Musím si to poslechnout zítra ráno a procvičit svaly👍.
Musím si to poslechnout zítra ráno a procvičit svaly👍.
Bobi písničky VAU👍( boky se vlnily v rytmu), krása. Já i můj milujeme když v melodií zazní nějaký hudební nástroj z vážne hudby.
Je to všechno AI, tam si můžete dát nástroje jaký chcete.
Já vím, ale to byla poznámka, že se nám líbí skloubit různé nástroje😉.
Jsem se zasmála, mají kočandy pravdu👍.
Dájo,posílám ti koncert🙂🙂
Pustím až bude čas a klid😉. Děkuji.
a je tu zase eurovize…Dostali jsme se do finále🙂🙂
Vím, ale jaksi nemůžu tu píseň strávit. Nějak není moje gusto.
ano,dala jsem to sem,že to na mě vyskočilo na novinkách….za mě nic moc do tak ⅔,pak se to trošku rozjelo,i diváci reagovali….spíš zkrz ty “výšky”……uvidíme…
Mně se taky nelíbí, líbila se mi ta loňská.
teď ujíždím na takových a podobných písničkách..Jiří Haloun,Marián Lipták..Michaela..atd…
To je moc pěkný a neznala jsem to. Zkusila jsem si vygůglit skupinu Akord a našlo mně to úplně něco jinýho, ale pod jménem Haloun už jsem to našla. Na YT jsem si dala odběr, tak uvidíme.
🙂🙂🙂
To je dobrý, mělo by to být i na spotify, tak si toho poslechnu víc.
Pak je ještě Songio,Aramon,Beskydo hudba,Robomelodie,George,Altronica,Hlas duše…a to ti pak bude naskakovat naboku všechno možné…některá je tvrdší,Michaela má hodně citovek,i vlastně ti 2..Nechávám to běžet,co se mi líbí si uložím a pak stáhnu na tu MP3
na cvičení…
🙂🙂
pro ty,co nemají čas to hledat….🙂