Aktuálně: 4 852 inzerátů175 003 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Předadopční kontrola

Lily
Lily (163 příspěvků) 04.09.2023, 12:56:29 xxx:xxx.2cab:fd3
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 04.09.2023, 12:31:44

Taky jsem nad tímhle přemýšlela. Že se jim ti psi zaplatí vlastně dvakrát. Ale oni určitě by argumentovali tím, že díky poplatku zachrání dalšího pejska z kill útulku. 

Poplatek kolem těch pěti tisíc bych rozumnému spolku zaplatila, kdyby se mi líbila jejich práce. To kolikrát chtějí i lidi za křížence vzniklé jejich hloupostí. 

Varaxi
Varaxi (498 příspěvků) 04.09.2023, 12:58:10 xxx.xxx.191.80
Lily:

Kastraci v dnešní době třeba zrovna chápu, když vidím, jak lidi nejsou schopni zajistit psy, aby neměli štěňata a na psech z útulku už by se prostě chovat nemělo. Ti si zažili dost na to, aby na nich ještě někdo rejžoval peníze, nebo je vysiloval zbytečnými porody a spol. 


ALE já bych třeba chtěla kastraci až na třech či čtyřech letech, protože bych chtěla nechat psa dospět. Ale taky nevím, jestli by mi to prošlo. 🙂 

Mám psa s PP. Neplánuji ho nechat krýt a taky má koule. 🙂 Ale já si ho samozřejmě uhlídám. 


Já principiálně souhlasím, ale nevím, proč by to nešlo zajistit jinak než kastrací. 
Já měla krásného bPP labradora, množit na něm mě nikdy ani nenapadlo. Za třináct let života měl 0 štěňat a 0 nakrytých fen. Kastrovaný nebyl. A doteď mi nikdo nevysvětlil, proč je nutné řezat do zdravého zvířete. 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 04.09.2023, 13:06:16 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele assil z 04.09.2023, 12:45:37

Lili

Ono je to prostě celkově na provoz.

a často na provoz toho, komu je to placeno, protože jak tu bylo zmíněno - ne každý chodí k tomu do práce. Protože je to fajn zdroj obživy. Tam kde vím, že lidé do práce chodí - třeba Dede dočasky, neměla bych problém  cálovat (když eliminuju ty šílené kastrace v ranném věku, které jsem tam zaregistrovala). 

Mě by to taky bavilo, vytahovat si tak porůznu psy z inzerátů, trávit čas tím, že je pospravuju, při tom se stihnu věnovat i svým psům, domácnosti a nemuset vstávat v po-pá v šílenou hodinu, a i my to bylo navrhováno, ale nepostavím si kšeft na pomoci psům.

Ta částka, kterou jste platila - jasný, je to hodně, ale - spolky a útulky mají často u veta ty ceny jiné. Pak taky máte psa, kde veteriny netřeba a část poplatků pokreje jiného psa…. a nemáte sponzorské dary, když jste šikovná, vydyndáte si.  

Espiro
Espiro (355 příspěvků) 04.09.2023, 13:28:14 xxx.xxx.207.140

Týjo, jsme mě inspirovaly a koukla jsem na ksichtoknížku zde zmíněných T. T. A nestačím zírat. Tam je arogance a sprostoty, že bych vrhla. 

Otevřela jsem post s názvem “Sloh pro blbečky”. Lidé s nesouhlasným názorem jsou tlučhubové, ze kterých jim je na zvracení, profackovali by je, jsou ubožáci, kteří dělají hovno atd. 

Nestačím zírat. Těmhle T. T. bych nenapsala ani omylem. Nikdy. Nesnáším sprostotu a pokud někdo neumí udržet na uzdě emoce tak moc, že klesá ve vyjadřování na samotné dno, pak s ním nechci nic mít, i kdyby měli mého psa snů. 

Se omlouvám, ale něco takovýho jsem dlouho neviděla. 

Lily
Lily (163 příspěvků) 04.09.2023, 13:37:59 xxx:xxx.2cab:fd3
Odpověď na příspěvek uživatele Espiro z 04.09.2023, 13:28:14

Takhle podobně už dřív vynadali lidem, kteří si dovolili chtít po nich transparentní účet. Který si vede spousta spolků a nemají s tím problém. TT s tím problém má a to velký. 

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 05.09.2023, 00:54:30 xxx.xxx.60.4
Fikovnice:

Kdo je Denisa? Jdu se schválně kouknout na FB, co je to tam za exoty…dle vašich popisů.


Jo, tak píše to nějaká Denisa. Teď jsem se pohroužila do hooodně rozsáhlých příspěvků…a to je tedy síla. Jak píše Espiro, opovrhování lidmi, nadávky, urážky, dehonestace…jde z těch statusů na mě negativní energie.

A toto je také zajímavé:

https://www.facebook.com/ToulaveTlapkyCoSeZeStranekOsNedozvite/?locale=cs_CZ

No tvl!

https://www.facebook.com/ruda.t.novotny/videos/10210376302913544/?idorvanity=343461922528664&locale=cs_CZ

impact
impact (411 příspěvků) 05.09.2023, 06:57:02 xxx:xxx.f0c3:51dc
assil:

Tak mě to nepřijde divný, ti lidi z těch příspěvků žijou, ne? Nechodí do práce, živí je ti psi, takže jim pár desítek tisíc měsíčně musí jít do kapsy.


Podle mě jste nepochopila, jak to myslím.

impact
impact (411 příspěvků) 05.09.2023, 07:02:15 xxx:xxx.f0c3:51dc
Varaxi:

Já principiálně souhlasím, ale nevím, proč by to nešlo zajistit jinak než kastrací. 
Já měla krásného bPP labradora, množit na něm mě nikdy ani nenapadlo. Za třináct let života měl 0 štěňat a 0 nakrytých fen. Kastrovaný nebyl. A doteď mi nikdo nevysvětlil, proč je nutné řezat do zdravého zvířete. 


Dejte do adopce pár desítek “čistokrevných” psů a zjistíte, o čem to je…

impact
impact (411 příspěvků) 05.09.2023, 07:08:40 xxx:xxx.f0c3:51dc
Lily:

Takhle podobně už dřív vynadali lidem, kteří si dovolili chtít po nich transparentní účet. Který si vede spousta spolků a nemají s tím problém. TT s tím problém má a to velký. 


A co teprve tahle diskuze. 🙈

Obrázek
Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 05.09.2023, 18:31:16 xxx.xxx.61.204
impact:

A co teprve tahle diskuze. 🙈

Obrázek

Impact (nebo i ostatní), dívali jste se na to policejní video, co jsem sem postnula z FB?

Vždyť tam žijou stovky psů, koček a morčat a bůhví jaké další zvěře v naprosto nevyhovujících podmínkách, někteří na úvazu, jiní v klecích… To jim prošlo tohleto??!☹️😢

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 05.09.2023, 18:40:25 xxx.xxx.61.204
kometa:

Snad to není “naše” Denisa, kterou jsem kdysi učila. Ta byla přes kočky už tenkrát.


Mě furt zajímá, kdo je Denisa.

Nechci se té slečny dotknout, ale to video je fakt brutální.

impact
impact (411 příspěvků) 05.09.2023, 18:42:05 xxx:xxx.f0c3:51dc
Fikovnice:

Impact (nebo i ostatní), dívali jste se na to policejní video, co jsem sem postnula z FB?

Vždyť tam žijou stovky psů, koček a morčat a bůhví jaké další zvěře v naprosto nevyhovujících podmínkách, někteří na úvazu, jiní v klecích… To jim prošlo tohleto??!☹️😢


To je strašně starý. Tenkrát ukradli nějaký psy a policie je tam hledala. Nešli vůbec po aktuálním stavu zvířat. Jen hledali ty kradený kusy..

Mám dojem, že je za to nakonec i odsoudili.

A na to jsem narážela v jednom předešlém komentáři, kdy si Lily nebo kdo ptal, proč je tak stresuje nahlášená policejní kontrola - celou noc nespali a uklízeli, aby nedošlo k tomu samému. 😂

Taky proto mě tak neskutečně vytáčí ten poslední lynč, viz screen toho mejlu. I když slečna chtěla psa jen na zahradu a bez vstupu do domu, tak odchodem od Denisy si prostě každej pes polepší.. 

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 05.09.2023, 18:46:11 xxx.xxx.61.204
impact:

To je strašně starý. Tenkrát ukradli nějaký psy a policie je tam hledala. Nešli vůbec po aktuálním stavu zvířat. Jen hledali ty kradený kusy..

Mám dojem, že je za to nakonec i odsoudili.

A na to jsem narážela v jednom předešlém komentáři, kdy si Lily nebo kdo ptal, proč je tak stresuje nahlášená policejní kontrola - celou noc nespali a uklízeli, aby nedošlo k tomu samému. 😂

Taky proto mě tak neskutečně vytáčí ten poslední lynč, viz screen toho mejlu. I když slečna chtěla psa jen na zahradu a bez vstupu do domu, tak odchodem od Denisy si prostě každej pes polepší.. 


Aha, že je to starý, jsem nevěděla. Slyšela jsem, že se cajti ptali na lajky.

A Vy dotyčnou znáte? Víte, mně se i s tím týpkem ve videu zdá…no, prostě nějaká divná (slušně řečeno). Nejede v něčem (krom zvířat)?

A to, že si každý pes, a nejen pes, ale třeba i ty chuděry kočky, odchodem polepší, o tom nepochybuji.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.