Aktuálně: 4 319 inzerátů190 585 diskuzních příspěvků17 960 uživatelů

Štěně kouše a dělá loužičky

Plaka
Plaka (447 příspěvků) 01.07.2023, 22:46:08 xxx.xxx.0.1

Druhá fotka tam naopak má být. 😀 Krásnej barbušák, vyroste z něj ztepilý brijárd, z kterýho všichni padnou na zadek. 🙂 Je radost, když si smečka se štěníkem sedne a nemusí se řešit xy věcí. 

Samože Rezzy má též úchvatné štěně, to bylo starostí a pochyb, teď už si to jede samospádem pěkně samo. 🙂

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 01.07.2023, 22:46:45 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 01.07.2023, 22:34:39

Framíček je a bude fakt povahově zlatej pejsek, dobře jste vybrala.👍 Je mile rozcuchaný a rozkošný 😍 taky bych ho brala, ale Vy byste ho už nedala 😀

Doron
Doron (2200 příspěvků) 01.07.2023, 23:34:38 xxx.xxx.15.212

Já už se teda Rezzy nedivím, že na nás nemá moc času, jsem si teď tu kombinaci štěníka a dětí vyzkoušela…, ale stejně bych nějakou fotku pana profesůrka teda viděla ráda 😊🙏.

Myslím, že tři psi už jsou malá smečka a fakt držej pohromadě. Dorova máma měla takový tendence Frama preventivně vychovávat ( ona je jejich dobrá kámoška, ale přímo do smečky nepatří) a už tam byl Gučák a zaujal takovej ten dominantní postoj a Dorouš, kterej ke svojí mamince chová velkou úctu, se rychle vklínil mezi ní a Frama a zaclonil ho svým válcovitým tělem 🤣. No doufám, že projdeme dobře i Framovou pubertou, ale mám pocit že asi jo..

Doron
Doron (2200 příspěvků) 01.07.2023, 23:55:19 xxx.xxx.15.212
Odpověď na příspěvek uživatele Vahine z 01.07.2023, 22:46:45

Už bych ho nedala😊.

Ale myslím, že má ještě volnou jednu ségru, prý dost nadějnou. Když jsme byli pro Frama, pán a paní se dohadovali, jestli si ji nechají, pán si ji hodně oblíbil 😅, ale nechávali si ještě Frama bráchu a mám pocit, že paní pána přesvědčila, že by to už bylo moc😊, protože jsem ji viděla v inzerci.

Takže máte možnost, ale byla ta holčička taková živější😊.

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 02.07.2023, 00:05:17 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 01.07.2023, 23:55:19

To byla jen pustá teorie, Doron a tak se to šiklo no…já totiž nesmím, bělouš-útulák hrozně žárlí a u muže by žádnej další chloupeček taky neprošel, zkoušela jsem to…na důchod sním o tom, že až nebude bělouš, vezmu útuláky dva, kteří budou na sebe navázaní a nebudou je chtít rozdělovat, tak ti budou pro mne, to je můj sen! Musí být ale taky moje zdraví ok, takže se uvidí…

Trickyvoo
Trickyvoo (473 příspěvků) 02.07.2023, 00:27:05 xxx.xxx.132.165

Tak moje ani ne už štěně se teď u veterináře předvedlo. Malina měla klíště u oka. Nešlo nám vyndat, tak na veterinu. Blbý je, že náš veterinář má sice zlaté srdce, ale je to chlap a navíc zrovna takový, který se Malině ale vůbec nelíbí. Takže tam jsem jí jakžtaž dovedla, sice zkoušela vycouvat, ale nechala se tam dotáhnout. Tak prý ať jí dám na stůl, to už jsem trochu zápasila, ale šlo to. No a pak vzal pinzetu a ona na něj začala dost vrčet, tak že jí raději stáhneme tlamu. Malina se posrala, pak se skočila ze stolu. Tak jsme jí namáčkli do rohu. Malina se opět posrala a celkem vypadala, že pana veterináře sežere. Dostala fixační náhubek. Znova na stůl, veterinář jí chytl nohy jako ovci, ty jsem měla držet a hlavu si už přidržel a klíště velmi jemně a rychle vytáhl. No celá ordinace od hoven, moje tričko od hoven, kalhoty taky od hoven a mé nové boty jakbysmet a Malina výraz jako “jéé to je trapas, to jsem vyváděla kvůli takové kravině?” Na její obhajobu, když tam byla naposledy, tak jí dělal kastraci. Já pak šla zadní uličkou domů a doufala, že nepotkám žádného známého. Naštěstí nepotkala 😄.

Poučení, příště s ní budu courat tak hodinu po venku než tam půjdu, ať se dostatečně vyprázdní a vezmu si tam u něj oblek jako mají automechanici 

Vahine
Vahine (664 příspěvků) 02.07.2023, 01:14:23 xxx.xxx.179.11
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 02.07.2023, 00:27:05

Tak to musel být hrozný zážitek pro obě!!! Snad už máte henty situace vybrané do foroty a už bude u veta vše v poho příště 🤔 

Já občas musím u běloušových očí vytrhávat některé chloupečky, které se mu obrací do oček a dráždí je a taky to dělám pinzetou…bojí se, ale drží! Musí, nechci tohle řešit operativně, nemá to až tak moc, ale očka si kvůli tomu právé někdy drbe…dá se to, ale opatrně…

Doron
Doron (2200 příspěvků) 02.07.2023, 01:20:20 xxx.xxx.15.212

Já se přiznám, že klíšťata vytrhávám nehty. Hladím, nahmatám a cuk! Vytrhnu živé a celé. Pak si dobře umeju ruce.

Ale po Bravectu se už ani nezakusujou, potvory .

kometa
kometa (5005 příspěvků) 02.07.2023, 08:29:01 xxx.xxx.147.163
Doron:

Toho našeho pejska nejde vyfotit, aby nevypadal jako mop na podlahu ☹️..

Dorouš mu dělá neúnavnou chůvu. Jsem mu fakt vděčná 😊. Má opravdu zlatý srdce. Starší Gučák si zachovává důstojnost a všechno dozoruje z povzdálí.

Mám na víkend na hlídání Dorovu mámu, a musím říct, že čtyři psi a dvě vnoučata je už na mě trochu moc 😅. Dobrá zpráva je, že Fram je na děti opravdu něžnej a opatrnej, žádný okusování jehličkovejma zoubkama se nekoná. Já ho o to taky hezky požádala."Framíčku, je to mimi", jsem mu domlouvala, když ležel vedle desetiměsíční vnučky a on to pochopil. Je to takovej starej mladej 😊.

Obrázek Obrázek Obrázek

Mop na podlahu…👍😄

Pamatuji si, jak před léty dala jedna chovatelka fotku půlroční klisny arabského plnokrevníka, kterou si koupila. No, ošklivka ošklivá - nohaté, chlupaté cosi s břichem. A ve dvou letech - nádherná, ušlechtilá princezna.

Rezzzy
Rezzzy (404 příspěvků) 02.07.2023, 08:30:37 xxx.xxx.15.85

Ja mám pořád vybitý mobil, procházky jsou lepší, ale stejně se mi nechce mimo zahradu venčit. Jinak je to zlato, servana tapeta, věčně mi schovává pantofle s kočkama vychází dobře. 

Jen to utírání tlapek, u toho se snaží vždy bojovat s ručníkem jako by to byla nejlepší zábava na světě, z toho jsem trochu zoufalá a štěkání, nejlépe v 10 večer, když děti spí. Kousání zvládne statečně.

Miluje vodu a okurky, já zas miluju čmuchací kobereček, lizaci podložku a takovou věc, jak se nacpe žrádlo a on si to musí dolovat, krásné honto zklidní.

Obrázek
kometa
kometa (5005 příspěvků) 02.07.2023, 08:35:10 xxx.xxx.147.163
Doron:

Já se přiznám, že klíšťata vytrhávám nehty. Hladím, nahmatám a cuk! Vytrhnu živé a celé. Pak si dobře umeju ruce.

Ale po Bravectu se už ani nezakusujou, potvory .


Vítejte do klubu!

Já taky klíšťata vytrhávám ( a ruce si nemyju, ojoj! - boreliózu jsem měla dvakrát, pokaždé z klíštěte přisátého, ne vytrhnutého, ale diagnostikovala jsem si ji včas, takže ATB to zvládla). 

Když děti na praxi hlásí - tady má kočka, případně kůň, klíště. Tak ho vyškubnu s důrazným upozorněním - takhle se to dělat nemá! Ale funguje to, no.

Rezzzy
Rezzzy (404 příspěvků) 02.07.2023, 08:35:52 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 02.07.2023, 00:27:05

Klíště u oka je pěkně na prd, to bych se bála i já, že pes blbě cukne a malér je na světě. Já doufám, že u Vás žádné příště pak nebude.

Doron, si povíme za pár měsíců, jak bude mop krásný pes, já snad až pojedu do Prahy, tak Vás snad vyhledám, ať se na kluky podívám. 

Vahine, no ono když to asi jinak nejde, tak se musí, lepší než operace, přeji, ať se tam ty chlupy objevují co nejméně 

Sardullah
Sardullah (1272 příspěvků) 02.07.2023, 14:54:01 xxx.xxx.221.216
Odpověď na příspěvek uživatele Trickyvoo z 02.07.2023, 00:27:05

No to musel být zážiteček….vůbec si neumím představit, že by na veterině něco podobného proběhlo…teda ne s těmi hovínky🤣…i když to taky…ale takovejhle stresík. Neumím si představit, že bych pak ještě dostala třeba Ginu do ordinace…že by nebyla ve střehu. Sáru přispali i kvůli rentgenu. Jako zrovna u Sáry a Giny je to hodně o vzájemné důvěře a teda je to jenom můj odhad, ale myslím, že ta důvěra by se teda narušila.

Jinak ohledně toho vyndavání klíšťat…už u chrta jsem začala používat povel “klíšťátko”, což znamená, že pes musí být štronzo dokud neskončím a klíště nevyndám.  Ale pokud je klíště někde blízko oka, tak i já vidím, že mu to není příjemné a že je rád, když skončím,

Anonymní (neregistrovaný) 03.07.2023, 00:12:34 xxx.xxx.62.63
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 02.07.2023, 14:54:01

Upřímně mě její bojovnost dost překvapila. Doma sice není úplně ráda, když jí taháme klíšťata, ale docela drží a že mu to tam takhle zadělá…no to asi koukal i veterinář, ale pořád jí omlouval a říkal, že je to v pohodě.

Příště tam půjde můj muž, ať si užije taky nějakou zábavu 😄.

Doron
Doron (2200 příspěvků) 05.07.2023, 00:51:28 xxx.xxx.103.229
Rezzzy:

Klíště u oka je pěkně na prd, to bych se bála i já, že pes blbě cukne a malér je na světě. Já doufám, že u Vás žádné příště pak nebude.

Doron, si povíme za pár měsíců, jak bude mop krásný pes, já snad až pojedu do Prahy, tak Vás snad vyhledám, ať se na kluky podívám. 

Vahine, no ono když to asi jinak nejde, tak se musí, lepší než operace, přeji, ať se tam ty chlupy objevují co nejméně 


To by bylo hezké🙂! Snad už budu mít i hostinský pokoj, tak bysme mohly propařit 😊. Jsou tu i krásné vycházky v okolí a moji psi jsou velmi vlídní. Budete vitaná i s rodinou a juniorem.

Rezzzy
Rezzzy (404 příspěvků) 05.07.2023, 08:28:23 xxx.xxx.15.85

Tak už nám kluk vyleze na gauč, moc mu to tam sluší, už al to i manžel. Na gauč může, tak ho učím, že když je na hoře, může si max žvýkat nějakou svoji hračku, ale na gauči je klid, žádné řádění. Děti už skoro neokusuje, mě teda stále, ale já mu to nezakazuju, jen učím, aby to nebolelo. Je to šikula. 

Doron
Doron (2200 příspěvků) 06.07.2023, 11:21:36 xxx.xxx.162.50

My včera procházeli kozím stádem a flegmatický Framík ožil. Byly tam dvě opuštěný kůzlata, mečely a máma, která zůstala za plotem a nemohla najít cestu, na ně volala.

Šla jsem jí nadzdvihnout plot ( on to tam má jejich majitel takový punkově udělaný) a Fram si k těm kůzlatům přilehnul, jako že to jistí mi připadalo🤣. Pak navrhoval, že bysme měli zůstat u toho stáda, ale jsem mu neumožnila ☹️. 

Doron
Doron (2200 příspěvků) 06.07.2023, 16:16:30 xxx.xxx.162.50
acher:

No ovčák,má to v genech.Nejspíš po babičce Džeky.


To je neuvěřitelný, jak znáte celou jeho rodinu🙂.

Přišlo mi to takový vrozený, protože jak slyšel ten naříkavej mekot, úplně zpozorněl a už tam šupajdil. Ostatním dvoum psům to bylo šumák.

Ale choval se tak klidně, neobíhal je, jen si k nim lehnul, zvláštní…

Zkusím vložit fotku, jak právě odpočívá se svojí chůvou Doronem, snad se mi nepohnou…😊

Obrázek
acher
acher (746 příspěvků) 06.07.2023, 17:50:21 xxx.xxx.222.196
Doron:

To je neuvěřitelný, jak znáte celou jeho rodinu🙂.

Přišlo mi to takový vrozený, protože jak slyšel ten naříkavej mekot, úplně zpozorněl a už tam šupajdil. Ostatním dvoum psům to bylo šumák.

Ale choval se tak klidně, neobíhal je, jen si k nim lehnul, zvláštní…

Zkusím vložit fotku, jak právě odpočívá se svojí chůvou Doronem, snad se mi nepohnou…😊

Obrázek

Tak to je super,že je to takový kliďas.Třeba byste mohli vyzkoušet pasení.Je fajn,že si s těmi vašimi sedl,budete mít krásnou smečku.🐕🐕🐕


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.