Aktuálně: 1 891 inzerátů281 992 diskuzních příspěvků20 126 uživatelů

Inkontinence u psa

Kilian
Kilian 08.05.2026, 20:27:59 xxx:xxx.ff39:8df0
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 08.05.2026, 19:02:22

🍀

Sarah01
Sarah01 08.05.2026, 20:47:37 xxx.xxx.162.253
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 08.05.2026, 19:02:22

Tak držím palce, ať je to jen nějaká přechodná záležitost. 🍀

Já jsem to už myslím psala jinde na dotaz Vahine, že je to tak nějak v normě, občas mu to ujede a to vždy ráno při odchodu do práce slyším, jak pije, a tak nějak tuším, že vyžahne celou misku vody a prostě to do odpoledne, kdy se vracím z práce nevydrží. Je to asi od 6:30 do 15:30, což je cca 9 hodin. Ale loužička je vždy na stejném místě na pratelné podložce. V červenci mu bude 9 let, tak to beru tak, že je to už k věku. Jsem moc ráda, že jsem mu nechala udělat všechna ta vyšetření a vím, že je vlastně zdravý a nic mu není. Dnes jsme to na výletě sice asi trochu přepískli, ušli jsme cca 16 km a mám pocit, že je to na něj už fakt moc, nevyskočil do auta, museli jsme mu pomoct, celou cestu ležel a pak doma trošku zakulhal. Takže výlety už budeme muset zkrátit, nedá se nic dělat. 

Vahine
Vahine 08.05.2026, 21:17:58 xxx:xxx.1d4e:3901
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 08.05.2026, 19:02:22

Taky držím palce! 🌷 U bělouška bylo CRP naposledy vyšší, cca 25, přesně už nevím a byly to zuby a  dásně. Paradentóza a 13 předních šlo ven. Do hubiny jste se dívaly s vet asi že jo?

No v tu dobu taky bělouš víc pil a chladil si hubinu. Moc nechtěl jíst.

Vahine
Vahine 08.05.2026, 21:25:39 xxx:xxx.1d4e:3901
kometa:

druhý melanom po x letech… pod nehtem…

To není úplně typická lokalizace melanomu.


Kometo, hlásím mimo téma, že další melanom to nebyl a nehet odrostl. Dermatoložka říkala, že melanom pod nehtem, vychází z lůžka nehtu. Tohle bylo mimo lůžko a bylo to teda z bot díky operativně zkrácenému palci a jeho jiné poloze v botě 🤷‍♀️🫣

Xerxova
Xerxova 08.05.2026, 21:36:02 xxx:xxx.f18:7b13
Vahine:

Taky držím palce! 🌷 U bělouška bylo CRP naposledy vyšší, cca 25, přesně už nevím a byly to zuby a  dásně. Paradentóza a 13 předních šlo ven. Do hubiny jste se dívaly s vet asi že jo?

No v tu dobu taky bělouš víc pil a chladil si hubinu. Moc nechtěl jíst.


Yoda žere jak kyselina - včetně kostí. Pere se o klacky, přetahuje se o hračky… a koukali jsme na zuby taky. Zdá se, že zuby to nejsou

Xerxova
Xerxova 20.05.2026, 19:20:22 xxx:xxx.16d0:61ab

dnes kontrolní odběr krve (opět vzorný psisko). Naštěstí se crp vrátilo do normálu, takže další antibiotika nebudou… a psík je prohlášen za zdravého. Tak chci věřit, že mu to chvíli vydrží a nevymyslí si zase nějakou záhadu

Sardullah
Sardullah 20.05.2026, 19:28:40 xxx.xxx.221.235
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 20.05.2026, 19:20:22

No hurááá 👍

Xerxova
Xerxova 20.05.2026, 20:02:23 xxx:xxx.16d0:61ab

dík - já tak nějak chtěla věřit tomu, že když je zvýšené jen to crp a vše ostatní je v pořádku, že je to “jen” následek té virózy. Navíc čoklík se opravdu tvářil jak rybička - jediné, co ho venku v řádění zpomaluje je stoupající teplota - ale to je normální. 

Ustál dobře i těch 14 dní dalších antibiotik. Měl je po 12 hodinách a v mezičase jsem mu dávala Protexin. Já vím, že doporučují probiotika až po dobrání… ale raději jsem je dávala a zažívání fungovalo bezvadně. Ještě chvilku mu to dávat budu… a zbytek uklidím na “horší časy”

Sarah01
Sarah01 21.05.2026, 16:23:07 xxx.xxx.162.253

Tak to je paráda, zase můžete vyrazit na výlety a my se kochat fotkami. 👍😍

U nás dnes po delší době po návratu z práce louže, na místě tomu určeném. Teď si teda nějak neuvědomuju, jestli se ráno stihnul pořádně vyprázdnit, ale miska je teď prázdná a co tak vím, holky skoro nepijí. 

kometa
kometa správce
21.05.2026, 19:00:06 xxx.xxx.213.48
»
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 20.05.2026, 20:02:23

doporučují probiotika až po dobrání

Mně doporučili probiotika v průběhu ATB kůry. Tak si vyberte.

Aluška
Aluška 21.05.2026, 19:34:03 xxx.xxx.48.20
kometa:

doporučují probiotika až po dobrání

Mně doporučili probiotika v průběhu ATB kůry. Tak si vyberte.


Já když se ptala u psa , tak mi taky řekli až po dobrání antibiotik


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.