Aktuálně: 4 886 inzerátů174 997 diskuzních příspěvků17 759 uživatelů
orionka
orionka (531 příspěvků) 02.06.2023, 18:48:18 xxx.xxx.82.160
Bodlinka:

riskujete pokaždé, když vystrčíte nos z baráku. taky vás může zajet tatra nebo do vás může uhodit blesk.

pozitivně testovaní divočáci jsou všude v republice

počet případů u psů je stabilně několik jednotek ročně a nikdy to nebyl pes, který byl jen v lese na procházce, bez přímého kontaktu s černou.

Žiju v představě, že divočáci se na Aujezkyho chorobu běžně netestují. Co vede tedy k testovní konkrétního kusu ?

orionka
orionka (531 příspěvků) 31.05.2023, 19:15:09 xxx.xxx.82.160
megi-the-pes:

Hmm, tak mě ty sáhodlouhé citace začínají točit. :D


A zkopírovat jen větu, na kterou navazujete, místo "citovat" ? Ještě jsem nezkoušela "odpovědět".

orionka
orionka (531 příspěvků) 31.05.2023, 19:13:44 xxx.xxx.82.160

Jejda ženské, nedohadujte se kdo s kým o kom o čem pro koho, nebo se zdejší admin bude chytat za hlavu, cože se to sem nasunulo. Musíme si ho opatrně hýčkat.

orionka
orionka (531 příspěvků) 31.05.2023, 17:45:09 xxx.xxx.82.160

gazd: Milý Honzo, focení zvířat v přírodě je neskutečně náročné na čas, velké zkušenosti a především na velice kvalitní vybavení, které je více jak stotisícové. I kdyby jsi měl k dispozici takovéto vybavení, tak ti bude takřka k ničemu bez letitých zkušeností. Z tvé otázky je zřejmé, že již pouhé základy focení jsou mimo tvé vědomosti. O focení se dá na internetu načerpat mnoho informací, ale tento web je spíše jiného zaměření. Jinými slovy, focení a vedení fotodokumentace k chovatelství zajisté patří, ale výuku focení bych hledal rozhodně jinde. G.Z.


Chtěla bych reagovat. I obyčejným zařízením ( telefon, kompakt ) se dají ulovit zajimavé fotky. Nejsou to fotky "do knížky", ale pro radost určitě.

Obrázek
orionka
orionka (531 příspěvků) 31.05.2023, 17:20:42 xxx.xxx.82.160

mastnacekk:

https://vlktravunezere.cz/situace-v-zahranici/ostatni-staty/4letou-holcicku-pokousal-na-plazi-vlk/


Já jsem ochotná věřit ledasčemu, ale zvětšila jsem si mapu, podívala se na leteckou....kde by se tam chudák vlk vzal. Kilometry pláží, hotelů, směrem do vnitrozemí města, silnice, vesnice, políčka......civilizace ( a to jak známo není legrace !!). Hlasuju pro psa. a kdyby to byl opravdu vlk, tak utečenec z nelegálního chovu.

orionka
orionka (531 příspěvků) 31.05.2023, 11:53:23 xxx.xxx.82.160

megi-the-pes:

Lidi, nechte toho. mastnacek dělá plno věcí, které zveřejňovat nemůže. A pravdu má ten, kdo si myslí, že kdybyste nepobíhaly po iF jak spameři a nevkládali všude praštěnosti, tak to nestopli. Myslíte, že se s námi teď někdo bude bavit?

orionko, SZ na iF nepřijímám, jsem zablokovaná. :-) :-) Tady nahoře je červená obálka vpravo, pište tam

sbíráme souhlasy se sdílením obsahu vytvořeném uživateli iF


Megíi máte to tam.

orionka
orionka (531 příspěvků) 31.05.2023, 11:50:57 xxx.xxx.82.160

orionka:

Zrzavci:

Anonymní: ANO napsat, ale kam? Prstem do písku, nebo Megii do SZ na Fauně? (píšete si s prababičkou)

Jojo, Orionko, do SZ - ale tady - takže až budete asi?? zaregistrovaná Orionka a ne anonymní Orionka, tak stejně jako na Ifauně, máte možnost-  vedle svého jména nahoře na stránce vpravo uvidíte obálku. Kliknete a stejně jako na ifauně napíšete meg..a ono s to už nabídne samo. 

 

Jupí, jsem zaregistrovaná ( snad )


A dokonce mi to zobrazilo citaci !

A teď ještě : Mám na iFauně zrušit, nebo se o tom ještě vede diskuze ? 

orionka
orionka (531 příspěvků) 31.05.2023, 11:48:47 xxx.xxx.82.160

Zrzavci:

Anonymní: ANO napsat, ale kam? Prstem do písku, nebo Megii do SZ na Fauně? (píšete si s prababičkou)

Jojo, Orionko, do SZ - ale tady - takže až budete asi?? zaregistrovaná Orionka a ne anonymní Orionka, tak stejně jako na Ifauně, máte možnost-  vedle svého jména nahoře na stránce vpravo uvidíte obálku. Kliknete a stejně jako na ifauně napíšete meg..a ono s to už nabídne samo. 

 


Jupí, jsem zaregistrovaná ( snad )