Aktuálně: 4 968 inzerátů174 065 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Kuřecí kosti

KatyQ
KatyQ (155 příspěvků) 27.06.2023, 11:16:01 xxx.xxx.0.1
kometa:

A nejsou psi lehce zfetovaní?tongue-wink Pokud vím, odvar z makovic se dával miminkům, aby spinkala.


V dnešních odrůdách máku je té drogy tak málo, že by musel spást celé pole aby se něco projevilo.

kometa
kometa (4181 příspěvků) 27.06.2023, 11:44:27 xxx.xxx.224.101
KatyQ:

V dnešních odrůdách máku je té drogy tak málo, že by musel spást celé pole aby se něco projevilo.


Tak to jo. Blíže jsem nezkoumala.

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 27.06.2023, 20:30:54 xxx.xxx.221.216
kometa:

A nejsou psi lehce zfetovaní?tongue-wink Pokud vím, odvar z makovic se dával miminkům, aby spinkala.


Koláče takové účinky nemají... to mám vyzkoušené. Jsem chronický nespavec na kterého zabírají jen hypnotika, ale ty nemůžu zobat každý den .... tak se přiznám , že včera v noci mě i ten mák napadl. Hlavně teda proto, že jsem si už ze zoufalství pouštěla i pohádky...že třeba usnu a narazila jsem i na Makovou panenku, jak šla ke staré makovici pro máček, protože Emanuel nemohl usnout.

megi-the-pes
megi-the-pes (2209 příspěvků) 27.06.2023, 21:58:35 xxx.xxx.210.23

Ale tady se neprodává špatný mák. Ani nepěstuje. Máme hustej mák. :D

https://www.vitalia.cz/clanky/mak-v-cr-obsahuje-prilis-morfinu/

Jinak teda šlo hlavně o nezralý...

A nejezte to, je tam moc fosforu.

Ne, prostě chci všechen pro sebe, makový buchty, ach jo, nemůžu sem chodit.

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 28.06.2023, 21:14:56 xxx.xxx.221.216
Plaka:

Nezkoušela jste CBD kapky?


Věřte, že jsem zkoušela všechno možný... Závidím lidem, co řeknou "dobrou" a spí. Já potřebuju něco, co mi prostě " vypne mozek" a to jsou bohužel ty hypnotika. Jen Škoda, že se to prostě nedá zobat nonstop. To by pro mě byla úleva, protože by odpadl stres z toho, že zase neusnu. A samozřejmě opravdu není příjemná ta únava z nevyspání. 

Vahine
Vahine (460 příspěvků) 28.06.2023, 23:03:34 xxx.xxx.121.7

Sardullah, kdybyste dokázala aspoň třeba jen zabrat se sluchátkama v uších, tak co zkusit z youtube audioknihu s příjemným hlasem, bez hudby a dostatečně dlouhou? Taky mám někdy problém usnout a mozek a myšlenky nejdou vypnout, ale buď 10% cbd kapky nebo audioknihy mi pomáhají. Kolikrát s dlouhou audioknihou spím celou noc. Tak to třeba jen zkuste...preferuju Martina Stránského a poslouchám i třeba, když marodím. Před 2 lety jsme ho potkali při prohlídce hradu, tak jsem mu řekla, že jeho audioknihy jsou skvělé a říkal, že je rád ;-) milej člověk

Arziska
Arziska (88 příspěvků) 28.06.2023, 23:32:36 xxx.xxx.201.243

Z kosti dávám pouze kuřecí skelety, krky a velmi zřídka křídla. I stenatum, která byla u chovatele na granulich a nikdy žádný problém. Ale přiznám se, ze u všech jsem v období růstu poctivě dávky vážila, abych dodrzela poměr svalovina, vnitřnosti a kosti. Pokud by kosti z jakéhokoliv důvodu krmit nešlo, nahradila bych je kvalitní kostní moučkou. Ono totiž nejde jen o vápník, ale i o minerální látky, které kosti obsahují. 

chvd
chvd (389 příspěvků) 29.06.2023, 04:03:17 xxx.xxx.0.1
Sardullah:

Věřte, že jsem zkoušela všechno možný... Závidím lidem, co řeknou \'dobrou\' a spí. Já potřebuju něco, co mi prostě \' vypne mozek\' a to jsou bohužel ty hypnotika. Jen Škoda, že se to prostě nedá zobat nonstop. To by pro mě byla úleva, protože by odpadl stres z toho, že zase neusnu. A samozřejmě opravdu není příjemná ta únava z nevyspání. 


a ganju jste zkousela?

nebo snazit se prijit na to, cim je to neusnani zpusobeno?

chvd
chvd (389 příspěvků) 29.06.2023, 04:08:11 xxx.xxx.0.1
Arziska:

Z kosti dávám pouze kuřecí skelety, krky a velmi zřídka křídla. I stenatum, která byla u chovatele na granulich a nikdy žádný problém. Ale přiznám se, ze u všech jsem v období růstu poctivě dávky vážila, abych dodrzela poměr svalovina, vnitřnosti a kosti. Pokud by kosti z jakéhokoliv důvodu krmit nešlo, nahradila bych je kvalitní kostní moučkou. Ono totiž nejde jen o vápník, ale i o minerální látky, které kosti obsahují. 


to mate sice pravdu, ale jsou i dalsi fakty

mne osobne se kosti zprotivili od doby...cca 8let zpatky, kdy se mi zacalo stavat, ze kureci kosti (treba stehenni - mozna se u ptaku jmenuje jinak - nevim) se po cca 5-10 minutach vareni a nabrani ohybala vlastni vahou ... tak si myslim, ze tohle asi nebudou ty kosti, co je psi "vzdy zrali"

Sardullah
Sardullah (961 příspěvků) 29.06.2023, 07:26:59 xxx.xxx.221.216
chvd:

a ganju jste zkousela?

nebo snazit se prijit na to, cim je to neusnani zpusobeno?


Nezkoušela...to raději budu pořítat ovečky do tří nebo max do půl čtvrtý😉


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.