Aktuálně: 4 319 inzerátů190 583 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Jak se vám venčí?

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 06.12.2023, 09:57:56 xxx.xxx.11.197
keriton:

Za tmy se mi prostě do lesa nechce, nemám dobrý pocit z toho, že nevidím do dálky. Psa si sice můžu dát na stopovačku, ale představa, že se v té tmě vynoří nějaké individuum, kterých v tom lese někde v skrytu pár je…. Kdežto při sněhu vidím do krajiny i za tmy a dokonce si troufnu psa pustit na volno.


Tak nějak. Na mě jendou vybafnul za tmy soused za smrčkem a od tý doby vidím z dálky místo každýho podivnýho stromu chlapa. 😄

Sarah01
Sarah01 (2002 příspěvků) 06.12.2023, 10:00:42 xxx.xxx.11.197
keriton:

Splnila jsem si morální povinnost vyfotit psa v zimě, takže hlásím, že zima už může klidně zase skončit 😄 Díky sněhu venčíme i za tmy v lese, to je jediná výhoda.  

Obrázek Obrázek Obrázek

Prý má být příští týden obleva, příští středu u nás +7, to zase všechno roztaje. Mně se to teda moc nelíbí. 🤔

Orionka (neregistrovaný) 06.12.2023, 10:24:48 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Tak nějak. Na mě jendou vybafnul za tmy soused za smrčkem a od tý doby vidím z dálky místo každýho podivnýho stromu chlapa. 😄


To se keriton s kníračem, byť jen polovičním, stát nemůže. Ten by o sousedovi věděl dřív, než soused o vás 😉. A udělal by na něj baf, baf, že by se možná soused…..leknul.

Orionka (neregistrovaný) 06.12.2023, 10:26:38 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Prý má být příští týden obleva, příští středu u nás +7, to zase všechno roztaje. Mně se to teda moc nelíbí. 🤔


Vždyť “rosničky” slibovaly bílé Vánoce.

Aluška (neregistrovaný) 06.12.2023, 12:01:36 xxx.xxx.200.75

Chodím s  Mirďou do lesa mezi půl sedmou a osmou večer. Jediný místo kde mám trochu obavy, je kde si myslivci zakrmujou pro divočáky. Tam si zpívám, aby se stihly zpakovat, než tudy projdu 😀

Thielli
Thielli (605 příspěvků) 06.12.2023, 12:20:26 xxx.xxx.65.248
Aluška:

Chodím s  Mirďou do lesa mezi půl sedmou a osmou večer. Jediný místo kde mám trochu obavy, je kde si myslivci zakrmujou pro divočáky. Tam si zpívám, aby se stihly zpakovat, než tudy projdu 😀


Tak tady musím navázat, jak se pěkně dá vytvořit nechtěné spojení. 😄 Opět nepřekvapím, kdo je hrdinkou (nápověda: naše hnědá). Když jsem míjela místo v lese, kde měla zvěř krmelce nebo kde měli nasypáno divočáci, tak jsem zrychlila a řekla hodně hlasitě: tady je tak krásně, že musím zatleskat radostí. (abych jako na minutu tu zvěř poodehnala). Udělala jsem to takhle dvakrát a potřetí už hnědá vyrazila bez váhání: Kde se tleská, tam by mohla být zábava v podobě zdrhajícího zadku. 😄 

Pak jsem ještě udělala kontrolní situaci na prázdné louce a potvrdilo se. Obě po zatleskání začaly lítat kolem jak splašené a začaly hledat “vodiče”. Takže jsem pak zase musela spojení roztleskat jiným směrem a kolem krmelců jsem se vrátila k triviálnímu “ke mně”. 🙂 

efe
efe (1343 příspěvků) 06.12.2023, 12:44:47 xxx.xxx.199.5
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 06.12.2023, 12:15:38

To jste ale ve špatném tématu - sem se dávají fotky psů, ne ledních medvědů!

kometa
kometa (5005 příspěvků) 06.12.2023, 12:47:44 xxx.xxx.224.101
Aluška:

Chodím s  Mirďou do lesa mezi půl sedmou a osmou večer. Jediný místo kde mám trochu obavy, je kde si myslivci zakrmujou pro divočáky. Tam si zpívám, aby se stihly zpakovat, než tudy projdu 😀


Tam si zpívám, aby se stihly zpakovat, než tudy projdu

Tak jestli zpíváš jako já, je to velmi účinná sebeobrana🙂

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 06.12.2023, 12:55:52 xxx.xxx.62.51
Sarah01:

Prý má být příští týden obleva, příští středu u nás +7, to zase všechno roztaje. Mně se to teda moc nelíbí. 🤔


A já musím jet teď na chalupu, mám prý spadlý strom na střechu. Auto nestartuje, čekám na odtah…k zbláznění to všechno!!!

Orionka (neregistrovaný) 06.12.2023, 12:58:24 xxx.xxx.64.54
efe:

To jste ale ve špatném tématu - sem se dávají fotky psů, ne ledních medvědů!


Pes nebo medvěd, je krásná.

Orionka (neregistrovaný) 06.12.2023, 13:01:16 xxx.xxx.64.54
kometa:

Tam si zpívám, aby se stihly zpakovat, než tudy projdu

Tak jestli zpíváš jako já, je to velmi účinná sebeobrana🙂


Je nás víc. Moje zpívání platilo i na medvědy v Tatrách. 😅

Aluška (neregistrovaný) 06.12.2023, 13:36:19 xxx.xxx.200.75
kometa:

Tam si zpívám, aby se stihly zpakovat, než tudy projdu

Tak jestli zpíváš jako já, je to velmi účinná sebeobrana🙂


Mám absolutní hluch, tak věřím že případný prasata odradím rychle :_D 😀

Aluška (neregistrovaný) 06.12.2023, 13:37:20 xxx.xxx.200.75
Thielli:

Tak tady musím navázat, jak se pěkně dá vytvořit nechtěné spojení. 😄 Opět nepřekvapím, kdo je hrdinkou (nápověda: naše hnědá). Když jsem míjela místo v lese, kde měla zvěř krmelce nebo kde měli nasypáno divočáci, tak jsem zrychlila a řekla hodně hlasitě: tady je tak krásně, že musím zatleskat radostí. (abych jako na minutu tu zvěř poodehnala). Udělala jsem to takhle dvakrát a potřetí už hnědá vyrazila bez váhání: Kde se tleská, tam by mohla být zábava v podobě zdrhajícího zadku. 😄 

Pak jsem ještě udělala kontrolní situaci na prázdné louce a potvrdilo se. Obě po zatleskání začaly lítat kolem jak splašené a začaly hledat “vodiče”. Takže jsem pak zase musela spojení roztleskat jiným směrem a kolem krmelců jsem se vrátila k triviálnímu “ke mně”. 🙂 


To už jsem taky kdysi měla, tleskáním jsem dopředu odháněla srnky a když jsem to udělala asi potřetí, psi už věděli že bude zábava a vyrazili taky 😀

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 06.12.2023, 15:08:03 xxx.xxx.179.11

U nás stojí teď venčení za prd. 😔 Jen obejít pár panelaků, vytentovat a domů. Máme oba covid. Teď 3. den venčí páneček, že už nemá horečku. Panička Vahine včera s horečkou omdlela v koupelně, tak nemůže.

 Bělouš statečně 🥇celý dny leží vedle mne v pelíšku na druhý půli rozloženýho gauče a já doufám, že nic nechytne 🙈

Sardullah
Sardullah (1272 příspěvků) 06.12.2023, 15:23:29 xxx.xxx.189.104
Vahine:

U nás stojí teď venčení za prd. 😔 Jen obejít pár panelaků, vytentovat a domů. Máme oba covid. Teď 3. den venčí páneček, že už nemá horečku. Panička Vahine včera s horečkou omdlela v koupelně, tak nemůže.

 Bělouš statečně 🥇celý dny leží vedle mne v pelíšku na druhý půli rozloženýho gauče a já doufám, že nic nechytne 🙈


Jejda…tak přeji ať ta fujky fujky nemoc co nejdříve odejde do ….brzké uzdravení 🌷


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.