Aktuálně: 4 829 inzerátů175 388 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

iFauna nová tvář

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
27.06.2023, 15:55:19 xxx.xxx.156.19

Ano, všechno tam je. Měli jsme na to napsaný skript, který vše prošel a uložil. Jediná vada na kráse té zálohy je část deaktivovaných účtů. Během naší zálohy pracovala ještě jedna skupina, která vyzývala ostatní k deaktivaci. U jejich příspěvků pak chybí přezdívky a je tam jen "Uživatel s deaktivovaným účtem". To je trochu škoda. Ale v celkovém počtu je takových příspěvků minimum.

megi-the-pes
megi-the-pes (2242 příspěvků) 27.06.2023, 16:11:36 xxx.xxx.210.23

Těch deaktivovaných je v největších diskuzích hodně. Chytla jsem to ještě ve fázi, kdy to byli asi tři čtyři účty... jenže zrovna třeba účet bodlinka je naskrz vším a to je škoda veliká, je to děravé a bez autorů to vypadá blbě. To bylo první den. A pak se deaktivovala hromada lidí, to už je úplně na nic.

Získat souhlas od ifauny je vám k ničemu, protože se začalo před 23 lety a oni mají souhlas pouze na deset let - nemají právo nic staršího nikomu předávat. Kdo psal anonymně, není potřeba souhlas vůbec. A pro ostatní stačí, abyste udělali zaklikávací formulář a tady a na fb výzvu. Práce na deset minut. Jednoduše můžete taky všechny uživatele kontaktovat. Buď ručně, nebo s rizikem, že půjdete do vězení. :-)

Má se to tak, že spousta lidí je ráda, že to zmizí. Protože se stydí za to, jací byli. Schválně... pustím psí, kočičí a koníčkovou na ulozto... vsadím smažený květák, že mě za to upálí na hranici. :-) 

Leithian
Leithian (548 příspěvků) 27.06.2023, 16:39:36 xxx.xxx.25.139
Odpověď na příspěvek uživatele mastnacekk z 27.06.2023, 14:29:55

To co tam bylo tak cennyho vam rekne5nazivo kterejkoli dlouholetej chovatel. Echt zdravotní věci stejně musí řešit vet. Ja to jako šílenou ztrátu nevidim teda. 

C (neregistrovaný) 27.06.2023, 16:56:34 xxx.xxx.0.1
biaca:

Je sice pěkné, ale ne všechny rady jsou aktuální - značky zanikají, vznikají nové, přístupy se mění, šlechtí se nové rasy (neboli spíše nabývají na popularitě) Co platilo před 10 lety už nyní platit nemusí. Není to tak dávno, co jsem četla knihu o chovu kocourů z 90. let a přístup se zcela změnil. 


Mění se i léčiva, technologie, přístup veterinářů, možnosti, normy, atd. atd. Dřív kilometrové diskuse na FIP, dneska je léčivo a vlákna ztratil význam atd.

chvd
chvd (389 příspěvků) 27.06.2023, 16:57:01 xxx.xxx.0.1
mastnacekk:

Nikdo nelka, to za prve. 

A za druhe, kdo vam branil zazalohovat si to forum ( mozna na timemachine jeste je ) a zacit diskutovat a citovat? Nikdo. Lka ten, kdo pro vec nic nedela. 


Prosim vysvetlit. Zkousel jsem translater, ale nerozpoznal jazyk.

chvd
chvd (389 příspěvků) 27.06.2023, 17:11:43 xxx.xxx.0.1
assil:

Zbejvalo, ale zbytky se dávaly praseti, psovi se kupovalo maso. loughing


Se vsadim, ze ti psi uz nezijou. A to je jen proto, ze dostavali maso misto kosti :p

Buggyra
Buggyra (3246 příspěvků) 27.06.2023, 17:14:41 xxx.xxx.198.226

Překlad pro chvd:

"Nikdo nepláče, to za prvé.

A za druhé, kdo vám bránil si to forum také zálohovat (možná je k dispozici k nahlédnutí / stažení ještě na webu timemachine

- pozn. překl.: to je dobrovolná dárcovská aktivita nějaké skupiny lidí, která ukládá na servery náhledy různých webů v určitých časových obdobích, a pak jsou tyto náhledy k dispozici, pokud se web změní, jsou to takové časové "fotky" toho webu - já to znám jako wayback machine, asi je jich víc)

a začít diskutovat a citovat (tj. poté, co si to stáhnete někde na svůj server a zpřístupníte ostatním)? Nikdo. Pláče ten, kdo pro věc (míněno zálohu a zprostředkování těch informací) nic nedělá."

Snad jsem vystihal mastňáčkovu myšlenku. Stačí to tak?

Leithian
Leithian (548 příspěvků) 27.06.2023, 17:15:36 xxx.xxx.25.139

Tak jsem koukla na mobilu na novej look. Teda tak nezajimavy, zmateny a nelogicky web s ještě horší inzercí jsem dosud nepotkala. Nedělám si iluze o prosperitě 😂😂😂

chvd
chvd (389 příspěvků) 27.06.2023, 17:18:11 xxx.xxx.0.1
Buggyra:

Překlad pro chvd:

"Nikdo nepláče, to za prvé.

A za druhé, kdo vám bránil si to forum také zálohovat (možná je k dispozici k nahlédnutí / stažení ještě na webu timemachine

- pozn. překl.: to je dobrovolná dárcovská aktivita nějaké skupiny lidí, která ukládá na servery náhledy různých webů v určitých časových obdobích, a pak jsou tyto náhledy k dispozici, pokud se web změní, jsou to takové časové "fotky" toho webu - já to znám jako wayback machine, asi je jich víc)

a začít diskutovat a citovat (tj. poté, co si to stáhnete někde na svůj server a zpřístupníte ostatním)? Nikdo. Pláče ten, kdo pro věc (míněno zálohu a zprostředkování těch informací) nic nedělá."

Snad jsem vystihal mastňáčkovu myšlenku. Stačí to tak?


Dik za preklad. Me nejvice zmatla 62myslenka, ze kdo pro neco nic nedela, tak place. To bych ocenil klidne letenkou do Stockholmu.

Dekuji Vam kazdopadne.

megi-the-pes
megi-the-pes (2242 příspěvků) 27.06.2023, 17:38:58 xxx.xxx.210.23

"Máme pro vás řadu praktických článků, které odpovídají na nejčastější otázky. Nemůžete najít, co hledáte? Obraťte se na náš specializovaný tým pro důvěru a bezpečnost."

Oni mají tým pro důvěru a bezpečnost.

😄

A ten dělá asi tohle: "Pokud získáte dojem, že štěně může být produktem tzv. množírny nebo jinak neetického chovu, odolejte snaze štěně „zachránit”, odejděte a prodávajícího nahlaste našemu týmu."

Ale že by prostě nepovolili inzeráty na zvěř bez papírů, to ne. Hm. :-) :-)

Tak schválně... kdo bude první, kdo to zakáže? 

chvd
chvd (389 příspěvků) 27.06.2023, 17:56:42 xxx.xxx.0.1
Leithian:

Tak jsem koukla na mobilu na novej look. Teda tak nezajimavy, zmateny a nelogicky web s ještě horší inzercí jsem dosud nepotkala. Nedělám si iluze o prosperitě 😂😂😂


Moc pekne to maji udelane.

chvd
chvd (389 příspěvků) 27.06.2023, 17:58:57 xxx.xxx.0.1
megi-the-pes:

\'Máme pro vás řadu praktických článků, které odpovídají na nejčastější otázky. Nemůžete najít, co hledáte? Obraťte se na náš specializovaný tým pro důvěru a bezpečnost.\'

Oni mají tým pro důvěru a bezpečnost.

\'teeth\'

A ten dělá asi tohle: \'Pokud získáte dojem, že štěně může být produktem tzv. množírny nebo jinak neetického chovu, odolejte snaze štěně „zachránit”, odejděte a prodávajícího nahlaste našemu týmu.\'

Ale že by prostě nepovolili inzeráty na zvěř bez papírů, to ne. Hm. :-) :-)

Tak schválně... kdo bude první, kdo to zakáže? 


IMO:

PP a chovatele zpusobili vznik mnoziren.

PP neni nijak relevantne osetrene ve smyslu, aby se nedalo zneuzit.

PP jsou zneuzivany v takove mire, az je mi z toho zle.

Vetsi zlo jsou uz snad jen utulky.

 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.