Aktuálně: 4 571 inzerátů178 104 diskuzních příspěvků17 803 uživatelů
Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 14.06.2023, 10:57:44 xxx.xxx.11.197
Gwaat-Hei:

Argument otázkou, zavádějící otázkou? Feri je obviněný ze zneužití nezletilé dívky a dvou žen. O případu taky moc nevím ale vy to vyloženě zlehčujete. Tvrzení proti tvrzení to bylo vždycky, co s tím?


Ano, přesně jste to popsala, je OBVINĚNÝ, nikoliv ODSOUZENÝ.

O případu nevím taky moc, stejně jako vy. Takže uvidíme, co všechno za důkazy PČR posbírá a co s tím udělají soudy. Mimochodem si neodpustím poznámku...co ty holky na něm proboha viděly? 🙄

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 14.06.2023, 10:11:30 xxx.xxx.11.197
Sarah01:

Megi, proč ale máte spadeno obzvláště a jen na Janu, na nikoho jiného?


Tak tedy nevím, komu jsem to vlastně napsala, protože Megi tady registraci má.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 14.06.2023, 10:00:17 xxx.xxx.11.197
Odpověď na příspěvek uživatele chvd z 14.06.2023, 09:56:35

Když já si nemůžu pomoct, no. Tady toto a ještě skloňování psi/psy. 😉 To se ale vás netýká.

 

 

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 14.06.2023, 09:56:49 xxx.xxx.11.197
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 14.06.2023, 07:41:06

Asi vůbec neznáte Janinu situaci. Ona bere všechny zde jako svoji rodinu, protože jinou nemá. Snad to můžu napsat, když to zde většina přispívajících ví a Jana to i do fóra několikrát napsala. Komu se má svěřit se svým trápením? Sám, Anonyme, víte, že sdělená starost, poloviční starost.

A proč to vůbec píšete jako anonym? Dle příspěvku nevypadá, že byste byl nově příchozí.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 14.06.2023, 09:46:09 xxx.xxx.11.197
chvd:

Vsak ano, proto jsem CHTIT zvyraznil.

 

to je taky logicke a pragmaticke .... chtely mu do postele kvuli slavy a kdyz nevyslo, tak ho narknou klidne falesne, kvuli slavy ..... ale k tomu dnesni doba speje, zenska se vecpe nekomu do postele, dosahne sveho profitu a pak zjisti, ze ta psotel byla vlastne proti jeji vuli, tak to oznami a ejhle, dalsi sance na profit je na svete :)


Nezlobte se na mě, ale zásadně kvůli komu, čemu. Já si dřív myslela, že je to jen ostravské specifikum, ale už se to asi rozšiřuje celorepublikově.

Ale jinak máte samozřejmě pravdu. Taky jsem teď nedávno byla na koncertě Iron Maiden, ale tohleto by mě nenapadlo, navíc tito chlapi nic takového jako „aftershow parties“ ani nedělají. Naštěstí. Asi vědí proč.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 14.06.2023, 09:37:40 xxx.xxx.11.197
Odpověď na příspěvek uživatele Thielli z 14.06.2023, 09:15:09

No, pravda, ty nervy za to nestojí.

Znám případ GR, který běžel za zajícem přes dálnici, nepřežil. Pak další případ, kdy si šel GR sám na procházku, naštěstí ho odchytili měšťáci a majitelé si ho vyzvedli v záchytných kotcích.

Ta starší fena, kterou venčím na stopce, mi zdrhala za vodou. Stalo se to jednou v sobotu, kdy ve vedlejším revíru probíhal hon, což jsem zjistila, až jsem za ní běžela. Naštěstí ji ta střelba a řev honců jaksi vystrašil a ona už mně běžela naproti. Ale ten stres a strach už nechci nikdy zažít.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 14.06.2023, 08:45:30 xxx.xxx.11.197

Já pouštím na volno psa a fenu, o kterých vím, že mně za zvěří nezdrhnou. Pes má vyšší lovecké zkoušky, na odvolání reaguje dobře i v případě, že mu srna proběhne před nosem. Další fenu venčím na stopovačce. Pokud pes nemá přivolání od zvěře, tak bych nepouštěla. Nejen že ohrozí zvěř nebo se můžou cítit ohrožení jiní lidi v lese, ale i jemu samotnému se může něco stát...může se v lese zranit, může ho srazit auto, když doběhne až k silnici, může se zaběhnout tak, že ho budete třeba hledat několik dní. To jsou reálné případy, o kterých osobně vím. 

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 13.06.2023, 20:26:09 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

https://www.youtube.com/watch?v=X-uhLFz_4W4

Nemáte náhodou na mysli toto? Tedy omlouvám se, neumím asi vložit odkaz. Je to na YT a jmenuje se to To všechno z lásky. Viděla jsem několikrát...velmi smutné... A jestli si dobře pamatuji, tak taková hezká žena z dokumentu se jednoho tyrana zbavila, dalšího si našla...a v závěrečných titulkách pak bylo, že krátký čas po natáčení ta žena spáchala sebevraždu.sad-face


Myslím, že to měla orionka na mysli, viděla jsem to taky.

Jinak co se týká stopařek, to vždy bylo i v minulosti docela riskantní a i já si v mladých letech stopla na cestu ze školy tak maximálně traktor. 😄

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 13.06.2023, 20:21:35 xxx.xxx.162.253
Fikovnice:

Tak říká se to, že si žena podvědomě hledá stále stejné partnery...a řada hledá třeba i charakterově své táty.

I já, když se zamyslím, tak všichni mí muži v mém životě byli povahově jak přes kopírák...

Teda ono to je asi vzájemné, i já asi přitahuji/přitahovala jsem vždy stejný typ mužů.love

Ale uff, dát mi chlap třeba jen jediný mírný pohlavek, tak nazdar, do pár minut by se pakoval.

EDIT: Orionko, nevzpomenete si, o jaký dokument šlo?? Třeštíkové filmy mám moc ráda...


Ano, je to přesně tak. Není to o tom, že by žena potřebovala dostat nařezáno, ale právě o tom, že si podvědomě hledá stejné nebo podobné partnery. Ale občas se některé z toho podaří vymanit a najde si normálního chlapa.

Nakonec stačí se podívat i na muže, kteří jsou několikrát rozvedení, ty partnerky jsou kolikrát taky úplně stejné typy. Někdy se člověk i nechtě dostane do trapasu, když tu dvojici dlouho nevidí a ani si nevšímne , že proběhla výměna. 😄

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 13.06.2023, 16:12:52 xxx.xxx.162.253
Odpověď na příspěvek uživatele chvd z 13.06.2023, 16:03:52

Osobně se myslím, že informovat dítě je naprosto v pořádku. A nemusí to být 30 minut denně. Prostě přiměřeně věku. Nevarovat vůbec není v dnešní době zrovna dobrej nápad.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 13.06.2023, 14:54:32 xxx.xxx.11.197
orionka:

@Fíkovnice : Proč si myslím, že bude hůř? Právě proto, že Romská komunita taky nemá k násilí daleko. A tak se tam ty dvě ( mentálně podobné ? ) komunity budou bít. A vy dávejte pozor

( vy Brňáci ), abyste se k něčemu nepřimotali !

Jen dovětek : Zdá se vám normální, jít se dívat na ohňostroj s nožem, kterým lze vraždit ?


O lidech, kteří mají ZP a nosí zbraň skrytě, ani nevíte, že ji mají a přesto ji nosí. Já si taky nosím na túry v batohu nůž, do práce teda ne. Zabít člověka můžete různě, nejen nožem. Takže mně třeba to nepřijde divný.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 13.06.2023, 14:52:07 xxx.xxx.11.197
chvd:

Ja to myslel tak, ze je rozdil, jestli se nekdo ozere  a sahne holce mezi nohy, treba taky proto, ze byl uplne mimo sebe, a nebo jestli nekdo holku znasilni treba za strizliva "se vsim vsudy". A pro celou takovou skalu pripadů navic se zohlednenim dalsich faktoru je treba proste najit misto v rozsahu trestni sazby.

Jak to je ci neni jedno te ci one holce je vec velmi individualni. Jsme lidi, kazdy jiny.

Setkat? No podle toho s cim. Zatim nikoho neznasilnuji, tak z tohodle pohledu ne. Jinak velka cast zen ma nejake zkusenosti se sex. nasilim. To vyplyva asi tak nejak uz z prirody. Nektera to vyresi utekem, jina obranou ci utokem, jina treba podlehne. Nektera tim netrpi vubec, jina cely zivot. Jsme holt jen ti lidi, kazdy jiny.


Nemyslela jsem, že byste snad měl znásilňovat vy, ale třeba se to stalo nějaké vaší kamarádce, známé, nedejbože příbuzné.

Jinak pro mě opilost není nikdy polehčující okolnost. Nemá dotyčnej chlastat, když se pak neumí ovládat.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 13.06.2023, 14:11:05 xxx.xxx.11.197
balu:

Co mají řidiči MHD dělat? Jsou sami, nemají zbraň, nemají bojový výcvik, nejsou to jen mladí chlapi jak hora, ale i starší, a je mezi nimi čím dál víc žen ... Mohou jen zavolat policii. Než přijede, šalina (bus, trajf) stojí a ti vevnitř se umlátí, třeba. Vykázet hlučnou skupinu je takřka nemožné. A ti cestující, kteří by měli fyzický fond na to, aby řidiči pomohli, se raději dívají jinam a do ničeho se nepletou. Je to pochopitelné, nikdo nechce zažít cikánskou férovku.


Ano, byla jsem svědkem toho, jak nastoupili do tramvaje, zařvali v zadní části na sedící cestující, ať vypadnou, že si chtějí sednout a ti lidi se všichni přesunuli do přední části vozu. A řidič je asi rád, že sedí zavřený v relativním bezpečí v kukani.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 13.06.2023, 14:08:19 xxx.xxx.11.197
orionka:

To nebylo v žádné \'jejich čtvrti\', to bylo ( aspoň podle medií jsem to tak pochopila ) na zastávce MHD cestou na přehradu na ohňostroj. Všude policejní posily a dost lidí. Proto útočníka taky během 5 minut  (asi - já jim to neměřila ) měli. Bystrc se to tam jmenuje? To snad není cikánská čtvrť. Ale brňák nejsem.

Poslední vražda, kterou v Brně pamatuju, byla na Lesné. A mám pocit ( velmi nejasný ), že vraždil cizinec - rozhodně ne UA ! Je to už hodně let ( 25?).


Ale já vím, kde to bylo, já uváděla tu jejich čtvrť jako příklad, že tam je to na denním pořádku, tohleto byla jednorázová akce na přehradě, kdysi jsem tam byla taky, sjíždí se tam pomalu celý Brno na ten ohňostroj.

Sarah01
Sarah01 (1677 příspěvků) 13.06.2023, 13:59:16 xxx.xxx.11.197
Fikovnice:

Jak to myslíte, že bude hůř? My už zde v Brně jsme na romská ghetta tak nějak zvyklí. Já okradená několikrát, navíc loupežně se zraněním, moje stará máma, když ještě žila, okradená asi 5x...

Ani Policie, ani soudy NIC. Vlastně jo, to moje přepadení, kdy mě Romák chytil do kravaty a pak se nechtěně zamkli/zabouchli v baráku u nás ve vestibulu!crazy Když to zjistili, prokopli sklo, jeden se pořezal. Policie přijela po dlooouhé době a BEZ psa, přestože byla všude krev!!! Přesto po pár letech mi přišlo předvolání k soudu, jakožto korunní svědkyně. Vůbec jsem netušila, o co go, až tam jsem zjistila, že jednoho podle DNA chytili. Ani už nevím, kolik vyfasoval... Ale jinak krádeže Policie zadokumentuje...a řekne: Je nám líto...


Tady v jedné čtvrti nápodobně, syn známýho šel ze školy a přišel domů bez mobilu s roztrhaným oblečením a rozbitým nosem.