Aktuálně: 4 319 inzerátů190 585 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

iFauna nová tvář

chvd
chvd (389 příspěvků) 29.06.2023, 16:08:38 xxx.xxx.0.1
mastnacekk:

Je zadouci ukazat "svedovi" za tady mu psenka nepokvete. Tyhle penezchtivy hovada co to schovavaj za dobry skutky musi dostat prez drzku. Je to stejny jako s migraci, rusenim chovu dobytka apod. Cesi musi rict NE temhle pycovinam! 


wow, no ale ti Svedi pro ten zisk aspon neco delaji, narozdil treba od hromad tech, co pracovni dobu travi na "siti"

chvd
chvd (389 příspěvků) 29.06.2023, 16:11:14 xxx.xxx.0.1
Doron:

Chmmm..., tmavá temná zákoutí.. Kominík? To asi ne.., Zedník..? Elektrikář...

Nejsem si jistá, dám se poddat..:(

 


Jeste jste zapomnela na *****herce ....ale to taky ne.

Proste normalni lempl preci. Nerikejte, ze nevite, ze to je profese.

chvd
chvd (389 příspěvků) 29.06.2023, 16:13:25 xxx.xxx.0.1
Buggyra:

... údržba kanalizací?


No Megííí!

Z Vašeho postu uplne cisi nenavist k pracovnikum nepopularnich zamestnani.

Ale predstavte si, v cem bychom zili, kdyby oni nam neuklizeli.

Ty ty ty Vy Megi!

J5
J5 (312 příspěvků) 29.06.2023, 16:15:04 xxx.xxx.0.1

A úplně ze všeho nejhorší je rozčílit pár ženských. Neuteče ani písmenko.

 

Ne že bych tedy nesouhlasil ale jde z toho skoro strach.😄

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 29.06.2023, 16:29:36 xxx.xxx.63.213
chvd:

To jsem cely ja, dokazu lidi velmi povzbudit a vznest svetlo i do nejtemnejsich zakouti jejich nestatstnych dusi.

Na druhou stranu, ono to opravdu neni lehke dat do kupy rozsahlou databazi tak, aby tam byly vsechny informace spravne. Tohle je problem mnohych eshopu nezridkakdy i velmi renomovanych prodejcu. Hlavni problem je v tom, ze co si neudelate sam, to nemate. Nekomu to zadate, chcete mu za to dat plat ci odmenu a co myslite? On dela, ze dela a misto oprav v databazi radeji likuje na fb nebo napada a pomlouva slusne lidi treba nekde na foru.


Ale jo, věřím...

A i jsem si vědoma toho, že ty recenze ze současnosti nejsou dílem úplně racionální, že je v tom prostě i ta emoční složka...ptž spoustu lidí naštvali. Už jen tím, že skutečně nedodrželi slovo a ty diskuze vypnuli... To, že se na těch diskuzích koncem května na ně snesla kritika, přece museli čekat. A řešením je vypnout diskuzi?? 😊

Osobně si nevybavuji, že by tam někdo psal nějaké vulgarismy. Ale ono je to už šumák... Prostě pro většinu tímto IF zanikla.

Fikovnice
Fikovnice (5279 příspěvků) 29.06.2023, 16:31:02 xxx.xxx.63.213
J5:

A úplně ze všeho nejhorší je rozčílit pár ženských. Neuteče ani písmenko.

 

Ne že bych tedy nesouhlasil ale jde z toho skoro strach.teeth


rolling-laughing👍

No, je to poměrně genderově nevyvážené, jak je dnes moderní říkat...😄

megi-the-pes
megi-the-pes (2757 příspěvků) 29.06.2023, 16:45:05 xxx.xxx.210.23

Je to nesmysl, že šotek při přesunu velkého množství dat. Klonovala jsem si web, zabralo to asi dvě hodiny (a to nejsem kodér, učím se za pochodu), děcko to zvládne.

Jenže oni naklonovali web anglický a na kontrolu se úplně vybodli. To je celé. To vidíte na skloňování, předložkách, KC (v Čechách pod tím nikdo asi ani nechová), 8 týdnů odběr mláďat, ale naše zákony udávají 50 dní, koruny místo liber.

A aby neměli inzerci plnou toho, o čem řekli, že je jejich priorita nepodporovat, proto ruší zbytek, stačilo roztřídit přes ctrl f "chs" a zbytku rozeslat hromadný mail s požadavky. 

Kdyby opravdu chtěli, během jednoho dne (a ne měsíce) je hotovo.

Esi je někomu líto, že je to tam tak hrozné, běžte jim to zdarma opravit. Moje cena je 170 Kč za NS. :-)

megi-the-pes
megi-the-pes (2757 příspěvků) 29.06.2023, 16:46:28 xxx.xxx.210.23
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 29.06.2023, 16:29:36

Diskuzi vypli proto, že se pár jedinců rozhodlo běhat do všech vláken všech sekcí a krákat na poplach a dávat odkaz na konkurenci. To sorry, ale to udělá každý, co má všech pět pohromadě.

Bodlinka
Bodlinka (1184 příspěvků) 29.06.2023, 16:49:14 xxx.xxx.27.84

kdo má všech pět pohromadě nezničí to, co dělá webu největší traffic. ale jejich boj. mrtvá fauna je bezduchá inzerce, z ideálů tlumení množíren není vůbec nic a nové články, které mají krmit googla a generovat nový traffic, jsou plné chyb. asi hodně štěstí.

mastnacekk
mastnacekk (539 příspěvků) 29.06.2023, 17:23:22 xxx.xxx.80.12
chvd:

wow, no ale ti Svedi pro ten zisk aspon neco delaji, narozdil treba od hromad tech, co pracovni dobu travi na \'siti\'


Ze jo. Taky to rikam. Jen borci zvladaj oboji, pocitas se mezi ne jako ja?

Lenacia
Lenacia (132 příspěvků) 29.06.2023, 17:26:07 xxx.xxx.0.1

"ve chvíli, kdy několik uživatelů systematicky spamovalo diskusi odkazy na konkurenční weby a nenávistnými výkřiky, už jsme neměli jinou možnost, než diskusi uzamknout." Takže protože se lidem říkalo, kam mají jít jinam, když oni se rozhodli rasisticky segregovat chovatele a zabít tamní komunitu bylo potřeba uzamknout diskuse.

raduz
raduz (128 příspěvků) 29.06.2023, 17:39:04 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 29.06.2023, 17:26:07

Ukázka z nové podoby ifauny, atlas ptáků:

Bulbul červenouchý

Zdraví / nemoci

Nejsou známy specifické neduhy. Ptáci však potřebují neustále čistou vodu ke koupání. Čas od času mazat nohy, třeba indulonou.

není co dodat R.I.P. ifauno...

 

mastnacekk
mastnacekk (539 příspěvků) 29.06.2023, 18:00:16 xxx.xxx.80.12
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 29.06.2023, 17:26:07

Plkaj kraviny. Diskuze planovali zariznout, takze informace kde diskutovat neohrozavala jejich zajem.

zbynek
zbynek (934 příspěvků) autor webu
29.06.2023, 18:25:47 xxx.xxx.230.164

Inzerce bude během 2 dnů zajištěna tak, že podvodné inzeráty z ciziny nebude možné vkládat. Vložení inzerátu bude nutno potvrdit přes SMS kód takže budou muset zadat vlastní číslo. Nyní vkládají náhodná čísla a nám volají lidé že žádné psy neprodávají.

Anonymní (neregistrovaný) 30.06.2023, 05:30:56 xxx.xxx.177.125
honzapm:

Dnes má svátek Šárka. Můžeme jí popřát něco hezkého. unicorn


poo poo bomb bomb 🤮 hand-before-mouth shushing 

😄😄😄😄

Zrzavci
Zrzavci (3271 příspěvků) 30.06.2023, 12:47:01 xxx.xxx.226.6
megi-the-pes:

Diskuzi vypli proto, že se pár jedinců rozhodlo běhat do všech vláken všech sekcí a krákat na poplach a dávat odkaz na konkurenci. To sorry, ale to udělá každý, co má všech pět pohromadě.


Megí, ale.... jak bychom se tady pak všichni sešli, kdyby se neběhalo? Byla jsem - když ne první  - si nepamatuju, tak jedna z prvních, a tak moc jsem běhala, až mě vypnuli  - na dvakráte a pak to zahamtli celý. Já si pořád stojím za tím, že se běhat mělo.  Už i pro ten přístup adminů. 

Jak bychom se jinak takhle hromadně a myslím, že celkem v plným počtu sešli a pokračovalo by se dál? Lidi by se zklamaně "rozešli" a bylo by. A myslím, že by to byla škoda.  Podívejte se na téma Librela - já jsem hrozně ráda, že se to povedlo, tam je přesná ukázka toho o čem ty diskuze jsou, v čem jsou přínosný. Kdyby k tomuhle hromadnýmu přesunu nedošlo, kde myslíte, že by se plaka zdejších lidí mohla zeptat?  Stejně tak u ostatních témat, když to vezmu podle sebe, pročítám si slípky a jsem moc ráda, že tam jsou ty lidi,který jsem na ifauně viděla, protože se budu mít kde zeptat. U koní taky padají dobré reakce. Kdybychom takhle hromadně a splašile nepřeběhli, nesešlo by se to už. A teď nemluvím o plkání, ale o tom, že se je kde zeptat na opravdový dotazy. 

assil
assil (1895 příspěvků) 30.06.2023, 13:16:50 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 30.06.2023, 12:47:01

No já hlavně si myslím, že je úplně jedno, jestli to vypli v květnu nebo o měsíc později. Vypli by to tak jako tak, kdo chtěl si zálohy udělal a stejně s těma zálohama nic dál nebude.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.