Aktuálně: 4 667 inzerátů177 218 diskuzních příspěvků17 792 uživatelů
Koutak
Koutak (38 příspěvků) 07.08.2023, 22:37:22 xxx.xxx.168.33
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 07.08.2023, 13:09:24

Zdravím.

Odpovím asi takto:V případě,že by jste nechal udělat rozbor trusu a byla zjištěna trichomoniáza,tak lék na ní se hned dozvíte.V případě,že chcete laicky holuby na trichomoniázu léčit a nevíte zda jí mají,tak je to zvěrstvo páchané na holubech.Omlouvám se,ale veškerá neživotaschopnost současných chovů holubů je důsledek  laického léčení.Na každém setkání holubářů je to jak na sjezdu veterinářů a každý má zaručené léčivo pro holuby.Klasické holubářství pomalu končí a přechází spíše do exotářských chovů.Já doufám,že tohle laické ničení holubů skončí a holub se stane zase holubem,i když v krásné klícce.Mějte to všichni na paměti pro záchranu holubů.Děkuji.Kouťák

Koutak
Koutak (38 příspěvků) 22.07.2023, 22:15:55 xxx.xxx.168.33

Také přidám pár fotek toho mého trotla.Jak jsem ho přeléčil antibiotiky a packu má zdravou,tak za ním chodí samá kámoška.Ještě,že jsou kastrované.🙂Neustále mě očekává u rybníka a chce rybu,nebo chrápe na studni,ale i jinde.Chtěl bych se mít jako on.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Koutak
Koutak (38 příspěvků) 21.07.2023, 11:29:32 xxx.xxx.168.33
Odpověď na příspěvek uživatele Malir z 20.07.2023, 22:09:26

Zdravím.

    Barevnohlávci jsou tuláci a dělají si co chtějí.Vzdálenost od holubníku 2km byla u nich normální a viděl jsem je i 5km na políčkách v sousedním Rakousku,kde byla peluška.Jak  barevnohlávci zjistili,že tam je peluška  dodnes nechápu.Můj chov jsem daroval kamarádovi ke Kolínu a pravidelně mě informuje jak se mu chov “daří”.Dělají si prostě co chtějí,hnízdí mu na římsách a do holubníku se přiletí pouze nakrmit,nebo také ne.Je to vzláštní holub a připomíná mi věžáky.Pozor,ale není barevnohlávek jako barevnohlávek.Musí to být chov ještě nekřížený s MP.

Obrázek Obrázek Obrázek
Koutak
Koutak (38 příspěvků) 20.07.2023, 21:50:16 xxx.xxx.168.33
Odpověď na příspěvek uživatele list z 20.07.2023, 20:26:27

List,jak to mohlo u mě jinak dopadnout,než se vrátit k NVH.🙂Vždyť jsem s nima prožil více jak polovinu života a tak s nima i skončím.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Koutak
Koutak (38 příspěvků) 19.07.2023, 21:36:29 xxx.xxx.168.33

ZDRAVÍM KOČKY.

   Dnes do mého zapadákova přijela vzácná návštěva.Nejprve jsme prohlédli zahradu,kde si každý den huntuji tělo a poté  i koňská návštěva se zdařila.Kometa je příjemná paní a dalo by se povídat hodně dlouho,ale ten čas strašně rychle utíkal.Při malém osvěžení na ní sice málem spadl malý netopýr,ale i já jsem rád,že je tam ještě mám.Mourek si Kometu řádně prohlédl,držel si odstup a po chvilce zmizel ve stodole.Dostal od Komety dárek,balík kapsiček a když odjela,tak jsem mu jednu kapsičku dal a móóóc mu chutnala.

   Paní Renáto děkuji za návštěvu. 

Koutak
Koutak (38 příspěvků) 18.07.2023, 20:23:26 xxx.xxx.168.33

Lesnížínko,ona mě ta vaše diskuze  někdy docela pobaví,tak si jí rád před spaním přečtu.😀Kometa sice melouna ještě zítra nedostane,ale snad ho vypěstuji a ona bydlí za rohem.Eva to má ke mě také kousek a už jí slibuji pár let,že jí navštívím na Vlkově,ale léto uteče jak voda a ona prchne zase do té škaredé Prahy.🙂  

Mourek už dobral antibiotika,tlapku má v perfektním stavu,protože už vydrapuje každý strom.Dnes ho zaujal kousek mechu ze střechy a hrál si s ním jak za mlada a tak je zdráv.

Koutak
Koutak (38 příspěvků) 18.07.2023, 18:56:19 xxx.xxx.168.33

ZDRAVÍM KOČKY.

   O pěstování melounu se snažím již několik let,ale povedlo se mi to až loni.Vždy jsem si koupil roubovaný a nic.Loni jsem zasel semínka přímo do země a vypěstoval jsem melounů několik.Největší měl 4,70 kg.Letos opět semínka,krásně se rozlézá,ale má zatím jen malé kuličky.Bylo studené jaro,ale on to dožene.Nic nezaštipuji.

   Komata to zítra zhodnotí a určitě poreferuje.🙂

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Koutak
Koutak (38 příspěvků) 09.07.2023, 21:10:36 xxx.xxx.168.33
lesnizinka:

Kouťáku zdravím, s bramborama jsem si zažila totéž minulý týden…a pak jsem tam celý týden přetahovala zavlahu, tak snad na nějakou dobu budou zalité dostatečně. Po vysazení se na ně vozila posekaná tráva, děláme to každoročně…pokud teda nějaká je. cca 20cm. Už nekopčíme, necháme je tak. Drží to vláhu, rozkládající se tráva dodá dusík. Máme s tím fakt dobrou zkušenost, i když ostatní brambory kvůli suchu neměli, my zatím vždycky ano. 

Mourek bude mít prokouslou packu asi. To nepoznáte, dokud nebude jak balon👎 Vlastní zkušenost ještě s Leonkem. Dostal otravu, našla jsem ho až po pár dnech schovaného v psí boudě - to už měl horečku, nevnímal, otravu krve. Na veterině ho z toho dostali (to byla jediná pozitivní zkušenost s veterinou asi) Ale vet říkal, že to nemohli taky najít, až nohu celou oholili, měl to kouslé do kloubu (lokte) Když přišel pajdavý, taky jsem hledala a nenašla nic, myslela si, že někde blbě skočil. 

Pršet u nás taky asi nebude…na svatého dyndy asi, Husa těžko. Mám dojem, že prší stále na stejných místech…jak koukám na ty mraky. 


Lesnížínko,děkuji za upozornění a málem se to stalo.Prchal jsem v pátek na veterinu,protože Mourek už na tlapku nestoupl a celá se mu třásla.Prožíval jsem to s ním a nevěděl jsem jak ho utišit.Dostal jsem CLAVASEPTIN a jediné štěstí bylo,že má hrozně rád gothaj.Prášek vždy slupl bez problémů a dnes třetí den už začal vydrapovat,běhá bez kulhání jak trotl všude za mnou až mě leká.Dostal také nějakou pastu v tubě,kde je plno vitamínů a ta mu strašně chutná.Mám radost,že už je to zase Mourek.🙂

Obrázek
Koutak
Koutak (38 příspěvků) 06.07.2023, 08:49:55 xxx.xxx.168.33

Lesnížínko,brambory pěstuji každý rok pouze v navezené trávě.Navezu na podzim a na jaře nasázím brambory.Jak začnou vylézat,tak trávu přidávám.Minulé roky to šlo,ale letos mám hrozné sucho a tak jsem hodil čerpadlo do rybníka  a musím zalévat.Včera mělo pršet a nic.Nyní už berem brambory na jídlo a tak se snažím posekat trávu,kde to jde a navážím jí kolem,abych něco měl na příští rok.Všechno je už zaprahlé.Fuj.Zítra zajdu za kamarádem na veterinu a musím se s ním domluvit na toho Mourka.

  Tak ještě pár fotek z lázeňského města,když zajdu na zmrzku.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Koutak
Koutak (38 příspěvků) 05.07.2023, 19:47:02 xxx.xxx.168.33

Zdravím KOČKY.

   Čanko moc Ti to sluší,škoda,že nejsem mladý.😢Čekám celý den na slibovaný déšť a zase nic.Zatím mám vody v rybníku dost,ale už chybí 60 cm.Zaléval jsem včera poprvé i brambory,protože když jsem do nich sáhnul,tak to je katastrofa jak je to vysušené.Mourek hledá stín asi jako já a to nemám kožich.😀Někde se ten trotl asi porval a nyní pajdá na přední tlapku.Osahal jsem mu jí,sice pomňukuje,když mu na ní sáhnu,ale nic tam nemá.V pondělí mě čeká zase ten zubař a tak uvidím jak to bude pokračovat.

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Koutak
Koutak (38 příspěvků) 14.06.2023, 21:23:43 xxx.xxx.168.33

Zase jsem anonymní.Vždy se zapomenu přihlásit.

Ještě musím pocháválit Cance fotky.Canko,tak nevím na co se mám dřív dívat,jestli na zvířátka,nebo na Tebe.Ač jsem chlap v letech,tak musím napsat,že jsi KOČKA,ale nezoufej,ještě mám svobodného syna.🙂

Ještě se vrátím k té ZOO a přidám fotky.V ZOO se rád podívám na zvířátka,ale jsou zavřená a to v některých případech těžce nesu.Je pro mě těžké vidět např. černého čápa,nebo orla ve volieře.Musím napsat co mě tam dost zaujalo.ZOO Hluboká je plná vrabců a hodně jsem jich viděl okroužkovaných.Při kávě na zahrádce nad vodou, jsem pozoroval středomořského racka jak hodoval na uhynulé rybě a musel jsem neustále chodit do automatu s krmením,protože tam připlavalo hejno malých divokých kachen.Chtěl jsem nakrmit i kozičky,ale bylo kolem nich plno dětí ze školních zájezdů,tak jsem zakoupil krmení v automatu a dal ho dětem. 

 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Koutak
Koutak (38 příspěvků) 12.06.2023, 20:21:56 xxx.xxx.168.33
Anonymní:

hezké ránko děvčata(a kluku)sunyellow-flower

Co je nového Kouťáku?Mourek už má vylovený rybníček?tongue-winkCo pipinky?nesou?

Já byla včera na vystoupení "Styl dance" na zimáku...Tančí tam i moje 9letá vnučka..Bylo to fakt dobrý...Hodně skupin,od 4 letých "prťat" po dospělé..Ta skupina s vnučkou vyhrála první místo v republice-kategorie 9-11let..v trochu starších byli i 2 kluci..A k těm prťatům se přidal na boku takový malinký chlapeček..i si tu skladbičku zpíval..Moderátor se ho ptal,jak se jmenuje,nestyděl se..že Filip..Bylo to fakt roztomilé..mohl mít tak 2-3 roky..

Jo,Niki..Kostým bezvathumb-upJsem myslela,že budeš víc "orvaná"hushedsunglassessmile

 


Zdravím KOČKY.

Kouťák je v jednom ohni a nestíhá.Zahrada,zejména tráva,babičky,dětičky a nyní jsem se rozhodl,že už nemám zuby jako Mourek a tak od dubna na mě pracují 4 zubaři.Bude to stát majlant,ale určitě lepší, než každý večer házet zuby do skleničky a ráno nandavat.Včera jsem si řekl,že musím už někam utéci a tak jsme dnes jeli do ZOO Hluboká nad Vlt..Krásný den a baterky jsem si perfektně dobil.Posílám pár foto,hlavně kočku divokou.

 

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Koutak
Koutak (38 příspěvků) 29.05.2023, 18:18:05 xxx.xxx.168.33

Tak jsem zvědav,zda budu anonymní,nebo ne. Hrál jsem si s profilem.Nyní to chce zase přihlásit.To je ale blázinec.Mourka jsem asi ryby naučil chytat,protože dnes nechtěl ani paštičku a byl nějaký přežraný.Krátce se pomazlil,nechal si vytrhnout jedno klíště a svalil se u vrat do stínu a usnul.