Aktuálně: 4 978 inzerátů173 987 diskuzních příspěvků17 750 uživatelů

Protesty zemědělců

mastnacek
mastnacek (523 příspěvků) 20.02.2024, 12:52:26 xxx.xxx.225.131
Odpověď na příspěvek uživatele Repta-A-Repta z 20.02.2024, 12:41:44

Babisuv clovek a co jako? Narod je naprosto v prdeli. To mame babisuv clovek, dezolat, rusky troll, prorusky smyslejsici, co dal? Jdete uz s timhle do prdele.

megi-the-pes
megi-the-pes (2206 příspěvků) 20.02.2024, 13:12:49 xxx.xxx.124.6

Ano dostala v roce 2017  celých 100 tisíc, v 2021 50 tisíc a Trikolora 
v 2019 5 tisíc korun.

To je peněz, to jsem ani nikdy pohromadě neviděla. 😀

My víme, že Babiš je vyčůránek. Sprostě dnes nemluvím.

Kdyby náhodou nastoupil po Fialovi, tak bude taky moct říkat, že to po Fialovi nejde spravit? 

Já v Rabbitu nakupuji, co tu žiju. Pro sebe i zvěř. A to jídlo má normální chuť a zaměstnanci nemají min. mzdu. Pro mě je to důležité. 

Tuší vůbec někdo, proč je tu nějaký GD?
Třeba v prosinci 2023 se jisté uskupení ujišťovalo, že v tom svět chce pokračovat a schválili financování. Dělají to už od 2015, to byl Sobotka. 
Samozřejmě nikdo nic připomínkovat nebude, protože jinak nedostane peníze; nebo z toho vystoupí, a tím firmy v tom státě mega znevýhodní, představa něco jako CLO, zákaz dovozu do zemí, kde limity jsou, a tak. 
Ne že jen ti největší jako Agročert, Třinec. ž., Jandejskův holding… ale nikdo nebude mít nic. Ale státy okolo jo.
Fiala říkal, že EU je zlo, proč z toho teď teda nevystoupí? 

Ono je fuk, kdo je u kormidla. Všichni dělají jen pro sebe samotné. Jsou všici stejní. Kdo není šmejd teď, bude, až vleze do politiky.

Mně vadí to, že ač máme tak nějak stejné klima jako Německo, Polsko, Slovensko, nemáme stejné dotace. Kdo všechno měl šanci to změnit už od toho 2015, nebo od vlezu do EU, co já vím, ať si roztrhaj občanky, ale něco se s tím dělat musí, určitě není možné sem pouštět produkty, které nevyhovují tomu, co musíme plnit my. A netahejte do toho zase UA, to je zbytek planety.

A kdo rozhodl o danění dotací, nevím, to nám zjistí Repta a já na něj pošlu Megynku.

lesnizinka
lesnizinka (1541 příspěvků) 20.02.2024, 13:20:01 xxx.xxx.95.92

Ona jedna věc jsou fakta, která jdou různě dohledat, druhá věc tady ty výkřiky. Já Jandejskovy ty dotace nezávidím, blbý kdo dává, blbější kdo nebere. Jenom, jak nám na CNN Prima vykládal, jak bojuje za to, aby jsme měli co žrát…můžou mi tady přítomní diskutující popravdě spočítat, kolik si za posledních 5 let koupili k obědu králíků? Já ani jednoho, dostávám od rodiny, takže mám možná pokřivené vidění. Ale mám trochu podezření, že ta polovina dotací, na které se tady všichni složili, skončila i s králíkama někde v Západní Evropě. Ti hodně šikovní, co dokážou vyhledat všechno, možná zvládnou, i kdo žere ty ..české" králíky…😉

megi-the-pes
megi-the-pes (2206 příspěvků) 20.02.2024, 13:25:50 xxx.xxx.124.6

A jako docela je to trapné, jak chudák Fiala, do čeho se to dostal, za nic nemůže. Tihle pánové už u kormidel byli. Ale občan to v zápalu “pryč s Bobšem” zapomněl. Měli prý na vše plán. Bobeš, dáváš málo firmám a lidem, říkali. 
Mně by na chvíli stačilo, kdyby se nám denně arogantně ani jinak nesmáli do ksichtu. Ať vše svádí na Bobše, ať nepracují, klíďo, ale nebudou mně říkat, že jsem ruský troll. To sorry. 
Ale ten problém dotací není u nás, to bude někde u té von der hnojenové. 
Takže hádat se, kdo komu daroval kolik na kampaň, nám jaksi nepomůže… 

megi-the-pes
megi-the-pes (2206 příspěvků) 20.02.2024, 13:29:10 xxx.xxx.124.6
Odpověď na příspěvek uživatele lesnizinka z 20.02.2024, 13:20:01

Nejsou to jen králíci, ale třeba já kupuji často. Jsou to vejce, drůbež, vepřové. Pokud nekupuje člověk u Bobše, nebo u nějaké malé firmy, pravděpodobně má maso či vejce, mléko taky… od J.

No a tady je vidět, že opravdu lidé nevěděli, o co jde. 

lesnizinka
lesnizinka (1541 příspěvků) 20.02.2024, 16:50:16 xxx.xxx.95.92

Někteří mi tu předhazovali, jak si nevážím chudáků zemědělců, jak se oni nadřou…aha, takže vysypat ukrajinské obilí a plácat se po zádech, jakoví jsme frajeři, je v pořádku? Takže on se ukrajinský zemědělec nadře míň? No minimálně vyjede víc nafty, jak musí vystříkat ty tuny postřiků a to stojí také hodně peněz, takže tím se to tak nějak vyrovnává, ta konkurence ne? O lidské slušnosti je tady zbytečné se zmiňovat.

lesnizinka
lesnizinka (1541 příspěvků) 20.02.2024, 17:05:03 xxx.xxx.95.92
Odpověď na příspěvek uživatele Fikovnice z 20.02.2024, 16:54:42

My s tím nic, jen tady se tleská, jakoví jsou to frajeři. Ještě pár stránek dřív, byli Poláci na černé listině, protože ti stejní zemědělci, nám sem dodávali svoje hnusné, bůhví čím napuštěné maso😉

megi-the-pes
megi-the-pes (2206 příspěvků) 20.02.2024, 17:50:27 xxx.xxx.124.6

A to vám neva, že chudáci v Africe teď nemaj co jíst, protože pšenice je u nás?

Hustý na tom je, že PL protestuje, ale PL zemědělství je na tom líp než naše.
Tak jak se asi má to naše.
V pohodě, ne.

Slovensko po testu na pesticidy dovoz zakázalo, my ne.

Když jednání u stolu atp. nepomáhá, tak ano, musí se dít tohle.

Jak jste přispěli, aby se to dít nemuselo?

megi-the-pes
megi-the-pes (2206 příspěvků) 20.02.2024, 18:01:48 xxx.xxx.124.6

Eště vám to zrekapituluju, abyste byli v obraze.
Polští dopravci a zemědělci začali protestovat na hranicích s Ukrajinou už v listopadu loňského roku, od kdy požadují zrušení „bezcelního režimu“ mezi EU a Ukrajinou. V polovině ledna 2024 podepsala polská vláda s dopravci dohodu o odblokování hranic. V rámci dohody se strany dohodly na pozastavení protestů u vjezdů na tři hraniční přechody do 1. března. Evropská komise však 31. ledna doporučila prodloužit zrušení dovozních cel na zemědělské zboží z Ukrajiny i na rok 2024. Polští zemědělci prohlásili, že kroky EU nepodporují, a 9. února protesty na hranicích s Ukrajinou obnovili.

ctrl c v ze Seznamu

Vidíte tam, že požadují konec bezcla mezi EU a UA?
My jsme taky EU. 
Evropská komise = každý členský stát tam má jednoho člověka, který je nezávislý. Prý. No a předsedá tomu slavná von hnojenová.
Co jako chcete dělat? Třeba: Paní hnojenová, prosím, mohla byste se chovat racionálně?
Hehehe. 

Anonymní (neregistrovaný) 22.02.2024, 06:38:33 xxx.xxx.20.242
Anonymní:

https://youtu.be/IgcE0_Z-ar4?feature=shared


hmmm zajímavej rozhovor. Křeček je první co to řekl na plnou hubu, že z EU přišel befel na snížení produkce a vytvoření neprodukčních ploch (úhorů). To jsme tak hloupý národ, že musíme poslouchat jak někdo pískne?

Anonymní (neregistrovaný) 22.02.2024, 08:05:29 xxx.xxx.16.40
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 22.02.2024, 06:38:33

Za prachy? Stačí se ohlédnout v dějinách…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.