Aktuálně: 5 027 inzerátů173 639 diskuzních příspěvků17 746 uživatelů

Co dneska?

Horsana
Horsana (641 příspěvků) 02.06.2023, 11:23:53 xxx.xxx.40.140

Balím na kongres, v nedeľu a pondelok budem na Sihle, takže poňuňám Líštičku.

A nechávam tu pacienta s intermitentnou horúčkou, neskutočne ma to serie, ale proste na ten kongres chcem ísť, akútne stavy u koní - to ja fakt môžem, speaker je skvelý.

Tak ešte nejaká Líštička :)

Dámičke blahoželáme, už má 18, takže už môžeš kúpiť pivo aj jej :D :D 

Obrázek Obrázek Obrázek
efe
efe (1052 příspěvků) 02.06.2023, 12:50:14 xxx.xxx.199.5
Odpověď na příspěvek uživatele Horsana z 02.06.2023, 11:29:21

Dnes čtvrtý den na ATB a chvílema už o močáku nevim, takže úspěch. 

Fotka je stará asi dva tři roky, to jsme ještě měli uprostřed ralských lesů občerstvení, teď máme leda prt... 😕

Heh, krátký koně, to je i můj osud, soucítím 😄

Buggyra
Buggyra (3195 příspěvků) 05.06.2023, 10:25:23 xxx.xxx.198.226

Včera jsem byla na návštěvě pastevního chovu polských koniků, ani jsem netušila, že tady v okolí to někdo chová. Mám tedy za to, že nejsou tak úplně všichni označení, a určitě nejsou pod pravidelným veterinárním ani kovářským dohledem, prostě tak jako napolodivoko, v jedné ohradě s kravkami (což jsem se dočetla že je super kombinace). Jak jsem nerada uprostřed stáda cizích koní, tak tady mi to nevadilo, všichni koně přirozeně vychovaní, vlídní, hodní, rozuměli tomu, jestli si chci s nimi povídat nebo ne, nikdo se na mě nezašklebil, bylo to zajímavé - evidentně vidí lidi rádi.

Viděli jsme též běžet lišku, klusala si volným krokem pastvinou, a když zblejskla lidi, tak vzala nohy na ramena a pelášila k lesu :-)

Foťák jsem neměla, a vlastně ani souhlas majitele k focení, majitele jsem potkala až vlastně po opuštění koní :-D ale třeba příště něco nafotím, taky je tam zrzavé hřibátko od zrzavé kobyly...


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.