Aktuálně: 1 990 inzerátů283 958 diskuzních příspěvků20 216 uživatelů

Chladící podložky, oblečky a šátky

Fiona.Praha
Fiona.Praha 26.06.2026, 19:29:57 xxx:xxx.abe2:3cef

Mám dotaz.

Jak chladíte své psy ve vedrech? Používáte chladící pomůcky? Nemáme zahradu a na balkonu se přes den nedá být. Ani dlažba v koupelně nic moc nechladí. Máme chladící gelové podložky, ale všechny čůzy je ignorují. Prostě tam ležet nebudu a nebudu. Vyskočila na mne reklama na chladící šátky pro psy. Přemýšlela jsem o nich, protože šátek na psovi zůstane, pes od něj neodejde, ale nejsem si jistá, že je to pro psa takové wau. 

janaa
janaa 26.06.2026, 19:40:30 xxx:xxx.42f5:8fee

Šátek je fajn,já mám takový slabý,viz fotka. Vozím na zkoušky,když je teplo,a řekla bych,že pomáhá,hlavně psovi i ochlazuje a zvlhčuje vzduch,co dýchá. Akorát to chce udržovat vlhký. Chlap si ho dává na zátylek nebo na hlavu a říká,že dobrý🤣

Obrázek
Sardullah
Sardullah 26.06.2026, 19:46:23 xxx.xxx.221.235

Já bych podložky koupila , ale vím, že by na tom psy neleželi.

Já třeba namočím ručník a dám ho Gině na záda a nebo jak leží tak pod přední packy… když už je tak pitomá a chodí do ložnice, kde se nedá dejchat.

sutrik
sutrik 26.06.2026, 20:21:40 xxx:xxx.65b4:f77e

Chladicí podložky jsem koupila, když byla Bonnie v pubertě. Dvě, oběma ukousla roh. Stejně si na ně lehla výjimečně a jen na chvilku. Občas si jednu dám pod nohy, když jsem na počítači.

Kromě novinky v podobě větráku mám už druhé léto v pokoji kočičí záchod s vodou, pro to mé prtě je to jako bazének. Většinu času ho ignoruje, občas se jde napít, dovnitř vleze téměř jen když ji tam lákám. Ale pro můj pocit…

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 26.06.2026, 20:41:03 xxx.xxx.119.6

Já používám haftěrku, tu pes snese, jinak nic.

Fiona.Praha
Fiona.Praha 26.06.2026, 20:43:03 xxx:xxx.abe2:3cef
»
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 26.06.2026, 19:40:30

Já měla takový nějaký ručník, namočil se, vyždímal a fakt vydržel třeba hodinu chladit. Podle té reklamy je to takový jako návlek na krk. Nechci, aby to vypadalo jako reklama, ale jmenuje se to šátek fantazie psa (anglicky). 

Vahine
Vahine 26.06.2026, 20:46:37 xxx:xxx.f2ff:7e01

Můj bělouš má chladící obleček už roky. Dle výrobce se má namočit, vyždímat a dát psovi. Normálnímu psovi jo. Jenomže…Bělouš nemá podsadu a svrchní srsti má na zádech méně a kouká mu sem tam kůže, tak máčím obleček průběžně shora tak, aby nebyl mokrý skrz na skrz a chladí i tak při stále suché srsti. Je to dobrá věc na dovču, když prostě v teple venku jsme celý den. Ve stínu a v budovách sundavám, to se chladí sám. Po silnicích na dovče jezdí v kočárku, aby netrpěly packy. Letos přidám na boudičku kočárku mokrý ručník-kočárek je černý. 

Běloušovi je  už asi 11 let, tak už nemá tolika energie, jako na našem společném začátku…

Obrázek Obrázek
Fiona.Praha
Fiona.Praha 26.06.2026, 20:47:18 xxx:xxx.abe2:3cef
»
Odpověď na příspěvek uživatele sutrik z 26.06.2026, 20:21:40

To bych se bála, kdyby to ty naše okusovaly, je to nějaké gelové. Kamarád mi řekl, když jsem si říkala, jak mám blbé pesy, ať si to dám do postele pod prostěradlo 🙂 “Těší” mne, že nejsem jediná, kdo má takové trubky, které leží vedle chladící podložky a mají jazyk na vestě.  

Fiona.Praha
Fiona.Praha 26.06.2026, 20:50:00 xxx:xxx.abe2:3cef
»
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 26.06.2026, 19:46:23

Nezkoušela jsem, ale mám obavy, že vedle chladicích podložek by se válely i mokré ručníky a mezitím pesy. Možná…. kdybych všude naskládala podložky a ručníky, že by si na něco lehnout musely. Ale mám obavy, že by rychle přišly na to, že podložka ne, ale ručník leze během pikosekundy skopat do kuličky 🙂

Fiona.Praha
Fiona.Praha 26.06.2026, 20:50:43 xxx:xxx.abe2:3cef
»
Odpověď na příspěvek uživatele Ronja s motejlem z 26.06.2026, 20:41:03

Co je haftěrka? Mokrá utěrka….. a kam? 

Fiona.Praha
Fiona.Praha 26.06.2026, 20:56:27 xxx:xxx.abe2:3cef
»
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 26.06.2026, 20:46:37

Z takového materiálu jsem měla kdysi chladicí ručníky. Namočily se, vyždímaly a pak vydržely třeba hodinu chladit. Ale nevím, kde skončily ☹️ Odkud máte obleček? Ten se mi zdá lehký, skladný, neobtěžující.

Kočárek mne zajímá, nemáte fotku? Jedna moje má nemoc drápků (SLO), občas ji musím nosit, má 8,5 kg a když jsem zrovna v nepohodě se zády, nošení je fakt blbé. Stárnu, chromnu, tak uvažuji o kočárku, abych ji v případě potřeby dokázala odvézt. 


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.