Aktuálně: 4 626 inzerátů177 874 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

iFauna nová tvář

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:43:21 xxx.xxx.0.1
kometa:

A to není špatný nápad!


Chapu, jakoze mate takovy nedostatek casu, ze to precteni nicku a nasledne neprecteni prispevku strasne zdrzi...jo to chapu. :D

biaca
biaca (588 příspěvků) 28.06.2023, 10:45:13 xxx.xxx.47.71

Už si přidávají hvězdičky - bohužel je škoda, že 1 * hodnocení, má menší hodnotu než to, které uměle dá 5 *. 

škoda, že u nás je možné si koupit kladné hodnocení - viz. pražská šunka na Staromáku. 

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:47:20 xxx.xxx.0.1
kometa:

Už jsem se na totéž ptala admini. Ale nakonec je to jedno, u chvd je vždycky jenom jeden like - ten jeho vlastní. Já jeho příspěvky už nečtu. Stejně jako neverendovy. Nijak mě neobohatí. To už je lepší mastnacek.


Je lez, ze vzdy jenom jeden. ALe typicky netovy zviratkomil se na moc vice nez lhani diky sve omezenosti vetsinou nezmuze.

Ano, nectete ty prispevky, jen kontrolujete, kolik je pod nimi lajku ....no to da rozum ...62powa

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:52:31 xxx.xxx.0.1

Buggyra:

Na tlachani je spise chat nebo treba soc. site,...

ehm... tohle je sociální síť. Definice:

Sociální síť (z angl. social network nebo community network) v rámci pojmů virtuálního světa můžeme definovat jako online službu, která na základě registrace umožní vytvořit profil uživatele, pod kterým lze tuto službu využívat zejména ke komunikaci, sdílení informací, fotografií, videa atd. s dalšími registrovanými uživateli.

Sociální sítě - INTERNETEM BEZPEČNĚ (internetembezpecne.cz)

Mimochodem, myslela jsem prve, že je to nějaký omyl, ale proč si, chvd, lajkujete vlastní příspěvky?

Vaše definice diskuse je sice platná, ale bohužel ve světě sociálních sítí je obsah toho pojmu již posunutý. Třeba na wiki píší o internetové diskusi toto:

Internetová diskuse je stránka (místo) na internetu, kam lidé vkládají své názory a reakce a ty se následně na stránce zobrazují. Oproti IRC kanálům nebo chatu se internetová diskuse obvykle liší tím, že přispěvatelé nemusí být ke stránce připojeni současně a reagovat bezprostředně, ale mohou reagovat i s odstupem mnoha dní či měsíců.

Zde není pravidly dáno, že by diskutující neměli odbíhat od tématu. Ale pokud se původní definice diskuse chcete držet striktně vy sám, a od této vteřiny psát pouze k tématu v názvu toho kterého vlákna, prosím, nikdo vám jistě bránit nebude.

Koukam, ze Vam uz nezbyva nez uchyleni se k demagogii, vytrhavani z kontextu a manipulaci..hm...no co naplat.

Mimochodem, myslela jsem prve, že je to nějaký omyl, ale proč si, chvd, lajkujete vlastní příspěvky?

Protoze muze, bavi ho to a chovatele-odbornici maji dalsi tema, ktere jim zamestnava hlavinky, coz vede nejspise jeste k dalsimu zvedani jejich odbornosti.

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:54:16 xxx.xxx.0.1
kometa:

Už jsem se na totéž ptala admini. Ale nakonec je to jedno, u chvd je vždycky jenom jeden like - ten jeho vlastní. Já jeho příspěvky už nečtu. Stejně jako neverendovy. Nijak mě neobohatí. To už je lepší mastnacek.


Mam si zacit davat dva? Bude to jeste vice exciting?

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
28.06.2023, 11:21:04 xxx.xxx.156.19
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 28.06.2023, 11:15:25

To je dost zvláštní, jste si jistá tou hláškou? Takovou mám pocit nikde nepoužíváme. Pro přihlšené není ani aktivní antispam, takže nevím, v čem by mohl být problém.

megi-the-pes
megi-the-pes (2298 příspěvků) 28.06.2023, 11:33:43 xxx.xxx.210.23
Odpověď na příspěvek uživatele raven_kix z 28.06.2023, 11:21:04

No, jsem, taky na to koukám jak tele. Neřeknu foto (žádné jsem tam nedávala), nebo expresivní výrazy (nadávám jen v pátek), ale tohle? :-)

megi-the-pes
megi-the-pes (2298 příspěvků) 28.06.2023, 12:24:19 xxx.xxx.210.23

Už vím, co se stalo, teď se mi to stalo vedle v teplákovce. Dala jsem citovat, upravit citaci, smazala část té citace a začala psát. Po kliku na Přidat se objevilo tohle (Chrome 64bit win10 last verze, jiný jsem nezkoušela) - Nebyla vyplněna položka text příspěvku. 

Obrázek
raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
28.06.2023, 12:48:28 xxx.xxx.71.86
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 28.06.2023, 12:24:19

Aha, rozumím, díky. To už mám celé předělané, až zveřejním další várku úprav, tak bude po problému.

megi-the-pes
megi-the-pes (2298 příspěvků) 28.06.2023, 12:53:08 xxx.xxx.210.23

Zpřístupnit nedodělaný web, to teda chce odvahu. Texty jsou okopírované ze zahraničí, nepřepsané skloňování, chyby všude, tlačítka vedou na neexistující stránky, v radách pro kupující je FCI, ale v jiných radách KC (britský Kennel club), který pod FCI nepatří. Celé je to mega ostuda.

:D (neregistrovaný) 28.06.2023, 13:03:35 xxx.xxx.65.248

Jeee, karel barel chvd zhrzen ze zdejšího nezájmu už dal ifaune taky hodnocení. A jaké pěkné. :-) Uplně zapadající do jeho celkového projevu.

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 13:41:08 xxx.xxx.0.1
:D:

Jeee, karel barel chvd zhrzen ze zdejšího nezájmu už dal ifaune taky hodnocení. A jaké pěkné. :-) Uplně zapadající do jeho celkového projevu.


Z jakeho nezajmu? Vzdyt vas nic a nikdo nezajima zcela evidentne vice :)

A jak pripadny zdejsi nezajem souvisi s hodnocenim ifauny na na firmach?

Evidentne name nektere typicke kynolozky odborne chovatelky co napsat k tematu, tak se zabyvate tim, kdo je kdo a co kam napise. Stejna *ů** uz dvacet let. To vzdy dobre pobavi.

Co budete resit dal? Kdo jsem, co si oblikam, co pisu na FB a jestli mam fotky na instagramu?

 

biaca
biaca (588 příspěvků) 28.06.2023, 13:53:33 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele chvd z 28.06.2023, 13:41:08

A Vy jako velký chovatel psů, koček, koní a slepic - máte vždy k tématu, co dodat, že. 

Vaše kladné hodnocení na firmách, neodráží skutečnost - nový majitel ifauny, chce pouze žít z pověsti bez toho aniž by poskytl nějaké kvality. Ano dejte ifauně 5 hvězdiček - ať pak má šanci nějaký zájemce si koupit zvíře od množitele - protože přesně to novou ifauna zajímá - tedy ZISK.

PS. bylo by možná dobré zvážit, jestli by se nemohly zavést dislike, aby jste si nemusel lijkovat vlastní příspěvky.

assil
assil (1589 příspěvků) 28.06.2023, 13:54:23 xxx.xxx.206.172

Tak jsem koukla do atlasu plemen na ifauně na špice a lapiny - příšerný fotky, to nevím kde sebrali, u lapiny mám podezření, že je jedna fotka i úplně mimo, uvedení samci - samice u psů??

přidaných kg jednou tolik, v textu kraviny a ještě půlka textu nečitelná kvůli špatnému kodování

no potěš koště jestli tohle si bude někdo studovat a podle toho vybírat nějaký plemeno


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.