Aktuálně: 4 636 inzerátů177 776 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů
bassrock
bassrock (75 příspěvků) 15.06.2023, 10:11:37 xxx.xxx.251.2
kometa:

Proto blahořečím svému gynekologovi, který dělá při každé prohlídce i ultrazvuk. Ten by myom nepřehlídnul.

Hlavně, že už jste v pořádku.


No jako on utz dělal, ale pořád mlel, že je to ještě v pořádku a že to není moc velký - zřejmě neuměl měřit na tom utz. Ten nový mě projel, zastavil, změřil, na chvíli se odmlčel a pak už to jelo 🙂 bohužel, díky té prodlevě jsem šla klasicky pod kudlu, nešlo to laparo, takže mě přefikli od kyčle ke kyčli, jizva hnus, občas táhne, ale jinak můžu a zvládnu vše. A schody zase vybíhám 🙂

A to, že nemusím každý měsíc plánovat, co kdy můžu a nemůžu (problém byla i delší vyjížďka, dovolená, řešila jsem i oblečení - ne světlé, kdyby nehoda apod.) to je úžasnééé stars

 

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 15.06.2023, 09:10:34 xxx.xxx.251.2

Buggyro, kokardy teď prodávám po 35,- kus.

 

Jinak anemie - haha, o tom bych mohla psát eseje. Měla jsem velmi podobné příznaky vyjma těch neklidných nohou. U mě způsobená dlouhodobým silným menstruačním krvácením, takže 10 dní jsem krvácela, úplně marná a unavená a dalších 14 dní se vzpamatovávala a tak pořád dokola. Skončilo to vloni, poté co jsem změnila gynekologa, když ten původní stále mlel že silnější krvácení je příznak klimakteria a ten nový na první kontrole objevil v děloze myom vel.20 cm a už mě hnal do nemocnice na operaci. Při předoperačním rozboru krve mi vyšel tak nízký hemoglobin, že mi obvoďačka ještě odpoledne volala, kde jsem, že pro mě posílá sanitku. Při odpovědi, že v brdských lesích na koni, málem omdlela 😄 nicméně jsem druhý den putovala do nemocnice na transfuze, pač by mě jinak neodoperovali a tam mi nejdřív na příjmu nevěřili, že mám ty hodnoty, co mám v papírech, pač bych jinak prý nedošla, ale po kontrolním rozboru naznali, že mám. Dostala jsem kanylu a postupně do mě nateklo 9 pytlíků krve a 2 plazmy, než jsem byla uznána za hodnou operace. A to jsem stále byla na nízkých hodnotách hemoglobinu. Čísla už si nepamatuji, je to přes rok, ale někde je doma mám. Doktor usoudil, že jsem se té chronické anémii přizpůsobila a proto jsem byla schopna jakž takž fungovat.

A po prvním pytlíčku krve jsem měla pocit, že můžu běhat maratony a pak po těch 9 měli problém mě udržet na oddělení 😄 pak mě rozřízli a měla jsem utrum. Ale ten pocit, že zase můžu chodit do schodů bez zadýchání a zastavení v polovině - mluvím třeba o pěti schodech - ten byl úžasný!

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 14.06.2023, 13:52:18 xxx.xxx.251.2

Tedy musím přiznat, že když mi ve služebním někdo skočí pod auto či jinak potřebuji prudce zabrzdit, tak mi automaticky dupnou obě nohy - pravá na brzdu a levá do vzduchoprázdna 😄 a jak má to auto ostrý brzdy, tak se nedobrovolně zakousnu do volantu, popř.si dám čelíčko 😄

Paniku při příjezdu na křižovatku si taky pamatuji, já zase zmrzla, zůstala jsem stát a vyděšeně zírala vpravo vlevo a svírala zpocený volant a nejela 😄 ale to je pravěk

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 14.06.2023, 13:31:47 xxx.xxx.251.2
Horsana:

Aha, ok, myslela som si, že je to nejaká zdravotná prehliadka :)

By the way, je tu niekto, kto prešiel z auta s manuálnou prevodovkou na automat? Potrebovala by som povzbudiť :D


Horsano, já mám vlastní auto manuál a služební automat. Je to trochu na palici, vždy když sedám do služebního, říkám si Odlož levou nohu, odlož levou nohu 😄 po chvíli už jsem se chytila, teď přesedám bez problémů, ale stále mám radši svůj manuál.

Exmanžel si koupil automat, mělo to všechny možné funkce - adaptibilní tempomat, hlídání pruhu, trafic asistent a já nevím co ještě, a po půl roce s ježděním s tím super autem neuměl moje obyč ani zaparkovat do garáže - prý kde máš kameru nebo aspoň senzory? Nemám, couvám na zrcátka - a on už to neuměl. Na lepší (a míň náročnější) se asi zvyká rychle.

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 07.06.2023, 13:56:41 xxx.xxx.251.2
efe:

A SWAT už se dá zase koupit?


Noo, je to taková podpultovka, občas seženu na FB, občas někde přes někoho, kdo má známého v zahraničí a pošle to sem. To samé řeším s Killitchem, už si příjdu jak v pašeráckém světě.

 

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 07.06.2023, 13:54:57 xxx.xxx.251.2
efe:

No přesně! Já to tak taky mám, já se vyloženě těším, až se s Dadlou venku pobavíme, kam jako dneska jedeme a tak. Kobyla je prostě každej den jinej kůň, žádná nuda thumb-up


Já jdu dneska odčervovat, to zase bude diskuse, zda je nutné tu pastu pozřít celou či ne a s quaculou, zda je nutné sežrat i tu tubu 😄😄

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 07.06.2023, 13:47:17 xxx.xxx.251.2

Oooo, myšatý pavouček ... ňuňuňu ❤️

O diskusích s kobylou bych mohla psát eseje 😄 ale mě to baví víc, než ty chlapské mozečky. Každý má, co zasluhuje 😄

 

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 07.06.2023, 13:44:12 xxx.xxx.251.2

Já na Madam muchařku používám střídavě měsíčkovou vazelínu z DM a Protection (růžovku). Právě na ti linii pupíka a vemínko. Když je nejhúře, což je většinou na podzim, nasadím tajnou zbraň SWAT. Ten pomůže vždy.

Ale je to muchařka a je hodně citlivá na každý kousanec. Jinak ta vazelína klasická z lékárny funguje na soudružky ze stáda dobře. Ty malé minikurvy se v ní utopí a nekousnou, jen koně jsou takoví olepení a špinaví.

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 06.06.2023, 13:17:25 xxx.xxx.251.2
Zrzavci:

Že sem tak drzá a vstupuju, páč tady v tichosti obdivuju toho rezatýho prdíka  - když si zmáčknete diskuzi jako obecně, tak v tom seznamu témat u svého tématu pravo uvidíte podtržené dnes+čas (nebo datum+čas) a pod tím jméno toho, kdo byl tím posledním, který přispěl. Když kliknete na to označení dnes+čas (nebo datum+čas), je to aktivní a přenese Vás to na konec diskuze.

osobně vybádáno nedávno


Ooo, moc děkuji! Tak to mě nenapadlo, hledala jsem všude možně.

Díky Zrzavý spasiteli 😄

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 06.06.2023, 12:59:07 xxx.xxx.251.2

Liška je kouzelná!

Já se tady nějak nedokážu orientovat, chybí řazení příspěvků od nejnovějších, nechce se mi pokaždé rolovat dolu, abych zjistila, že nic nepřibylo pleading tak mě to nějak odrazuje od psaní, už takhle jsem psala míň než četla, jsem už takový asociální typ.

 

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 31.05.2023, 14:28:56 xxx.xxx.251.2
efe:

Dneska se ke koním opět nedostanu. Postihl mě poprvé v životě zánět močových cest a teda netušila jsem, jak může blbej močák strašlivě bolet.... uffff...


Velmi soucítím! Na tohle jsem hodně citlivá a vím o co jde ... když při čurání jedné kapky vykousnu dlažku ze zdi ... tak se to dá ve zkratce popsat...

Doporučuji neváhat, pokud do jednoho dne nezvládneš volně dostupnými prostředky, neváhej jít k dr., nejlépe urolog. Já to takhle jednou zanedbala a když tekla červená, musely se nasadit hodně silná atb. Držím palce a přeji hodně rychlé uzdravení!

bassrock
bassrock (75 příspěvků) 29.05.2023, 13:46:32 xxx.xxx.251.2

Hurá, tak se mi povedlo se zde zaregistrovat. Bohužel nemůžu teď najít původní profilovou foto s Myší, která je též specifická - ode mě vše, od jiných máloco.

Ale s věkem se to lepší, ted už zvládá většinu věcí, ale má podmínku ženského pohlaví u lidí 😄 prostě chlapy nebrat.

Jako vím, že to není ouplně k tématu, ale chtěla jsem vyzkoušet nové prostředí a registraci.