Aktuálně: 4 540 inzerátů178 257 diskuzních příspěvků17 806 uživatelů

Jak se vám venčí?

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 09.04.2024, 21:46:39 xxx.xxx.0.42
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 09.04.2024, 21:42:50

Děkuju. Vona mi dokonce v neděli 3x zdrhla!!! 😀 byla jsem tím pádem ščastlivá 3x. Volám na ni “Bubinooo, co děláš, vole? Já ti nestačim” Kam utikáš??" a vona pádila! A já jí nestíhala 😀 pak zastavila, že jako, kde se courám a zas to rvala Fpřééééééd"! Tak jsem zas nestíhala. A bylo to krásný. Mám velkoradost, když ty její stařičký oči dostanou jiskřičky. To se tězko vysvětluje, že jo?

janaa
janaa (401 příspěvků) 09.04.2024, 22:02:21 xxx:xxx.399e:163d

To se nevysvětlí,to se musí zažít. Anébrž jak říkám,dokud třikrát denně řvu - nelítej furt,ty bábo bláznivá, urveš si i druhou haksnu, tak je vidět,že je furt dobře. Ať to všem bláznivým bábám a dědkům vydrží co nejdéle

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 09.04.2024, 22:06:17 xxx.xxx.0.42
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 09.04.2024, 22:02:21

Ať to všem bláznivým bábám a dědkům vydrží co nejdéle

JOOO!! PŘESNĚ TAK! AŤ MAJÍ DRAJV A JEDOU DO PLNEJCH.

Dneska měl k ní pánik pohovor  páč- bábrdle nemohla dočkat večeření a furt tady cárala /zaplaťpsíbůh za to, že se nemůže dočkat večeře, že jo./ sem a tam, jako ten trotl. Tak jí říkal, že na ministerstvu haraburdí vydali dekret, že se nesmí cárat sem a tam furt jako idiot a že kdo cárá, bude pokutován a ona dostane pokutu nejvyšší. Bylo moc hezký dívat se jak poslouchá ty nesmysly a pak si jde pod linku podat stížnost, že umírá hlady a vysílením 😀

edit, já se budu zase vopakovat, ale přes to všechno, co se k tomu váže, jsem  moc ráda, že mě kdysi-kdosi, dovedl k tomu, brát si tomů staříky, páč prostě člověk dostane něco, co jindy ne. ale kvůli tomu to nedělá, to je jen něco jako dárek, nebo jak to říct.

janaa
janaa (401 příspěvků) 09.04.2024, 22:09:39 xxx:xxx.399e:163d

Bába dnes na fyziu ve vaně🤣

Páník měl taky dnes proslov, páč jsem jim dala večeři o hodinu později. Vypadalo to, že je odveze někam do hospody,chudáčky nebohý hladový🤪

Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 09.04.2024, 22:14:39 xxx.xxx.0.42
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 09.04.2024, 22:09:39

Vona se směje!! Normálně se tlemí!! To je krásná fotka

Koukám, že to se zpožděním bylo fšade stejný -páč já právě taky meškala - i proto, že jsem jim vyráběla dobrotu do misky, že aby měli vylepšenej dlábes.

Sarah01
Sarah01 (1678 příspěvků) 09.04.2024, 22:24:33 xxx.xxx.162.253
janaa:

To se nevysvětlí,to se musí zažít. Anébrž jak říkám,dokud třikrát denně řvu - nelítej furt,ty bábo bláznivá, urveš si i druhou haksnu, tak je vidět,že je furt dobře. Ať to všem bláznivým bábám a dědkům vydrží co nejdéle


Jo, a to je důvod bejt furt v pohodě. 👍

Dafi
Dafi (82 příspěvků) 09.04.2024, 22:41:01 xxx.xxx.136.20

to se krásně čte ze stařešinama!!!

my byly v neděli na větší vycházce ze všema 4 a s máti,která chtěla jít okruh kterej dřív chodila s otcem,kterej už nikdy s nikým nikam nepůjde,leda by se rychle stihl převtělit do někoho…:-/,

no a furt jsem upozornovala,že Betty bude mít 15 a je teplo..ale zmákla to…

Daja
Daja (431 příspěvků) 10.04.2024, 04:47:43 xxx.xxx.236.13

Holky zlaté, to se o stařikách tak krásně čte😘. Několik už i já dochovala a pravdu má Orinoka, že chválit každý den co s námi jsou😢. 

janaa
janaa (401 příspěvků) 10.04.2024, 08:22:19 xxx:xxx.3e6e:b400
Zrzavci:

Vona se směje!! Normálně se tlemí!! To je krásná fotka

Koukám, že to se zpožděním bylo fšade stejný -páč já právě taky meškala - i proto, že jsem jim vyráběla dobrotu do misky, že aby měli vylepšenej dlábes.


Vona se směje a tlemí, a zároveň tam trhá rekord v plácání vocasem. Nikdo jinej neumí plácat tak,že stříká vodu z vany nejen na nás,ale přes celou místnost. Vona je dobrá duše,a chce,abys si tu vodu prostě užil každej 🤣

Nepřihlášená Zrzavci (neregistrovaný) 10.04.2024, 08:32:36 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 10.04.2024, 08:22:19

No přesně, hrozně se tlemí, normálně to má místo marjány, tu vodu 😀! A hraje si na vodní rostřikovačku 😀😀😀 by se hodilo píchnout ji do záhona, aby to tam zalejvala, prtka  jedna důchodcovská . Já se tu zas směju, tomu obrázku, je to dávka pozitivna takhle  zrána. Já bych to dala jako plakáta do eMHáDé

efe
efe (1121 příspěvků) 10.04.2024, 08:35:51 xxx.xxx.199.5

Gratuluju fšem bábrdlím, to je paráda! Asi je nějaký dobrý období, pročež 16 letá bordera Karla ze statku se teď taky zase zvetila, ačkoliv ještě před asi měsícem to už fakt nevypadalo dobře. 

Zrzavci: ta houba se fakt jmenuje Ucháč ;) Ale nebojte, je nejedlá. Teda jedlá, ale jedovatá.

Nepřihlášená Zrzavci (neregistrovaný) 10.04.2024, 08:52:15 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele efe z 10.04.2024, 08:36:31

Mám fotku ze stejný vany ;) Teda ne já

nevěřim 😀

A paní Karle držím palce, aby se ona držela. Bubi měla před Velikonočkama jakousi slabost při radosti z vítání , tak už jsem se lekla, ona se pak hned oklepala a že nic. tak měla zaracha a klidovej režim, nyní pravila, že už stačilo a tři dny za sebou dělá rebelku 😀. Jen teda to ranní venčení v příšernou hodinu si má pánik strčit víme kam, to je prej hnus.

janaa
janaa (401 příspěvků) 10.04.2024, 08:55:39 xxx:xxx.3e6e:b400
Odpověď na příspěvek uživatele Nepřihlášená Zrzavci z 10.04.2024, 08:32:36

Jooo,vona je prdlá, včera se snažila rozrazit dveře,protože se jí zdálo,že čekáme nějak dlouho,a určitě na ní zapomněli🤣 Nutno dodat, ale že jí občas dost vytočí,když ve vaně moc ohřejou vodu,to nesnáší. V zimě se pak vrhala venku do závějí,aby to vykompenzovala😂 Teď už se těší,až jí napustím bazének. Tam pak chodí desetkrát denně se vyvalovat

Anonymní (neregistrovaný) 10.04.2024, 09:06:18 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele janaa z 10.04.2024, 08:55:39

🙂 🙂 bude foto? bude foto? Prosím moc, páč pozitivno nutno množiti 😀

Já se musím smát vždycky i sama sobě, jak k ní mám tak jako trošku jinej přístup, než k ostatním, nebo než v době, kdy přišla. Utřu jí ťapiny, když se jde domů a posléze má jít jako ostatní na místečka ve verandě, kde je vždycky chvilku necháváme, aby třeba uschnuli a tak. No a najednou tam mám rezatýho oslika, co stojí s hlavou u dveří a naprosto dokonale předstírá, že vůbec neví, netuší, nerozumí, ale hodlá ty dveře rozrazit hlavou a jít.  A protože já pochopitelně nemůžu vědět, zda skutečně netuší, či nerozumí, tak si chvíli trvám na svým, ona si taky trvá na svým a jak to asi dopadne????? Netuší asi nikdo, že ne?

hmn
hmn (1053 příspěvků) 10.04.2024, 09:12:07 xxx.xxx.112.173

“No a najednou tam mám rezatýho oslika, co stojí s hlavou u dveří a naprosto dokonale předstírá, že vůbec neví, netuší, nerozumí, ale hodlá ty dveře rozrazit hlavou a jít. A protože já pochopitelně nemůžu vědět, zda skutečně netuší, či nerozumí, tak si chvíli trvám na svým, ona si taky trvá na svým a jak to asi dopadne????? Netuší asi nikdo, že ne?”

a takhle to není normální? 😲😲😲

😉

Zrzavci
Zrzavci (2947 příspěvků) 10.04.2024, 09:18:09 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele hmn z 10.04.2024, 09:12:07

No už jo, tetkon už jo. Ale má to ešče vocásek, že jo. protože pak jsou tam ti dva…. a já mám v sobě zakódováno být vrcholně spravedlivá, takže co tetkonc jako. Voslik se probourá, a to nejen do předsíně, kde může na psí gauč, ale napochoduje rovnou do kůchně a já, protože pánik tou dobou tam v části stavebně pracuje, tak aby se oslík nemotala, doběhnu jí  úslužně pro pelíšek, ten jí dám k ostrůvku a “nakážu”, že tady hají! to už se mi cedí z verandy dvě ohaří nudle………a načuhujou, kdy voni taky už můžou… oslík se milostivě na mě podívá a teda, dobře, lehnu si tady, nudle už sou procezený……….. anarchie, no. Bábrdle mi zcela poničila mou velkokynológickou pověst 😀

Dafi
Dafi (82 příspěvků) 10.04.2024, 09:43:21 xxx.xxx.136.20

kynologu s velkou pověstí🙂

odepíše ti kynolog ve výslužbě🙂

včera v noci-přítel-kde je malý?(Dafina)dlouhý chrnělo v budce,v molitanové budce,a šáhnout na něj není ve spaní dobrý nápad…

já-nevím,asi se s náma nebaví..

přítel-ona je nas..,ona si myslí,že jui nemá nikdo rád?že je na světě sama?

vylítne,jde pro ni a chudáčka malýho spícího nese ze sedačky do postele..nachystej jí deku!na mě

vyskočím ze židle,nachystám deku,překryju šedou rozmazlenou…ehmm co to melu,vycvičenou,vychovanou🙂tak přikryju tu šedou potvoru malou plyšovým pidi povlakem na polštář,načež slečna se rozvalí tradičně na záda,blaženě několikrát ufne,-proto jí říkám Ufo,a začne blaženě mlaskat,přitulí se a jde hajat…

s přilepeným kouskem čokolády na fousech-kterou ukradla ze spíže….

Aluška (neregistrovaný) 10.04.2024, 11:19:32 xxx.xxx.200.75
Dafi:

kynologu s velkou pověstí🙂

odepíše ti kynolog ve výslužbě🙂

včera v noci-přítel-kde je malý?(Dafina)dlouhý chrnělo v budce,v molitanové budce,a šáhnout na něj není ve spaní dobrý nápad…

já-nevím,asi se s náma nebaví..

přítel-ona je nas..,ona si myslí,že jui nemá nikdo rád?že je na světě sama?

vylítne,jde pro ni a chudáčka malýho spícího nese ze sedačky do postele..nachystej jí deku!na mě

vyskočím ze židle,nachystám deku,překryju šedou rozmazlenou…ehmm co to melu,vycvičenou,vychovanou🙂tak přikryju tu šedou potvoru malou plyšovým pidi povlakem na polštář,načež slečna se rozvalí tradičně na záda,blaženě několikrát ufne,-proto jí říkám Ufo,a začne blaženě mlaskat,přitulí se a jde hajat…

s přilepeným kouskem čokolády na fousech-kterou ukradla ze spíže….


Moje lidožravka ze Slovenska se poslední dobou ( možná jak stárne, nebo jí to něco připomíná z dřívějška), nějak bojí když večer a v noci fouká velkej vítr. Jak to lomcuje oknama asi. A chodí ven do boudičky, která je vystlaná dekama a jen tam jen pro můj dobrej pocit, ta boudička. Jinak hafani bydlí a vždy bydleli doma. No a včera fučelo a lidožravka nikde, všichni už pod peřinou, no šla jsem jí vypáčit z tý boudy a říkám jí, ty trubko, pod peřinou a u mě se nemusíš ničeho bát…


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.