Aktuálně: 4 886 inzerátů174 944 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
honzapm
honzapm (269 příspěvků) 26.05.2023, 08:16:28 xxx.xxx.0.1

Pane Pokorný, oba, moc děkujeme za vaši aktivitu a snahu.

Kdyby bylo potřeba udělat sbírku, rádi přispějeme na chod a fungování.

Ano, bylo by dobré nastínit vizi do budoucna - zda má smysl investovat čas, know-how, fotky tady.

K vylepšení - prosím, bude-li možné - možnost editovat příspěvek. Třeba 15 minut po odeslání (i když náhodně přispěje někdo další). Někdy se nenahrají všechny fotky, otočí se, pořadí nedává smysl, odkaz nefunguje nebo je potřeba něco doplnit. Nahrávání fotek - prosím, bude-li možné, možnost nahrávat více fotek najednou. Ne postupně po jedné. Možnost označit fotky v PC a přetáhnout je sem najednou. Moc děkuji.

Bude-li možné, zobrazit miniatury právě nahraných fotek - vidíte, co jste přesně nahráli, co se bude odesílat jako příspěvek, možnost změnit pořadí nahraných více fotek. Děkujeme moc.

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 25.05.2023, 21:25:39 xxx.xxx.0.1
Fikovnice:

Prosím, má smysl psát zde Zrzavcové? Nebo teda SZ zde nefungují? Víte to někdo, prosím?


Na zkoušku jsem vám napsal zprávu.

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 25.05.2023, 21:07:52 xxx.xxx.0.1

Ano, znám dojezdy takových fór osobně. Diskutovat se tam stále dá. Ale když se třeba vyčerpal limit pro počet nových přezdívek, tak už se nikdo další nemohl registrovat. A tady někdo chce někomu něco sdělit a nevydrží ani 40 minut. To je pak těžké, adm,inistrovat. To by nechtěl dělat nikdo. 

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 25.05.2023, 20:33:58 xxx.xxx.0.1

Na FCB mají poslední příspěvek před 2 lety (chovzvirat).

Těžko říci, jak to funguje tady na webu. Osobně to moc optimisticky nevidím. Ale třeba budeme mile překvapeni. Já jen aby to někteří automaticky nebrali jako plnohodnotnou náhradu. A když vidím ty požadavky hned (fotky, zprávy, smajlíky, palce nahoru), tak bych se nedivil, kdyby honem nikdo nezačal skákat, jak někdo pískne. Já vím, že je to pro vás důležité. Součást. Ok, ano, jistě. Ale pochopte - všude se to ruší. Všude. A tady čekáte zdarma co? Nečekejme raději nic, uskromněme se - a třeba budeme mile překvapeni. 

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 25.05.2023, 19:22:33 xxx.xxx.0.1

Dal jsem do sekce Drůbež ráno inzerát. Protože dost lidí čte inzerci a diskusi moc ne. Takže o změnách nemusí vědět. Nic neporušoval, nikam nesměroval - jen informoval, jako oni informují v diskusích. Ale inzerenti to často zatím vůbec neví. No - tak ho smazali. 😄

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 25.05.2023, 17:11:41 xxx.xxx.0.1
hmn_:

tento závazný pokyn bude vydán zde?

jako abych neměla neuposlechnuvší prů.ser, bych nerada......

 a je fakt, že ty palečka nahoru, ale i ty kdysi dolů, chybí (automaticky sjíždím myší a kde nic tu nic)

nemusely se zbytečně duplikovat věcně kvalitní, a my líní jsme nemuseli vytvářet slova k prostě líbí se mi, je to milé atd......

 

 


To bez lajků je náhodou jedině dobře. Podporuje to diskusi jako takovou.

Jednak je bl.bé vyloženě neodpovědět a druhák ti, kteří neměli tolik lajků, se někdy cítili nedocenění a neměli tolik chuť debatovat. Ověřeno. 

Takže toto je takové srovnání všech, všichni jsou si rovni.

Na iF mě dokonce napadali, že si ty palce nahoru dávám sám sobě (jako kdyby to něco znamenalo nebo kdyby to bylo technicky možné).

Je to nesmyslná zbytečnost.

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 25.05.2023, 17:07:57 xxx.xxx.0.1

To je náhodou jedině dobře. Podporuje to diskusi jako takovou.

Jednak je bl.bé vyloženě neodpovědět a druhák ti, kteří neměli tolik lajků, se někdy cítili nedocenění a neměli tolik chuť debatovat. Ověřeno. 

Takže toto je takové srovnání všech, všichni jsou si rovni.

Na iF mě dokonce napadali, že si ty palce nahoru dávám sám sobě (jako kdyby to něco znamenalo nebo kdyby to bylo technicky možné).

Je to nesmyslná zbytečnost.

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 25.05.2023, 10:51:58 xxx.xxx.0.1

Jsou tady i vtipy a předpověď počasí. To je super. Počasí já jinak nesleduju a pak čučím, že má zase mrznout atd. Nakonec to Šárka udělala dobře a bude líp.