Aktuálně: 4 832 inzerátů175 149 diskuzních příspěvků17 760 uživatelů
Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 04.06.2023, 12:13:51 xxx.xxx.61.252
zbynek:
Bobca:

mě se smajlíci ukážou všechny,jen dole je zakrývá reklama...a tu prostě zruším...A prosím o info,kde tu najdu možnost SZ?

Nahoře vpravo u vaší přezdívky vpravo je malá obálka, na tu kliknete, sjedete na stránce dolů a tam je formulář pro napsání zprávy. Druhá možnost je, že v diskuzi kliknete na autora příspěvku a vyskočí jeho profil, kde je tlačítko Odeslat soukromou zprávu. Zkuste a dejte vědět.


Až budete mít chvíli, najdete čas na odpovědi na ty moje otázky? Asi 5 příspěvků zpět? Moc děkuji.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 03.06.2023, 17:24:50 xxx.xxx.61.249
Doron: Počítám předposlední štěně

Počkej, jak to myslíš? Že počítáš předposlední štěně? ;-)

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 03.06.2023, 17:18:02 xxx.xxx.61.249
[p][strong]megi-the-pes[/strong]:[/p] [p]fikovnice, ale my chceme přesun legálně, ne že to někdo zkopíruje a vloží... to prostě nemůžete[/p]

Rozumím Megi. A myslíte, že to tedy ještě je reálné nebo už je to passé?

Jinak, jak víte, já jakožto fakt počítačový analfabet, od začátku strašně moc držím pěsti Vám, a s Vámi i všem ostatním, kdo se o to snaží.

A ten souhlas s mými příspěvky - ten prostě platí a platit bude.

Ještě vlastně edituji: Já tehdy myslím nepsala, že bych chtěla přesun zadarmo. I když chápu, že to tak vyznělo...

Jinak ty zmiňované negativní recenze na IF jsem si vyjela, přečetla...a zas taková hrůza to tedy nebyla. Bylo tam pár (doslova - asi 4?) negativní recenze a pak zas několik naopak pozitivních.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 03.06.2023, 17:14:53 xxx.xxx.61.249

Dobrý den admine.

Já bych zase ještě přidala s dovolením nějaké nápady:

Jednak nevidím v SZ možnost přidávat smajlíky - někdy se to celkem hodí.

Pak byla dobrá funkce - vyrolovat, resp. přímý přesun na stránce nahoru.

No a nakonec se zeptám, zda je tedy reálné, že diskuze skočí vždy tam, kde jsem já (či kdokoli jiný) četl poslední příspěvek.

A opět děkuji za vše (jo, ještě bych ráda vložila tu kytičku, ale nejde mi srolovat na všechny nové smajlíky; nicméně to je evidentně chyba na straně mojí😄).

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 03.06.2023, 17:10:44 xxx.xxx.61.249
mastnacekk:

jste posthunteri ze se bavite pul dne o tom stejnym a konci to zjistenim, ze nekoho archiv nezajima a nekoho jo? 

Mastňáčku, zdravím Vás!

Pochopila jsem a věřím Vám, že jste usiloval o získání diskuzí z IF👍. Ale nechápu jednu věc. Když jsem cca 3 dny po oznámení konce diskuzí tento nápad napsala sem (přesun diskuzí z IF sem), tak jste mi napsal, "ať na to rovnou zapomenu", "že bych čelila soudu", atd. Mám z Vás trochu pocit misogyna. Přesto Vás nechci urážet. Jen mi vadí, že jste mi tehdy tedy nenapsal, že pracujete přesně na tom, co jsem jako nápad prohodila já. Šlo to, myslím si, už tehdy formou SZ.

Jinak je fakt pitomé označit ženy zde "ugdákanými slepicemi", atp.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 03.06.2023, 16:16:07 xxx.xxx.61.249
Doron: Moji milí rádcové ❤️, podávám zprávu, že pejsek už je doma :)! Zatímco zkušená paní Zrzavcová to už věděla předem:)), já ještě chvíli váhala a všelicos si zjišťovala. Takže včera přicestoval. V autě mě šestkrát poblil a do toho moje kámoška, která řídila pořád opakovala : "Bože, ten je úžasnej!" :))). Psi ho vzali hned a jsou na něj vlídný, on se k nim chová s respektem . Dorouš pochopil, že na nějaký velký hraní to zatím není a je až dojemnej, jak je jemnej a chová se tak dospěle... S kočkou dobrý. Ani jedna loužička nebo bobek doma. Spal se mnou v posteli až do osmi, přestože doma prý štěníci vstávali v pět :). Zatím jsem jeho povážkou dost nadšená , opravdu to vypadá, že funguje na myšlenku, je hodně vnímavej. Takže vám všem moc děkuju, že jste mě podpořili, vypadá to na dobrou volbu :)! Jo, a jmenuje se Efram, tak zatím nevím, jak mu budu říkat.. Napadá nás Fram nebo Fráňa zatím..

Teda Doron! Ty máš nového psíka👍 a ani se mi soukromě nepochlubíš?

MOC gratuluji!!!👍

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 03.06.2023, 15:49:40 xxx.xxx.61.119
bambule: Posílám pěkné poděkování. Pocit polepší. Palice přestala pobolivat. Pokašlávání polevuje. Poránu prohlášena pracovní pauza, pouze polehávám, poflakuju. (Pouze pambule pokoupaná, pocesana, pofénovana). Pořád palce podržuju pfildovi.( Nikde jsem neviděla jestli jste psala jak se mu i Vám daří).

Poděkování převeliké!

S Fidem zatím zůstává situace stejná. Ale urgentně sháním někoho na př. týden. Nejde ani tak o veterinu, to pojedu asi na tu nejbližší. Ale musí jet někdo se mnou. Jednak se mi rozbila přepravka, ale hlavně: Fido má neskutečnou kinetózu. Ujedu deset metrů a zvrací! Tak potřebuji, aby jej někdo držel, asi na klíně. No a bude to taková psychická podpora i pro mě.

Jeho stav se nějak výrazně nehorší...ale pije tedy pořád ty hektolitry vody. A tím pádem strašně močí. Chuť k jídlu má, dokonce velkou...ale hubne.😢Vše ukazuje na ten diabetes, no...

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 01.06.2023, 13:43:54 xxx.xxx.20.198

Pambule, pokládám poptávání: pociťujete polepšení problému? Paralen phunguje, případně podobné prášky plus patáky?

Poprosím: poctivě promarodění proležet, prohibovat případné pohoršení. Phíkovnice psala pro pHAUNU: příbuzná poctivé poležení prohibovala, potom přišlo pohoršení problémů, pitomý patogen přemístil působiště pro plíce = pneumonie.

Podpažní přístrojek poukazuje problém?? Patogen Pambule přítomen paranasálně?

Palce přidržuji pořád pro plné pouzdravování!👍

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 01.06.2023, 13:28:16 xxx.xxx.20.198
zbynek:

Dobrý den,

Píši příspěvek aby bylo zamezeno nejrůznějším spekulacím. Jednali jsme přímo s novým švédským vedením iFauny o případném přesunu diskuze na tento web. Poslali jsme velmi zajímavou cenovou nabídku a dnes po několika dnech přišlo vyrozumění. Zatím se historie diskuze prodávat nebude, ani k nám ani jinam. Oficiálně tak nemůže být nikde zveřejněna. A k nahlédnutí nebude ani na nové verzi iFauny, tak to vypadá, že jsme o celou historii nadobro přišli. Naopak na nové verzi iFauny zůstanou články, které tam nyní jsou. Je to smutná zpráva.


Dobrý den.

Právním ani IT věcem nerozumím. Prosím, máte info, co přesně tedy s těmi diskuzemi bude? Nechají si je oni někde uloženy, ale nepřístupné pro veřejnost, pro diskutéry, kteří tam psali? Nebo je nějak úplně sprovodí ze světa? Možná víte, že jsme se bavili o tom, aby naše diskuze plné rad a zkušeností nebyly novými majiteli v budoucnu využívány pro placené poradenství.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 01.06.2023, 12:03:24 xxx.xxx.20.198
Odpověď na příspěvek uživatele impact z 01.06.2023, 11:46:32

Jj, tak to se omlouvám - možná i Holubář to udělal nechtěně!

Chybí mi tu ve smajlech ta kytička - už několikrát jsem ji chtěla k nějaké omluvě přiložit.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 01.06.2023, 11:15:34 xxx.xxx.20.198
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 01.06.2023, 11:12:22

Napravím se...😉

Ale teď zrovna mám odpověď Holubářovi a Vám zvlášť. Pro příště to tedy budu nějak shrnovat.

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 01.06.2023, 11:13:45 xxx.xxx.20.198
Odpověď na příspěvek uživatele holubar z 01.06.2023, 10:13:34

Jenom technická: Teď jsem přejela myší přes Váš příspěvek a Vy lajkujete sám sebe?? To je dobré...😄😛

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 01.06.2023, 11:07:04 xxx.xxx.20.198
mastnacekk: Zrovna vy dve a vase blafy chybet nebudete :)) takze jen dobre. Bohuzel vsadim gate, ze vam nebude vyhovneno.

Tak Honza bude možná psát opět něco o nepochopení citace vs. odpověď.

Ale já prostě musím - slovo vyhovněno mě prostě dostalo:😄

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 01.06.2023, 11:04:13 xxx.xxx.20.198
Odpověď na příspěvek uživatele honzapm z 31.05.2023, 21:28:31

Milý Honzo,

netřeba se navážet do něčího chápání, ne? Z IF jsem byla zvyklá citovat. Od této chvíle budu tedy odpovídat. A zároveň budu doufat, že admini stran citací nastaví, aby se necitovalo celé vlákno, ale skutečně jen to poslední, na co člověk reaguje. Víte, uvědomujete si, že bez toho ten kontext mnohdy zapadne? A vyďobávat jednotlivé věty...nu, ano, také to jde. Nicméně opravdu bych prosila bez zbytečných invektiv - pro příště.😉

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 18:15:31 xxx.xxx.20.198
Rezzzy: Děkuju, to jsem nějak přehlídla, tak už nastaveno. Za mě prostě super. Fíkovnice, registrovaná jsme, ale po napsání příspěvku jsme zjistila, že jsme zase odhlášení a nechtělo se mi přihlašovat.

Super, takže teď už jste to udělala tak, jak jsem Vám radila já nebo Megi, že jo?

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 18:14:32 xxx.xxx.20.198
Rezzzy: Já jsme taky náplava z IF, také chci poděkovat za úžasný a vstřícný přístup, vše už z bylo řečeno. Já bych se jen chtěla zeptat, nešlo by nějak udělat, abych zůstala stále přihlášena?

A HLAVNĚ, už se těším na fotky! Nejen štěkaňátka, ale také koťátek a Něvičky!

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 18:13:05 xxx.xxx.20.198
zbynek: Ihned po mobilní verzi, která bude spuštěna během 24 hodin půjde na řadu diskuze, konkrétně nové smajlíky, zobrazování diskuze na posledním přečteném příspěvku, lepší vkládání fotek do profilu atd.

Naprosto SUPER přístup!👍

Děkujeme Vám za takovéto přijetí!❤️

Fikovnice
Fikovnice (4332 příspěvků) 31.05.2023, 18:08:19 xxx.xxx.20.198
Daja:
Fikovnice:
Sarah01:
Mi:

Přihlásila jsem se, ale neobjevila se mi profilová fotka.Fotku jsem vybrala, vše odsouhlasila ale nic.  Poradíte prosím jak na to? Díky.