Aktuálně: 4 722 inzerátů176 691 diskuzních příspěvků17 783 uživatelů
orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 18.04.2024, 18:55:33 xxx.xxx.64.54
JanaJanaJanaJana:

Tohle je celkově problém “alternativy”, ABJ, Xavera a dalších, že všechno podávají naprosto apokalypticky a lidi, kteří je sledují, hodně padaj do depky a mají pocit, že je tady v ČR konec světa (nebo alespoň podle reakcí).

Průšvih je, že valná většina věcí, kterou tvrdí, se časem prokáže jako pravdivá, tj. nepřekrucují fakta. Ten emoční dopad na lidi ale dobrý není. Měly by na lidi přenášet větší nadhled.


https://www.youtube.com/watch?v=bI7qNpwRBgo

Zas neumím ten začátek ustřihnout. Zkuste to od 17. minuty. To přece nepřináší depresi ani strach.

orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 18.04.2024, 18:00:56 xxx.xxx.64.54

Tohle je celkově problém “alternativy”, ABJ, Xavera a další….

Ze jmenovaných asi sleduji nejvíc Xaver live. Depku mi to nepůsobí, spíš naopak. Nachází tam shodu se svými dojmy a abych použila slogan Globusu, dává mi to pocit, že tady je svět ještě v pořádku. Často je tam i legrace. 

Nedělám si iluze o AB, ale PF už se opravdu topí ve lžích. A ten jejich sjezd…..Jediný kandidát, 81 %. Poslouchala jsem jen Fialu a E.D. Hodně sjezdů pamatuji a když jsem zavřela oči, přeneslo mě to….I ta potlesková klaka : “ať žije…plác, plác”  jsem slyšela tolikrát !!!!

orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 18.04.2024, 17:46:10 xxx.xxx.64.54

A pak je taky zajímavé ( dost děsné), že ODS si na sjezdu jmenuje za místopředsedkyni odhalenou podvodnici. E. D. je přesně ta, která si koupila fotku neznámého starého pána z veřejné databáze a pak ho vydávala za důchodce z Vysočiny a četla “jeho” dopis, kde jí píše, jak je spokojený a jak pěkně vychází s malým důchodem.

orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 18.04.2024, 16:27:31 xxx.xxx.64.54
Buggyra:

Já si myslím, že Bobo volí výraz(ivo) hlavně takové, aby měla sledovanost. Dá se to říct i normálně, no ale to by nemělo tu šťávu, že ano.


Na ABJ mě zajímají fakta, které Bobošíková často dokládá dokumenty, začerněnými jen minimálně. A sledovat, dohledat je, vybrat…. v tom vidím větší práci, než potom v tom, jak je podá. Zas na druhou stranu : Kdyby to četla jak referát, tak by to moc lidí nezajímalo. A protože je informační kanál, musí to udělat tak, aby to lidi sledovali. Jasně, že jí jde o sledovanost. Přece nebude všechno to úsilí vynakládat, aby ho uložila do šuplíku.  

orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 18.04.2024, 16:21:32 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Tak já jsem si poslechla (část) toho videa od Bobo, kde mluví o tetkách z ODS. Jak jsem psala, s ODS nesympatizuji, se ženami typu Černochové už vůbec. Vy ale, Orionko, jste před pár dny psala o nenávisti - dokonce i o nenávisti ve mně. Pokud nějakou vůbec cítím, tak vůči lidem, kteří mi nespravedlivě ubližují v reálném životě, a stejně je to spíš znechucení a pohrdání bonzáky a šikanátory.

Ale nemůžu se ubránit pocitu, že plná jedu a nenávisti je tedy Bobošíková, Vy si to nemyslíte?


Ty “tanečky” dam v klubu nejsou až tak podstatné. Srovnání od 9. minuty ( a posun ODS), to je zajímavé. Ale já to od těch plků neumím odstřihnout.

orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 18.04.2024, 16:10:11 xxx.xxx.64.54
Fikovnice:

Tak já jsem si poslechla (část) toho videa od Bobo, kde mluví o tetkách z ODS. Jak jsem psala, s ODS nesympatizuji, se ženami typu Černochové už vůbec. Vy ale, Orionko, jste před pár dny psala o nenávisti - dokonce i o nenávisti ve mně. Pokud nějakou vůbec cítím, tak vůči lidem, kteří mi nespravedlivě ubližují v reálném životě, a stejně je to spíš znechucení a pohrdání bonzáky a šikanátory.

Ale nemůžu se ubránit pocitu, že plná jedu a nenávisti je tedy Bobošíková, Vy si to nemyslíte?


Jedním slovem - nemyslím. Myslím, že má dost nadhledu. A spíš sarkasmus, než nenávist. A i když píšu, že Vondra je hnusný, stejně k němu necítím nenávist a až skončí v propadlišti dějin, bude mi úplně fuk.

orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 17.04.2024, 21:01:20 xxx.xxx.64.54
Anonymní:

Já myslel jako motivace, třeba ještě k tomu papírový kecky…to bych bral. Aby tak nezíblo


Vy si z toho děláte legraci, ale …….Mám ve své blízkosti stařenu ( ta by mi dala, ale 77 - to už je dost stará ) Od 20 let legálně v Holandsku. A je ráda, že se může uchýlit do Čech, protože se fakt obává eutanazie - až jí dojdou u státu peníze, které si na povinném pojištění zaplatila. Jako další - když si stát ( sociálka ) vezme do hlavy, že nadále nemůžete žít svým způsobem života, ve svém bytě, domě, tak vás prostě odvlečou do ústavu - proti vaší vůli, násilím, na soudní příkaz.

orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 17.04.2024, 19:57:26 xxx.xxx.64.54
Zrzavci:

tam to množství bude na intenzitě pachu? Jako že dvě bankovky  smrděj takhle, balíček tolikatě a když má někdo kufr peněz, bude tam toho pachu nahamtáno mnoho…Ale …. prachy musej smrdět hroznou směsicí. Asi bude základní linií ten pach bankovního papíru? Je ale možné, aby tam po těch letech obíhání vlastně ještě byl? Musí asi být.


A nebo právě ta směsice pachů ? Na ničem jiném taková směs pachů není. A nebo je a pes jde po té směsici. On neví, že jsou to peníze 🙂Nenapadá mě jiný předmět, který by prošel tolika rukama. Třeba mám malou fantazii.

orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 17.04.2024, 19:51:01 xxx.xxx.64.54
Ivus:

U nás na cvičáku byl německý ovčák, který byl naučený vyhledávat cigára a bral celý krabičky z kapes lidem v hospodě a nosil je psovodovi 😀 Fakt, nekecám. 


To byl hodně užitečný “trik”.

orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 17.04.2024, 19:35:09 xxx.xxx.64.54
Sarah01:

Vím určitě, že toto Fikovnici fakt nepomůže.


Tak Fíkovnici určitě napadne reklamu přeskákat a dál už je to velice inspirativní. Pochopitelně nejen pro Fíkovnici, ale vy jste ji zmínila. Já bych si to nedovolila.

orionka-2
orionka-2 (528 příspěvků) 17.04.2024, 00:29:57 xxx.xxx.64.54
hmn:

zdroj těchto informací?

nacházím info poněkud odlišné…..


Jen pár zemí, ty ostatní jsou třeba spokojené.

Jak poznamenávám, v tom seznamu je jen pár zemí. Pokud máte lepší informace - sem s nimi. 

Ještě nebezpečnější mi připadá navrhovaný Zákon o státním občanství. Vlastně se chci zeptat, jestli máte informace v jakém znění je vlastně projednávaný a v jakém je projednávání stadiu. Dost divný mi přišel návrh, že by státním občanem mohl být každý, kdo by místopřísežně prohlásil, že jeho předek i ve čtvrté generaci zpátky byl Čech.