Aktuálně: 4 872 inzerátů174 739 diskuzních příspěvků17 756 uživatelů

Jak se vám venčí?

Aluška (neregistrovaný) 19.04.2024, 13:30:27 xxx.xxx.200.75

My ve středu na chvíli doprocházkovali. Napadla nás bachna, podotýkám že naštěstí byli psi navolno a mohli se rozprchnout do stran. Šli jsme po cestě, kudy chodíme 3x denně a najednou asi 5 metrů od cesty z roští na nás vylítla. Napřed šla na Mirďu, ten to odnesl přetrženýma kšírama a kulhá na pravou přední, pak si všimla mě a Mijunky a  a díky tomu Mirďa utekl, já pádila jak o život a nejhůř to odnesl 12ti letý ( a zrovna v tu středu měl narozeniny ) Idorek, který má odtrženou kůži na zádech a je celý pomordovaný, nedošlápne na levou zadní. Musíme doufat, že kůže přiroste, že neodumře. Kdyby byli na vodítku, nemám možná ani jednoho a kdoví jak bych dopadla já…….

Obrázek
Sardullah
Sardullah (983 příspěvků) 19.04.2024, 13:47:02 xxx.xxx.8.4
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 19.04.2024, 13:30:27

Tak to je noční můra  😓… no hlavně ať jsou pesani co nejdříve v pořádku…❤️

Aluška (neregistrovaný) 19.04.2024, 13:47:22 xxx.xxx.200.75
bambule:

Tak to je čistá hrůza. Přeji všem pocuchaným marodům brzké uzdravení. 


Děkuju, za chvíli jdem na kontrolu…..

Vahine
Vahine (467 příspěvků) 19.04.2024, 13:48:26 xxx.xxx.179.11
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 19.04.2024, 13:30:27

Aluško, je mi strašně moc líto toho, co Vás potkalo! Hrůůza!!! Budu na Vás myslet, ať se všichni pejsci dobře zahojí a nožky běhají, hlavně, aby se to Idorkovi nezanítilo a přirostlo to. Ach jo. Chudinka Idorek, ten to teda odnesl 😪 mám výborný osobní zkušenosti s koloidním stříbrem od Ing. Švandy, kdyby přišla infekce. Sama jsem užívala a užívám právě teď vnitřně na infekci v krku a mám připravené strong na ránu po operaci, která mne brzo čeká. Užívala jsem už i před lety a nezmodrala jsem. Pán má na netu telefon, poradí, co a jak s jeho koloidním stříbrem. Držím fakt moc moc palce!!!! Posílám pozitivní myšlenky….🍀🍀🍀🙏

Kilian
Kilian (969 příspěvků) 19.04.2024, 13:48:39 xxx:xxx.5e83:43fd
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 19.04.2024, 13:30:27

…ježíš….moc držím palce všem marodům aby byli v pohodě co nejrychleji a bez komplikací …jste statečná 

Aluška (neregistrovaný) 19.04.2024, 13:53:37 xxx.xxx.200.75
Vahine:

Aluško, je mi strašně moc líto toho, co Vás potkalo! Hrůůza!!! Budu na Vás myslet, ať se všichni pejsci dobře zahojí a nožky běhají, hlavně, aby se to Idorkovi nezanítilo a přirostlo to. Ach jo. Chudinka Idorek, ten to teda odnesl 😪 mám výborný osobní zkušenosti s koloidním stříbrem od Ing. Švandy, kdyby přišla infekce. Sama jsem užívala a užívám právě teď vnitřně na infekci v krku a mám připravené strong na ránu po operaci, která mne brzo čeká. Užívala jsem už i před lety a nezmodrala jsem. Pán má na netu telefon, poradí, co a jak s jeho koloidním stříbrem. Držím fakt moc moc palce!!!! Posílám pozitivní myšlenky….🍀🍀🍀🙏


proberu vše s vetkou, kamarádka nabízí aloe sprej a gel, koupila jsem curenzym, uvidíme co mi vetka schválí. Má právě okolo toho škubance  velkou plochu oddělenou od vaziva, kdyby to nepřirostlo, musely by se brát kožní štěpy a je mu 12 let, tolik narkóz bych nechtěla, no uvidíme

Vahine
Vahine (467 příspěvků) 19.04.2024, 13:55:43 xxx.xxx.179.11
Aluška:

proberu vše s vetkou, kamarádka nabízí aloe sprej a gel, koupila jsem curenzym, uvidíme co mi vetka schválí. Má právě okolo toho škubance  velkou plochu oddělenou od vaziva, kdyby to nepřirostlo, musely by se brát kožní štěpy a je mu 12 let, tolik narkóz bych nechtěla, no uvidíme


antibakterin.cz

Uvidíte, co Vám vet poví…

Trickyvoo
Trickyvoo (395 příspěvků) 19.04.2024, 14:08:18 xxx.xxx.62.63
»
Odpověď na příspěvek uživatele Aluška z 19.04.2024, 13:30:27

Teda vy jste dopadli. To je noční můra.. přeji brzké uzdravení. Chudáci pejsani. 

Takhle jsme potkali v lese prasnici i s prasátky, když jsem měla dítě v kočárku. Stáli jsme jak solný sloupy a doufali, že si nás nevšimne. Nevím,co bysme dělali  

impact
impact (409 příspěvků) 19.04.2024, 14:15:53 xxx.xxx.1.97
Aluška:

proberu vše s vetkou, kamarádka nabízí aloe sprej a gel, koupila jsem curenzym, uvidíme co mi vetka schválí. Má právě okolo toho škubance  velkou plochu oddělenou od vaziva, kdyby to nepřirostlo, musely by se brát kožní štěpy a je mu 12 let, tolik narkóz bych nechtěla, no uvidíme


Zkuste i zevnitř třeba betaglukan. 

Aluška (neregistrovaný) 19.04.2024, 14:38:54 xxx:xxx.fe7a:e12e
impact:

Zkuste i zevnitř třeba betaglukan. 


Mám curenzym

Anet10
Anet10 (99 příspěvků) 19.04.2024, 19:26:59 xxx.xxx.220.104

Teda, to je hrozné, já vůbec nevím, co bych v té chvíli dělala. Co na to, neporadím, protože fakt nevím. Úplně tu situaci vidím před očima. Hlavně jezevčíci, aby se brzy uzdravili, kor ten starý a všichni. Držím všechny pěsti🍀

Sardullah
Sardullah (983 příspěvků) 20.04.2024, 07:46:46 xxx.xxx.221.216

No mě se tímto jen zvýšila paranoia z divičáků. Na louku procházíme cestou kolem křovinatého bahnitého lesíku a vím, že tam prasata bývají. Jako doteď jsem si říkala, že tyhle teda musí být zvyklá na pohyb lidí a psů po cestě kolem a že to nebezpečí, že vyběhnou na někoho je minimální, že by tam asi nepřebývala, kdyby jim ten pohyb lidí vadil a ani jsem za celých 35 let, co tam se psy chodím, neslyšela, že by někdo měl nějaký incident s prasetem….no teď jsem teda zase na pochybách.

Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 20.04.2024, 08:03:52 xxx:xxx.ff0a:2eba

prasata jsme potkali mnohokrát - i s malými. A vždy jsme si šli rozumně navzájem z cesty. Tak chci věřit, že tomu bude i nadále. Tento zážitek bych opravdu nemusela prožít. 

Tak ať se všichni zahojí a neodnesou si žádné následky na těle i na duši…

Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 20.04.2024, 08:08:53 xxx:xxx.ff0a:2eba

jinak dnešní venčení bylo s překvapením - vyrazili jsme brzičko, než začne pršet… a uprostřed procházkové cesty k lomu najednou hromady navezeného perku, a úderem sedmé ráno najednou všude chlapi v pláštěnkách - a nakladač a náklaďák a bagřík a dvě “dusadla” a Yoda nevěděl, co na to říct. Duc, duc… ze všech stran… Byl velmi vzorný a dělal vše proto, abychom šli nejkratší cestou pryč.

Sranda je, že když v centru opravují křižovatku, která komplikuje provoz, tak v sobotu v sedm ráno tam nepracuje nikdo - a uprostřed lesa…

impact
impact (409 příspěvků) 20.04.2024, 08:17:19 xxx.xxx.1.97
Xerxova:

jinak dnešní venčení bylo s překvapením - vyrazili jsme brzičko, než začne pršet… a uprostřed procházkové cesty k lomu najednou hromady navezeného perku, a úderem sedmé ráno najednou všude chlapi v pláštěnkách - a nakladač a náklaďák a bagřík a dvě “dusadla” a Yoda nevěděl, co na to říct. Duc, duc… ze všech stran… Byl velmi vzorný a dělal vše proto, abychom šli nejkratší cestou pryč.

Sranda je, že když v centru opravují křižovatku, která komplikuje provoz, tak v sobotu v sedm ráno tam nepracuje nikdo - a uprostřed lesa…


Protože by si lidi stěžovali, že nemůžou spinkat. 😂

efe
efe (1062 příspěvků) 20.04.2024, 08:47:00 xxx.xxx.64.15

Aluško teda to je horor… moc přeju, ať jde hojení hladce a všichni jste v cajku. Transplantaci kůže mám za sebou u kobyly, ale tam je to trochu o něčem jiném. Snad vás to mine, držím palce 🙏🤞

orionka-2
orionka-2 (474 příspěvků) 20.04.2024, 14:30:50 xxx.xxx.64.54
Xerxova:

to u nás taky - ale osada Jizerka je vyhlášená mrazová kotlina - a narcisy před Hnojákem jsou jedním ze symbolů Jizerských hor. Chodíme na ně každoročně - většinou tedy o květnových svátcích, letos je to nějak podivné🙃


Doplním sdělení X. Jen tak pro představu, kdo to neznáte  - Jizerka Hnojový dům a narcisy.

(Nechci se chlubit cizím peřím, fotka není moje, je stažená. Najít mojí by určitě trvalo hooodně déle. )

Obrázek
Xerxova
Xerxova (775 příspěvků) 20.04.2024, 17:25:54 xxx:xxx.ff0a:2eba
orionka-2:

Doplním sdělení X. Jen tak pro představu, kdo to neznáte  - Jizerka Hnojový dům a narcisy.

(Nechci se chlubit cizím peřím, fotka není moje, je stažená. Najít mojí by určitě trvalo hooodně déle. )

Obrázek

zítra ráno by to na Jizerce muselo stát za návštěvu - narcisy kvetou, dneska tam napadla solidní sněhová vrstva a zítra má sluníčko svítit a mrznout… Ale už máme přezuté autíčko a to bych z Kořenova na Mořinu neriskovala… takže si na žluté květy z mrazivého čerstvého sněhu musíme zajít chuť


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.