Aktuálně: 4 601 inzerátů178 092 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů

iFauna nová tvář

Anonymní (neregistrovaný) 04.07.2023, 09:19:35 xxx.xxx.195.189
hmn:

si to zase nepleť se seznamkou 😄

na zpětnou vazbu zde máme to, čemu se říká nick


Tak mi říkej, třeba Lojza 💪

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 04.07.2023, 09:57:52 xxx.xxx.61.175

…že prý SAO alabajus… a to je zajímavé, já myslela, že alabaj je aboriginec a SAO přetvořený jinde 

Lenacia, rozdělím se s Vámi o oříškovou čokoládu? Se nejdřív čílíte, že co je Vám do diskuzí, co zmizely, a že proč je někam přenášet a souhlas nedáte a dup a dup a pak tohle? Ale tak já tu nejsem od toho, abych něco chápala. 🙂

biaca
biaca (588 příspěvků) 04.07.2023, 13:07:17 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 04.07.2023, 12:51:59

Ifauna je běžný inzertní portál, garantují stejnou bezpečnost jako na bazoši - nyní na Ifauně hrají největší prim, placené inzeráty - mají tam alespoň jednu útulkovou kočku nebo psa?

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 04.07.2023, 13:49:16 xxx.xxx.61.255
biaca:

Ifauna je běžný inzertní portál, garantují stejnou bezpečnost jako na bazoši - nyní na Ifauně hrají největší prim, placené inzeráty - mají tam alespoň jednu útulkovou kočku nebo psa?


Hmm, já tam prakticky už nechodím.  Jen jsem se ze zajímavosti dnes nakoukla.

biaca
biaca (588 příspěvků) 04.07.2023, 15:27:44 xxx.xxx.47.71

Tak jsem tam také ze zvědavosti nakoukla - ani jeden útulkový kocour. A to se Šarka dušovala jak se tam nebudou moci objevit podvodníci MMK za 5100 s PP z Tábora od Kaime no neber to. Alespoň jak já znám chovatelku Manských tak je prodávala za 16 tis. tedy loni. Ale v Táboře ji asi mají za symbolickou cenu. Mám zkusit napsat Šárce? 

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 04.07.2023, 15:38:47 xxx.xxx.61.255
biaca:

Tak jsem tam také ze zvědavosti nakoukla - ani jeden útulkový kocour. A to se Šarka dušovala jak se tam nebudou moci objevit podvodníci MMK za 5100 s PP z Tábora od Kaime no neber to. Alespoň jak já znám chovatelku Manských tak je prodávala za 16 tis. tedy loni. Ale v Táboře ji asi mají za symbolickou cenu. Mám zkusit napsat Šárce? 


Já mám Elsu od r. 2018 a tuším tehdy za 11k.

Fikovnice
Fikovnice (4565 příspěvků) 04.07.2023, 23:23:47 xxx.xxx.20.198
Sardullah:

Holka kupovala mainku cca před třemi lety 18 tis.


No mně se plete něco, že buď 10 (11) nebo 15 tis Kč. Takže je možné, že to byla ta dražší varianta, musela bych pohledat smlouvu…

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 05.07.2023, 00:50:57 xxx.xxx.168.148
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 04.07.2023, 09:57:52

jo, nedám svůj souhlas někomu, kdo nás tu všechny nazval slepicemi. A pourážel tady náš intelekt. Nedám no…Faktem je, že mi nejde o ztrátu toho co tam kdo napsal, ale o ztrátu identity webu. A její přeměnu. Neúctu vůči komunitě lidí, na které byla jejich sláva a návštěvnost založená. To díky nám byla ifauna největší chovatelský web na českém webu. A nějakej švédskej lenoch toho zneužije aby jeho zverimex byl na předních příčkách ve vyhledávači? To prostě bejt nenechám. 

biaca
biaca (588 příspěvků) 05.07.2023, 04:47:03 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Lenacia z 05.07.2023, 00:50:57

Lenacia, bohužel i když budete stále upozorňovat jak je strašné, že web koupil cizí majitel a jak se zachoval postupem času to přestane mít smysl. Lepší je dokázat, že daný web nemá slibované kvality viz. upozorňovat veřejně na vadné inzeráty, neboť nový web slibuje svým uživatelům bezpečnost, a myslím, že to není tak těžké (jak jsem napsala včera mají tam jak inzeráty podvodníků tak množek.) a ukázat, že to tak není. Já osobně se domnívám, že nová ifauna se zničí sama bez naší pomoci. 

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 05.07.2023, 05:25:27 xxx.xxx.168.148
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 05.07.2023, 04:47:03

tak zrovna tohle je jednoduše tím, že byli líní probrat ty inzeráty před vložením a prostě je tam hodili automaticky z původního webu… takže v tom zase nevidím já žádný výsledek, teda až na z ostudy kabát v tom, že byli líní si to vůbec projít. Pro mě je opravdu víc potřebné upozornit na to, že ifauna už není ifauna. Na ztrátu identity a zneužití aktivity její komunity k přetvoření na zverimex. Upřímně, celkem doufám, že se Švédík dost sekl… koupil Ifaunu jako inzertní web, a vůbec nepomyslel na všechny okolní aspekty. Prostě viděl zvířecí webík na prodej, přes gůgl překladač nějak pochopil že má i inzerci tak šup šup koupit. Faktem ale je, že Ifauna opravdu fungovala na jiném principu, což si možná neuvědomují ve výsledku ani v redakci. Ifauna měla nějakou zajetou klientelu, která ale nemá co tam dál dělat.Takže návštěvnost, a hlavně využívání dané platformy padne na dno… Nejsmutnější je, že při zadání různých dotazů na různé zvířecí problémy a potřeb, pořád ještě vyskakují dnes již skryté a nepřístupné diskuze. Teď sice trochu nahrávám Megi tím co sem řekla, ale myslím to tak, že, lákají lidi na věci co už nenabízejí, protože sou rovnou přesměrování kam? Na novou ifaunu, kde tyhle věci nemají. pro mě je ale potřeba stále upozorňovat na to, co se stalo. Nemělo by to být zapomenuto. Nemělo by být zapomenuto to, jak se zachovali vůči chovatelům tolika druhů zvířat… Protože jen tak se to dostane k uchu právě třeba takového švéda…Já zpátky ifaunu nechci! A moje snahy opravdu nejsou o navrácení. Ale o to, jak se chovají… třeba že úmyslně banují lidi na instagramu i na facebooku, aniž by daný člověk byl jakkoliv vulgární. 

Daja
Daja (430 příspěvků) 05.07.2023, 05:38:35 xxx.xxx.235.95

Dobré ránko 😉,

 já bych už diskuzi na téma i-fauna nechala spat.

Nic a nikdo z nás nevyřeší, všichni už jsme si ponadavaly, tak bychom mohly už mlčet a nebrat jméno toho co se nesmí vyslovovat na hlas a necháme ho už spat🙏

Přešli jsme sem, admini pro nás web vymazlili k obrazu našemu, tak si myslím, že je načase nechat spat toho co se jeho jméno nesmí vyslovit nahlas😉

Dája

Atamanka (neregistrovaný) 05.07.2023, 09:40:15 xxx.xxx.0.1
megi-the-pes:

atobajus z iF… že prý SAO 


Je z IF - kdysi dávno, a choval SAO s PP -budiž mu ke cti.  Na IF  nás tam bylo  hodně, pamatuji, že to bylo neregistrovaní a registrovaní či tak nějak.

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 05.07.2023, 10:08:55 xxx.xxx.61.175
Atamanka:

Je z IF - kdysi dávno, a choval SAO s PP -budiž mu ke cti.  Na IF  nás tam bylo  hodně, pamatuji, že to bylo neregistrovaní a registrovaní či tak nějak.


Ještě na jaře psal pod tímto nickem.

Nová tvář tady čte rychle a zběsile.

megi-the-pes
megi-the-pes (2299 příspěvků) 05.07.2023, 10:10:43 xxx.xxx.61.175
Lenacia:

jo, nedám svůj souhlas někomu, kdo nás tu všechny nazval slepicemi. A pourážel tady náš intelekt. Nedám no…Faktem je, že mi nejde o ztrátu toho co tam kdo napsal, ale o ztrátu identity webu. A její přeměnu. Neúctu vůči komunitě lidí, na které byla jejich sláva a návštěvnost založená. To díky nám byla ifauna největší chovatelský web na českém webu. A nějakej švédskej lenoch toho zneužije aby jeho zverimex byl na předních příčkách ve vyhledávači? To prostě bejt nenechám. 


A co že s tím budete dělat?

Tolik písmenek, to už by byl pěkný článek. 

Anonymní (neregistrovaný) 05.07.2023, 10:24:23 xxx.xxx.18.65
biaca:

To si myslíte jediný - z mého pohledu nemá žádnou přidanou hodnotu - trh už zabraný bazošem, sbazarem. Protože, spustit web, který o sobě tvrdí, že je zárukou kvality - bojující proti množírnám (a mít je tam), mít tam podvodné inzeráty, které nabízejí štěně za 5 tis. s pp je do nebe volající. Pokud hlásím kvalitu musím jí mít od začátku. 

Z mého pohledu nová ifauna může být maximálně tak dobrá k propagaci útulkových zvířat v tom může mít potenciál - i když už nyní se objevují i na bazoši zvířata z útulků a hledá se jim takto domov. Mě jako původnímu uživateli ifauny vadí zaměření nové ifauny a tj. zisk. 


Nebudeme ale házet klacky pod nohy. A proč zrovna Šárka to má odskákat?

mastnacekk
mastnacekk (529 příspěvků) 05.07.2023, 10:26:08 xxx.xxx.7.213
Daja:

Dobré ránko 😉,

 já bych už diskuzi na téma i-fauna nechala spat.

Nic a nikdo z nás nevyřeší, všichni už jsme si ponadavaly, tak bychom mohly už mlčet a nebrat jméno toho co se nesmí vyslovovat na hlas a necháme ho už spat🙏

Přešli jsme sem, admini pro nás web vymazlili k obrazu našemu, tak si myslím, že je načase nechat spat toho co se jeho jméno nesmí vyslovit nahlas😉

Dája


Naopak. Ifauna team uvidi, ze to lidi stale sere. Za rok to sved zabali a proda to. Novek majitel nebude kokot a vrati to.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.