Aktuálně: 4 872 inzerátů175 136 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů
Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 18:02:20 xxx.xxx.20.198
Rezzzy: Já jsme taky náplava z IF, také chci poděkovat za úžasný a vstřícný přístup, vše už z bylo řečeno. Já bych se jen chtěla zeptat, nešlo by nějak udělat, abych zůstala stále přihlášena?

"Rezzzy", to jde jednoduše...jenže Vy se zobrazujete jako neregistrovaná. Nejdříve dokončete úplnou registraci a pak zaškrtnete "Přihlásit trvale na tomto počítači". Tedy já to tak udělala... Stran mobilní verze netuším, jestli to jde.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 17:58:49 xxx.xxx.20.198
Bobca:

Jani,já ti psala na SZ a ty už tady jsismiley,,Včera jsem měla rozlítané,tak jsem zapla až teď a první jsem šla na mejly a tam bylo upozornění..Dnes povezu Petru na pohřeb kamarádky do Štbk..49let...Z jedné rakoviny se dostala a druhá ji skolila..sad

 


Boži, ano, já tu byla dost brzy. Proto jsem Radce psala, kam se máte uchýlit...😉

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 17:36:55 xxx.xxx.20.198

Milý admine.

Vím, že asi pořád pracujete na té mobilní verzi. Pak bych za sebe a řadu dalších přivítala, kdyby se tedy diskuze vracely na poslední mnou přečtený příspěvek...

Ještě jsem se dívala, že palce (lajky) asi nejsou editovatelné...ale to je úplná prkotina (myslela jsem, když se třeba někdo uklikne).

No a snad trochu vylepšit a rozšířit emotikony.

Přesto, prosím, neberte mé podněty jako rozmazlenost - myslím, že nic z toho, co jsem psala, není urgentní. Prostě píšu, co mě napadá - aby Váš/náš :-) web byl lepší a lepší!❤️

 

Edit: Ještě tedy jedna věc: SZ se mi jeví trošičku nepřehledné, ale opět píšu - není to nic neskousnutelného!😄

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 17:24:28 xxx.xxx.20.198
Sarah01:
Mi:

Přihlásila jsem se, ale neobjevila se mi profilová fotka.Fotku jsem vybrala, vše odsouhlasila ale nic.  Poradíte prosím jak na to? Díky.

 

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 17:21:00 xxx.xxx.20.198
pommovi:

zdravím, vespolek. :) Většina mě zná z dřívějška pod nickem lavacca (hlavně u ovcí a koz a na psech) a později pommovi - to když jsem se vdala a manžel mě přivedl na chov papoušků. :)) 


A já něco bez dovolení prásknu: Lavacca se seznámila prostřednictvím IF a já vlastně také...😉❤️

Takže mnozí z nás jsme IF dlužní opravdu i za ta reálná přátelství či reálné vztahy!👍

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 14:04:20 xxx.xxx.20.198
Rapotačka:

Připomínám: 

když už je tu téma "Suchá zahrada", myslete prosím na ptáky a dopouštějte nádrže  na vodu až po okraj, aby se i ptáci v těchto vedrech mohli napít.

(pítko na zem pro ježky, veverky, králíky)


A já zas s dovolením připomínám, že zde stále nejste registrovaná... Možná to tak chcete, ale kdybych Vám třeba chtěla napsat SZ, tak to nejde. Záleží samozřejmě na Vás...

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 13:54:53 xxx.xxx.20.198

Přátelé, psala jsem opakovaně Megi omluvu, že se zatím nemůžu z IF deaktivovat.

Mj. tam mám každý den pěknou řádku nových SZ. Jedna dnešní mě tedy ale překvapila: Lavacca!!! Pamatujete si ji někdo??? My si psaly kdysi pradávno, ale i soukromě! Pravdou je, že byla víc kočkařka, i když co vím, tak měli zvířectva habakůk. Tak jsem jí poslala kontaktní údaje na sebe a hned ji pozvala sem. Kéž by se zaregistrovala, byla to extrémně fajn osoba!❤️ Dokonce, když jsem tehdy potřebovala transfúzi pro mého tehdy vážně nemocného kocoura, nabídla mi kocoura svého jako dárce!👍

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 13:35:18 xxx.xxx.20.198
Sardullah:
Daja:

Dobré ránko ,

určitě na 200% bych se nevrátila, za žádny zlatý prase. 

To co i-Fauna provedla je opravdu prasárna a tohle se mezi slušnými lidmi nedělá.

Zustanu tady a nic mě odcuď prozatím nevyžene, správci se snaží nám rozmazlencum vyjít v stříc a zato mají mojí poklonu. Pomalu, ale jistě ( chce to čas) je poprosíme, navedeme na to co jsme byli zvyklí. Mě už osobně nej vadí jen to, že se mi neotevře na posledním příspěvku, tam kde jsem ukončila čtení předešlý den, složitě dohledávam. 

Nevadí, teď mají toho moc a já si počkám, po čáse začnu proudit a škemrat já.

Dája

P.s moje smajlíky nechce brát, dělá mi to neplechu.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 13:29:47 xxx.xxx.20.198
Phorum:
Fikovnice:
Rapotačka:

https://outsidermedia.cz/retro-vyuka-dejepisu-v-roce-2020-kdo-nas-osvobodil/?fbclid=IwAR2khjoLlQckNvLIjyAuZOqwRTrx-pC0P5NFSu7B9Id9Xhw0n6RIQ7ZCHnI

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 13:26:55 xxx.xxx.20.198
Zrzavci:
Fikovnice:
bambule: Add. Zrzavci: Poskytla paní pánovi první pomoc? Jinak smrtelné vážně, můj strýc se před 14dny pořezal karbinou, zaškrtil si to, obazal, zavolal záchranku, zabalil věci do nemocnice a ještě tetě nechal vzkaz, že ji z nemocnice zavolá. Ta byla totiž v práci a jak napotvoru nechala mobil doma.