Nebudu to číst celé, je to z 9.12. Od té doby už je (snad) prokázáno, že profily nebyly ruské, ale že je vytvořila rumunská konkurence, aby oslabila někoho jiného.
Klasika, dva se perou, třetí se směje. Bohužel, smál se jen chvíli. A úplně nejlepší je titulování “extrémní pravice”.
Je to ale divný, copak ta skruž nebyla nijak vyvýšená ?
Někdy vloni jsem šla přes louku, kousek od nás, a málem do podobné díry zahučela taky. jediné, co mě napadlo bylo, nastavět do ní souše, aby bylo vidět, že tam něco je. Abych tam příště nespadla.
BIS má být nepolitická organizace, její šéf má být více méně neviditelný. ….Proto je MPA tak vysmátá, proto je F. tak přesvědčený o svých 30%. Když jim nepomůže koresp. tak to prostě zruší.
Hradišťan mám moc ráda, loni jsem měla v plánu nějaký koncert, protože k nám už nejezdí, ale bohužel to nevyšlo, štěňata odešla cca v půlce září a to už bylo do zimy jen kousek a muselo se hlavně nachystat dřevo na topení. Za předchozí starostky, která se s panem Pavlicou znala osobně, jezdili každoročně na Dny obce a v našem malém obecním kulturáku to byl zážitek skoro osobní. Už je to tak cca 10 let, druhé volební období už je jiný starosta a ten preferuje jiné žánry. Velké koncerty taky nemusím. Teda snesu třeba O2 arénu, to jo, ale letiště v Letňanech už je na mě moc, tam se jet sama na vlastní pěst bojím.
taky jsem si to pustila..písnička se mi líbila,ale nereagovala jsem..Tap to myslím vysvětlil(a) dobře..
Raduš,ty jsi se bála o býka😲?
Pro Les. ž. :
Tradiční zápasy courses à la cocarde nekončí - tak jako španělské koridy - krvavě a býk při nich není zabit. Probíhají v arénách tak, že býkům jsou na rohy navázány červené stužky. Úkolem bíle oděných toreadorů (tzv. rasteurs) je býkům stužky pomocí speciálního háčku (tzv. crochet) odejmout. Na začátku zápasu je do arény za zvuku trumpety vpuštěno šest býků, přičemž ten nejsilnější se vždy nechává na konec. Když býci udeří do ochranné ohrady, rozezní se arénou předehra z opery Carmen. Vskutku velkolepá podívaná. Pokud si býk dokáže udržet svoje pentličky čtvrt hodiny, vyhrává a zápas končí. Podrobnosti na: https://www.radynacestu.cz/magazin/camargue/