Aktuálně: 4 601 inzerátů178 095 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů

iFauna nová tvář

biaca
biaca (588 příspěvků) 03.07.2023, 10:14:53 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 03.07.2023, 10:08:33

To si myslíte jediný - z mého pohledu nemá žádnou přidanou hodnotu - trh už zabraný bazošem, sbazarem. Protože, spustit web, který o sobě tvrdí, že je zárukou kvality - bojující proti množírnám (a mít je tam), mít tam podvodné inzeráty, které nabízejí štěně za 5 tis. s pp je do nebe volající. Pokud hlásím kvalitu musím jí mít od začátku. 

Z mého pohledu nová ifauna může být maximálně tak dobrá k propagaci útulkových zvířat v tom může mít potenciál - i když už nyní se objevují i na bazoši zvířata z útulků a hledá se jim takto domov. Mě jako původnímu uživateli ifauny vadí zaměření nové ifauny a tj. zisk. 

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
03.07.2023, 10:15:32 xxx.xxx.156.19
assil:

A to jsem já, mě to zas přes víkend odhlásilo a nevšimla jsem si.


A odhlásilo vás to i přesto, že jste měla zaškrtnuté trvalé přihlášení? Nebo po 48 hodinách neaktivity? To se děje pouze když nemáte to trvalé přihlášení. Možná ten systém budu muset ještě upravit.

assil
assil (1593 příspěvků) 03.07.2023, 10:18:01 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele raven_kix z 03.07.2023, 10:15:32

Jj, odhlásilo mě to i minulý víkend, tak teď jsem si dala bacha, že to zaškrtávám. Takže zaškrtnuté to bylo, přes týden OK, ale teď jsem od pátku nebyla a bylo to odhlášený.

assil
assil (1593 příspěvků) 03.07.2023, 10:19:32 xxx.xxx.121.3
biaca:

To si myslíte jediný - z mého pohledu nemá žádnou přidanou hodnotu - trh už zabraný bazošem, sbazarem. Protože, spustit web, který o sobě tvrdí, že je zárukou kvality - bojující proti množírnám (a mít je tam), mít tam podvodné inzeráty, které nabízejí štěně za 5 tis. s pp je do nebe volající. Pokud hlásím kvalitu musím jí mít od začátku. 

Z mého pohledu nová ifauna může být maximálně tak dobrá k propagaci útulkových zvířat v tom může mít potenciál - i když už nyní se objevují i na bazoši zvířata z útulků a hledá se jim takto domov. Mě jako původnímu uživateli ifauny vadí zaměření nové ifauny a tj. zisk. 


Ale většinu lidí nějaký množírny nezajímají, však v nich klidně i nakupují a když budou hledat kde inzerovat nebo koupit a ifaune se jim ve vyhledávači ukáže, tak to určitě použijí neb použití je blbuvzdorné.

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 03.07.2023, 10:29:23 xxx.xxx.61.175

Jasně že začnou bazosem atp., if. je to poslední, hodně lidí neví, že to vůbec existuje, a co tam čekám, zrní pro slépky.

Jejich inz. pojede na uzavírání obchodů - budete kupovat psa, pošlete jim peníze, oni to budou mít v úschově… jak banka… za to by mi měli platit, maj to bezúročně a maj z čeho investovat… 

Útulková zvířata jsou na jiných stránkách tak deset let, ne. 

Jediné, co může ještě nějakou stránku odlišit - nulová tolerance bezpp (výjimka pro útulky). Ale tam utíkají koruny…

biaca
biaca (588 příspěvků) 03.07.2023, 10:41:19 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 03.07.2023, 10:29:23

Ale to neplánují zprovoznit letos. Zatím jim to funguje pouze ve GB. V ostatních zemí se neliší od bazoše.

assil
assil (1593 příspěvků) 03.07.2023, 10:44:04 xxx.xxx.121.3
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 03.07.2023, 10:23:53

No možná začnou, ale neskončej, co já znám chovatele, většina prostě inzeruje všude kde to jde. A stejně tak lidi, co kupujou, se dívají všude kde to jde. Takže nevidím důvod, proč by měli ifaunu vynechávat. 

biaca
biaca (588 příspěvků) 03.07.2023, 10:58:01 xxx.xxx.47.71

Přesto si myslím, že ifauna bude mít velký pokles návštěvnosti, navíc recenze nehrají v její prospěch (i když očekávám, že takové firmy si kladné recenze koupí). Proto se přeci koupila značka ifauna, aby byla v popředí vyhledávání. 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 03.07.2023, 11:05:19 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 29.06.2023, 16:46:28

Já to jako konkurenci neberu, když je ifauna bez diskuse. Lidi byli naštvání a to se dá po těch letech pochopit, ale když ruší diskuse a lidi chtějí diskuse, tak diskuse není konkurence.

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 03.07.2023, 12:32:35 xxx.xxx.0.1

pardon ale degradace na nový inzertní web? Co znám chovatele, sice inzerují všude, ale nejčastěji jim chodí odpovědi z Bazoše. Faktem je, že Bazoš v ČR dokázal opravdu velkou věc, a to pokrýt prakticky veškerý inzertní prostor. Bohužel má své neduhy, to nebudu popírat, a po těch letech stagnace designu a dalších věcí by si zasloužil vylepšení a zvýšení bezpečnosti. 

Jiné země orpavdu takhle zaběhlý trh moc nemají…. no, teoreticky USA má Craiglist.Takže švédská představa vytvoření dominantního inzertního prostoru na českém trhu se nesetká s pochopením. jednak bych nebyla překvapená, kdyby někteří chovatelé- a to i majitelé CHS své inzeráty na ifauně už neobnovili- z očividných důvodů.Faktem je, že Ifauna svým zaměřením prostě nebyla zverimex. Byl to web sjednocující chovatele… pokud jednomu koupenému mameluku stačí jít diskutovat na facebook, prosím. pokud jiné koupené seniorce stačí, že tam sou véééliké fotešky… prosím. Mě vymazání 20 kategorií a oznámení že sou jim chovatelé těchto zvířat ukradení, nezajímají je, nejsou dostatečně hodni toho být na Ifauně a mají vypadnout a přestat je otravovat vadí. Tak to je.  

Anonymní (neregistrovaný) 03.07.2023, 12:58:03 xxx.xxx.195.189

Na to, že vás ifauna nezajímá, chcete ji bojkovat a věříte, nebo spíše si přejet její krach, vám nějak moc leží v žaludku a přehnaně ji řešíte. 😂

Anonymní (neregistrovaný) 03.07.2023, 13:02:19 xxx.xxx.32.248
Anonymní:

Na to, že vás ifauna nezajímá, chcete ji bojkovat a věříte, nebo spíše si přejet její krach, vám nějak moc leží v žaludku a přehnaně ji řešíte. 😂


Tak ještě aby ne, po těch 10 - 20 letech. 

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 03.07.2023, 13:06:58 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 03.07.2023, 12:58:03

Oh… ale tohle je můj záměr, který sem řekla jasně už od začátku. Že jestli si Ifauna myslí, že tohle skončí prostě tím, že všichni odtáhneme jinam, přestaneme o tom mluvit, celý ten počáteční nesouhlas utichne a oni si budou zverimexovat…. tak já teda nepřestanu! Já pojedu dál! Upřímně… já chci aby dostali po čuni! Já tady nezalezu do díry a nebudu o tom mlčet! 

Fikovnice
Fikovnice (4566 příspěvků) 03.07.2023, 13:11:31 xxx.xxx.62.132
Lenacia:

Oh… ale tohle je můj záměr, který sem řekla jasně už od začátku. Že jestli si Ifauna myslí, že tohle skončí prostě tím, že všichni odtáhneme jinam, přestaneme o tom mluvit, celý ten počáteční nesouhlas utichne a oni si budou zverimexovat…. tak já teda nepřestanu! Já pojedu dál! Upřímně… já chci aby dostali po čuni! Já tady nezalezu do díry a nebudu o tom mlčet! 


Stejně nic nezmůžete, je to zbytečná námaha…😉

Řada z nás napsala nějakou recenzi na novou IF…a co? Svět se točí dál…

Je možné, že zkrachují, ale nemyslím si, že by to bylo v důsledku našeho nesouhlasu a protestů.

biaca
biaca (588 příspěvků) 03.07.2023, 13:25:03 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 03.07.2023, 13:06:58

A co tím zmůžete - nemyslím, že Švéd bude mít problém koupit si recenze (vždyť jak uváděli kluci z Prahy jedna stojí 5 Kč.) 

Myslím, že jsem jim na googlu poskytla dostatečnou recenzi a svůj názor veřejně, ale tím to pro mě končí. 

Fikovnice
Fikovnice (4566 příspěvků) 03.07.2023, 13:27:33 xxx.xxx.62.132
biaca:

A co tím zmůžete - nemyslím, že Švéd bude mít problém koupit si recenze (vždyť jak uváděli kluci z Prahy jedna stojí 5 Kč.) 

Myslím, že jsem jim na googlu poskytla dostatečnou recenzi a svůj názor veřejně, ale tím to pro mě končí. 


Tak to si jdu počíst…🙂

A psala jsi pod svojím zdejším nickem?

Edit: Začala jsi mi tykat, tak jsem se přizpůsobila ;-)…anebo jsme si už dříve potykaly? A ne, rozhodně mi tykání nevadí, jen se ptám, zda jsem zase něco zasklila…

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 03.07.2023, 13:31:58 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 03.07.2023, 13:11:31

možná nic… možná něco…koupí recenze? To se dá zjistit zda jsou koupené- pak je lze vyhlásit za podvod. Ale tohle je to klasický čecháčkovský brečení…. Jasný no, když člověk zůstane sám nezmůže nic… ale moje svědomí mi prostě mlčet nedovolí.

Fikovnice
Fikovnice (4566 příspěvků) 03.07.2023, 13:41:48 xxx.xxx.62.132
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 03.07.2023, 13:31:58

Pro zajímavost: Napíšete, co chcete dělat?

A jen tak mmch. mě konec IF také mrzí, ale hezky Vám to napsala Assil. Že se firmy prodávají, je realita. A že nový vlastník si chce vše udělat po svém, je další realita. Je to protiprávní?? Není! To, zda na českém trhu obstojí, ukáže čas. Já si celkem myslím, že ne, ale fakt se nedomnívám, že my - běžní uživatelé - budeme ti, kvůli kterým oni skončí.

Ad čecháčkovství: Já jsem např. opakovaně psala Šárce (i soukromě). Nereagovala, no tak co, mám ji začít stalkovat? 😉😛 Jako jo, naštvala mě ona, naštval mě celý jejich tým, ale toto se prostě v životě děje.

biaca
biaca (588 příspěvků) 03.07.2023, 13:42:17 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 03.07.2023, 13:27:33

Lenancia: To by už Pražská šunka neměla hodnocení, že se jedná o takovou lahůdku. 

Fikovnice - ano, klidně si můžeme tykat, Napsala jsem to pod vlastním jménem - a myslím, že moje hodnocení dalo Šarce asi nejvíc zabrat. Jednoduše jsem shodila její systém plánovaného ověřování CHS (podle mého se prostě kvalita po telefonu ověřit nedá a vadí dávat lidem falešný pocit bezpečí.)

Pak jsme si ještě psaly po e-mailu, tak doufám, že alespoň tam přibydou nějaké útulkové kočky, když už je to takový zmar. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.