Aktuálně: 4 696 inzerátů176 844 diskuzních příspěvků17 786 uživatelů
orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 08.05.2024, 18:46:47 xxx.xxx.64.54
balu:

Balu, ale svým způsobem je opravdu dehonestující chtít kastraci. Tam nejde o odstranění penisu nebo prsou, ale o orchiektomii (odstranění varlat) u transžen, a ovariektomii u transmužů.

Proč je to dehonestující? Co je dehonestujícího na tom, zbavit se možnosti se rozmnožovat, když tyto orgány k rozmnožování použít nechci, protože to jsou orgány pohlaví, kterým se necítím? Bez této operace je to pořád muž, když má varlata a penis a pořád žena, když má vaječníky a dělohu.

Je to přece blbost - cítím se mužem, úředně jsem muž, vypadám jak muž, ale nechám si dělohu a vaječníky a budu menstruovat? Otěhotním? Jsme snad fantaskní panoptikum? 


Zasr mám zpoždění. Ale vyběhlo na mě :

„Ústavní soud rozhodl o tom, že při změně pohlaví (ať už je tím myšleno cokoli) nebude potřeba operace. A to je moc dobře, protože například Dominik Feri si svůj trest bude moci odsedět v ženské věznici,“ dodal Walter Kraft.

Dodám : Můžu být ode dneška Orion ?

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 08.05.2024, 09:39:30 xxx.xxx.64.54

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/nazory-a-petice/Jan-Keller-Pevnost-jako-reseto-754893

Jan Keller je moc chytrý pán. Je to dlouhé, zkusila jsem to zkrátit. Moc to nešlo.

Evropa je připravena posilovat svoji vojenskou přítomnost na východní hranici, aby zabránila možné ruské invazi. Hovoří se například o trvalém přesunu německé brigády na území Litvy. Podle litevského ministra obrany se přesun hlavních formací uskuteční v příštím a v přespříštím roce. Mezitím ovšem probíhá bez větší pozornosti masová invaze migrantů přes jižní hranice Evropy. Zatímco z jednoho směru bude Evropa své hranice obrňovat, protože prý nic jiného nemůže dělat, z jiných stran budou stále propustnější, protože se s tím prý nedá nic dělat.

V letech 2014 až 2019 se pět let hovořilo o vybudování evropského pilíře sociálních práv. Diskutovalo se o tom do neuvěřitelných detailů.

V letech 2019 až 2024 už po evropském pilíři sociálních práv neštěkl ani pes. Ti sami lidé, kteří ničeho nedosáhli v oblasti sociálních práv, začali se stejným nadšením řešit ekologické problémy. Z ekologického hlediska je docela jedno, na jaké palivo budou jezdit sem a tam Evropou kamiony, pokud se jako dosud bude jateční dobytek v jedné zemi pást, na druhý konec Evropy ho zavezou na porážku, opět v jiné zemi maso rozporcují a v nějakém dalším členském státu ho budou balit, aby vše dodali do supermarketů někde v cizině.

Je vysoce pravděpodobné, že ti sami činitelé, přejdou nyní k řešení jiného odstínu zelené. Nyní jde o něco podobného, tentokrát v zeleném. Ekologizace výroby a spotřeby má zachránit přírodu, aby byla v dobré formě, až ji zaplaví bojová technika. Evropa se tedy změní v něco, co bude z jedné strany vypadat jako nedobytná pevnost, z jiných stran bude fungovat jako děravé řešeto.

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 07.05.2024, 22:54:01 xxx.xxx.64.54
Rapotačka:

https://www.facebook.com/watch/?v=964381271616499


Hájí zájmy ? Nehlasovala náhodou pro federalizaci Evropy, spolu se zrušením práva veta ? Nám neřeknou ani, že se hlasovalo, natož, jak kdo hlasoval ! Ale možná kecám. Možná to v TV bylo - nemám, nekoukám.

Ale je hezké, jak se kouká pod nohy, aby v modrých botičkách neudělala ještě krok 🙂) Chápu, že by tam ráda byla dalších 5 let.

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 07.05.2024, 14:01:10 xxx.xxx.64.54
balu:

To je pecka, tohle číst od člověka, který o sobě píše v mužském rodě a chlubil se, že byl v armádě. Karikatura chlapa.


Jen nevím, jestli je to Neverend. Ten má jinou IP a není “neregistrovaných” víc? Ale třeba se k tomu přihlásí.

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 07.05.2024, 12:04:53 xxx.xxx.64.54

https://medium.seznam.cz/clanek/mamynka-vazim-si-ji-naha-performerka-kaca-ukazala-mestskym-detem-neco-noveho-61018?utm_campaign=abtest241_shrnuti_llm_varC&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz#source=hp&seq_no=1&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=blogy.sznhp.box&dop_vert_ab=&dop_vert_id=

Tak tohle už jste tu (asi tady) řešily a já nevěděla co. Seznam se k tomu s pochvalou vrátil, je tam  i video. Jak zvíře vypadá ( opice se také neoblékají )

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 07.05.2024, 11:48:06 xxx.xxx.64.54
hmn:

“A když přišla, podala jí ruku naše přednostka, poté já a On ne!!!”

přiznám se, že trošku nerozumím
ON odmítl její podanou ruku?
nebo jí ON nepodal ruku jako první? ON je výše postavený?


Dejte pokoj s bombónem. 🙂)

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 07.05.2024, 09:36:03 xxx.xxx.64.54

A ještě jeden případ opaku, je to o statečné paní. Bohužel už nevím, jak to přesně bylo ( třeba si někdo vzpomene ) : Mladého ošetřovatele v Liberecké ZOO napadl lev ( nebo tygr ? ) a ošetřovatelka poblíž nevávala, vlítla tam a šelmu tloukla kýblem po hlavě ( nic jiného neměla ) až se ta stáhla a mohli oba vycouvat.

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 07.05.2024, 09:32:28 xxx.xxx.64.54
Buggyra:

Mě třeba znervozňuje odcizování ve společnosti. Až tak mě netrápí migranti nebo válka nebo teroristi, anžto jsem na vsi, ale situace, kdy na ulici za bílého dne někdo fyzicky ohrožuje člověka, a lidi chodí kolem, a nikdo se tím směrem ani nepodívá, natož aby něco muknul nebo snad vyrazil na pomoc, to je ten moment, kdy nelze spoléhat na druhé nebo na všeobecnou bezpečnost. Takto v mém okolí uvažuje více lidí.


Ještě v paneláku jsem vždycky říkala, že kdyby mě dole v chodbě někdo praštil, sousedi by volali policii, protože by tam štěkali psi. 

Je to už pár let, když v 8. patře volala na chodbě o pomoc stará paní, sousedka v pátém otevřela dveře s otázkou “ co řve?” a manžel “prosím tě zavři a zalez”.  Měla mrtvici a potřebovala pomoc.

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 06.05.2024, 10:52:06 xxx.xxx.64.54

Poraďte : Pták velikosti vrabce - cca. Tmavě hnědý. Nejnápadnější je na něm příčné bílé lemování ocasu v letu. ( Víc jsem nepostřehla, jen se mihnul přes cestu, já za volantem )

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 06.05.2024, 10:23:07 xxx.xxx.64.54
Ronja s motejlem:

Jako já si opravdu myslím, že to tak je, i že nás umějí poznat, jen už to nemůžu říkat moc nahlas, neb ještě chvilka a převezmu roli obecního magora (už ji ale určitě mám). 


Taky mám roli obecního magora - a vůbec mi to nevadí. Třeba jediná okolo nemám posekanou zahradu, ale jen vysekané cestičky. Kvete. Pampelišky, řeřišnice, rozrazily…..Tráva přemrzla, jen co se vzpamatovala, přišlo vedro a sucho a sousedi to posekali. Takže mají hnědo. Normálně bych zakázala sekat do odkvětu. Hmyz - pak má být. Kde ? Pořád Green Deal  a to nejjednodušší se neudělá.

Jak říkám obecní magor jsem.

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 06.05.2024, 09:22:37 xxx.xxx.64.54

Kdysi jsem slyšela, že pes se dokáže z postroje vyvléci líp než z obojku ( moc jsem tomu nevěřila, koupila jsem postroj právě kvůli bezpečnějšímu udržení ).  Nevím v jakém stavu jste ji našla. Ale není možné, že se z postroje částečně vysoukala a pak ho překousala ?

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 05.05.2024, 11:56:06 xxx.xxx.64.54

Krkavci jsou větší a jsou to celkem milí ptáci 🙂). Když na ně zakrákám, letí se podívat, kde je ten padouch, co se jim vetřel do teritoria. Hlavně se neshlukují, drží se v párech a problém nastává při přeletech mladých samců.

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 05.05.2024, 11:31:15 xxx.xxx.64.54
megi-the-pes:

velkeho psa letadlem nevyvencite


Jasně, každý si musí stanovit priority. Já jenom chtěla naznačit, že netřeba planě toužit…..že cesty jsou různé.

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 01.05.2024, 19:24:36 xxx.xxx.64.54

My jsme 450 m vysoko, ale na jižní straně pod hřebenem a zmrzlo úplně všechno. Všechny ořešáky ( šetřete si loňské ořechy ), nakvetlé třešně, hrušně, jabloně. Na konci vsi je obrovský mladý višňový sad. Komplet zmrzlý taky. Bohužel si letos budeme muset vážit každého jabka, které by se náhodou urodilo, protože mráz prošel celou republikou a ovoce letos nebude.

orionka-2
orionka-2 (532 příspěvků) 01.05.2024, 14:07:14 xxx.xxx.64.54

https://www.youtube.com/watch?v=ALOlZTcghZg

Třeba tomu budete rozumět.

Nějaký překlad tu mám. Ale j pravdivý?

1/ Holandsko nemá pro Islám a Korán žádné místo, proto odejděte. 2/ Zavíráme hranice a nebereme vůbec žádné azylanty a Schengen nás nezajímá. 3/ Zavíráme všechny Islámské instituce a bouráme všechny mešity. Začínáme u těch, které byly postaveny za peníze ze zahraničí jako třeba financováni podniku Diynet z Turecka. 4/ Každý kdo začne jen vyhrožovat, dělat protesty a násilí, jde okamžitě do kriminálu. 5/ Holandsko je naše zem, proto nepatří a nikdy nebude patřit Islámu. Je jediná cesta, buď budete respektovat naše křesťanství nebo odejděte pryč. 6/ jediná cesta je podporovat naši svobodu a naše zvyky. 7/ doporučujeme všem Muslimům odejit. 8/ Holandsko je a bude náš křesťanský stát a bude zachovávat svoje zvyky a tradice i pro příští generace. Proto žádné nálepky " rasismus" nepomůžou, zde žádný Islám nebyl a nikdy nebude.