DĚKUJU! To jsou boží stránky!
DĚKUJU! To jsou boží stránky!
lesnizinka:Spíš se jen ta dvě slova popletla, jsou obě nářečí, jsou podobná. Pražák je od toho moc daleko, tak neví přesně, jen jak se mu doneslo. Zrzavci, to není narážka, jen konstatování🙂
Jo souhlasím, tak nějak to mohlo být, že se to prostě zmatlalo. A nebo jsem si to klidně i zmatlala já sama, jestli to tak nemá nikdo jinej ze středu Čech. Mně narážky na pražáky nevaděj, páč sice totálně křtěná Vltavou - doslova, nikdy jsem se tu necítila dobře. Leda tak v době střední školy a let k tomu přilehlejch, kdy člověk pařil a užíval si společenskýho života, tak to to asi přebilo, ale od dětství a pak v dospělosti - je pro mě Praha nemocný město. Omlouvám se všem Pražákům, kterým se tu dobře žije, chápu, že někdo je městský člověk a má kulturu na dosah, kavárny vinárny kino, divadlo a tak. Ale to u mě nepřeváží to divný chování města jako tělesa.
Psíbože! hrnky! Fatio, moc , hrozně moc se omlouvám, totálně se mi to v tom provozu a co jsem si k tomu nabrala teď, vykouřilo z makovice, kde jsem teď měla organizačně spoustu věcí. Já jsem to chtěla pojmout i společensky tehdy, ale dalo by se to pojmout tak, že cestou z práce, nebo tak, bychom zasmykovali u branky, popadla bych to a tadá zase pryč? Promiň, promiň, to je vostuda.
Proč si proboha Pražák sice bejvalej 😀, ale i tak, myslí asi sto let, že cyp = kozel? 😀 😀 😀 Děkuju za osvětu. A jen doušku - překvapilo mě, jak je Gorolsko v tom ostravském kusu země zase ještě výraznější, než Ostravsko samotný. A Gorolský info centrum v Jablunkově je jedno z nejlepších a jsou tam prima baby. Díky nim znám už pár let výbornou záležitost podzimu a zimy. Rochester Ginger, který nám tehdy doporučily.
Mám nutkání namalovat Buggyru se čtverečkama,ale musím hrabat listí a stejně píšu z telefénu.
krupoblytííi pomooc hiiilfe!
…je to těžký
jo, to souhlasím.
Já jsem vlastně neoblíkala třeba ani na cvičák nebo tak. Ale říkám, nejsem určitě směroplatná. Zas na druhou stranu - kamarádka, co má taky vižlíky a to vižlíky postelový, obdivuje, jak mají ti naši hustý kožíšek. Oni teda nejsou posteloví ti naši, mají svoje pelíšky, takže to taky v tom hraje roli, že se nerozehřejou tolik. Umí si topit sami.
Tomu se teprv říká “chytrá domácnost”!
😀 já z Vás jednou cípnu.
otázka je, jak to ta ruční pračka vypere -záleží na Vás, jak to roztočíte, drahoušku.
Já neoblékám, i proto že ohař prostě by měl třeba na honu vlézt do vody, vydržet to počasí. Nechci být za kruťasa, ale nechci je zase zhýčkat. Chci kvůli nim, aby byli odolní. My teda nepřetápíme doma. Ale starý pejsky ty oblíkám, nebo pejsky nemocný. Ale myslím, že jsem se svým neoblíkáním spíš osamocena, jak jsem se tak rozhlížela.
Buggyro - já jen………….technická…………k tomu plátýnku…… víte, kdyby bylo hodně teplo jako a pláténko by se Vám pod helmou přicuclo k lebce…….. Vy pak sundala helmu…….
https://dam.production.vlm.nmheagle.sk/api/image/1366x910/65e/65eccf5d-67c9-4a2a-823c-b4b96a10cdf5.webp
nevim, no.
😀
No Megi by mohla vyprávět, jak to vypadá, když se směju v tramvaji, zažila to přes telefon a měla obavy, zda mě skutečně nevyhoděj 😀 😀 . A to jsem se odbourala úplně sama, nikoho jsem k tomu moc nepotřebovala. Pak už jsem jen hýkala a plakala. Tramvajovej bůh a Megi mi jsou svědkem 😀
Je to magor? Je! Je to magor Pavarotti a to jsem ho ešče neslyšela, vážení. Stačilo mi to bez zvuku, co tady nemám 😀 😀 . By ho měli ordinovat na depréze 😀 😀
Jako voni se blechy v pohybu fotěj velmi špatně 🙂 .
Hele to bude psycho, protože až se dají do pohybu, zobrazíte pouze tři čáry na obzoru. 🙂
Já taky cy vídejo! Abych tak citovala tu flekatou. No ale taky se potřebuju zasmát
Jsem zvědavá, kdy dorazí k nám. Taky si to užívám. Pamatuju si loni - byla jsem v bukovým chrámu , jak říkám jedný nádherný části lesa u nás. Šli jsme a já najednou - opravdu nekecám, byl to skvělej moment - cítila, že něco bude jinak /asi tak si nějak představuju, že to vnímají zvířata/. Ještě se nic nedělo. Zastavila jsem se, cože jako? A pak začaly pomaličku padat nádherný vločky. Četla jsem kdysi knížku s názvem Tak tiše sněží čas - ani už nevím o čem to bylo, ale přesně ten názevm mi vytanul na mysli.
Je jak ščenátko, když se napucne. Tohle by chtělo cílenej trénink - přijdeš dom, utřem ťapky a budeš chvíli na místě - aby mu ta únava dokapala.
Klobouk dolů Bambule a Bambule! Vynikající výkon. A držte se dál.
🙂
Ten úplně vpravo-na té první fotce - by se měl jmenovat Beethowen😀. Vypadá tak.
No, tak to je veliká chyba, to jo. Ono je to malý, skladný, lehký, dobře sestavovatelný. Jak nejsem sysel, tak když máma umřela, tak tohle byla jedna z mála věcí, kterou jsem neposlala dál a sobecky si nechala, jako pojistku, až mi ten můj odejde. Máma si ho kupovala podle mě, takže je to mladší výrobek. doufám, že mi vydržej. S tím Gratusem jsem sice už kamarád, ale v některejch momentech je tohle prostě lepší - viz třeba ta zelenina, nebo něco s menším objemem.
Sníh?? Dajo u Vás už sněhuje?