Aktuálně: 4 854 inzerátů175 017 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů

Předadopční kontrola

Lily
Lily (163 příspěvků) 05.09.2023, 18:57:47 xxx:xxx.cc62:480c
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 05.09.2023, 18:42:05

Hlavně ona má ty psy venku pokud vím. Tak to nechápu. Plus XY psů nemůže člověk stíhat úplně kvalitně. 

Zarazilo mě, že je pro ni stěžejní, aby pes byl krmen BARF a aby se nechodilo trénovat k jiným trenérům. Přitom si myslím, že člověk, který se bude věnovat a bude dávat kvalitní granule, tak je lepší než útulek s BARFem. 

Ale psa od ní bych nechtěla už jen proto, že trénuji pozitivku a nelíbí se mi Milanův přístup, který tolik opěvují. 

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 05.09.2023, 19:02:55 xxx.xxx.61.204
Lily:

Hlavně ona má ty psy venku pokud vím. Tak to nechápu. Plus XY psů nemůže člověk stíhat úplně kvalitně. 

Zarazilo mě, že je pro ni stěžejní, aby pes byl krmen BARF a aby se nechodilo trénovat k jiným trenérům. Přitom si myslím, že člověk, který se bude věnovat a bude dávat kvalitní granule, tak je lepší než útulek s BARFem. 

Ale psa od ní bych nechtěla už jen proto, že trénuji pozitivku a nelíbí se mi Milanův přístup, který tolik opěvují. 


Někteří byli i uvnitř, ale to byli ti uvázaní chudáci, anebo v klecích.

Lily
Lily (163 příspěvků) 05.09.2023, 19:16:21 xxx:xxx.cc62:480c
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.09.2023, 19:02:55

Jo, to jsem viděla, ale seveřany a spol měla venku a si myslím, že má venku pořád. Jakože odsuzovat někoho za to, že chce psa ven… přitom jsou psi, co dají přednost i blbé zahradě před útulkem, že jo. 

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 05.09.2023, 19:17:44 xxx.xxx.61.204
Lily:

Jo, to jsem viděla, ale seveřany a spol měla venku a si myslím, že má venku pořád. Jakože odsuzovat někoho za to, že chce psa ven… přitom jsou psi, co dají přednost i blbé zahradě před útulkem, že jo. 


Jak píšu, mně ta slečna/paní nepřijde, že je OK.

impact
impact (411 příspěvků) 05.09.2023, 19:30:28 xxx:xxx.f0c3:51dc
Fikovnice:

Aha, že je to starý, jsem nevěděla. Slyšela jsem, že se cajti ptali na lajky.

A Vy dotyčnou znáte? Víte, mně se i s tím týpkem ve videu zdá…no, prostě nějaká divná (slušně řečeno). Nejede v něčem (krom zvířat)?

A to, že si každý pes, a nejen pes, ale třeba i ty chuděry kočky, odchodem polepší, o tom nepochybuji.


Nejede v něčem?

🙈🙈🙈

Lily
Lily (163 příspěvků) 05.09.2023, 19:39:07 xxx:xxx.cc62:480c
Fikovnice:

Jak píšu, mně ta slečna/paní nepřijde, že je OK.


Ráda bych řekla, že mě ano, ale bohužel její reakce vypovídají o tom, co píšete vy no. 

Na jednu stranu je super, když se lidé snaží pomáhat… 

Celkově jsou Rumunští pejsci prostě problém, protože už od xy trenérů slyším, že čím dál více lidé s nimi chodí na tréninky, protože pes je absolutně bez sebe, že z malé dědiny v Rumunsku se ocitl uprostřed Prahy a tak… 
To samé bývají i psi z osad, že mají svá specifika, ale u z toho, jak se o tom trenéři vyjadřují, tak ti z Rumunska na tom bývají hůře a trvá to déle…

Ale TT zase píšou, že všichni psi od nich jsou absolutně v pohodě a socializovaní a nemám info od nových majitelů, takže nevím.

ALE to, že chtějí TT, aby všichni konzultovali jen s nimi a za nikým nechodili… tak mi jako zní, že to nebude procházka růžovou zahradou a nechtějí, aby se to vědělo… Jejich argumenty tedy jsou, že trenéři to s nimi neumí, ale nevím, co si o tom myslet. 

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 05.09.2023, 20:36:14 xxx.xxx.61.204
impact:

Nejede v něčem?

🙈🙈🙈


Btw, ale na další stranu cajti pustili asi to video do oběhu, ne?

Ona tam ještě se ptá a říká, že doufá, že se video neobjeví někde na FB. A ono jo!

A koment k videu, tady něco fakt nehezky smrdí:

“Zmizelo nám tady jedno hodně zajímavé a hodně sledované video. V době kdy zmizelo mělo přes 2 tis. sdílení. Ale ono samozřejmě tak úplně nezmizelo, jak dáte něco na internet do veřejného prostoru, tak to samozřejmě jen tak nezmizí a nikdy nevíte kolik lidí to ještě má. To video je z brutálního a úplně zpackaného zásahu policie, při kterém v Toulavých Tlapkách zbytečně zemřel pes. Tak si na ten brutální a zpackaný zásah můžete zase v klidu udělat názor...”

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 05.09.2023, 20:44:13 xxx.xxx.61.204

A to bylo v mých úvahách věnovat chalupu nějakému zvířecímu spolku…a ty úvahy jsem zdaleka neopustila.

Nikdo mi ale nezaručí, že to nedopadne jako v tomto případku.

Já se teda z toho videa nějak nemůžu vzpamatovat…😢

Lily
Lily (163 příspěvků) 05.09.2023, 20:53:59 xxx:xxx.cc62:480c
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.09.2023, 20:44:13

Měla jsem stejné pocity, když jsem to viděla poprvé, že to jsou fakt děsné podmínky no. ☹️ To tam ještě někde psali, že jim zmizely peněženky a že je odnesl ten týpek, když ta baba majitelka je zabavila. Ale jestli je to pravda, to nevím. 

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 05.09.2023, 20:58:30 xxx.xxx.61.204
Lily:

Měla jsem stejné pocity, když jsem to viděla poprvé, že to jsou fakt děsné podmínky no. ☹️ To tam ještě někde psali, že jim zmizely peněženky a že je odnesl ten týpek, když ta baba majitelka je zabavila. Ale jestli je to pravda, to nevím. 


Jako že cajtům zmizely peněženky? Teď se nechytám… 

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 05.09.2023, 21:02:27 xxx.xxx.61.204
drvodelkafialova:

Teda ty Toulavé tlapky, to je fakt síla a neuvěřitelná ukázka arogance. 

Jinak k tématu, za psa bych byla ochotná zaplatit poplatek, ale beru to jako kupní smlouvu. Zkrátka zaplatím a pes je můj. Jsem ochotná maximálně podepsat, že ho neprodám dál a pošlu fotky, jak se mu daří, to jestli ho budu nebo nebudu kastrovat nebo čím ho budu krmit je moje věc. Kdyby po mě chtěl kdokoli kontrolu doma, můj zájem tím končí a ať si najdou někoho jiného. Psů a štěňat je spousta, klidně si vyberu jinde.

Pouštět v dnešní době do domu cizí lidi je leda tak pozvánka pro zloděje.


Paní Drvodělková, postněte sem zas něco s Gustíkem a Kačákem. Prosím.🙏

Lily
Lily (163 příspěvků) 05.09.2023, 21:03:32 xxx:xxx.cc62:480c
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.09.2023, 20:58:30

Nene oni tam nějak prvně jeli lidi, kteří chtěli právě vědět, jestli tam nejsou ti ukradení psi a ona jim řekla, že je nepustí, pak najednou, že ano, ale že cosi, tak čekali, týpek mezitím zmizel a když se vrátil, tak jim majitelka útulku řekla, že jim nic ukazovat nakonec nebude. Když se vrátili do auta, tak zjistili, že jim někdo vybrakoval zřejmě nezamčené auto, které stálo kus od nich. 

Přesně si to nepamatuju, ale zarazilo mě to. 

Lily
Lily (163 příspěvků) 05.09.2023, 21:11:42 xxx:xxx.cc62:480c
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.09.2023, 21:04:12

Nevím, jestli je to pravda, klidně to může být jen hnusná lež. Ale v kontextu toho všeho… Nevím no. ☹️ 

balu
balu (1564 příspěvků) 06.09.2023, 06:19:06 xxx.xxx.86.77

Tohle by se dít nemohlo, nebo alespoň ne v takovém rozsahu, kdyby se sem do ČR nesměli tahat bezprizorní psi ze Slovenska, Rumunska a dalších zemí zaslíbených pro tyhle spolky. 

balu
balu (1564 příspěvků) 06.09.2023, 06:22:04 xxx.xxx.86.77
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 05.09.2023, 20:44:13

Tohle si hodně rozmyslete. Nejen kvůli tomu, že to může být se psy a kočkami jak v TT, ale i proto, že se tím pomstíte sousedům. Zaslouží si to? 

Fikovnice
Fikovnice (4328 příspěvků) 06.09.2023, 06:36:48 xxx.xxx.62.123
balu:

Tohle si hodně rozmyslete. Nejen kvůli tomu, že to může být se psy a kočkami jak v TT, ale i proto, že se tím pomstíte sousedům. Zaslouží si to? 


Balu, popravdě zaslouží…

Hluk, využívání mých prostor bez dovolení, dokonce krádeže a další a další věci…

impact
impact (411 příspěvků) 06.09.2023, 07:01:57 xxx:xxx.1019:8e72
balu:

Tohle by se dít nemohlo, nebo alespoň ne v takovém rozsahu, kdyby se sem do ČR nesměli tahat bezprizorní psi ze Slovenska, Rumunska a dalších zemí zaslíbených pro tyhle spolky. 


A jak je teda možné, že to video natočila policie v době, kdy Deniska brojila proti dovozům psů ze zahraničí (včetně SR, RU) a odmítala brát do péče takové psy? To mi trochu nelícuje. 😂 

K pomoci v zahraničí se uchýlila teprve nedávno, až když si udělala takový jméno napříč republikou (i SR), že s ní prakticky všichni již odmítali spolupracovat.

Takže jo, sice se to dělo proto, že ty psy nasbírala v Česku, ale můžou za to dovozy psů ze zahraničí.  🤦🏼‍♀️

Ještě nějaký konspirační teorie máte v hlavě? Se ráda pobavím. 😂

drvodelkafialova
drvodelkafialova (595 příspěvků) 06.09.2023, 07:02:43 xxx.xxx.173.58
Lily:

Kastraci v dnešní době třeba zrovna chápu, když vidím, jak lidi nejsou schopni zajistit psy, aby neměli štěňata a na psech z útulku už by se prostě chovat nemělo. Ti si zažili dost na to, aby na nich ještě někdo rejžoval peníze, nebo je vysiloval zbytečnými porody a spol. 


ALE já bych třeba chtěla kastraci až na třech či čtyřech letech, protože bych chtěla nechat psa dospět. Ale taky nevím, jestli by mi to prošlo. 🙂 

Mám psa s PP. Neplánuji ho nechat krýt a taky má koule. 🙂 Ale já si ho samozřejmě uhlídám. 


Já mám fenu kastrovanou, nejsem obecně proti kastracím. Ale nenechám řezat zdravé zvíře, když mám možnost psy oddělit. Každá operace má rizika a já jsem majitel, tudíž ten, kdo bude mít případné problémy na triku. Je tedy na mě zvážit pro a proti. Pokud s tím má spolek nebo kdokoli jiný problém, prostě si vyberu psa jinde. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.