Aktuálně: 4 979 inzerátů173 937 diskuzních příspěvků17 749 uživatelů

Červnová teplákovka

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 26.05.2023, 09:14:42 xxx.xxx.0.1

Máme tu červen. Krásný měsíc. Nejdelší dny v roce, příroda svěží, plná energie. Škoda otálet na gaučíku u PC. To by Přemysl Olympionik První, zakladatel slavné Teplákovky, koukal, kam až jsme došli. 😈

 

Včera bylo zase 12 vajíček od 12 komtes. Jsou to údernice, které strčí hybridky do kapsy. Kloaky jim rozhodně nezahálejí. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Bodlinka
Bodlinka (977 příspěvků) 26.05.2023, 19:25:19 xxx.xxx.19.60

Olive s modrou hlavou, protože si před měsícem o něco rozsekla krk a měla to šité Jedna ze dvou HG olive v čr. Náhodný nález v nákupu z Francie.

Obrázek
jara.t
jara.t (136 příspěvků) 26.05.2023, 20:15:30 xxx.xxx.205.181
Zdravím domácí a přeběhlíky. O chovzvirat.cz jsem se náhodně dozvěděl včera a hned jsem se tu zaregistroval. Je to tu skvělé. Dnes jsem několika lidem poslal odkaz sem, tak snad se nás tu sejde co nejvíce.
Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 26.05.2023, 21:49:09 xxx.xxx.83.42

jéé, Bodlinka! A bery!

Je to tu čím dál lepší :-)

Já snad ze všeho nastartuju foťák a pořídím nějaké momentky svých hybridních údernic, které nesou zuřivě 3/3 :-D

Dneska prý 17týdenní hybridka první minivajíčko :-) juch!

Anonymní (neregistrovaný) 27.05.2023, 06:31:14 xxx.xxx.33.130

ne,ne,sa spieva,mna sa nezbaviš, som tvoj ....muž😄tie tatry by som vam odporučal,ako som už spominal,sprievodca zadarmo,tažko sa mi to piše,ale ked som to už raz slubil😄

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 27.05.2023, 22:03:00 xxx.xxx.0.1

Krása střídá nádheru, Javorko.

Já dnes byl za naší předsedkyní květinového výboru.

Ta má skalku! Taková krása a nádhera.

No, já se tam snad vtírnu znovu, s aparátem. 

Má úcta. 

honzapm
honzapm (269 příspěvků) 28.05.2023, 21:42:07 xxx.xxx.0.1

Všechny zdravíme a máváme.

Javorko, nejela jste letos na Chelsea?

Proč vono je to vždy v termínu, když líhnu kuřata?

Ach jo. 😛

 

Phorum - a kdo vy vlastně jste? Já jsem zvědavej.

 

Buggyra
Buggyra (3214 příspěvků) 29.05.2023, 09:04:26 xxx.xxx.198.226

Tak jsem začala mládky pouštět z jejich pravidelně přesouvaného výběhu k večeru na volno (k večeru proto, že tam jsem a můžu hlídat, a také proto, že večer jsou přeci jen už takové klidnější, tak se nerozeběhnou po krajině).

A včera už byly nějaké otrnulé, a vyrazily na špacír, za vedení jedné staré slepice (určitě té problematické, která mi vodí ty ostatní až k sousedům!). Naštěstí se byly podívat jen tak jako dvacet metrů podél stromů, a moc se nerozvášňovaly. Potěšilo mě však, že se za půl hodiny (v obvyklý zavírací čas) spořádaně vrátily ke kurníku :-)

Nasadila jsem jim do kukaně v kurníku nějaká ta vejce (podkladky nemám, snad to nebudou jíst), a už je tam vysezený důlek od nějaké čekatelky, tak se těším, že je to snad zaujalo a pokladou tam. To ještě s vypouštěním na volno počkám, než se seznámí s tímto režimem, aby si nechodily klást, kam jim libo.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.