Aktuálně: 4 874 inzerátů175 147 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů
Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 13:22:45 xxx.xxx.20.198
Zrzavci:
Murielka:

Dobrý den,

tak jsem tady taky z Ifauny. Ne ze bych tam nejak prispivala, ale nasla jsem si tam spoustu info :) Tak snad se mi bude libit i tady wink

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 13:21:23 xxx.xxx.20.198
Murielka:

Dobrý den,

tak jsem tady taky z Ifauny. Ne ze bych tam nejak prispivala, ale nasla jsem si tam spoustu info :) Tak snad se mi bude libit i tady wink


Prosím Vás a měla jste stejný nick i tam? Vůbec si Vás nevybavuji. Vím, že píšete, že jste spíše jen četla...

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 13:11:10 xxx.xxx.20.198
bambule: Add. Zrzavci: Poskytla paní pánovi první pomoc? Jinak smrtelné vážně, můj strýc se před 14dny pořezal karbinou, zaškrtil si to, obazal, zavolal záchranku, zabalil věci do nemocnice a ještě tetě nechal vzkaz, že ji z nemocnice zavolá. Ta byla totiž v práci a jak napotvoru nechala mobil doma.

Heleďte je to i pro Zrzavce: Znala jsem pána, který si na cirkule uřízl jeden nebo dva prsty. Pádili do špitálu, tam udělali, co tenkrát mohli (je to už pradávno, nějaká replantace se nedělala). Tak jej pustili...no, a on se jal pokračovat řezat na té cirkulárce dál...a co myslíte? Uřízl si další prst!!!😲

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 12:50:06 xxx.xxx.20.198
orionka:

megi-the-pes:

Lidi, nechte toho. mastnacek dělá plno věcí, které zveřejňovat nemůže. A pravdu má ten, kdo si myslí, že kdybyste nepobíhaly po iF jak spameři a nevkládali všude praštěnosti, tak to nestopli. Myslíte, že se s námi teď někdo bude bavit?

orionko, SZ na iF nepřijímám, jsem zablokovaná. :-) :-) Tady nahoře je červená obálka vpravo, pište tam

sbíráme souhlasy se sdílením obsahu vytvořeném uživateli iF

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 12:41:33 xxx.xxx.20.198
mastnacekk:
Zrzavci:

mastnacekk:

Pouziju citaci. Nemam rad, kdyz nekdo dela soudce. Myslim ze jsem to napsal jasne aby to pochopil i majitel stranek. 

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 12:31:00 xxx.xxx.20.198
bambule: Phikovnice, Paralen před půlnocí povzbudí pocení. Přispěchala přítelkyně paní, přinesla podomácku připravené přírodní produkty. Pan přivezl pokašlávajicí paní profesionální produkty. Péče překotná, pocit polepší.

Podobně paní Prťavcové posílám přání plného pouzdravování!

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 30.05.2023, 20:58:17 xxx.xxx.20.198
Zrzavci: Pán přestavby padl,příkopem propadl, pohotovost ponavštévovali.Prima, pán pohromadě, pocity přesto příšerné.

Prosvítili Pána paprskem? Proklepali, poslouchali plíce?

Pochopení pro příšerné pocity...přesto paní Prťavcová ;-), popisujete pozitivní popis proklepnutí pohotovostí!👍

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 30.05.2023, 20:53:58 xxx.xxx.20.198
bambule: Posílám pozdrav profesionálním péčkovačům, palicolamačům, pročítačům \'P\' příběhů. Pondělní půlnoc přinesla pokašlávání, pálení průdušek, pobolivani palice. Perspektivní pracovník přeměněn plouzici postavu přemýšlející půlmozkem. Potřebuju profesionální pomoc.

Pambule, péčkovací pokec působí proléčivě! Příkladně Pefe pacient, Pronja pacient, přitom při péčkování pozapomínaly personální problémy!

Přesto: Posílám přání plného pouzdravování (pemotikony postrádají phloru, proto, prosím, představu připojte = Phíkovnice postuje pomyslnou pivoňku, petúnii, Phalaenopsis plus podobné...😉).

Prosím, polykáte patáky proti palicobolu?? Příkladně Paralen...?

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 30.05.2023, 13:37:57 xxx.xxx.63.208
Varaxi:
mastnacekk:

K cemu vsemu to bude, az zmizi aktualni verze ifauny s diskuzema. Plkat o blbostech lze kdekoli. Inzerovat lze kdekoli. Ale rychle najit odpoved na palcivej problem? Nebude kde. Varoval jsem, at si lidi rozmysli kam se vrtnou. Nic proti tomuhle portalu, ani omylem. Ale je to diky inzerci primy konkurent budou ifauny.  Takze moznost presunout sem jeji zaarchivovanou diskuzi = 0 a tim pro me vsechno konci. Na bezduche plkani je vhnodnejsi FB, tam nikdo prostor a vytizeni serveru neustalym citovanim a nahravanim obrazku z prochazek resit nemusi.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 30.05.2023, 11:42:18 xxx.xxx.63.184
Rapotačka:

https://outsidermedia.cz/retro-vyuka-dejepisu-v-roce-2020-kdo-nas-osvobodil/?fbclid=IwAR2khjoLlQckNvLIjyAuZOqwRTrx-pC0P5NFSu7B9Id9Xhw0n6RIQ7ZCHnI


Bohužel to nefunguje jako odkaz, alespon mně ne.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 29.05.2023, 23:49:02 xxx.xxx.62.109
Bodlinka:
megi-the-pes:

Já mám tři nové kočky, heč!

Megy se to nelíbí. 

Mně se to vlastně taky nelíbí.

Neobjednala jsem si je.

Už jsou tu 14 dní, a jak tradice velí, jména nikde.

Megy se taky týdny jmenovala Pes.

My nejsme normální.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 29.05.2023, 23:44:36 xxx.xxx.62.109
Bodlinka:
Trickyvoo:
megi-the-pes:

Já mám tři nové kočky, heč!

Megy se to nelíbí. 

Mně se to vlastně taky nelíbí.

Neobjednala jsem si je.

Už jsou tu 14 dní, a jak tradice velí, jména nikde.

Megy se taky týdny jmenovala Pes.

My nejsme normální.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 29.05.2023, 23:20:11 xxx.xxx.62.109
Terven:
Fikovnice:
Terven:
Sardullah:

Nevím, jaký na to mají názor ostatní. Já teda za sebe musím říct, že i kdyby fauna svoje rozhodnutí přehodnotila, tak by se mi teda vracet nechtělo. Tady jsme byli přijati, adminové se nám snaží vyhovět, protože my, rozmazlený fauňáci chceme svoje "pohodlíčko"...Prostě utli jste to, tak si celou faunu strčte teda do zadele. Jako nebyla jsem tam 20 let jako někteří, ale 8 let na fauně teda mám za sebou, takže k prostředí na fauně mám vztah, vyhovovalo mi, ale teď mě napadá jen to, že kdyby jste tu Faunu udělali zlatou a diamantovou, tak nemám zájem, to zklamání je prostě veliké...Ukončení diskuzí nejdřív šok, že to končí, pak šok, jak rychle to utnuli ...teď už spíš "tak teda sbohem a máte co jste chtěli".

Nejvíc mě štve, že jsme opravdu byli komunita, což dokazuje i to, kolik lidí z fauny se tady zaregistrovalo a že nám prostě nedali moc času na to se domluvit co dál, ...teda snad se to povětšinou stejně podařilo, ale byl to teda fofr.   

 Účet na fauně jsem zatím nedeaktivovala jen proto, že jsem profilovou fotku změnila za info, že jsme se přesunuli sem.. ..jinak už bych byla deaktivovaná.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 29.05.2023, 23:14:35 xxx.xxx.62.109
kometa:
Rapotačka:

Fíkovnice

Já tedy ještě nejsem deaktivovaná a potřebuji tam ještě být. Mám tam mj. stovky stránek SZ a potřebuji z nich vytahat kontakty na lidi.

Moc bych jim nevěřila, s těmi kontakty si pospěšte.

Zdá se, že jsou všehoschopní...

 

 

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 29.05.2023, 23:07:20 xxx.xxx.62.109
lesnizinka:

Valím voko, já ještě neměla čas ani sem kouknout, až Doron mi poslala sz, že je tu po nás sháňka. Holky, Jani, díky moc, dnes snad budu mít víc času, pošlu kontakt zbytku, jestli už ho nemají....když i já se zvládla už zaregistrovat\'wink\' Teď musím běžet\'smiley\'


No, já Ti opakovaně posílala SZ na IF...

Pls, a nechceš si sem dát svoji typickou profilovku (foto) s Workou?

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 29.05.2023, 23:05:38 xxx.xxx.62.109
Bobca:

Zase já..chybí mi "upozornění" na mejlu,že tu něco je-proto ta "mezera"ve sledování,že je tu něco novéhosmiley...ale to se taky poddáyes


Holky, já jsem psala L.ž., co se děje, něco jsem vám psala i veřejně do vlákna na IF...

Prosba zdejším skvělým adminům, aby příspěvky skočily na poslední přečtený příspěvek, byla už vyslovena několikrát. Takže myslím, že to časem půjde... Já se L.ž. furt ptala, kam půjdete diskutovat, žádná reakce😲, ale je dobře, že jste zavítaly sem.