně teď je období háravek, můj pes je teď taky na zabití a moc nežere.
Zrovna Stafordi má pěkný videjko jak na volně pobíhajícího agresivního psa a prej existujou gelový pepřáky, který po výstřiku držej lajnu a nerozptylujou se po větru a tak a doporučuje to tam jako nejlepší variantu.
Však to už vrátil zpátky.
A pořad Jílkové je holt pro jiný druh diváků, sledovanost má myslím pořád.
No můj pes taky takhle štěká, takže není to tak, že všichni psi štěkají jako čivava nebo tak nějak. Asi čím přírodnější plemeno, tak se to víc podobá tomu vlčímu štěkání.
Našla jsem tohle, jako štěkot to je https://www.facebook.com/WildlifeScienceCenter/videos/wolf-barking-behavior/236077594176381/