Aktuálně: 4 802 inzerátů175 509 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů
Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 07.06.2023, 17:37:43 xxx.xxx.15.85
Doron:

Tak škola za chvíli skončí a v září už to ujde v pohodě :).

To je dobře, že si ho berete brzy, Frama jsem si vzala, když mu bylo devět a kousek a řeknu vám, to období strachu je docela znát.

Není bázlivej, to vůbec, ale takovej obezřetnej, když slyší novej zvuk nebo vidí něco, co neznal ( třeba kohouta :))), rychle se šupajdí ke mně schovat :)). Není tam ta naivní důvěřivost uplnýho malináče.


Tak já doufám, že se nejdříve u nás zabydli a pak přijde doba strachu. Já jsem moc ráda, že má chovatelka malé dítě, to jsou stále divné zvuky, hluky, pohyby, ... Když kolem nich pobíhaly děti, moje i její, štěňata nehnula brvou.

A jak se Vám podařilo dát sem fotky? Musela jste na PC nebo to šlo z mobilu, já se z mobilu pokoušela a nic

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 07.06.2023, 17:31:57 xxx.xxx.15.85
Naali:

Rozdělování psího a kočičího jídla byl po pojídání kočičích bobků ten největší problém u nás :)) Pojídání kočičinců jsem vyřešila uzavřeným záchodem. Nakonec mají kočky jídlo na skříňce pod oknem, a když jí pejsková tak kočky zavírám. A to jsem ještě pár měsíců musela krmit každou kočku jinými granulemi, to bylo něco. Teď už mají naštěstí zas stejné.


To jsme vyřešila, záchod,jídlo jsem stoupla do patra, kam se zavírají dveře, kočky tam mají dvířka 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 07.06.2023, 17:30:34 xxx.xxx.15.85
impact:
Odpověď na příspěvek uživatele Rezzzy z 02.06.2023, 18:34:57

Tak už nosíme. ❤️

  • Obrázek');" onmouseout="UnTip();">

Je, a jak sluší. Korálky už mám doma, pak něco udělám podle krku, až bude doma, ještě týden a den.

 

Jinaj prosím, pivovarské kvasnice, ano ne jaké? Přeci jen budu mít úplný mimino, tak do něj, na něj nechci coat žádné sajrajty, dnes například , jen dopoledne a jen na zahradě po mě, dětech a kocourovi asi 10 klíšťat. Kocourovi musím dát pipetu, na děti musím udělat repelent a stříkat, je jich letos víc jak slimáků 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 07.06.2023, 13:10:12 xxx.xxx.15.85
Xerxova:

4 kiláky jsou moc na 8 týdenního prťavce... vytáhnete kočárek a půlku cesty se poveze loughing. Oni to někdy zvládnou - ale jako pravidelnou trasu je to moc  Po prázdninách už to bude jinačí...


Dekuji, já jsem si nebyla jistá, no kočárek už nemám, ale můžeme.chodit na půl cesty, skoro kilák to má přes vesnici a stejně chudák od září bude chodit už sama 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 07.06.2023, 11:46:06 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 07.06.2023, 11:14:37

 8 týdnů, úplný mimino, po vyšetření očí. Jen si tak říkám, kolik takový štěně ujde, nebo spíš kolik může ujít, aby mu to neublížilo, chodíme s dvojčaty starší naproti k autobusu a máme to 2km tam, 2km zpět, není problém přestávka a s dětma pomalé tempo, to by mělo být ok, že? Já nikdy při mimino neměla.

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 06.06.2023, 22:23:28 xxx.xxx.15.85

Já jsemmsintaky myslela, že nechám štěňata, vybrat si mě, ale jsou jen 2 kluci a já mám z holek strach. Ten můj trouba minrozbudilnsrdicko už první návštěvu, kdy jsme si ho vzala do náruče a to jsme si jich chovala několik. 

Jinak jsem tam byla celkem za štěňaty 3x, to není zas tak moc, si myslím. 

 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 05.06.2023, 19:28:10 xxx.xxx.0.82
Doron:

S prckem to jde dobře. Se psy a kočkou v pohodě, začíná fest hlídat :)), spinká zatím se mnou v posteli :).

S velkou slávou se naučil "sedni" , venku za mnou chodí úplně vzorně, čistotnost naprosto dokonalá, je to kliďas a mazel velikej :).

Taky se mi už ale stal výchovnej průšvih, kterej mě dost mrzí :(.

Máme takový venkovní schodiště, který má zábradlí jen pro lidi, dole mezera kterou se dá propadnout. Přicházela kamarádka, psi vítali, došlo tam k takový tlačenici, malej couval a hrozilo, že propadne, je to tak metr šedesát hloubka.

Já se lekla,  hrábla jsem po něm a rychle si ho přitáhla. Malej se taky leknul, protože jsem ho vzala za kůži na krku, zaječel a pak se mnou půl dne nemluvil :(.

Bylo to fakt blbý, protože jsem viděla, jak ztratil důvěru, sice se mnou chodil, ležel vedle mě, ale ani ohůnkem nezavrtěl..:(, očka ukřivděný..

Tak mi to bylo líto, dolejzala jsem s pamlsky :)) a on je jedl zase tak smutně a ukřivděně a pomalu : ((.

No nic, už je to v pohodě , dala jsem mu postroj, abych ho měla případně za co chytit, je přece jenom ještě hodně neohrabanej a dost těžkej, váží deset kilo.

Jméno se ještě neustálilo, zatím mu říkáme Elfíku :).

 

 

 

 

 


To mě mrzí, ale myslím, že Elfik to brzy hoši za hlavu a bude zase vše fajn. Mě už se to taky blíží, ale takové štěstí jako Vy, například s tou čistotností mít určitě nebudu, i když by to bylo fajn, ale jsme připravena na nejhorší, dokonce i manžel. Naštěstí bydlíme kde bydlíme a venku jsme hned

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 05.06.2023, 19:23:56 xxx.xxx.0.82
Fikovnice:

Rezzzy, Vy máte ale také rest!crazy

Mně jste slíbila koťátka a Něvičku...cat


Mila Fikovnice, poslala jsme Vám fotky na Messenger 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 04.06.2023, 19:23:02 xxx.xxx.15.85

Zbynku děkujeme👍

Doron, tak jak to s prckem jde a jak mu nakonec říkáte? Už se moc těším na fotky.

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 03.06.2023, 17:18:37 xxx.xxx.21.42
Těžko říct, z jakých šlo kotě podmínek. Píšete, že ho máte týden a ještě mu nejsou 3 měsíce, tak vidim že kotě není s PP, ale nějaka množirna, tam je to 0ak se žvýkáním horší. Na kotě netlačte, chce to čas. U dobře socializovaných koťat to bývá do týdne úplně v pohodě. Chce to čas a trpělivost, můžete ho zkusit nalákat na maso, mávátko, super jsou mávátka s rolničkou, ale kotě nevytahujte, je tam v bezpečí a tím, že ho budete rvát ven, se vás bude bát a o bezpečné místo přijde.
Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 02.06.2023, 13:24:31 xxx.xxx.15.85
Ifauny je konec, je to škoda, já taky projížděla staré diskuse, je tam spousta cenných rad a informací. Tady máme myslím dost dobrou náhradu, jsou tu velmi vstřícní. Vyhovují požadavkům, já jsme nadšená. Myslím, že se to tu rozjede a rady taky budou. Já vím, že s IF nejsem tak dlouho, asi je to důvod, že k ní nemám takový vztah, ale myslím, že je to hlavně o lidech, o komunitě lidí a tady se celkem sešlo a řekla bych, že přísun nových lidí nekončí. Čím víc témat, tím větší šance, že to někomu ve vyhledávači najde. Já jsme zkusila do googlu zadat "kouše a dělá loužičky"první odkaz byla IF a hned druhý sem. Vím, je to škoda, rady jsou někdy opravdu k nezaplacení, ale.verim, že tady to bude super.
Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 02.06.2023, 10:56:52 xxx.xxx.15.85
A já myslela, že to měl jen náš útulkáč, nejedl, nepil, na zemi jsme mohla nechat klidně maso na řízky a nic, ale jak jsem přišla domů, hned by jedl. Jak to tak čtu, začínám si s těmi návštěvami u štěňat připadat divně
Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 02.06.2023, 08:04:17 xxx.xxx.15.85
Hračky jsem vezla všem, ale nejspíš si je každý odveze domů nové. Nadstandardní to asi je, ale shodou okolností se chovatelka nedávno přestěhovala kousek od mých rodičů, tak by byla škoda to občas nevyužit, a co si budeme, to čekání tak nějak rychleji utíká.
Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 02.06.2023, 08:00:20 xxx.xxx.15.85
To je šikulka, bývalý pes sice jedl jak dámička, jedl pomalu, ale kočičí misky, tedy potom, co mu k tomu kočka dala svolení vyluxoval rychlostí blesku. Kočky jsem odstěhovala do patra, pod schodama mají dvířka, tak si můžou chodit jak chtějí, ale jídlo mají tam.
Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 01.06.2023, 23:55:23 xxx.xxx.15.85
Já očkuju, jezdíme na výstavy a za kocoury, taky se dá ledacos dotáhnout domu na botách, ale neodčervuju, posílám bobky na koprologii, vždy čisto
Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 01.06.2023, 23:46:49 xxx.xxx.15.85
Ještě se zeptám Vás zkušenějších. Byla jsme za štěndem 3x, plánuju ještě jednu návštěvu před odběrem. Myslíte, že mu pak nebudu úplně cizí? Ráda bych mu nějak přechod od sourozenců a matky usnadnila, nějaká rada? Mám mu vzít nějakou hračku? Hračky jsme teda brala už jednou pro všechny, Nebo já nevím.