Aktuálně: 4 950 inzerátů174 085 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Diabetes

keriton
keriton (468 příspěvků) 14.06.2023, 10:17:40 xxx.xxx.80.82

To je těžký no, každej má představu, jak by se to mělo řešit, jak by se mělo žít, a když už je tu případ popsanej, tak těžko k tomu nedopsat svůj názor, žejo. Nějaký je člověkův stav zdravotní, finanční, pracovní, a všichni se shodneme, že záchrannou síť v podobě aspoň nějakých lidí kolem sebe potřebuje každej, kdo má doma zvíře. Když se cokoliv z toho zanedbává, tak to holt pak dopadne i na to případně nemocný zvíře. Možná se něco mohlo nebo mělo udělat jinak, ale kdo to může posoudit. Byla žádána rada, odborník odpověděl, kolikrát se ozývá "hlavně jestli by mohla napsat bodlinka", ale že má taky nějakej názor a řekne ho, to už se nelíbí... :)

hmn
hmn (1023 příspěvků) 14.06.2023, 10:24:00 xxx.xxx.0.224
Sarah01:

Tak tedy nevím, komu jsem to vlastně napsala, protože Megi tady registraci má.


je to megi

jen není přihlášena

a možná zrušila registraci, ale to by možná zmizelo to "megi" i z příspěvků, kde přihlášena byla. Nebo taky ne. Nevím.

Quash
Quash (273 příspěvků) 14.06.2023, 15:00:14 xxx.xxx.32.234

Megi je přímá a spravedlivá, rozhodně to není zlý člověk.  Bodlince jsem vděčná za její věcnost, taky mi to naservírovala přímo a nebalila hezkými slovíčky. Nic se tím nezměnilo a člověk se  situaci postavil  tváří v tvář a neřešil nepodstatné. 

Anonymní (neregistrovaný) 14.06.2023, 15:10:16 xxx.xxx.8.241
Sarah01:

Asi vůbec neznáte Janinu situaci. Ona bere všechny zde jako svoji rodinu, protože jinou nemá. Snad to můžu napsat, když to zde většina přispívajících ví a Jana to i do fóra několikrát napsala. Komu se má svěřit se svým trápením? Sám, Anonyme, víte, že sdělená starost, poloviční starost.

A proč to vůbec píšete jako anonym? Dle příspěvku nevypadá, že byste byl nově příchozí.


haha ha

Anonymní (neregistrovaný) 14.06.2023, 15:11:47 xxx.xxx.8.241
Kilian:

.....ne všechno se dá popsat do takové hloubky a v takovém rozsahu, aby druhý pochopil...  aby nejen  pochopil ale aby zároveň  neodsoudil....já Janu znám trochu  hlouběji a vím,  že by se pro něj rozkrájela, je pro ní něco něco mnohem vic než jenom kočka, vím, že ho doslova vytáhla hrobnikovi z lopaty a stalo to takové finance a úsilí, že by do toho málokdo šel, ale chápu že se člověk někdy dostane do situace, kdy to prostě nejde...a ten penzion myslím slouží Janině při jejich zdravotních problémech jako terapie....


Ale to může říct každý, bohužel.

Anonymní (neregistrovaný) 14.06.2023, 16:21:46 xxx.xxx.162.253
Anonymní:

haha ha


Nevěřím, že toto je Megi. Taková svině ona není.

To bude jinej trotl.

Anonymní (neregistrovaný) 14.06.2023, 16:39:11 xxx.xxx.63.111
Anonymní:

Až na zbytečně overreacted výrazy má bodlinka pravdu a podivuji se té trpělivosti. Když si to přečtu vcelku, čumím na to jak tele na vrata. Říkám si - co to je?! V čem je problém, na co sto tisíc písmen o litování se? Zvíře ztratilo 40 % váhy, pije bazén denně, jde se na veterinu. Tečka. Pytel (prodává se speciální pro kočky), rukavice, odběr, domů. Návštěvy doma jsou drahé, naučte se kočku držet nebo někoho přemluvte. Koruny? Srovnám si priority. Nemám nic, co nepotřebuji, neživím tři auta, nejezdím na deset dovolených ročně. Stále nevyjdu? Od toho jsou soc. dávky. 

Kdokoli, kdo má všech pět pohromadě, si přečte, jak taková jednoduchá věc jako odběr krve trvá tak dlouho, dojde ke stejnému závěru. To zvíře trpí, ve skutečnosti nehorázně hladoví, a dokud nedostane najíst jiným způsobem; léčbou, bude trpět dál, až zahyne, ale to víte, protože jste lékařka a tyto informace vůbec hledat nemusíte. Tak se to má. Nebýt to fikovnice, tak zadavatele sjedete stopadesátkou. Vážně, jste upřímní? Zvíře hladoví, bez léčby umře. Co jste řekli lesnížínce, chudáčku, to je mi líto, že tak trpíš? A to zvíře je jako kde?!

Vy se chcete prostě jen vypsat a mít soc. kontakt, to je celé. To je ok. Pokud v tom nejede zvíře. Vypište si sbírku na Doniu. Dělejte něco.  Přemítáním na diskuzním fóru nevyřešíte nic. 


Co to prosím znamená overeacted výrazy, proč používáte angličtinu?

Anonymní (neregistrovaný) 15.06.2023, 12:53:29 xxx.xxx.35.113
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 14.06.2023, 10:11:30

Já to vím, heč, Megí mě to naučila.....

 

Vahine
Vahine (460 příspěvků) 15.06.2023, 13:03:56 xxx.xxx.2.98
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 15.06.2023, 12:53:29

To se radši neučte, ale to Vy Sarah víte a já vím, jak jste to myslela....a ten, kdo tady psal tak hnusně jako anonym a přitom je to někdo, kdo ty lidi tady zná dlouho, tak to je prasárna největší...a je to smutný...použiji citát " pro pár špinavých zlaťáků, pro falešnou slávu....jak může člověk zradit člověka.." 

 

Espiro
Espiro (354 příspěvků) 15.06.2023, 13:29:32 xxx.xxx.207.140

Jsem byla rozhodnutá tu k tomu nic nepsat, ale jak vidno, má vůle za moc nestojí 😇

Já to vidím tak, že Fikovnice je prostě citlivý tvor s potřebou spousty "slovní omáčky" ke všemu. Proto to může působit dojmem, že pořád jen píše a přemítá a nic nedělá. Což není pravda, pokud jsem postřehla, vyšetření probíhala a probíhají. To, že to sáhodlouze rozebírá a zvažuje to i ono, popisuje ten či tamten problém, je prostě její styl vyjadřování. Ale určitě nebude z těch majitelů, co štkají na internátech a doma jim potichu chcípá zvíře.

Na druhou stranu to, co tu padlo od Bodlinky a Megi (?) mi nepřišlo vyloženě hrubé nebo snad hovadské, aby tu padaly výrazy, jako svině a hajzl. Bylo to přímé? Ano. Nepříjemné? Ano. Přínosné? Věřím, že určitě ano. Toť vše. Takže dramatizovat to (promiňte, Vahine) jako zradu a podobně, je podle mě trošku moc. Není každý sluníčkově milý, to je prostě fakt. A i ti víc přímí a drsnější mají častokrát mnoho užitečného ke sdělení. Vždycky se vedly diskuze, kde padaly i názory nepříjemné, takové, které se člověku nečtou nejlépe, ale o tom to přece je, ne? Tak trochu přibrzděme, na obou frontách.

Sarah01
Sarah01 (1517 příspěvků) 15.06.2023, 14:07:40 xxx.xxx.11.197
Espiro:

Jsem byla rozhodnutá tu k tomu nic nepsat, ale jak vidno, má vůle za moc nestojí angel

Já to vidím tak, že Fikovnice je prostě citlivý tvor s potřebou spousty "slovní omáčky" ke všemu. Proto to může působit dojmem, že pořád jen píše a přemítá a nic nedělá. Což není pravda, pokud jsem postřehla, vyšetření probíhala a probíhají. To, že to sáhodlouze rozebírá a zvažuje to i ono, popisuje ten či tamten problém, je prostě její styl vyjadřování. Ale určitě nebude z těch majitelů, co štkají na internátech a doma jim potichu chcípá zvíře.

Na druhou stranu to, co tu padlo od Bodlinky a Megi (?) mi nepřišlo vyloženě hrubé nebo snad hovadské, aby tu padaly výrazy, jako svině a hajzl. Bylo to přímé? Ano. Nepříjemné? Ano. Přínosné? Věřím, že určitě ano. Toť vše. Takže dramatizovat to (promiňte, Vahine) jako zradu a podobně, je podle mě trošku moc. Není každý sluníčkově milý, to je prostě fakt. A i ti víc přímí a drsnější mají častokrát mnoho užitečného ke sdělení. Vždycky se vedly diskuze, kde padaly i názory nepříjemné, takové, které se člověku nečtou nejlépe, ale o tom to přece je, ne? Tak trochu přibrzděme, na obou frontách.


Já jsem jen komentovala ten příspěvek HAHA HA. Kdo to psal, nevím.

Espiro
Espiro (354 příspěvků) 15.06.2023, 14:24:17 xxx.xxx.207.140
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 15.06.2023, 14:07:40

V tom případě se ti omlouvám 🌹 Trochu jsem se tam v těch reakcích ztratila, jak jsi byla odhlášená.

Nicméně na podstatě mého příspěvku to asi moc nemění. Ty výrazy (i kyž vynecháme svini) tu prostě padly a dle mého neprávem.

Espiro
Espiro (354 příspěvků) 15.06.2023, 14:34:04 xxx.xxx.207.140

Vahine, Megí není hloupá a ví, že její IP se ukazuje i u anonymních příspěvků. Ona ví, že víme. Takže pokud se jí jednoduše nechtělo přihlašovat se, zapomněla heslo nebo měla jiný důvod dát to jako anonym, těžko říct. Nebudu tu mluvit za ni, to mi nepřísluší ani tu potřebu necítím, ale faktem zůstává, že si myslím byla vědoma toho, že víme, kdo to psal.

Sarah01
Sarah01 (1517 příspěvků) 15.06.2023, 14:35:22 xxx.xxx.11.197
Vahine:

Zradou je pro me to, že se ten někdo nemá odvahu se podepsat...


Právě. Já se v těch anonymech poněkud ztrácím. Já mám totiž u IP adresy jen xxx.xxx

hmn
hmn (1023 příspěvků) 15.06.2023, 14:38:17 xxx.xxx.0.224
Vahine:

Zradou je pro me to, že se ten někdo nemá odvahu podepsat...


jestli ono to nebude spíše tím, že se megi prostě a jednoduše nepřihlásila, resp. možná odhlásila, azároveň při odesílání příspěvku nevyplnila jméno, jako i další zde. To bych s odvahou nespojovala. Jméno napsala poté do textu

a já ji stejně poznala 😉

megi se vždy vyjadřovala přímo, bez obezliček. Ke komukoliv.

Espiro
Espiro (354 příspěvků) 15.06.2023, 14:41:04 xxx.xxx.207.140
Sarah01:

Právě. Já se v těch anonymech poněkud ztrácím. Já mám totiž u IP adresy jen xxx.xxx


A za těmi XXX jsou pak koncová čísla IP adresy 😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.