Aktuálně: 4 915 inzerátů174 456 diskuzních příspěvků17 752 uživatelů
fylip
fylip (1289 příspěvků) 19.06.2010, 20:42:46 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Podívejte se na ifaunu do inzerce, tam jich je hodně, nebo mi napište na mail nějaké vám pošlu. fojtíkfilip@seznam.cz fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 17.06.2010, 20:55:24 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Myslím že ten modrý(nebo jaká to je mutace) je 100% samec a přírodní nevím.Zkuste nafotit lepší fotky té přírodní. fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 17.06.2010, 20:36:18 xxx.xxx.80.34
To mi strejda říkal taky.Jsme domluvení na neděli dvacátéhosedmého, to by podle něho už mělo jít poznat jestli jde o samce nebo samici.Zatíém prý ještě nemají peří. Cena je dobrá, takže jsem spokojený.
fylip
fylip (1289 příspěvků) 17.06.2010, 17:14:42 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Paně cone už mám od Pána z Kozmic objednaného samečka ekl. šalamounského na dokrmení.:) fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 16.06.2010, 21:15:20 xxx.xxx.80.34
Pane cone já mám taky kočky rád, ale když mi likvidovaly papoušky tak jsem je prostě musel odvést. Možná se to něklomu zdá zlé, ale atˇse na to podívá z mojeho pohledu. fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 16.06.2010, 18:47:06 xxx.xxx.80.34
Poslední věta je naprosto přesná! S tím psem ale-každý na psa nemá podmínky a čas.Pokuď ho máte tak je to asi nejlepší zpusob ale pán už tady na začátku diskuze sám napsal že na psa podmínky nema. fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 16.06.2010, 18:44:51 xxx.xxx.80.34
Asi jsi to nepochopil.Člověk kterému je zabavily je neukradl, ale mohl si je normálně koupit,akorát bez papírů-mohli být odchovaní lidmi a ne odchycení z přírody, akorát rodiče nebyli zaregistrovaní, tak je majitel neměl jak nahlasit do CITESU.Kdyby je teť dali do přírody moc dlouho by nepřežili.V tomhle souhlasím s Panem conem.Myslím že chovatel který za ně dal tolik peněz(i když neměli CITES tak to musel byt balík) by se oně postaral určitě líp než kdejaká ZOO kde lidi pracujou i když s láskou k zvířatům ale za peníze.Pán který je měl objednané,nebo už byl majitel konečný majitel ten kterému je zabavili??? by se oně staral a snažil se jim dát to nejlepší, aby jim nic nechybělo a hlavně neumřeli, protože do by asi ženě nevysvětlil :D kde dal tolik peněz. fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 16.06.2010, 18:33:09 xxx.xxx.80.34
Že je kočka šelma si uvědomuju a vy se naučte číst.Několikrát jsem napsal že krotké kočky jsem nechytal, Takovou jsem chytil jenom jednou a od souseda nebyla a nikdo se k ní ani nehlásil! Jsem obklopený domy takže s řevem jsem schválně vybíral papoušky, kteří nekřičí aby to sousedům nevadilo!Na všech volierách mam dvojité pletivo jenomže kočky si to vždycky nějak vyřeší. Chtěl bych vydět jak vy si necháte běhat hnusné divoké kočky, které akorát nosí nemoci, jednou jim chybí oko podruhé zase ucho po svojí zahradě.Vy to berete jenom z pohledu koček a jejich majitelů že oni trpí ale jíá snad ne když mi začne vybírat papoušky? Naučte se číst a už tady netahejte že chytam kočky od sousedů-to není pravda. A zase jste se napodepsal(a) Když už se s někým takhle o nečem takovém bavíte, tak se aspoň podepište. fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 16.06.2010, 17:37:46 xxx.xxx.80.34
A když už něco takového napíšete, tak se aspoň podepište aď vím jestli jste on nebo ona a aď si to můžeme vyřídit neanonimně.Taky bych uměl psát svůj názor a nebýt podepsaný! fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 16.06.2010, 17:36:04 xxx.xxx.80.34
Přečetl jste vůbec něco z toho co jsem tady napsal??!!Sousedovy jsem kočku v životě neodvezl.Jsou to hnusné kočky které jenom nosí nemocy.Jednou jsem odvezl čistou kočku a to potom co my zabila senegalce-chytil jsem jí a znovu u nás pustil a doufal jsem, že bude mít strach se znovu kolem volier motat-něměla. My taky mámě voliery i kočku a kočka si zvykla a na voliery nechodí. To jsem měl jenom statát a dívat se jak mi ta kočka likviduje papoušky?Vy se zamyslete nad tím co píšete!Když to jinak něšlo tak jsem to tak udělal a vůbec toho nelituju. A když tady mluvíte o odměně, tak kočka mi zabyla papoušky, tak já jsem jí odvezl-to je adekvátní odměna! Tak než něco napíšete tak se nad tím zam yslete Vy! My zvířata rádi máme a nenechám si tady říkat že ne! fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 16.06.2010, 12:48:17 xxx.xxx.80.34
Kdybyste vyděla jaké kočky k nám chodí taky by jste to tak udělala.Bydlím na kraji vesnice a vím kde jaký soused má kočku.K nám ale chodily kočky divoké,škaredé a špinavé někdy chybělo oko atd.Jednou jsme tady měly i kočku bez ucha a oka.To bych chtěl potom vydět jak si Vy necháváte takové kočičky běhat po zahradě.Jednoduše sklopec a ať se stěhuje. Taky by jste se na to dívala jinak, kdyby Vám takovéto kočky zlikvidovaly už 3 horské a z toho 1 chovného samce a 2 odchovy,1 chovnou samici alexandra malého,3 korely,samiuci senegalce a kakariky.Chtěl bych vydět co by jste psala potom. Jinak utopit nebo zastřelit to bych neudělal, tak laskavě neposuzujte, když o mě nic nevíte. Sklopec i poradili i myslivci, protože chodím do mysliveckého kroužku, který u nas je.Jinak sousedi jsou jenom rádi že se tady toho někdo zbavil. Jednou jsem chytil i domací kočku, ale ta mi zabila právcě toho senegalce.Pustil jsem jí a doufal jsem, že bude mít strach znovu se u volier ukázat-neměla.Tak jsem jí chytil a odvezl.Nevím od kho byla, ale nikdo z okolí kočku nesháněl, takže jsem výčitky neměl.Taky mám rád zvířata a myslím že je mají rádí vichni do mají ty papoušky.Skoro každou neděli když není Přerov jsme v lese nebo jedeme aspň v lese s rodinou na kolách a tak to je už od té doby co jsem se narodil takže přírodu mám určitě rád! fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 16.06.2010, 08:05:43 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Každý nemá na psa čas ani zahradu, navíc když psa po zahradě pustíte tak zdevastuje téměř vše:)(vydím to u souseda).Na burze v Přerově stojí v hale každou 2 neděli v měsící paní která prodává sklopce.Jeden si kupte a pochytejte co se dá:)Jsou to perfektní sklopce,takové zelené, možná už jste je tam někdy vyděl.Po chycení jenom zaveste někam dál od domu a vypusťte.Taky bych kočky nezastřelil jak to někteří dělají.My máme svojí kočku, a ta si zvykla a na voliery už se ani nepodívá. Možá vám pomůže ještě jedna věc, ale není to na dlouhou dobu, třeba jen do doby než si optříte ten sklopec.Poradil mi to myslivec na kny, tak nevím jestli to bude fungovat i na kočky. Postavit někde vedle nebo pod volieru malé rádio a úplně potichu ho pustit.Kuna(kočka) to uslyší a bude mít strach se k volieře přiblížit. fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 16.06.2010, 07:59:43 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Dlouhověkost jsem zvážil.Řekněte mi ale který papoušek nežije dlouho?Třeba už jenom senegalec se dožívá až 40-ti let.Návíc papouška nebudu mít jenom já, ale je tady i brácha kterého papoušci taky hodně zajímají a bude kolem něho celá rodina. Křik mi taky nevadí.Jediné co mi nahání trošku strach je to škubání.Věnovat se mu budeme dostatečně, ale vím že eklektusi se s žakama nejvíc škubou. Pane cone kdybych náhodou koupil ještě né uplně dokrmené mládě, tak to mám domluvené ze strejdou který by mi ho dokrmil.Taky říkal že se eklektusi dokrmují hodně špatně. fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 15.06.2010, 14:13:12 xxx.xxx.80.34
Ahoj, Je mi 14-mám to i v profilu-21.12 1995. Tak já jsem ty ceny vzácnějších forem chtěl vědět jen pro zajímavost a myslel jsem si že by to tady zajímalo více lidí.Určitě bych si ho nekoupil ani kdybych na to měl peníze.:)Navíc u samců je rozdíl hodně nepatrný, u samic už rozdíly mezi jednotlivými formamy vydět jsou.Eklektus je i pro mě nejpěknější papoušek kterému se podle mě žádná ara ani kakadů nemůže vyrovnat.Amazonˇani jsou taky krásní, ale kelektus je eklektus:) fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 15.06.2010, 12:49:25 xxx.xxx.80.34
Ještě pane cone:Myslím že eklektus nepatří k těm úplně nejvzácnějším papouškům, i kdyý určitě mezi velké a těžko odchovatelné ano a levný taky není,osobně ale nepochopím jak někdo může chtít na ochočení třeba papouška kapského.Nedávno na ifauně(možná ste to čet) byl dotaz zda se dá ochočit a za chvilku potom se objevil inzerát že někdo koupí na cohočení papouška kapského. fylip
fylip
fylip (1289 příspěvků) 15.06.2010, 12:46:58 xxx.xxx.80.34
Dobrý den, Nikdo mi nic nedoporučoval.Eklektuse jsem si vybral sám a chtěl už jsem ho hodně dlouho.S těma penězma-ani nevíte jak dlouho jsem na něho šetřil, a to na všechny papoušky které mám.Navíc taťka má u domu dílnu, takže mu tam chodím na brigádu, abych měl na papoušky.Neutrácím za nic jiného než za papoušky-foťáky,mobiy,počítače-to je mi úplně jedno, ale to tady nechci rozebírat. Doma teď nemám nic.Měl jsem 6 roků senegalce, ale dokoupil jsem k němu samce, a dal do voliery. Lezli do budky a měli jedno vajíčko, do voliery se mi ale něco dostalo a zabilo mi samici(dvojité pletivo jsem měl a voliera m betovonou podlahu).Pokud se to počítá tak mám doma teď 2 alexandry malé které dokrmuju protože se mi rodiče přestali starat.Takže doma teť nemám nic, ale chtěl právě eklektuse. fylip