Aktuálně: 4 683 inzerátů176 738 diskuzních příspěvků17 783 uživatelů
Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 11.06.2023, 01:47:40 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Jesie z 10.06.2023, 08:04:53

kdyby KVS chtěla tak jednat může... bohužel si nechaj nabulíkovat kdeco... Však to známe. Kontrola se oznámí dopředu s datem.  - a jednou maj koně vodu i seno "vyhublý koně tam teprve dorazili a oni je teprve dávaj do pořádku." Fascinovala mě třeba situace zachycená na kameru jedné z televizních stanic, kdy na Chebsku bylsa taková paní, která si natahá koně a pak je nekrmí... Kde ovšem bylo očividné, že KVS ty kompetence má, jen se dost nezajímají. Tam taky totiž KVS veterinářka do televize nejdříve sdělila, že koně odebrat nemusí, že neshledala žádné problémy....  teprve až ve chvíli, kdy jí vpodstatě čekal veřejný lynč, protože jí lidé, kteří tam o záchranu těch koní bojovali už celé měsíce, ukázali, že ti koně tam na tom prostě nejsou dobře... Tak teprve potom souhlasila s odebráním několika koní.   

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 09.06.2023, 18:33:12 xxx.xxx.63.77

Tachovsko - pastevní ustájení několika hektarech, oddělená stáda valachů a klisen... seno, voda, minterální lizy v ceně. přístřešky ve výbězích, případně možno využít box- zavírání pouštění a kydání si zajišťuje majitel. Splachovací WC, tekoucí voda, kuchyňka, zázemí. Skříně na vybavení atd... Ohrazená písková jízdárna, ohrazená venkovní velká kruhovka ve stáji krytá kruhovka o malém průměru. 4k měsíčně bez dph.  

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 06.06.2023, 06:43:49 xxx.xxx.0.1
Arbora:
megi-the-pes:

Dala jsem výpověď ve škole i v práci. Z přesvědčení. Ale to byla jiná doba. Teď není vhodná doba. Ale. Z whois se dá zjistit plno věcí, např. že někdo není jen obyčejný admin. Fuck iFauna.

Ja tiež, dvakrát, raz cez koronu, teraz opäť. Ale to neznamená, že hneď druhý som prestala robiť svoju prácu. 


to po nich ani nikdo nechce...  můžou klidně zůstat.... pak ovšem ať netvrdí, jak jim na jejich uživatelích záleží. A jak vlsastně to bude všechno super! A žůžo.... jen teda tam budeme moct jen sdílet inzeráty pejsků a kočiček.  Jakože, já bych na to prostě žaludek neměla takhle oznámit lidem, že tě zajímá jen minimum celého osazenstva ifauny... a když dostanou negativní zpětnou reakci, tak je jen všechny umlčím.  Já být redaktor, který měl ifaunu rád, bych se nedokázala vyjádřit ve stylu že sou mi všichni ukradení a doufám že se pejskaři nakonec vrátí.  To pro mě není podání výpovědi přes noc.   

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 05.06.2023, 12:25:06 xxx.xxx.63.126
mastnacekk:

Anonymni + ta slepicka: lidem, ne cloveku, nechapu proc resite neco, cemu ani za mak nerozumite? Jste uplne mimo to, oc se tady kdo snazil, ale chytrejch kecu mate ze by to zastavilo vltavu. 


zato co ste dokázal vy? Tak třeba zařídit aby vám několik lidí řeklo, že s vaším chováním vám prostě souhlas nedají...  

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 05.06.2023, 12:04:15 xxx.xxx.63.126
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 05.06.2023, 12:00:08

když někdo řekne že chce vytvořit spam, kterým bude lidem co 5 minut rozesílat žádost o souhlas, ale že to nebude dělat protože nechce riskovat žalobu... tak to zase zavání mě.

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 05.06.2023, 11:37:47 xxx.xxx.63.126
mastnacekk:

No proste takova trosku jednodussi, ale kazdy zbozi ma svyho kupce.


Myslíte si, že mě tu budete urážet tím něčeho dosáhnete? Jenom toho že ukazujete svůj charakter. kde dojdou argumenty, přijdou urážky... A pořád urážky. A dál urážky. A urážky. A urážky... A urážíte mě, a urážíte zdejší adminy. A urážíte lidi že sou ugdákaný slepice.... Máte nějak moc volného času a nic z toho... jen urážky  

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 05.06.2023, 11:10:24 xxx.xxx.63.126
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 05.06.2023, 10:35:16

prosimvás, nikdo z adminů se nebude pročítat roky starými diskuzemi aby zjistili něco o neurologickém problému... A přitom si pročíst desítky příspěvků, kde se překrucuje kdejaká blbost co napíšete... navíc nevím kde budou prodávat zkušenosti z koňských diskuzí, když se rozhodli mít jen hafíky, čičíky a pipíky... už jen dle toho je zřejmé a očividné, že tady se o žádnou transportaci diskuzí do placené poradny dělat nebude... A i kdyby... tak? Oni jim to tam nikdo platit nebude v česku. A dup ho dvakrát! Proč? protože jednoduše se tady ohání tím, kdo kde jak, proč kdy chce získat diskuze z Ifauny. Pozuráží se tu kvůli tomu půlka osazenstva... Doteď bylo hledání na ifauně hned nahoře a stejně lidi přišli a prostě napsali novej dotaz... A vy mi tu chcete říkatg jak si všichni budou prohledávat nějakou databází někde jinde? Aspoň nebuďte směšní. Nebo je budete pravidelně odkazovat- nejdřiv si tady jděteee a najděteee si jestli už to někdo nenapsaaaal.... eeee... Jak u kekelů....  

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 05.06.2023, 10:29:30 xxx.xxx.0.1

Proč nám vadí, že IFauna zablokovala diskuze... Když si do nich můžeme furt chodit jak do archivu?

Hmmm... Protože to byly diskuze. Protože na FB musíte být členem desítek skupin a doufám že v jedné vám někdo možná odpoví... A není to propojené...

 

Třeba u koní se některá témata opakovala pořád. A víte co? Lidi si našli čas i práci na to napsat jim své zkušenosti znova. V případě veterinárního problému vždycky... Jen málokdy se stalo že by je fakt odkázali na to, že si měli vyhledat jestli už tam na to diskuze neproběhla. Ale i tak jim potom často odpověděli i v jejich vláknu.

 

Jistě že mi mrzí, že přijdeme o mnoho let diskuzí a zkušeností. Ale abych se tady dohadovala na jaký web to má přijít, kdo kam má jít kdo je kde jaký admin. A čí stránka je nebo není prodejná. A do toho měla někam dávat svůj souhlas. Jako by snad přenes diskuzí měl být nějakou hlavní výhrou...

 

Tak takhle prostě ne. Malochov byl pro mě po navštívení nepřehledný. Chovzvirat mi vizuálně po první návštěvě vyhovoval víc. Tak sem tady. A proto je tu zřejmě i plno ostatních uživatelů z iFauny. 

Jednoduchá psychologie. Která funguje a vztekat a urážet nás do slepic můžete do aleluja. 

 

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 04.06.2023, 22:57:48 xxx.xxx.63.126
Odpověď na příspěvek uživatele mastnacekk z 04.06.2023, 21:03:21

"Byl jsem uz rozhodlej,ze se pokusim o trosku spamerstvi a pomoci myho uctu v 5 min intervalech pomoci scriptu budu rozesilat zpravy s zadosti o souhlas se zverejnenim prispevku." máte pocit že spamovat lidi co 5 minut žádostmi o souhlas není podvod? Vzhledem k tomu, že ste hned v další větě sám řekl, že nechcete riskovat žalobu a tak na to kašlete odpověď sám znáte nejlépe....

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 04.06.2023, 20:48:55 xxx.xxx.0.1
megi-the-pes: Odpověď na příspěvek uživatele Koloma z 03.06.2023, 22:12:55

Upřímně, jakou hodnotu to má pro Vás, pro mě nemá žádnou hodnotu. Návod nikomu nedám. Myslete si třeba, že hodně těch lidí znám. Mohu jednu indicii... odpovědnost není na mně.

Zajímavé je, kolik lidí se vyjádřilo tady, v tématu o iF, že ty diskuze pro něj vlastně nemají cenu, ale proč se vůbec vyjadřují? Mně, když je něco fuk, tak na to nemyslím, natož abych plýtvala písmenky. :-) :-) 


Neřeknu, nechci, nedám, tajemství... 

Boohoo VÁS to nezajímá. VY to kazíte. VYVY VAŠE VINA.

Trochu mi tento váš přístup přijde podezřelý a netransparentní. Proč bych někomu kdo mi neodpoví a řekne že je to tajemství, měla dávat souhlas k čemukoliv?

 

Ah pardon. Vy ste to chtěli dělat podvodem že by se rozesílal souhlas lidem tak, aby na to klikli nevědomky, jak se vyjádřil mastnacek

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 03.06.2023, 14:29:02 xxx.xxx.63.152
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 02.06.2023, 14:40:16

a přesto se archivní víno tak maximálně zavírá do vinných sklepů a pije se to novější. plno archivních vín vlastně ani pitných není. A ani nechutnají tak dobře jako loňský výběr z hroznů.

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 02.06.2023, 14:38:05 xxx.xxx.0.1
To, že Starbucks dělá jiný typ kávy než běžná pražírna je jen o osobním vkusu... Upřímně mi ale v tomhle případě přirovnání přijde, že Švédi koupili pražírnu, a předělají ji na Starbucks. A my se tu hádáme o pytle staré kávy, když můžeme tutéž kávu z daných plantáží dovézt. Jen bude zřejmě dražší a bude to chvíli trvat.
Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 02.06.2023, 09:25:59 xxx.xxx.63.212
Odpověď na příspěvek uživatele megi-the-pes z 01.06.2023, 22:54:06

vzhledem k tomu, že jsou diskuze uzamčeny a wayback machine dělá záznamy každý měsíc několikrát tam informace zůstanou, protože už se nezmění nic... Nemluvě o faktu, že tyto data jsou na internetu zcela volně přístupné ve zdrojích. Uložení takových kódů, které, jak říkám, jsou plně přístupné, a wayback machine má například i původní vzhled z Ifauny z roku 2002 - proklikatelný není nijak významně ilegální- kor pokud to má být použito jen jako knihovna bez jakékoliv možnosti dalších komentářů a bez prokliků na samotnou Ifaunu. Vaše ublížené povzdechávání jak ste všechno měli promyšlené, a že vám to kazíme, a vpodstatě nás zde viktimizujete do role toho, kdo za to může že nebudeme mít diskuze... jen abychom tu byly označeni za ugdákané slepice a že tu vypouštíme z držky věci... spoluečně s dalšími útoky na to jak je to naše vina... Takhle prostě ne... takhle se to nedělá a takové chování je na obdobné úrovni vyjadřování Ifauny k dané problematice- arogantní.  

Lenacia
Lenacia (125 příspěvků) 01.06.2023, 22:12:27 xxx.xxx.0.1

já si myslím, že vůbec nechápete pointu toho. Že by nás tak moc štvala ta ztráta informací? Jako z části ano... Ale o co šlo mě nejvíce byla ztráta komunity. Já na Ifauně netrávila i hodiny času denně kvůli 4,5,6,7 let starým znalostem, které ač velmi hodnotné, nebyli mým důvodem proč sem tam byla... jednoduše ta komunita a konverzace s lidmi byl ten hlavní důvod. kam se to přenese? Možná sem? možná jinam.... Kam půjdeme či nepůjdeme. Komu to kdo prodá nechám ve hvězdách. Koneckonců... jsem jen ugdákaná slepice.