Šampon na koně

Dobrý den, chtěla bych se zeptat zda používáte nějaký šampon na koně a popřípadě jaký. Já jsem zkoušela šampon Oster a ten koni neseděl, nebo aspoň mi to tak přišlo, vždy když jsem ho domyla tak hned běžel se o něco odrbat a přišlo mi že ho to svědí. Tak jsem ho přestala používat a našla tento šampon, nechci aby s ním měl zase nějaké problémy, mohu se zeptat jaký šampon vyhovuje vašemu koníkovi ? Je taky možné že se bude drbat po každém šamponu, někde jsem četla, že válení a škrábání je normální po mytí šamponem ale nějak tomu moc nevěřím, nerada bych ho trápila.

neregistrovaný Eva.H neregistrovaný

Dobrý den, chápu Váš problém ale myslím že zas až tak se bát nemusíte, pro některé koně je to přirozená reakce na mytí. Pokud se nedrbou tak až by jim to nějak ublížilo tak se není čeho bát. Já používám tento šampón a jsem s ním spokojena.

neregistrovaný Katerina.Nov neregistrovaný

Nedávno jsme řešili podobný problém a nakonec zvolili tento šampon , po kterém se nám taky nedrbe a plet vypadá lesklejší. Používáte mimo to nějaké doplnky stravy a zdrvou srst?

neregistrovaný iva neregistrovaný

Ja jsem zastancem tohoto bio samponu https://www.horseandme.eu/kone/kosmetika-pro-kone/bio-sampon-pro-kone-waldhausen-450-ml.html poradil mi ho kamarad, ktery dela jiz pres 20 let u koni a vzdy co mi poradil, tak bylo super ;)

neregistrovaný Bohdana neregistrovaný

Nám se u světlých koní osvědčil tenhle heřmánkový https://www.horseandme.eu/vyziva-a-pece/kosmetika/bylinny-sampon-s-hermankem-eliott.html ale ten bio zkusím, to je mi sympatické.

neregistrovaný Babet neregistrovaný
Položek na stránce: 10 20 50 100
Zobrazené záznamy 1 - 5 (celkem 5)

Přispět do diskuze
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Fotografie:
  Přidat další fotografii »