Aktuálně: 4 833 inzerátů175 353 diskuzních příspěvků17 762 uživatelů

iFauna nová tvář

assil
assil (1532 příspěvků) 27.06.2023, 13:54:17 xxx.xxx.206.172
mastnacekk:

neni to velke mnozstvi dat, nic co by nevyresil prumerne vybaveny pocitac

Nevim jestli nekdo dela tyhle veci ze sentimentu, ja ne. 

Zacatek nanovo proc ne, ale je potreba si uvedomit, ze spoustu informaci tam napsali lidi, kteri uz jsou mimo tenhle svet nebo skoncili s diskuzema na internetu. Konkretne tak dokonale psane rady jako psal starybaca u ovci a koz to uz nikdo neda dokupy. Zustanou jen kuse informace a kdo ty rady nikdy nevyuzil, zapomnel detaily. 

Dalsi forum bude jen dalsi platforma na vykecavani se, coz se tady ( jako vsude jinde ) deje. 


To je život, za mě třeba zas nejlepší rady co se týká psů bývaly v diskuzi na mujpes, ta skončila už před lety, lidi tenkrát lkali stejně jako vy a kdo si dneska vzpomene?

assil
assil (1532 příspěvků) 27.06.2023, 13:56:16 xxx.xxx.206.172
biaca:

Bohužel ne všichni mají místo na zálohování velkého množství dat. Navíc by bez souhlasu nesměly být názory ani prezentovány. 

Sentiment nemá smysl - podle mého ifauna zanikne. Největší benefit pro ní byla diskuze a bez diskuzí nemá co nabídnout. Podle vyjádření ifauny se mají zájem zaměřit na inzerci a upřímně klientela, která inzerci četla byla z velké časti složena z diskutujících. Přechod na chovzvířat vnímám jako příležitost začít nanovo. 

ps. Zbynkovi se omlouvám - spletla jsem jméno nechtěla jsem urazit. 


Tak inzerce se tam možná chytne, zaindexovaní jsou ve vyhledávačích celkem nahoře, takže lidí tam bude chodit hodně.

mastnacekk
mastnacekk (525 příspěvků) 27.06.2023, 14:00:41 xxx.xxx.191.163
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 27.06.2023, 13:54:17

Nikdo nelka, to za prve. 

A za druhe, kdo vam branil zazalohovat si to forum ( mozna na timemachine jeste je ) a zacit diskutovat a citovat? Nikdo. Lka ten, kdo pro vec nic nedela. 

balu
balu (1576 příspěvků) 27.06.2023, 14:00:46 xxx.xxx.72.176
mastnacekk:

Pro nekoho, kdo tohle rika, by byla opravdu zaloha diskuzi na nic. 

Zverejnovat muzete citace, jen to dulezite, mel jsem par ochotnych lidi, kteri by postupne projizdeli konkretne kozoovci sekci a vznikla by "Kniha citaci". Vetsinou je dotaz, pak nekdo fundovanej odpovi a k tomu treba par reakci ktere davaji smysl a zpetna vazba autora dotazu. Kdyz se chce, vsechno jde. ale zalohovani se nepovedlo.


Nedovedu si představit, že by tohle někdo dělal. Myslím, že jste měl velké oči. 

balu
balu (1576 příspěvků) 27.06.2023, 14:05:38 xxx.xxx.72.176
mastnacekk:

myslim ze nemate tuseni ceho jsou lidi schopny kdyz o neco jde, asi tak. Vy velke oci.


Jo jo, prostě nedokážu docenit oč tak velkého a zásadního jde, protože mám na význam mrtvé diskuze jiný názor než vy.

mastnacekk
mastnacekk (525 příspěvků) 27.06.2023, 14:29:55 xxx.xxx.225.131
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 27.06.2023, 14:27:58

No proc asi, asi ze chapu cenu tech informaci. Pro nekoho, pro koho je to jen prostor k vyplkani se o vsem od snidane po veceri to smysl nema. 

biaca
biaca (561 příspěvků) 27.06.2023, 14:32:11 xxx.xxx.47.71
Odpověď na příspěvek uživatele mastnacekk z 27.06.2023, 14:10:17

Je sice pěkné, ale ne všechny rady jsou aktuální - značky zanikají, vznikají nové, přístupy se mění, šlechtí se nové rasy (neboli spíše nabývají na popularitě) Co platilo před 10 lety už nyní platit nemusí. Není to tak dávno, co jsem četla knihu o chovu kocourů z 90. let a přístup se zcela změnil. 

mastnacekk
mastnacekk (525 příspěvků) 27.06.2023, 14:39:58 xxx.xxx.191.163
Odpověď na příspěvek uživatele biaca z 27.06.2023, 14:32:11

Znacky? Jako zradla pro mazlicky? X let dozadu na vesnici nikdo zradlo pro psy a kocky neresil. Zbytky. Seno a voda pro dobytek je furt stejny. Ceho pribylo? Patazitoz tahanim "blbosti" z cizyny, naduzivanim antiparazitik a dalsich leku, napr footvax a podobny blbosti. Resi se nasledky a ne priciny. A o tom jsou rady starsich ptaktiku. Jasne, ze jinek pristup je k mazlkckum a k hosp. zviratum. Kudla leci nejlip.

assil
assil (1532 příspěvků) 27.06.2023, 14:45:42 xxx.xxx.206.172
mastnacekk:

Nikdo nelka, to za prve. 

A za druhe, kdo vam branil zazalohovat si to forum ( mozna na timemachine jeste je ) a zacit diskutovat a citovat? Nikdo. Lka ten, kdo pro vec nic nedela. 


Já si nikdy to forum zálohovat nechtěla a ten archiv mujpes si samozřejmě taky umím najít, ale pro mě je to nepoužitelný, hledá se v tom blbě a nikdo už tam aktuálně neodpovídá, jako zdroj nějakých konkrétních informací je to k ničemu.

assil
assil (1532 příspěvků) 27.06.2023, 14:46:59 xxx.xxx.206.172
mastnacekk:

Znacky? Jako zradla pro mazlicky? X let dozadu na vesnici nikdo zradlo pro psy a kocky neresil. Zbytky. Seno a voda pro dobytek je furt stejny. Ceho pribylo? Patazitoz tahanim "blbosti" z cizyny, naduzivanim antiparazitik a dalsich leku, napr footvax a podobny blbosti. Resi se nasledky a ne priciny. A o tom jsou rady starsich ptaktiku. Jasne, ze jinek pristup je k mazlkckum a k hosp. zviratum. Kudla leci nejlip.


Asi jak kde, my na vesnici jsme zbytky psovi nedávali ani za komančů. 🙂

raven_kix
raven_kix (466 příspěvků) autor webu
27.06.2023, 15:12:19 xxx.xxx.156.19

Jak zde zmiňuje Mastňáček zálohu diskuze ifauny, tak jsme ji také provedli. A dokonce tak, že máme všech cca 4 miliony příspěvků a 270 tisíc témat v databázi včetně všech obrázků.

Stačilo by je tedy snadno importovat sem do diskuze a vše by bylo opět online. Současně jsme jednali také s Ifaunou, aby nám toto zveřejnění dovolila. Představovali jsme si to tak, že by nám převedla licenci na zveřejnění. K tomu bohužel nedošlo. Ifauna naše požadavky zamítla.

Získat svolení od jednotlivých přispěvatelů je nemyslitelné, takže si ji můžeme proklikávat maximálně sami.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.