tetrivek
22.05.2026, 10:54:53
xxx:xxx.fe3f:1002
U nás třeba žije v železné trubce, u vrátek na zahrádku a to její kvákání, je pěkně slyšet. Nebo u hranice dřeva. Už jsem je párkrát nesla k rybníku, ale vždycky se k nám vrací, nebo jich tady žije víc.
Verun
22.05.2026, 12:47:02
xxx.xxx.116.186
Večer rosničky začnou “vrzat”…jsou náležel všude…hlavně skrytě.tadle.mě překvapila.ze byla takto viditelná na kubě(orobinec). I mám někde vyfocenou hnědou.
Sarah01
22.05.2026, 14:29:00
xxx.xxx.162.253
No, my tady na Bruntálsku máme jen ty žáby zubaté. 😁
acher (neregistrovaný)
22.05.2026, 15:26:04
xxx.xxx.222.196
hnědou jsem u nás mneviděla, ale ony i tu barvu dokáží měnit.
Lenocka
23.05.2026, 21:37:29
xxx.xxx.35.39
»
Odpověď na příspěvek uživatele
Sarah01 z 22.05.2026, 14:29:00
Joo, těm fandím! Jezdí i na Dakar 😀
Zrzavci
25.05.2026, 11:41:16
xxx.xxx.226.6
Jeditíí, rosničky, to je roztomilost sama, ty nožičky 🙂 . My máme na chalupě plný jezírko pulců! To by mě zajímalo, co z nich bude.
Varaxi
25.05.2026, 12:59:44
xxx.xxx.129.250
»
Odpověď na příspěvek uživatele
megi-the-pes z 25.05.2026, 12:10:29
Megí, Vás tu nevidět, co je rok dlouhý. Ale když už se zjevíte, hodíte sem bombu. 😀
tetrivek
25.05.2026, 13:33:12
xxx:xxx.fe13:fe11
Včera mi syn povídal viděl jsem skokana, ale byl hnědý. Hrozně se divil že nebyl zelený. 😀
tetrivek
25.05.2026, 13:35:43
xxx:xxx.fe13:fe11
tetrivek : Včera mi syn povídal viděl jsem skokana, ale byl hnědý. Hrozně se divil že nebyl zelený. 😀
Povídám skokan ostronosý, je to druh skokana, který je hnědý. A teď jsem zjistila, že se na jaře při námluvách zbarvuje do modra 😏
Tak to jsem nevěděla. Ještě že mám chytrý telefon 🤩
tetrivek
25.05.2026, 19:04:52
xxx.xxx.119.173
A nebo to byl spíš skokan hnědý.
kometa
správce
25.05.2026, 19:09:59
xxx.xxx.213.48
megi-the-pes : Žáby.
Nemůže to být i čolek?
Pamatuji si ještě ze ZŠ - žabím pulcům vyrůstají nejdřív zadní nožičky, “čolčím” přední.
Verun
25.05.2026, 22:27:50
xxx.xxx.220.9
tetrivek : Včera mi syn povídal viděl jsem skokana, ale byl hnědý. Hrozně se divil že nebyl zelený. 😀
Se hlásím.taky….ale utekl mi pod auto.tak foto není.