Aktuálně: 4 957 inzerátů174 116 diskuzních příspěvků17 751 uživatelů
orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 27.04.2024, 07:47:49 xxx.xxx.64.54
J5:

Patří orionko2 tato fotografie k vašemu příspěvku o luňákovi červeném? Jenom se potřebuji ujistit. Děkuji.


Určitě ne, je to čáp černý. Ale to jste určitě poznal a vaše otázka byla jenom řečnická.

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 26.04.2024, 10:16:16 xxx.xxx.64.54

No já nesouhlasím ani se zákazy chovu “nebezpečných” plemen, připadá mi to ujeté. Problém není v těch psech, v těch plemenech, ale v lidech.

V Evropě je ujeté úplně všechno. Proč by psi měli být výjimkou?

 Pardon.

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 25.04.2024, 16:27:24 xxx.xxx.64.54
orionka-2:

Laufer byl skvělý v Cirkusu Humberto ( ale v té době vy jste asi na tel. nekoukaly 🙂)

https://cs.wikipedia.org/wiki/Josef_Laufer_(herec)

Tak jsem koukla, měl dost pohnutý život i kariéru. Nebylo by hezké, kdyby z něj zůstala jedna pitomá, nepovedená píseň, která dnes byla připomenuta.


Já se ještě vrátím k panu Lauferovi, je to dost pěkné povídání, to je pan Laufer, není to jen ta rozporuplná písnička. Kdo chce, ať si to poslechne :

https://www.youtube.com/watch?v=kXE-gt2Y2rw

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 25.04.2024, 13:29:31 xxx.xxx.64.54
lesnizinka:

Jo Nikiš zpomněla jsem😊 K tomu medvědímu česneku….proč ho kupuješ sakra? Mám ho tu všude kolem, kdyby jsi pípnula, že ho chceš, vyrýpnula bych ti cibulky😏 Stejně tak konvalinky. 


Medvědího česneku jsou lány snad všude. Taky jsem viděla podnikavce ho prodávat. Jen jsem si myslela, že lidem z města. S konvalinkami prosím nezaměnit.

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 25.04.2024, 13:18:22 xxx.xxx.64.54
N:

Co se může v politice uživit..😀 Za chvilku bude Černochová jak sněhulák se všema tričkama a mikinama.😀 Jak tyhle šašky může ještě někdo brát vážně..


Stačí, že se berou vážně sami a od nás si na to berou peníze ! Jenže oni zkouší, co Češi vydrží ! A Češi vydrží moc.

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 24.04.2024, 19:59:11 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Víš co, běž na Novinky, taky se k sobě chováme slušně.


Sice nemusí nikoho nazývat dementem, ale tu Bobošíkovou si pusťte. Status umělce - to je síla. Všechny mluvčí i tak žijí z dotací ( + ze mzdy na veřejné nebo dotované škole ), přesto chtějí status básnířky, kritičky, výtvarnice. Když se neuživí, ať jdou dělat něco jiného !

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 22.04.2024, 20:55:20 xxx.xxx.64.54
Bobca:

Raduš,snažím se to tu trochu uklidit,jedu zítra do pátku na to wellnes..zasekla jsem se tuhle v okně,jinak jsem byla vlastně 2x v Olmiku..Petra ještě výsledky neví..Chodím sem,počtu si,vím o vás,jak se máte,co děláte,neboj..chodím číst i jinam…Já jaksi nemám o čem…Došila jsem Zdence tašku na hřiště…Nevím,jestli jsem dávala tu druhou,tam jsem dodělávala uši..Nevím Raduš,jestli ji už máš v těch mejlech…ale to neva..A že začala jsem dávat růžový knoflík,jako moji značku🤗🤔To mně napadlo,když jsem udělala tu knoflíkovou…Ta druhá už ho má taky,ale tady na fotce je jenom ten modrý na kapse..Zkoušela jsem ty berle-hrůza…ale vymyslela jsem jízdu na kolečkové židli od počítače,že to kafe si v pohodě dovezu k počítači..a dojedu si i blíž k záchodu..Jste pilné jak včeličky,co se týče zahrádek a zvířátek👍👌

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Z celé práce na taškách bych uměla našít ty knoflíky 🙂)

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 22.04.2024, 20:01:49 xxx.xxx.64.54
Ronja s motejlem:

Bobčo, ta kolečková židle je skvělej nápad! Pamatuju na sousedku, blbě spadla a snad měla v koleni něco zlomenýho, nevím už. Chodila jsem jí tam třeba nanosit dříví apod. No a jednou jsem jí načapala, jak se na tý židli odráží, v ruce mop a takhle si i tak nějak setřela😁. Užijte si pobyt, snad Vám vyjde počasí (u nás je od včera slunečno, to je hned jiný).


Židli rozhodně né. Taky jsem měla sousedku, špatně šlápla a zlomila si kotník. Berle prý né a tak po bytě postrkovala židli. Židle jí ujela a zlomila si obě ruce. Fakt nekecám !!!

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 22.04.2024, 19:51:05 xxx.xxx.64.54

Už to nejde editovat, tak dodám. Unikalo vám to, protože to v jeho životě ( a díle 🙂 ) nebylo podstatné. Ani se to moc nehrálo, zasyčelo a zaniklo. Však to za nic nestojí, tak si nenechte dojem o Lauferovi zkazit. 

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 22.04.2024, 19:29:44 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Asi sem napíšu něco poněkud kontroverzního…

Ale já vůbec netušila, že Laufer nazpíval písničku oslavující špiona ve Svobodné Evropě. O mrtvých jen dobře (jak se říká), ale toto mi fakt celou dobu Lauferova života unikalo.


Protože jste příliš mladá 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=yeY1XPnoPD4

Jestli to vydržíte.

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 22.04.2024, 19:23:06 xxx.xxx.64.54
»
Odpověď na příspěvek uživatele Rapotačka z 22.04.2024, 05:13:00

Koller, má všechny za podvodníky, globální lichváře, komedianty, korytáře, v ruce nemá jediný doklad, samé dohady. Taky jsem ho zpočátku poslouchala s obdivem. Ale on strhá a pomluví každého, jediný vlastenec je tady on a asi by měl být zvolen carem, nebo císařem. A teď to s těma rukama je zajímavý postřeh. Poslouchat ho 1x lze, poslouchat ho 2x, 3x tak si řeknu ať už to sem hoděj, ať tady je jednou provždy konec. A jéje, pochválil nám jen tak mezi řečí Sašu. Na každém nejde povšechnou špínu, samá pomluva. Všechno zkritizuje, ale řešení nikde. A zvláštní je, že po něm nikdo shora nejde ! Divný člověk, s divnými řečmi, spíš výkřiky.

orionka-2
orionka-2 (469 příspěvků) 21.04.2024, 12:05:51 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Btw, obě děvčata (Buggyra, Čanka) mám ráda, ale i tak nevím, co bych se u nich měla školit. Jak se pracuje na hospodářství…???


To je jedno, nechte to plavat.