Aktuálně: 4 601 inzerátů178 097 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů

iFauna nová tvář

Leithian
Leithian (582 příspěvků) 01.07.2023, 00:26:04 xxx.xxx.97.75
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 30.06.2023, 19:22:37

Rozjely se dvě kopie ifauny. Faunaportal a faunatrhy. Osobně jsem fandila zde vseobecne a teraristum at udělá že. Která je přeci jen po Evropě nějak známá. No uvidime. Holt všude fb. Nahazet se do 30 skupin. A par evropskejch inzerci co znam. Bude vopruz ale co zmuzu

Leithian
Leithian (582 příspěvků) 01.07.2023, 00:27:36 xxx.xxx.97.75
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 30.06.2023, 19:22:37

A děkuju. A ač to neříkám často. Omlouvám se.. Ráda bych začala načisto pokud bude chuť. To poznám. 

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 07:35:43 xxx.xxx.164.121
Odpověď na příspěvek uživatele honzapm z 30.06.2023, 19:48:43

Slečnu znám, ta to nevytrhne! 😀

kometa
kometa (4414 příspěvků) 02.07.2023, 11:37:29 xxx.xxx.147.163
Mi:

Faunu jsem měla ráda,více četla  než přispívala,ale chci s vámi držet basu a odhlásit se  odtamtud.Jen nevim jak.


Já napsala přímo na redakce@ifauna.cz

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 11:56:29 xxx.xxx.83.143
Odpověď na příspěvek uživatele Mi z 02.07.2023, 11:51:01

Jde  to taky tak, že se na ifauně přihlásíte , otevřete  si u svého účtu"spravovat  účet"  a dole  kliknete na zrušit účet.    

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 14:21:18 xxx.xxx.83.143
Odpověď na příspěvek uživatele Leithian z 02.07.2023, 13:20:51

Nemáte  pravdu, zrušit účet je něco jiného než deaktivovat. Přišlo mi  na mail potvrzení o zrušení.

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 15:38:48 xxx.xxx.32.32

Zkuste si představit že máte hypotéku, rodinu, leasing… a majitel firmy kde léta pracujete firmu prostě prodá, vezme prachy a čus. Vy máte nějakou smlouvu, která je pořád v platnosti (výpovědní lhůta, konkureční doložka, odpovědnost, co já vim) a prostě se snažíte to nějak ustát a doufáte, že to nebude úplnej průser… Daří se si to představit? Tak se prosím zamyslete, než si zase kopnete do těch pár lidí, co pro ně v česku dělaj. Jestli chcete mermomocí na někoho směřovat vztek, tak na původního majitele, co s klidem střelil rodinný web a dobře věděl komu a co s ním asi tak udělá.Jo a stránku si dnes přeložíte do jakéhokoliv jazyka na dva kliky, takže i švéd si může na českých webech počíst a zaměstnanci si fakt nemůžou dělat úplně co chcou.

Bodlinka
Bodlinka (993 příspěvků) 02.07.2023, 15:42:26 xxx.xxx.21.51
Anonymní:

Zkuste si představit že máte hypotéku, rodinu, leasing… a majitel firmy kde léta pracujete firmu prostě prodá, vezme prachy a čus. Vy máte nějakou smlouvu, která je pořád v platnosti (výpovědní lhůta, konkureční doložka, odpovědnost, co já vim) a prostě se snažíte to nějak ustát a doufáte, že to nebude úplnej průser… Daří se si to představit? Tak se prosím zamyslete, než si zase kopnete do těch pár lidí, co pro ně v česku dělaj. Jestli chcete mermomocí na někoho směřovat vztek, tak na původního majitele, co s klidem střelil rodinný web a dobře věděl komu a co s ním asi tak udělá.Jo a stránku si dnes přeložíte do jakéhokoliv jazyka na dva kliky, takže i švéd si může na českých webech počíst a zaměstnanci si fakt nemůžou dělat úplně co chcou.


v dnešní době je tolik možností kam jít pracovat je během toho ustání už mohl každý z nich oběhnout hromadu pohovorů a najít si něco perspektivnějšího. 

Anonymní (neregistrovaný) 02.07.2023, 15:54:09 xxx.xxx.32.32
Odpověď na příspěvek uživatele Bodlinka z 02.07.2023, 15:42:26

Možná jo možná ne, ale ifauně nebo chovatelům by to pomohlo jak? Prostě by to dělal někdo jinej, kdo by se třeba vůbec nenamáhal s švédy o něčem diskutovat (jestli je pravda, co někde psali, že ptáci zůstali díky českým zaměstnancům). 

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 02.07.2023, 21:24:55 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 02.07.2023, 15:38:48

A z čeho mají ty peníze??? 

Kdo že jim to vlastně platí? 

Kdo že to tam denně chodil využívat, klikal, platil zvýraznění inzerátů, a svou návštěvností zvyšoval povědomí o dané stránce? Takže se jim vyplatily i reklamní bannery apod? 

Ano… My! 

Jestli že nechtějí podat výpověď prosím. Jestliže nemohou… Ok… jejich věc. 

Ale chlubit se jak velký pokrok udělali protože zachránili inzerce barevných pipíků je směšný. 

mastnacekk
mastnacekk (529 příspěvků) 02.07.2023, 22:31:55 xxx.xxx.80.12
Anonymní:

Zkuste si představit že máte hypotéku, rodinu, leasing… a majitel firmy kde léta pracujete firmu prostě prodá, vezme prachy a čus. Vy máte nějakou smlouvu, která je pořád v platnosti (výpovědní lhůta, konkureční doložka, odpovědnost, co já vim) a prostě se snažíte to nějak ustát a doufáte, že to nebude úplnej průser… Daří se si to představit? Tak se prosím zamyslete, než si zase kopnete do těch pár lidí, co pro ně v česku dělaj. Jestli chcete mermomocí na někoho směřovat vztek, tak na původního majitele, co s klidem střelil rodinný web a dobře věděl komu a co s ním asi tak udělá.Jo a stránku si dnes přeložíte do jakéhokoliv jazyka na dva kliky, takže i švéd si může na českých webech počíst a zaměstnanci si fakt nemůžou dělat úplně co chcou.


Presne tak, pycus neni ani sved, ani ifauna team ale predeslej majitel. Vedeli co maji a  vedeli jak to sved zprasi. V roce 2018 jsem resil novou verzi ifauny a uklidnoval situaci ifauna vs ovcaci a  kozari. Nechce se me verit, ze ta sama pani to vzdala a prodala svedskym hosankum. 

Davat vypoved to jsou rady  jak z nosa.

Anonymní (neregistrovaný) 03.07.2023, 10:08:33 xxx.xxx.121.3

Já teda myslím, že ifauna i v současný podobě se klidně chytne a může vydělávat, tu inzerci mají celkem příčetně s pěkným vyhledáváním, tak myslím, že lidi tam inzerovat budou. A na majitele se nezlobím, že prodal, třeba potřeboval peníze nebo už se tomu nechtěl věnovat, co my víme a na zaměstnance taky ne, že se firmy prodávají je normální, však i já už dělám ve čtvrtá firmě a to sedím furt na stejný židli. Kdybych měla dávat pokaždý výpověď, když se mi nelíbí, jak to noví majitelé vedou, tak bych byla pěknej fluktuant.  Život je holt změna.

assil
assil (1593 příspěvků) 03.07.2023, 10:09:27 xxx.xxx.121.3
Anonymní:

Já teda myslím, že ifauna i v současný podobě se klidně chytne a může vydělávat, tu inzerci mají celkem příčetně s pěkným vyhledáváním, tak myslím, že lidi tam inzerovat budou. A na majitele se nezlobím, že prodal, třeba potřeboval peníze nebo už se tomu nechtěl věnovat, co my víme a na zaměstnance taky ne, že se firmy prodávají je normální, však i já už dělám ve čtvrtá firmě a to sedím furt na stejný židli. Kdybych měla dávat pokaždý výpověď, když se mi nelíbí, jak to noví majitelé vedou, tak bych byla pěknej fluktuant.  Život je holt změna.


A to jsem já, mě to zas přes víkend odhlásilo a nevšimla jsem si.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.