Aktuálně: 4 711 inzerátů176 657 diskuzních příspěvků17 782 uživatelů
chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 18:42:14 xxx.xxx.0.1
megi-the-pes:

Právě že do recenzí se píší recenze ( o tom je i tohle téma, mám pocit), ale Vy jste tam žádnou nenapsal, jen nějaký vzkaz z minulosti nebo co to je. :-)


Tak to asi holt vidime jinak. To se stane.

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 18:40:32 xxx.xxx.0.1
assil:

Ne, uznávám, že u nás nikdo nemůže chodit nahý, ale to skoro nikde na světě, ale může se každý rozhodnout, jestli bude chodit polonahý a nebo navlečený a k tomu rozhodnutí má alesoň nějaké základní znalosti.

Tam ty ženy žádnou takovouhle volbu nemají, v ničem.


Ale jasne. SKoro nikde na svete no a par lidi na svete hodi nahych bezne. A jiny zase chodi jinak obleceni, treba s tou zahalenou papulou. Kdyby to bylo pro ne az tak neprjatelne, neco s tim delaji. Nebo spise uz udelali.

Ale maji taky nejake volby, kazdy je ma. My tady taky nemame moc voleb. A treba to, co se tu deje od dob zacatku covidu, je mnohem zasadnejsi nez nejaka handra pres papulku ... a vadi to tady snad nejake vyraznejsi casti populace? Kdepak, ovecky krasne bekaji spravnym smerem a spravnou intenzitou. A to jsou tady omezeni toho, co jsme za svych zivotu uz meli jako beznou soucast, tam jinou variantu nemeli nikdy. A jak jsme spokojeni. Staci nam, ze nam pujci novy smartphonu a my muzeme volne bekat(samozrejme jen bezvyznamnosti) na sitich a mackat liky.

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 18:27:44 xxx.xxx.0.1
kometa:

Majitelka byla, dle slov chvd, jenom nezodpovědná. Asi je měla 24 hodin hlídat a překazit každý pokus o páření. Kastrovat přece nelze!

A stejně je to z jeho strany jenom provokace. Netrhejte si kvůli němu játra.


Kdyz to ctu, tak je mi jasne, ze kaszrovat lze ledacos.

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 18:23:44 xxx.xxx.0.1

megi-the-pes:

Teda Karle Barle, co mne urážíte? Nemůžete, směju se tomu, ale stejně, urážíte lidi způsobem tříletého děcka. Budete kopat nožičkami? Já slyšela, že slavný chvd byl vtipálek a upřímnost sama, ale tohle je takové fakt jako dětinské a ironie, sarkasmus, vtip a pořádná urážka nikde. Škoda. Snad se polepšíte.


Ale copak? Uz neni co napsat k tematkum, tak budeme resit diskutujici? No ja si rikal, kdyz jsem cetl Vase prispevky k veci a s vlastnim nazorem, ze je to divny, ze by tu chodil travit cas nekdo aspon trochu na urovni a ejhle...uz je to jasny.

 

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 14:03:46 xxx.xxx.0.1
biaca:

A Vy jako velký chovatel psů, koček, koní a slepic - máte vždy k tématu, co dodat, že. 

Vaše kladné hodnocení na firmách, neodráží skutečnost - nový majitel ifauny, chce pouze žít z pověsti bez toho aniž by poskytl nějaké kvality. Ano dejte ifauně 5 hvězdiček - ať pak má šanci nějaký zájemce si koupit zvíře od množitele - protože přesně to novou ifauna zajímá - tedy ZISK.

PS. bylo by možná dobré zvážit, jestli by se nemohly zavést dislike, aby jste si nemusel lijkovat vlastní příspěvky.


Ja se nekde prezentuji jako chovatel. jako vazne?

Me hodnoceni na firmach odrazi mou vuli napsat jej tam. Nebudete mozna verit, ale lide pomerne casto kupuji existujici firmy/podniky prave proto, aby zili z nejake povesti/z jiz zavedeneho brandu. A proto jsou ochotni za takovy nakup zaplatit. Prijde Vam to divne nebo nelogicke nebo tak neco? No opet nebudete verit, ale ono se podnika vetsinou kvuli tomu zisku. Pak je teda jeste dalsi skupina lidi, ti chodi kvuli zisku/mzde do prace. Spousta z nich je ovsem totalne k nicemu, tak v pracovni dobe vetsinu casu bezduse stravi na soc. sitich ci diskuzich, kde debatuji o tom, kdo je kdo, co ten ci onen udelal spatne a utapeji se v nesteti zpusobenem vlastni neschopnosti.

Proc myslite, ze si musim likovat vlastni prispevky? Ale nedelejte to, kdyz to ma tak ohromny uspech ...

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 13:41:08 xxx.xxx.0.1
:D:

Jeee, karel barel chvd zhrzen ze zdejšího nezájmu už dal ifaune taky hodnocení. A jaké pěkné. :-) Uplně zapadající do jeho celkového projevu.


Z jakeho nezajmu? Vzdyt vas nic a nikdo nezajima zcela evidentne vice :)

A jak pripadny zdejsi nezajem souvisi s hodnocenim ifauny na na firmach?

Evidentne name nektere typicke kynolozky odborne chovatelky co napsat k tematu, tak se zabyvate tim, kdo je kdo a co kam napise. Stejna *ů** uz dvacet let. To vzdy dobre pobavi.

Co budete resit dal? Kdo jsem, co si oblikam, co pisu na FB a jestli mam fotky na instagramu?

 

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 12:26:05 xxx.xxx.0.1
assil:

Mluvil o vesnicích v Afghánistánu tuším.

A teda podle mě není dobrovolnost, že dám holce někdy v 6 letech pytel na hlavu a domácí vězení a žádné vzdělání kromě toho, že to takhle musí bejt.

To je prostě jen vymytí mozků.


A neni to podobny, jako kdyz nas tady od mala oblikaji? Takovi Himabove napriklad se taky mohou pohorsovat, ze tady chodime nedobrovolne obleceni, no ne?

Proc nekomu nutit svuj zvyk?

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:54:16 xxx.xxx.0.1
kometa:

Už jsem se na totéž ptala admini. Ale nakonec je to jedno, u chvd je vždycky jenom jeden like - ten jeho vlastní. Já jeho příspěvky už nečtu. Stejně jako neverendovy. Nijak mě neobohatí. To už je lepší mastnacek.


Mam si zacit davat dva? Bude to jeste vice exciting?

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:52:31 xxx.xxx.0.1

Buggyra:

Na tlachani je spise chat nebo treba soc. site,...

ehm... tohle je sociální síť. Definice:

Sociální síť (z angl. social network nebo community network) v rámci pojmů virtuálního světa můžeme definovat jako online službu, která na základě registrace umožní vytvořit profil uživatele, pod kterým lze tuto službu využívat zejména ke komunikaci, sdílení informací, fotografií, videa atd. s dalšími registrovanými uživateli.

Sociální sítě - INTERNETEM BEZPEČNĚ (internetembezpecne.cz)

Mimochodem, myslela jsem prve, že je to nějaký omyl, ale proč si, chvd, lajkujete vlastní příspěvky?

Vaše definice diskuse je sice platná, ale bohužel ve světě sociálních sítí je obsah toho pojmu již posunutý. Třeba na wiki píší o internetové diskusi toto:

Internetová diskuse je stránka (místo) na internetu, kam lidé vkládají své názory a reakce a ty se následně na stránce zobrazují. Oproti IRC kanálům nebo chatu se internetová diskuse obvykle liší tím, že přispěvatelé nemusí být ke stránce připojeni současně a reagovat bezprostředně, ale mohou reagovat i s odstupem mnoha dní či měsíců.

Zde není pravidly dáno, že by diskutující neměli odbíhat od tématu. Ale pokud se původní definice diskuse chcete držet striktně vy sám, a od této vteřiny psát pouze k tématu v názvu toho kterého vlákna, prosím, nikdo vám jistě bránit nebude.

Koukam, ze Vam uz nezbyva nez uchyleni se k demagogii, vytrhavani z kontextu a manipulaci..hm...no co naplat.

Mimochodem, myslela jsem prve, že je to nějaký omyl, ale proč si, chvd, lajkujete vlastní příspěvky?

Protoze muze, bavi ho to a chovatele-odbornici maji dalsi tema, ktere jim zamestnava hlavinky, coz vede nejspise jeste k dalsimu zvedani jejich odbornosti.

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:47:20 xxx.xxx.0.1
kometa:

Už jsem se na totéž ptala admini. Ale nakonec je to jedno, u chvd je vždycky jenom jeden like - ten jeho vlastní. Já jeho příspěvky už nečtu. Stejně jako neverendovy. Nijak mě neobohatí. To už je lepší mastnacek.


Je lez, ze vzdy jenom jeden. ALe typicky netovy zviratkomil se na moc vice nez lhani diky sve omezenosti vetsinou nezmuze.

Ano, nectete ty prispevky, jen kontrolujete, kolik je pod nimi lajku ....no to da rozum ...62powa

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:43:21 xxx.xxx.0.1
kometa:

A to není špatný nápad!


Chapu, jakoze mate takovy nedostatek casu, ze to precteni nicku a nasledne neprecteni prispevku strasne zdrzi...jo to chapu. :D

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:32:43 xxx.xxx.0.1
Trickyvoo:

Co je vaše etnikum? 

Jinak v Číně je porodnost snížená už dlouhé roky. Dokonce tak dobře, že je bude mít nejvíc obyvatel brzy Indie, pokud už nemá. 


Je to uz pomerne dlouho, co tomu tak neni.

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:31:57 xxx.xxx.0.1
mastnacekk:

Cely tohle okolo chovek je delani z lidi blbecky. At radsi snizej porodnost v africe, cine, indii a u naseho etnika.


My bychom meli snizovat porodnost? Proc?

 

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:29:36 xxx.xxx.0.1
megi-the-pes:

Příklad zneužití papírů, prosím.


je tu moc novych prispevku, nebudu asi vsechno projizdet, ta pripadne se omlouvam, pokud na neco neodpovim.

K zneuziti papiru: (asi by byla lepsi formulace: zneuziti+podvody)

Napriklad nekdo ma chovatelskou stanici a vedle ni i druhou chovatelskou stanici stejneho plemene , jen ta druha neni o chovu s PP. Jak se to da krasne mixovat si asi dovedete predstavit

Napriklad jakekoliv vyuzivani tech PP pro uskutecnovani zisku pomoci tvrzeni jako: pes s PP je lepsi nez bez PP nebo neporizujte psy bez PP neni to zaruka kvality...nebo "jj tenhle pes cerny velky je po papirovych rodicich, ale papiry nema, protoze to je drahy na cyrizovani a vy stejne nechcete chovat,  tak ja vam toho psa o 2000 zlevnim "

A urcite desitky dalsich mechanismu, kdy se existence chovu s PP vyuziva jako marketingoveho nastroje. Psi se tak vlastne pro mnoho lidi deli na bile a cerne(niga)

Ale uprimne nechapu, proc se vubec zrovna na toto ptate. Je videt, ze mate prehled a neverim, ze byste realne mohla verit, ze chov psu s PP neni o podvodech, fixlech, okradani apod. Samozrejme ne cely, ale je to bezne a u prumerneho kupujicicho tak je dost pravdepodobne, ze muze naletet.

 

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:16:22 xxx.xxx.0.1
hmn:

"A na tom, že tam řada žen dělá pro nás podivné zvyklosti dělá dobrovolně, je velký kus pravdy."

tady si dovolím vnést otázku, nakolik se dá u chování určeném náboženstvím, tradicemi, zvyky, neznalostí.....mluvit o dobrovolnosti


Jasne, dobrovolne neni idealni vyraz. Ale proc to resit, pokud jim to nevadi. Proste jiny kraj, jiny mrav.

chvd
chvd (389 příspěvků) 28.06.2023, 10:14:28 xxx.xxx.0.1
assil:

Na Pelikána mám trochu averzi od té doby, co jsem v jednom rozhovoru slyšela jak řekl, že ty muslimské ženy to zahalování a omezování vlastně chtějí.


Ale to bude z velke casti pravda. Jsou k tomu vedeny a vychovavany odmala, tak se prizpusobily.

chvd
chvd (389 příspěvků) 27.06.2023, 17:58:57 xxx.xxx.0.1
megi-the-pes:

\'Máme pro vás řadu praktických článků, které odpovídají na nejčastější otázky. Nemůžete najít, co hledáte? Obraťte se na náš specializovaný tým pro důvěru a bezpečnost.\'

Oni mají tým pro důvěru a bezpečnost.

\'teeth\'

A ten dělá asi tohle: \'Pokud získáte dojem, že štěně může být produktem tzv. množírny nebo jinak neetického chovu, odolejte snaze štěně „zachránit”, odejděte a prodávajícího nahlaste našemu týmu.\'

Ale že by prostě nepovolili inzeráty na zvěř bez papírů, to ne. Hm. :-) :-)

Tak schválně... kdo bude první, kdo to zakáže? 


IMO:

PP a chovatele zpusobili vznik mnoziren.

PP neni nijak relevantne osetrene ve smyslu, aby se nedalo zneuzit.

PP jsou zneuzivany v takove mire, az je mi z toho zle.

Vetsi zlo jsou uz snad jen utulky.

 

chvd
chvd (389 příspěvků) 27.06.2023, 17:56:42 xxx.xxx.0.1
Leithian:

Tak jsem koukla na mobilu na novej look. Teda tak nezajimavy, zmateny a nelogicky web s ještě horší inzercí jsem dosud nepotkala. Nedělám si iluze o prosperitě 😂😂😂


Moc pekne to maji udelane.