Aktuálně: 4 632 inzerátů177 804 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

iFauna nová tvář

balu
balu (1650 příspěvků) 27.06.2023, 23:36:36 xxx.xxx.72.176
honzapm:

Jste omezená. Mnoho lidí zánik více než 20 let střádaného informačního zdroje zasáhl. Váš omezený náhled nedokáže pokrýt ty cenné příspěvky i celé cenné kategorie. Tak se aspoň neztrapňujte víc.


Nebuďte směšný, nejde o život. 

lesakm
lesakm (139 příspěvků) 27.06.2023, 23:38:50 xxx.xxx.244.25
raven_kix:

Myslím si, že nová Ifauna bude vypadat nějak takto. Vypadají tak všechny jejich zahraniční weby, které už dříve koupili a transformovali.

    Obrázek

Takže to koupili v podstatě jen a pouze kvůli jménu jelikož jinak z toho původního nepoužijí prakticky nic. pleading ML.

balu
balu (1650 příspěvků) 27.06.2023, 23:45:31 xxx.xxx.72.176

Chápu, že vás to některé tak bere, mě konec "normální" ifauny taky mrzí a štve mě jak nás s diskuzí vypoklonkovali. Včera jsem deaktivovala účet na ifauně a tím to pro sebe uzavřela. A ať si s ní Švédi dělají co chtějí. Čas ukáže,  jestli se jim akvizice vyplatila. Doufám, že ne.

biaca
biaca (588 příspěvků) 28.06.2023, 06:17:09 xxx.xxx.47.71

Tak snížila jsem jim hvězdičky. Můj názor jsem projelila už dříve - ale nyní to bylo za to, že ze dne na den vypli diskuzi aniž by o tom předem dali vědět a přitom slíbili, že ještě do června bude fungovat.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 28.06.2023, 07:04:34 xxx.xxx.162.253
honzapm:

Jste omezená. Mnoho lidí zánik více než 20 let střádaného informačního zdroje zasáhl. Váš omezený náhled nedokáže pokrýt ty cenné příspěvky i celé cenné kategorie. Tak se aspoň neztrapňujte víc.


Děláte, jak kdyby vám zemřel příbuzný. Život půjde dál i bez nějaké iFauny.

jbb
jbb (39 příspěvků) 28.06.2023, 07:38:52 xxx.xxx.0.1
Lenacia:

ohoho, tak oni mě úmyslně zablokovali na jejich FB abych nemohla komentovat ze strachu z mých komentářů :D ok... Hele nedělám to ráda a pokud nechcete nemusíte, ale... pokud můžete dejte jim recenzi https://www.firmy.cz/detail/13171340-ifauna-praha-vinohrady.html  

 


Přidal jsem jim recenzi, vždyť přeci poskytování zpětné vazby je dnes tak moderní... Udělejte to také, zakliknout jednu hvězdičku nedá moc práce 😉

kometa
kometa (4393 příspěvků) 28.06.2023, 07:44:09 xxx.xxx.147.163
Buggyra:

Na tlachani je spise chat nebo treba soc. site,...

ehm... tohle je sociální síť. Definice:

Sociální síť (z angl. social network nebo community network) v rámci pojmů virtuálního světa můžeme definovat jako online službu, která na základě registrace umožní vytvořit profil uživatele, pod kterým lze tuto službu využívat zejména ke komunikaci, sdílení informací, fotografií, videa atd. s dalšími registrovanými uživateli.

Sociální sítě - INTERNETEM BEZPEČNĚ (internetembezpecne.cz)

Mimochodem, myslela jsem prve, že je to nějaký omyl, ale proč si, chvd, lajkujete vlastní příspěvky?

Vaše definice diskuse je sice platná, ale bohužel ve světě sociálních sítí je obsah toho pojmu již posunutý. Třeba na wiki píší o internetové diskusi toto:

Internetová diskuse je stránka (místo) na internetu, kam lidé vkládají své názory a reakce a ty se následně na stránce zobrazují. Oproti IRC kanálům nebo chatu se internetová diskuse obvykle liší tím, že přispěvatelé nemusí být ke stránce připojeni současně a reagovat bezprostředně, ale mohou reagovat i s odstupem mnoha dní či měsíců.

Zde není pravidly dáno, že by diskutující neměli odbíhat od tématu. Ale pokud se původní definice diskuse chcete držet striktně vy sám, a od této vteřiny psát pouze k tématu v názvu toho kterého vlákna, prosím, nikdo vám jistě bránit nebude.


Už jsem se na totéž ptala admini. Ale nakonec je to jedno, u chvd je vždycky jenom jeden like - ten jeho vlastní. Já jeho příspěvky už nečtu. Stejně jako neverendovy. Nijak mě neobohatí. To už je lepší mastnacek.

kometa
kometa (4393 příspěvků) 28.06.2023, 07:50:31 xxx.xxx.147.163
Trickyvoo:

Co je vaše etnikum? 

Jinak v Číně je porodnost snížená už dlouhé roky. Dokonce tak dobře, že je bude mít nejvíc obyvatel brzy Indie, pokud už nemá. 


Už má.

Buggyra
Buggyra (3324 příspěvků) 28.06.2023, 07:53:09 xxx.xxx.198.226

To lajkování sebe sama je skutečně žertovné :-) Já si reaguji jen na to, co mě nějako osloví nebo inspiruje, ale musím říci, že mě opravdu obtěžuje osočování diskutujících, tam klesá potom pro mě autor do hlubin nezájmu. Už aby tu byla možnost vybrat diskutující, jejichž příspěvky se mi nebudou zobrazovat...

kometa
kometa (4393 příspěvků) 28.06.2023, 07:55:39 xxx.xxx.147.163
Buggyra:

To lajkování sebe sama je skutečně žertovné :-) Já si reaguji jen na to, co mě nějako osloví nebo inspiruje, ale musím říci, že mě opravdu obtěžuje osočování diskutujících, tam klesá potom pro mě autor do hlubin nezájmu. Už aby tu byla možnost vybrat diskutující, jejichž příspěvky se mi nebudou zobrazovat...


A to není špatný nápad!

balu
balu (1650 příspěvků) 28.06.2023, 08:11:42 xxx.xxx.72.176
Buggyra:

To lajkování sebe sama je skutečně žertovné :-) Já si reaguji jen na to, co mě nějako osloví nebo inspiruje, ale musím říci, že mě opravdu obtěžuje osočování diskutujících, tam klesá potom pro mě autor do hlubin nezájmu. Už aby tu byla možnost vybrat diskutující, jejichž příspěvky se mi nebudou zobrazovat...


A nebude pak diskuze pro vás nesmyslná, když tam budete mít příspěvky, které reagují na diskutujícího, jehož příspěvky se vám nebudou zobrazovat? 

keriton
keriton (484 příspěvků) 28.06.2023, 08:12:51 xxx.xxx.60.99
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 28.06.2023, 08:11:42

Pro mě ne - budu vědět, že se pořád ještě diskutuje s tím a tím a že to můžu normálně přeskakovat :)

Buggyra
Buggyra (3324 příspěvků) 28.06.2023, 08:13:47 xxx.xxx.198.226

Na fejsbůku ta funkcionalita je, a nijak mě to v čtení neomezuje :-) Kolikrát jsou tady třeba od anonymů také nesouvislé výkřiky do tmy, tak nějakou reakci na neviditelného diskutujícího jistě zpracuju :-)

Anonymní (neregistrovaný) 28.06.2023, 08:15:28 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Buggyra z 28.06.2023, 08:13:47

ANO!

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:29:36 xxx.xxx.0.1
megi-the-pes:

Příklad zneužití papírů, prosím.


je tu moc novych prispevku, nebudu asi vsechno projizdet, ta pripadne se omlouvam, pokud na neco neodpovim.

K zneuziti papiru: (asi by byla lepsi formulace: zneuziti+podvody)

Napriklad nekdo ma chovatelskou stanici a vedle ni i druhou chovatelskou stanici stejneho plemene , jen ta druha neni o chovu s PP. Jak se to da krasne mixovat si asi dovedete predstavit

Napriklad jakekoliv vyuzivani tech PP pro uskutecnovani zisku pomoci tvrzeni jako: pes s PP je lepsi nez bez PP nebo neporizujte psy bez PP neni to zaruka kvality...nebo "jj tenhle pes cerny velky je po papirovych rodicich, ale papiry nema, protoze to je drahy na cyrizovani a vy stejne nechcete chovat,  tak ja vam toho psa o 2000 zlevnim "

A urcite desitky dalsich mechanismu, kdy se existence chovu s PP vyuziva jako marketingoveho nastroje. Psi se tak vlastne pro mnoho lidi deli na bile a cerne(niga)

Ale uprimne nechapu, proc se vubec zrovna na toto ptate. Je videt, ze mate prehled a neverim, ze byste realne mohla verit, ze chov psu s PP neni o podvodech, fixlech, okradani apod. Samozrejme ne cely, ale je to bezne a u prumerneho kupujicicho tak je dost pravdepodobne, ze muze naletet.

 

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:31:57 xxx.xxx.0.1
mastnacekk:

Cely tohle okolo chovek je delani z lidi blbecky. At radsi snizej porodnost v africe, cine, indii a u naseho etnika.


My bychom meli snizovat porodnost? Proc?

 

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:32:43 xxx.xxx.0.1
Trickyvoo:

Co je vaše etnikum? 

Jinak v Číně je porodnost snížená už dlouhé roky. Dokonce tak dobře, že je bude mít nejvíc obyvatel brzy Indie, pokud už nemá. 


Je to uz pomerne dlouho, co tomu tak neni.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.