Aktuálně: 1 892 inzerátů281 895 diskuzních příspěvků20 124 uživatelů

Jak krmit?

tetrivek
tetrivek 22.05.2026, 10:54:53 xxx:xxx.fe3f:1002

U nás třeba žije v železné trubce, u vrátek na zahrádku a to její kvákání, je pěkně slyšet. Nebo u hranice dřeva. Už jsem je párkrát nesla k rybníku, ale vždycky se k nám vrací, nebo jich tady žije víc. 

Verun
Verun 22.05.2026, 12:47:02 xxx.xxx.116.186

Večer rosničky  začnou “vrzat”…jsou náležel všude…hlavně skrytě.tadle.mě překvapila.ze byla takto viditelná na kubě(orobinec). I mám někde vyfocenou hnědou.

acher (neregistrovaný) 22.05.2026, 15:26:04 xxx.xxx.222.196

hnědou jsem u nás mneviděla, ale ony i tu barvu dokáží měnit.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Lenocka
Lenocka 23.05.2026, 21:37:29 xxx.xxx.35.39
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sarah01 z 22.05.2026, 14:29:00

Joo, těm fandím! Jezdí i na Dakar 😀

kometa
kometa správce
24.05.2026, 19:57:45 xxx.xxx.213.48
Sarah01:

Rosnička zelená 👍, tak tu jsem já ještě naživo neviděla.


Já ano. Před 30 lety.

Zrzavci
Zrzavci 25.05.2026, 11:41:16 xxx.xxx.226.6

Jeditíí, rosničky, to je roztomilost sama, ty nožičky 🙂 . My máme na chalupě plný jezírko pulců! To by mě zajímalo, co z nich bude.

megi-the-pes (neregistrovaný) 25.05.2026, 12:10:29 xxx.xxx.6.187
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 25.05.2026, 11:41:16

Žáby.

Zrzavci
Zrzavci 25.05.2026, 12:53:34 xxx.xxx.226.6
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 25.05.2026, 12:10:29

🤣

No jo, prvouka, já vim.

Varaxi
Varaxi 25.05.2026, 12:59:44 xxx.xxx.129.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 25.05.2026, 12:10:29

Megí, Vás tu nevidět, co je rok dlouhý. Ale když už se zjevíte, hodíte sem bombu. 😀

tetrivek
tetrivek 25.05.2026, 13:33:12 xxx:xxx.fe13:fe11

Včera mi syn povídal viděl jsem skokana, ale byl hnědý. Hrozně se divil že nebyl zelený. 😀

tetrivek
tetrivek 25.05.2026, 13:35:43 xxx:xxx.fe13:fe11
tetrivek:

Včera mi syn povídal viděl jsem skokana, ale byl hnědý. Hrozně se divil že nebyl zelený. 😀


Povídám skokan ostronosý, je to druh skokana, který je hnědý. A teď jsem zjistila, že se na jaře při námluvách zbarvuje do modra 😏

Tak to jsem nevěděla. Ještě že mám chytrý telefon 🤩

kometa
kometa správce
25.05.2026, 19:09:59 xxx.xxx.213.48
megi-the-pes:

Žáby.


Nemůže to být i čolek? 

Pamatuji si ještě ze ZŠ - žabím pulcům vyrůstají nejdřív zadní nožičky, “čolčím” přední.

Verun
Verun 25.05.2026, 22:27:50 xxx.xxx.220.9
tetrivek:

Včera mi syn povídal viděl jsem skokana, ale byl hnědý. Hrozně se divil že nebyl zelený. 😀


Se hlásím.taky….ale utekl mi pod auto.tak foto není.


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.