Aktuálně: 4 571 inzerátů178 106 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů
Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 13.06.2023, 23:01:39 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 13.06.2023, 22:55:49

Já mám jestebdalsi 3 kousky, ale ty o venek nestojí, Forda chce ven hned, jak jde někdo z nás ven, ale kdyby byly otevřené dveře, tak jej vyběhne a zase jde domů, potřebuje společnost, ještě chci letos dělat venkovní voliéru, že si budou moci chodit tam a sem, tak jsme na to zvědavá. Jinak znám ženský, co s kočkama jezdí na výlety, dovolené, ... a kočkám se to líbí 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 13.06.2023, 22:48:30 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 13.06.2023, 22:38:27

On je s náma rád na zahradě, ale kdyby se lekl, tak aby nevyletěl třeba pod auto, tak je na flexin. Takže už čeká u dveří, dáme postroj, jde přes celou zahradu a peleší se u sezení a já muži v klidu něco dělat a hlídat deti.Kdyz si někdo sedne, přijde se pohladit. Z jedné strany máme pole a les, z druhé silnici, tak si ho jistim. Plot jen na půl, ale dodělává se, máme 1800m zahrady

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 13.06.2023, 18:02:56 xxx.xxx.16.184
keriton:

Jejda a proč bez klece? Jaký je rozdíl kotec/klec?


Tak kotec je větší, na klec by si pes musel zase zvykat. Pokud je to už dospělý pes a za předpokladu, že se umí doma chovat mi klec přijde zbytečná, pokud to nebude otevřená klec jako bouda

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 13.06.2023, 11:16:20 xxx.xxx.34.71
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 13.06.2023, 10:34:48

Já nevím, tak nějak všeho, zvládnu výchovu? Aby měl dost vyžití, abych ho nepretezovala, zvládnu naučit odpočívat? Bude u nás šťastný? Puberta!!!!

Asi stárnu, dřív jsme o tom nepřemýšla a slonto tak nějak samo, přirozeně 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 13.06.2023, 09:27:47 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele keriton z 13.06.2023, 09:20:50

No, jsme na to zvědavá, se sladkým bych měla spíš brzdit, co jsem doma s dětma, tak jsem snad od porodu ještě přibrala. Dekuji za podporu 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 13.06.2023, 07:43:24 xxx.xxx.15.85

Plaka, děkuji za důvěru, první pes byl skvělý, nasekala jsme mraky chyb, ale on byl úžasný, až na reakce na psy, ale přesně vím, kde se to zlomilo a kde jsem dělala chyby. Dvojčata jsou jako tajfun, mají indiánskou krev a obrovský temperament, tak je to s nima občas dost divoký, ale jinak jsou zlatí.

Doron, to měla paní štěstí, kéž by to tak bylo, ale myslím, že mi chlupáč nedá nic zadarmo

Mám načteno mraky knih, naposlouchane podcasty, domluvenou trenérku, cvičák. Teda, jeden podcast, od eCanis kde se radí, vymáhat štěněti čumák v loužičce mě rozsekal, psala jsme na YT na to reakci a bez odpovědi.

Já jsem se ani na děti tak nepřipravovala a mám pocit, čím víc se vzdělával, tím méně toho vím, ale neskutečně moc se těším.Doma už je to nachytané pro pohodlí koček i malého vetřelce, tak snad si to sedne. Dokonce jsem pořídila i klec, kvůli dětem, už mi Dády leží nějakou dobu a děti se naučily, že klec je tabu, zatěžkávací zkouška byla, když jsem tam dala porodnici peo kočku, než začala koťata zdrhat, byla tam a děti nic, chvilku si tam koťata jak do domečku a děti ta respektovaly, teď už mají jiné schovky 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 12.06.2023, 21:57:07 xxx.xxx.15.85
Doron:

Já to zbaběle řeším tak, že spím se štěnětem v posteli :)), tam ho mám nejvíc pod kontrolou.

On se ve spánku metabolismus zpomalí, tak klidně štěně těch sedm i osm hodin vydrží.

Ráno se vzbudím první, a pak to musí jít ráz na ráz, rychle si připravených pantoflí, desetikilovýho Framíka do náručí a šup ven. :) ! Kdybych ho položila na zem, po cestě by se počůral :(.Je to trochu náročný, zvlášť dolů po schodech, ale za vyspání mi to stojí. Včera poprvé spal vedle postele, úplně tvrdě, až do rána. :).

Všichni moji psi jsou zvyklí spát dlouho, asi jim jdu příkladem :))).


To já se na čas odstěhuju na gauč, v ložnici máme ještě pořád děti a manžel vstává v 4, tak až se vyspí 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 12.06.2023, 16:45:10 xxx.xxx.15.85

Já když měla psa, v noci se uznebudil, ale to vstávání dřív před práci, na to jsme si nikdy nezvykla. Jo,bylo to fajn, když jsme žila na samotě ve Skotsku, to jsme si udělala kafe a šlo se ven, teď mě to čeká na novo, ještě k tomu jsem na rodičáku, od září jdou děti už do školky, já do práce, bude to masakr. Vyvenčit, oblíknout, nasnídat, umýt, rozvést děti do růst ych stran do školy školky a do práce. Nějak to musíme s manželem skloubit nebo mě asi klepne, jinak nic i vstávání bylo s dvojčaty výživné, spala jsme i hodinu v kuse, tak si myslím, že se stanetem to bude brnkacka a snad v září už to bude lepší 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 10.06.2023, 16:12:46 xxx.xxx.15.85

Já když hledala štěně, vybírala jsem podle toho jak mi chovatel seděl, popř. podle rodičů plánovaného vzhu, ne podle ceny. Když jsme hledala CHS, psala jsme sáhodlouhé emaily o sobě a co mám v plánu se psem dělat, na cenu jsem se ptala až pak. Několik chovek jsme objela i osobně. Osobně, kdyby někoho u mých koček zajímala jen cena, nevím nevím 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 10.06.2023, 15:22:28 xxx.xxx.15.85
Anonymní:

Tak už máme Frama doma týden ;).

No řeknu vám, nevím, jestli jsem to s tou klidnou povahou nepřehnala, je to stoprocentní flegmatik, reakční čas má tak dvě vteřiny :)).

Včera po očkování usnul u vetky na stole, zatímco jsme vyřizovaly papíry :)

Vet říkala, že nic takovýho ještě nezažila  ;)). No, bude to zase nová zkušenost... Zatím doufám, že má moc starostí s růstem a snad se trochu časem zrychlí  :).

Jináč je moc fajn, už tady všechno zná , hodně věcí pochopil, hezky hlídá a je fakt dojemnej.

Takovej lenochod sloníkovitej...:).


Však on se zrychlí, snad. Včera byla štěňata na povahových testech a ten náš byl prý jak kobliha, nic ho nerozrušilo, vše mu bylo šumák

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 09.06.2023, 10:14:09 xxx.xxx.15.85

Děkuju děkuju, enterozoogel mám, nějaký sypký prášek (nevím jak se jmenuje, nechce se mi teď domu do lékárničky) vhodný pro koťata, děti, lidí na průjem mám taky, 

Fíkovnice nafotim 

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 08.06.2023, 16:56:54 xxx.xxx.35.224
Xerxova:

něco na česání?? Chlupáč se musí učit odmala... Jinak pelech a něco k jídlu máte, obojek a vodítko máte... zbytek se v případě potřeby dokoupí


Česací náčiní mám, víc než by se mi líbilo, vše možné druhy, než jsem našla pro sibiřky to právé(mám 4 a na každou platí něco jiného)mám v plánu mu ukázat, že kartáč je kámoš, mám dokonce i nové šištic na uši, který se použít dle vet i preventivne

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 08.06.2023, 16:05:53 xxx.xxx.15.85

Já mám stále pocit, že mi něco chybí, jen nevím co, pelech, hračky, ňamky, čmuchací kobereček, dlouhé vodítko, misky, dobrou vetku, vetbedky, ... Ale stále mám pocit, že něco chybí, napadá Vás něco?

Obojek s vodítkem dostane od chovatele a kšíry, případně další obojek budu kupovat až s ním.