Aktuálně: 4 319 inzerátů190 586 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Štěně kouše a dělá loužičky

Trickyvoo
Trickyvoo (473 příspěvků) 13.07.2023, 00:51:06 xxx.xxx.62.63
Doron:

Dneska jsme s Framem byli poprvé plavat, Dorouš mu byl vzorem 🙂. Uplaval tak dvacet metrů a měl toho dost, je přeci jenom ještě dítě…

Na zahradě jsem mu napustila bazének, vleze tam snad padesátkrát denně, střídá hrabání díry vedle bazénku a koupání, takže musím pořád měnit vodu.

Taky bysme potřebovali potůček jako má Rezzy 😊!

Obrázek

Já se té foky nemůžu nabažit. Je táák kouzelnej 😍

Doron
Doron (2200 příspěvků) 18.08.2023, 21:33:56 xxx.xxx.162.126

Musím se vám po delší době pochlubit, jak Fram roste. Na fotce s kamarádkou, která se s tím nemůže smířit 🤣a pořád ho chce chovat 😅.

Zatím všechno ve smečce klape, prostřední strýček Doron je na hraní, ke staršímu Gučákovi chová velkou úctu.  Zatím se zdá, že je to pes za odměnu. Citlivý a přitom srdnatý. Na vnoučata něžný. Hlídá. Rachejtlí a bouřky se nebojí. Teď zrovna vyměňuje zoubky, už jsou mu čtyři měsíce a kousek😊.

Jediný, či mu můžu vytknout je, že neposlouchá nikoho jinýho než mě a občas udělá na chodbě louži ( není to loužička 😅), protože v tom vedru asi hodně pije. Přitom čistotnost jsme už  měli na výbornou.

Obrázek
Rezzzy
Rezzzy (404 příspěvků) 18.08.2023, 21:38:21 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 18.08.2023, 21:33:56

To je brouček, ale něco na tom vedru bude, teď tři dny za sebou Messi taky udělal, teď už louži, ji AK už to fakt zvládá na výbornou, i samotu. Zuby má zatím všechny. Z Framíka už je teda kus chlapa, ale kamarádku chápu, že se s tím nechce smířit 😂, proe je to moje 14kg miminko stále prcek 

Doron
Doron (2200 příspěvků) 18.08.2023, 21:55:16 xxx.xxx.162.126
Rezzzy:

To je brouček, ale něco na tom vedru bude, teď tři dny za sebou Messi taky udělal, teď už louži, ji AK už to fakt zvládá na výbornou, i samotu. Zuby má zatím všechny. Z Framíka už je teda kus chlapa, ale kamarádku chápu, že se s tím nechce smířit 😂, proe je to moje 14kg miminko stále prcek 


Mně teď přijde nejroztomilejší 😊. 

A s tou čistotností .. Byla jsem hrdá, že prvních čtrnáct dní úplně bez nehody. Ale vždycky, když přijde takovej ten růstovej spurt,  se to pokazí, občas udělá i bobana. Ale mně je to jedno úplně.

Anonymní (neregistrovaný) 26.08.2023, 10:40:04 xxx.xxx.15.85

Messi nám stále roste. Miluje ovoce, zeleninu, hrabání a zahrabávání. Kouše, skáče, ale myslím, že už kontrolovaně, max když je přetažený. Mám pocit, že mám rozbitého australaka, všude jsem četla a slyšela, jaký je to super aktivní blázen, ale mě nepřipadá. Je teda fakt,že o starší dceři mi stále lidé říkali, jak je hyperaktivní a kdesi cosi, mě přišla jako normální zdravé dítě, pro mě byla strašně hodná, zato dvojčata, to je masakr, to i moje mamka říká “to jsem ještě neviděla”. 

Bydlíme na samotě u lesa. Takže socializace na všechno je trochu horší, ale myslím, že to zvládáme dobře. Město, městské parky, dokonce byl i na nádraží a dobrý. Příští neděli začíná při školka, tak i socializace na psy bude lepší. Občas nějakého potkáme v lese, vesměs úžasní lidé se super psy, tak jsem ráda, ve městech je to horší. Psy, které zná víceméně ignoruje, kámoší se s kočkama, teď mu začnou odjíždět koťata do nových domovů. 

U prvního psa se povídalo, že co se nenaučí do 1 roka, to už se nenaučí nikdy, tak jsem na něj celkem spěchala, ještě za jeho života jsem poznala, jaká je to blbost a když se narodila dcera, naučil se spousty nových věcí a byl nadšený. 

Teď na stěně nespěchám, pomalu učím, pomalu učím výdrž, nic světoborného, ale snažím se, aby nás to bavilo. Trénujeme, hrajeme hry a prostě si užíváme. Manžel už je po infarktu dobrý, tak už můžu zase se psem trávit pár chvil o samotě. Když jsem měla stále za zadkem mé milované děti, bylo to o dost složitější, nedalo se krom procházek skoro nic, děti jsou strašně velká rušivka.

Obrázek
Xerxova
Xerxova (936 příspěvků) 26.08.2023, 10:43:19 xxx.xxx.235.200
Anonymní:

Messi nám stále roste. Miluje ovoce, zeleninu, hrabání a zahrabávání. Kouše, skáče, ale myslím, že už kontrolovaně, max když je přetažený. Mám pocit, že mám rozbitého australaka, všude jsem četla a slyšela, jaký je to super aktivní blázen, ale mě nepřipadá. Je teda fakt,že o starší dceři mi stále lidé říkali, jak je hyperaktivní a kdesi cosi, mě přišla jako normální zdravé dítě, pro mě byla strašně hodná, zato dvojčata, to je masakr, to i moje mamka říká “to jsem ještě neviděla”. 

Bydlíme na samotě u lesa. Takže socializace na všechno je trochu horší, ale myslím, že to zvládáme dobře. Město, městské parky, dokonce byl i na nádraží a dobrý. Příští neděli začíná při školka, tak i socializace na psy bude lepší. Občas nějakého potkáme v lese, vesměs úžasní lidé se super psy, tak jsem ráda, ve městech je to horší. Psy, které zná víceméně ignoruje, kámoší se s kočkama, teď mu začnou odjíždět koťata do nových domovů. 

U prvního psa se povídalo, že co se nenaučí do 1 roka, to už se nenaučí nikdy, tak jsem na něj celkem spěchala, ještě za jeho života jsem poznala, jaká je to blbost a když se narodila dcera, naučil se spousty nových věcí a byl nadšený. 

Teď na stěně nespěchám, pomalu učím, pomalu učím výdrž, nic světoborného, ale snažím se, aby nás to bavilo. Trénujeme, hrajeme hry a prostě si užíváme. Manžel už je po infarktu dobrý, tak už můžu zase se psem trávit pár chvil o samotě. Když jsem měla stále za zadkem mé milované děti, bylo to o dost složitější, nedalo se krom procházek skoro nic, děti jsou strašně velká rušivka.

Obrázek

klobouk dolů, jak vše zvládáte i při tom zdravotním průšvihu manžela. Přeji báječné pohodové pubertální časy Messiho - a hlavně zdravou rodinu člověčí i zvířecí.

Sardullah
Sardullah (1272 příspěvků) 26.08.2023, 11:23:34 xxx.xxx.189.104
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 26.08.2023, 10:40:04

Mám pocit, že mám rozbitého australaka, všude jsem četla a slyšela, jaký je to super aktivní blázen, ale mě nepřipadá.

To tvrdí moje dcera taky…resp., že jejich ausík není tak akční, že je to v podstatě klidnej pes, ve srovnání s jinými. No já mám doma pasteveckou potvoru, ta celej den proleží, neboť musí šetřit energii na chvíli, kdy přijde zlý vlk sežrat její ovečky. A Matějíček, tak ten je možná o trochu akčnější resp. hravější, ale jinak taky ve své podstatě klidnej pes. A když hlídám našeho Ikiho, tak mi připadá, že oproti mým psům óbr akčňák.

Tak ať se daří…malej je roztomilouš 😍. 

Rezzzy
Rezzzy (404 příspěvků) 26.08.2023, 11:29:50 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele Xerxova z 26.08.2023, 10:43:19

Dekuju, ale když člověk musí, tak nic jiného nezbývá. Teď už je líp, manžel zda se být v pořádku, září bude ještě kruté, já mám rodičák + brigádu a muž je OSVČ, takže nebude mít nic. Nějak se uskromníme a pak zase bude dobře, já už pak tady půjdu do práce  Hlavně aby zdraví bylo. 

Messiho teda ve čtvrtek čeká operace, kýla. Prý to je teď lepší, dokud je štěně, že to bude víceméně kosmetický zákrok, později by to prý mohlo být horší 

balu
balu (1879 příspěvků) 26.08.2023, 11:45:18 xxx.xxx.86.77
Odpověď na příspěvek uživatele Rezzzy z 26.08.2023, 11:29:50

Držím palce manželovi, ať je brzy fit. A vám, ať to zvládnete. Manžel, OSVČ, si neplatil nemocenské pojištění? Pokud ano, tak přece něco dostane, i když to bude málo - v závislosti na tom, kolik platil, a až od 15. dne nemoci. 

Rezzzy
Rezzzy (404 příspěvků) 26.08.2023, 12:04:10 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele balu z 26.08.2023, 11:45:18

Platil, platíme stále, i když není příjem, má paušál. Je OSVČ od dubna, volala jsem od čerta k ďáblu a nikde nic. My chtěli připlácet teď od října, kdy nastoupim do práce, aby něco bylo, kdyby něco. Ještě čekáme, co pojišťovna, kvůli hypo máme životní pojistky, už to tam mají měsíc a stále nic. Nějak bylo, nějak bude.

balu
balu (1879 příspěvků) 26.08.2023, 12:27:00 xxx.xxx.86.77
Odpověď na příspěvek uživatele Rezzzy z 26.08.2023, 12:04:10

Jak píše hmn, pokud platí paušál, platí pouze důchodové pojištění. Nemocenské pojištění ne a tak nemá nárok na výplatu nemocenské dávky. K placení nemocenského pojištění je třeba se přihlásit, protože to je dobrovolné. Ale nevím, jestli to jde kombinovat s paušálem.

Doron
Doron (2200 příspěvků) 26.08.2023, 12:36:03 xxx.xxx.5.165

Rezzy, moc držím palce ! 

Oni jsou někdy ti chlapi takoví dříči a mají takový pocit zopovědnosti, že až nějaký zdravotní problém je zastaví..Nevím, jestli je takový i ten Váš..

Messi je překrásnej !


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.