Aktuálně: 4 319 inzerátů190 581 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Jak se vám venčí?

sutrik
sutrik (374 příspěvků) 02.12.2023, 18:14:05 xxx.xxx.90.217
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 02.12.2023, 17:47:02

Jsem háklivá na příliš vytopené a nevětrané místnosti. A ráno se k tomu přidala dehydratace po noci. Plánovala jsem jen vyvenčit a ještě na chvilku zapadnout do postele. Tak jsem se ani nenapila. Neplánovaně jsem sáhla po lopatě. A po návratu do tepla se mi začala motat hlava. Sedla jsem si na zem, obvykle to stačí. Tentokrát ne. Mívám to zřídka a až do mdloby to šlo naposledy tak před 10 lety. Tenkrát jsem byla i u doktora, znovu se tam podívám. Aspoň zjistím, jak se změnila ordinace 😉

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 02.12.2023, 18:35:30 xxx.xxx.179.11
sutrik:

Jsem háklivá na příliš vytopené a nevětrané místnosti. A ráno se k tomu přidala dehydratace po noci. Plánovala jsem jen vyvenčit a ještě na chvilku zapadnout do postele. Tak jsem se ani nenapila. Neplánovaně jsem sáhla po lopatě. A po návratu do tepla se mi začala motat hlava. Sedla jsem si na zem, obvykle to stačí. Tentokrát ne. Mívám to zřídka a až do mdloby to šlo naposledy tak před 10 lety. Tenkrát jsem byla i u doktora, znovu se tam podívám. Aspoň zjistím, jak se změnila ordinace 😉


Šmankote! Tak klika, že jste si sedla…chápu, chápu. Mívala jsem to takhle dřív docela dost často…ve škole opravdu hodně…jednou mne nějaký pán odnesl v náruči na lepší místo, stalo se mi to totiž v restauraci, ale nevzali sme se 😄…to bylo před 20 lety a 15 kily ☺ a týden po té akci v restauraci jsem to nevychytala a doma jsem si spálila tvář o koberec a narazila si sanici…po čase mě chytil slepák a vzali mi přitom i kousek střeva s divertikly…možná ty poslední epizody byli tímhle, protože mne bolelo břicho a pak to přišlo..nevím no… Teď už ťuk ťuk dlouho nic. Navštivte lékaře, radši jo…🍀🍀🍀

tetrivek
tetrivek (145 příspěvků) 02.12.2023, 19:04:57 xxx.xxx.113.120

Tak dneska nám stačilo prohrnování sněhu a starost o zvířectvo. Takže procházka nebyla. Ale lítání celé smečky na zahradě a v sadu stačilo. Chelzie ta může i na pastvinu ta neloví. 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Aluška (neregistrovaný) 02.12.2023, 19:49:13 xxx.xxx.168.20

Venčí se nám blběěěěěě, můžem jenom ve vyjetý koleji od auta a do lesa se neprokopééééém

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 02.12.2023, 20:09:46 xxx.xxx.162.253

Moje anabáze s myší….jednu jsem dnes asi zabila lopatou u garáže, když jsem odhazovala sníh, byla jsem už notně v ráži. Tak měla bohužel smůlu. A další jsem přistihla, jak mi šplhá po schodech do patra, byla bohužel rychlejší než já. Asi to bude ta, co přebývala v garáži. Ta obýváková se buď dobře schovala, nebo je už sežraná, nikde nejsou myšince. Nastražená lepící past je už třetí den prázdná, tak uvidíme. Další pastičky jsou v Balikovně a kdy je vyzvednu, je ve hvězdách. 😊

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 02.12.2023, 21:09:15 xxx.xxx.179.11
Thielli:

Večerní venčení nepsí. Tři vejce do skla a Z pohádky do pohádky.

Obrázek Obrázek

Jsem okouzlena těmito Vašimi fotografiemi….to je krása a názvy jsou velmi trefné 👏👏👏

Orionka (neregistrovaný) 02.12.2023, 21:31:10 xxx.xxx.64.54

Tři vejce jsou za 100 bodů.

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 02.12.2023, 22:56:04 xxx.xxx.62.213
sutrik:

Jsem háklivá na příliš vytopené a nevětrané místnosti. A ráno se k tomu přidala dehydratace po noci. Plánovala jsem jen vyvenčit a ještě na chvilku zapadnout do postele. Tak jsem se ani nenapila. Neplánovaně jsem sáhla po lopatě. A po návratu do tepla se mi začala motat hlava. Sedla jsem si na zem, obvykle to stačí. Tentokrát ne. Mívám to zřídka a až do mdloby to šlo naposledy tak před 10 lety. Tenkrát jsem byla i u doktora, znovu se tam podívám. Aspoň zjistím, jak se změnila ordinace 😉


Šutříku, prosím, a co ten můj dotaz na Raploraptora?😉

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 02.12.2023, 22:58:04 xxx.xxx.62.213
Fikovnice:

Šutříku, prosím, a co ten můj dotaz na Raploraptora?😉


Jéje, pardon, já hlava děravá se ptala v jiném tématu!!🤭

Takže pardon a Šutříku, děkuji moc za odpověď! Pro Vaši plazičku mám slabost!👍

Daja
Daja (462 příspěvků) 03.12.2023, 06:34:38 xxx.xxx.68.44

Dobré ránko 😉,

berušky to je taková nádhera, když rano venčim v městě, nikdo nikde a pes taky straceny totálně ve sněhu. Všude jen moje stopy ( jak já to miluji) . Jeden pídí pes ztracen a druhý v bundě schovaný. Teď ležím, koukám přes balkón ven jak se rozednívá, jeden pes v klíně a druhý začíná objevovat pokoj ( šmejdi).

Pro mě krása Dája

Xerxova
Xerxova (936 příspěvků) 03.12.2023, 06:50:35 xxx:xxx.7c34:95a5

mě se tedy pes ve sněhu zatím neztrácí (ale i to už jsme zažili, že i dogy závěje stačí pohltit), ale souhlasím, že ty první procházky jsou nejhezčí. Kostel je nasvícen, všude je klid, často na domcích a zahrádkách už svítí adventní výzdoba, teď již nesněžilo, ale v parku jsme byli prvochodci na večer prohrnutých cestách. Stará alej klenů ke hřbitovu je osvícená žlutým světlem lamp, občas s křikem proletí probuzený naštvaný kosák… No prostě každé roční období je krásné - a tahle čistá “opravdová” zima je opravdu pohádková. A nevadilo ani, že jsem si zase zapomněla rukavice…

No a pak tedy proházet zatím alespoň nejnutnější “segment jedna” - tedy cestičky od vchodu našeho i od babičky na chodník a ke kompostu a k popelnici. Další kusy (před garáží a před vraty… až po rozednění a raději ve dvou…

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 03.12.2023, 09:15:39 xxx.xxx.119.6

Ze včera mám vtipnou historku z natáčení, zároveň trochu záhadu. Po venčení šmejdil pes na zahradě, asi čmuchal myšky, tak jsem ho nechala a šla se odvrstvit. Po nějaký době přišel, ale nahatej😮🙈. Bez bundy, bez postroje. Hrklo ve mně, že se někde zachytil, nejdřív mě napadly dvířka - nic. Brodím se zahradou - nic. Až u hromad hlíny, co tu máme po úpravách, jsem obé našla. Hromady jsou samozřejmě zasněžený a na nich stopy, jak se shora klouzal😁, bunda i postroj byly zapnutý, je mi to záhadou, ale von z toho prostě vyklouzl🤣.

Jinak u nás už jen poletuje, jsme protažený, ale při sebevenčení jsem potkala odstavený auto, asi už ze včera, podle vrsty sněhu. 

Dafi (neregistrovaný) 03.12.2023, 13:14:59 xxx.xxx.136.20

tak dnes v hromadách sněhu,po dlouhé době celá 4-narozeninové foto-Žeryk+Max-12,let-1,prosince,Dadi-Dora ze Židenických zahrad-5,prosince 8letvšem 3 oslavencům přeji to co mají nejradši-Dafině krátké vycházky ze cvičením,s hromadou pamlsků,zakončené ve zverimexu🙂Žerykovi-vycházky,výlety,a hromady míčků a hraní a kartáčování štětinovým kartáčem-drátěný a kovový nééé🙂Maxíkovi-pomalé vycházky s hodněěě čmuchání,hoodně lumpíků na hlídání-je z celé 4 nej hlídač,a hodně válení v pelíšk-je děsnej lenoch a pohodář-on fakt nevymyslel pohyb🙂no a 14 a půl letá Betty-čím dál hlušší,ale na vycházce valí první-liška naše rezavá🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.