Aktuálně: 4 848 inzerátů175 233 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů
Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 30.05.2023, 11:42:18 xxx.xxx.63.184
Rapotačka:

https://outsidermedia.cz/retro-vyuka-dejepisu-v-roce-2020-kdo-nas-osvobodil/?fbclid=IwAR2khjoLlQckNvLIjyAuZOqwRTrx-pC0P5NFSu7B9Id9Xhw0n6RIQ7ZCHnI


Bohužel to nefunguje jako odkaz, alespon mně ne.

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 23:49:02 xxx.xxx.62.109
Bodlinka:
megi-the-pes:

Já mám tři nové kočky, heč!

Megy se to nelíbí. 

Mně se to vlastně taky nelíbí.

Neobjednala jsem si je.

Už jsou tu 14 dní, a jak tradice velí, jména nikde.

Megy se taky týdny jmenovala Pes.

My nejsme normální.

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 23:44:36 xxx.xxx.62.109
Bodlinka:
Trickyvoo:
megi-the-pes:

Já mám tři nové kočky, heč!

Megy se to nelíbí. 

Mně se to vlastně taky nelíbí.

Neobjednala jsem si je.

Už jsou tu 14 dní, a jak tradice velí, jména nikde.

Megy se taky týdny jmenovala Pes.

My nejsme normální.

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 23:20:11 xxx.xxx.62.109
Terven:
Fikovnice:
Terven:
Sardullah:

Nevím, jaký na to mají názor ostatní. Já teda za sebe musím říct, že i kdyby fauna svoje rozhodnutí přehodnotila, tak by se mi teda vracet nechtělo. Tady jsme byli přijati, adminové se nám snaží vyhovět, protože my, rozmazlený fauňáci chceme svoje "pohodlíčko"...Prostě utli jste to, tak si celou faunu strčte teda do zadele. Jako nebyla jsem tam 20 let jako někteří, ale 8 let na fauně teda mám za sebou, takže k prostředí na fauně mám vztah, vyhovovalo mi, ale teď mě napadá jen to, že kdyby jste tu Faunu udělali zlatou a diamantovou, tak nemám zájem, to zklamání je prostě veliké...Ukončení diskuzí nejdřív šok, že to končí, pak šok, jak rychle to utnuli ...teď už spíš "tak teda sbohem a máte co jste chtěli".

Nejvíc mě štve, že jsme opravdu byli komunita, což dokazuje i to, kolik lidí z fauny se tady zaregistrovalo a že nám prostě nedali moc času na to se domluvit co dál, ...teda snad se to povětšinou stejně podařilo, ale byl to teda fofr.   

 Účet na fauně jsem zatím nedeaktivovala jen proto, že jsem profilovou fotku změnila za info, že jsme se přesunuli sem.. ..jinak už bych byla deaktivovaná.

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 23:14:35 xxx.xxx.62.109
kometa:
Rapotačka:

Fíkovnice

Já tedy ještě nejsem deaktivovaná a potřebuji tam ještě být. Mám tam mj. stovky stránek SZ a potřebuji z nich vytahat kontakty na lidi.

Moc bych jim nevěřila, s těmi kontakty si pospěšte.

Zdá se, že jsou všehoschopní...

 

 

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 23:07:20 xxx.xxx.62.109
lesnizinka:

Valím voko, já ještě neměla čas ani sem kouknout, až Doron mi poslala sz, že je tu po nás sháňka. Holky, Jani, díky moc, dnes snad budu mít víc času, pošlu kontakt zbytku, jestli už ho nemají....když i já se zvládla už zaregistrovat\'wink\' Teď musím běžet\'smiley\'


No, já Ti opakovaně posílala SZ na IF...

Pls, a nechceš si sem dát svoji typickou profilovku (foto) s Workou?

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 23:05:38 xxx.xxx.62.109
Bobca:

Zase já..chybí mi "upozornění" na mejlu,že tu něco je-proto ta "mezera"ve sledování,že je tu něco novéhosmiley...ale to se taky poddáyes


Holky, já jsem psala L.ž., co se děje, něco jsem vám psala i veřejně do vlákna na IF...

Prosba zdejším skvělým adminům, aby příspěvky skočily na poslední přečtený příspěvek, byla už vyslovena několikrát. Takže myslím, že to časem půjde... Já se L.ž. furt ptala, kam půjdete diskutovat, žádná reakce😲, ale je dobře, že jste zavítaly sem.

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 15:16:12 xxx.xxx.133.55
Fikovnice:

Phíkovnice právě pozoruje počítačově počínání pánů - přihrávají puk, pálí!

Plno phanoušků! Phíkovnice phandí pobaltským pánům!\'yes\'


Počínání pánů přihrávajících plus pálících puky při Phinsku phinalizováno!

Phíkovnice phandila pobaltským pánům. Poté pro phinále Phíkovnice phandila pánům původem poblíž, porážku přála přesatlantickým pánům.

Přání Phíkovnice přesatlantičtí pánové přijmout poslechovými plachtami (= vyslyšet) prohibovali...

 

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 15:10:12 xxx.xxx.133.55
Doron: Přísloví pro phaunu přidám. Pakliže pán ( paní) potřebuje pobývat poblíž předků psa, pak povinován(a) pozpěvovat protáhlou prapsí píseň. Poznali přísloví?

Přítekyně Poron, profil Poron při PC - prohibice přihlášené plkačky!

Teď bezpéčkově: I Ty se zobrazuješ jako neregistrovaná. To schválně ses zatím neregistrovala zde?

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 15:08:30 xxx.xxx.133.55
Doron: Přísloví pro phaunu přidám. Pakliže pán ( paní) potřebuje pobývat poblíž předků psa, pak povinován(a) pozpěvovat protáhlou prapsí píseň. Poznali přísloví?

Poznali, poznali!

Převeliká pravda!

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 15:05:17 xxx.xxx.133.55
Terven:

Heleďte, nebyl náhodou na ifauně v tématu Jak se vám dnes venčí jako poslední editovanej příspěvek Xerxový, že jsme na Chov zvířat? Nemůžu ho tam najít - už ho taky smazali?


Jak čert kříže se bojí koknkurence!!!😄

A ty poslední příspěvky. které lidé zeditovali, mažou a mažou. Jak jsem psala, dobře jim tak! A to teda nejsem jinak vůbec škodolibá...

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 15:03:49 xxx.xxx.133.55
Sarah01:
Fikovnice:
assil:

Jinak kdo mate linkedin, muzete napsat novemu majiteli ifauny, pripadne vpravo na vyber z mnoha zaměstnanců

na fb jsem se teda ještě nekoukala, tam by to asi bylo příhodnější :D

https://se.linkedin.com/in/axel-lagercrantz-1a183218?trk=public_profile_browsemap

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 14:56:56 xxx.xxx.133.55
mastnacekk: Kdyby cbovzvirat.cz nebyl i inzertni web, byla by tady jakas sance na presun diskuze z ifauny. A ted babo rad, jestli radsi hromadu informaci a komunitu nebo konkurovat ifaune inzerci. Ja to vidim celkem jasne.

Jak to myslíte?

Byl jste to Vy, kdo mi na stejný nápad přesunutí diskuze z IF sem odepsal, že v žádném případě, pokud nechci čelit soudu...?

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 14:52:46 xxx.xxx.133.55
Terven:
Sardullah:

Nevím, jaký na to mají názor ostatní. Já teda za sebe musím říct, že i kdyby fauna svoje rozhodnutí přehodnotila, tak by se mi teda vracet nechtělo. Tady jsme byli přijati, adminové se nám snaží vyhovět, protože my, rozmazlený fauňáci chceme svoje "pohodlíčko"...Prostě utli jste to, tak si celou faunu strčte teda do zadele. Jako nebyla jsem tam 20 let jako někteří, ale 8 let na fauně teda mám za sebou, takže k prostředí na fauně mám vztah, vyhovovalo mi, ale teď mě napadá jen to, že kdyby jste tu Faunu udělali zlatou a diamantovou, tak nemám zájem, to zklamání je prostě veliké...Ukončení diskuzí nejdřív šok, že to končí, pak šok, jak rychle to utnuli ...teď už spíš "tak teda sbohem a máte co jste chtěli".

Nejvíc mě štve, že jsme opravdu byli komunita, což dokazuje i to, kolik lidí z fauny se tady zaregistrovalo a že nám prostě nedali moc času na to se domluvit co dál, ...teda snad se to povětšinou stejně podařilo, ale byl to teda fofr.   

 Účet na fauně jsem zatím nedeaktivovala jen proto, že jsem profilovou fotku změnila za info, že jsme se přesunuli sem.. ..jinak už bych byla deaktivovaná.

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 14:45:48 xxx.xxx.133.55
assil:

Jinak kdo mate linkedin, muzete napsat novemu majiteli ifauny, pripadne vpravo na vyber z mnoha zaměstnanců

na fb jsem se teda ještě nekoukala, tam by to asi bylo příhodnější :D

https://se.linkedin.com/in/axel-lagercrantz-1a183218?trk=public_profile_browsemap


Já té Šárce na její FB už psala...

Fikovnice
Fikovnice (4341 příspěvků) 29.05.2023, 14:41:38 xxx.xxx.133.55
kometa:
Fikovnice:
Plaka:
Cieniawa: Byla to jedna kobyla kdysi když jsem byla dítě. Osobně mě to štve, můj pseudonym Cstmr už pojimam jako srdcovou záležitost :D Asi se zaregistruji z druhého mailu pod svým jménem...