Aktuálně: 4 636 inzerátů177 745 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Štěně kouše a dělá loužičky

kometa
kometa (4391 příspěvků) 18.06.2023, 12:40:14 xxx.xxx.147.163
Rezzzy:

Tak štěně kouše, kouše mě, kouše deti, kouše vše. Tak jedno z dvojčat se naučilo zamrznout, druhé leze do výšek. Hračky děti se neválí po zemi!! Já jsem spokojená. Kočky se nebojí, on je nehoní. Zatím učím jen na jméno a čůrat venku.


Tak máte to správné "agresívní" štěně, které už na vás zkouší dominanci.🌻

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 18.06.2023, 21:23:50 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 18.06.2023, 12:40:14

No hrozný a ještě štěká a vrčí, skáče a škrábe, jiná cpe se na gauč. Tak aby pak nebyl moc dominantní a nesežral nás😂, a taky dělá výkopy na zahradě, stejně je tam děr od myši, krtků a dalších nájemníků, tak se to ztratí, je to prostě božan,  v hlavě má budík na 5 ráno, na to nejsem zvyklá, ale zatím dobrý, pak se se mnou peleší ještě tak do 7, tak dobrý. Pak ještě rychle ven, než se budí dvojčata. 

 

 

Sardullah
Sardullah (1027 příspěvků) 19.06.2023, 15:42:33 xxx.xxx.221.216

...auto mi nestartuje, myčka stávkuje...den blbec, ale přijdu sem a tady je svět ještě v pořádku...nemám čas komentovat každou fotku...tak štěňátkům posílám alespoň společné a hromadné ťuťu ňuňu 🥰

Doron (neregistrovaný) 21.06.2023, 21:42:21 xxx.xxx.162.50
Sardullah:

...auto mi nestartuje, myčka stávkuje...den blbec, ale přijdu sem a tady je svět ještě v pořádku...nemám čas komentovat každou fotku...tak štěňátkům posílám alespoň společné a hromadné ťuťu ňuňu hearts


To jste hodná 🌹, ať už se přístroje umoudří, hlavně, že jde lednice, v těhle vedrech :)!

Rezzy je asi uštvaná, tak podám zprávu alespoň já..

Fram se dobře začlenil mezi kluky, s Doroušem to vypadá na rostoucí přátelství . Hrajou si opravdu hezky a nápaditě a jsou na sebe dost jemný. Ale malýho je mi trochu líto :(. Dorouš vlastní takovej ocásek od plyšáka, má ho schovanej, a když potřebuje nějakou Framovu hračku nebo kost, tak ho přinese, začne s ním pohazovat, mávat mu s ním kolem huby až to chůdě naláká, to pustí co mělo a popadne ten naprosto bezcennej ocásek. Dorouš ho pak okrade, vrátí se a zas nějakým špinavým trikem získá ocásek zpátky a opět si ho schová. Úplně mi nad tím srdce usedá :)).

Jináč je Fram pořád kliďas, když jsem vedle něj a prakticky pod ním luxovala, ani se nehnul :).

Opravdu hezky hlídá, to mám radost, protože to je tady potřeba, ale neštěká zbytečně.

Miluje vodu.

Hodně se plete pod nohama, tak jsem si trochu podvrkla koleno, abych ho nepřišlápla.

Jo, a dneska jsem byla nějaká unavená a ještě jsem po ranním venčení usnula a ten blbeček mezitím přetahal dva štosy ložního prádla z ložnice přes kuchyň až do pelechu v obýváku po docela špinavý podlaze :((. Aspoň, že nic nerozkousal.

Tak jsme podali podrobné hlášení a všechny moc zdravíme :)!

Doron (neregistrovaný) 21.06.2023, 21:43:33 xxx.xxx.162.50

Ještě fotku jsem zapomněla :)

Obrázek
kometa
kometa (4391 příspěvků) 22.06.2023, 08:36:07 xxx.xxx.224.101
Trickyvoo:

On má tak srandovní chlupy. Jakoby ho něco požvějkalo vyplivlo. Hroznej roztomilouš \'love\'.


Přesně! Takhle vypadala anakondou vyplivnutá opička, když chtěla sežrat většího člověka. Bylo to v jednou uhozeném filmu o obří anakondě.

Doron, je to vtip.🌺

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 22.06.2023, 08:53:09 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 21.06.2023, 21:43:33

To je slaďouš. U nás moc klidu není, štěně je živé, miluje vodu, na zahradě nám vyvěrá pramen a je sveden do koryta a následně do potoka,je to oblíbené místo děti, Messi je z toho taky nadšený. Nehlídá.Ted spí, a když spí, může se tady střílet z děla a nic s ním nehne. Hezky už reaguje na jméno, s kočkama tady dobrý.

A roste, roste před očima. Pro mě je takový mimino premiéra a moc si to užívám, děti nenechávají na zemi hračky, z toho jsem nadšená.

Doris je teda pěkný vyčůránek, to se jen tak nevidu

Doron
Doron (1899 příspěvků) 22.06.2023, 10:49:19 xxx.xxx.162.50
kometa:

Přesně! Takhle vypadala anakondou vyplivnutá opička, když chtěla sežrat většího člověka. Bylo to v jednou uhozeném filmu o obří anakondě.

Doron, je to vtip.pink-flower


Já vím, že to není zrovna fešák rolling-laughing.

Ale povážku má dobrou!

Naali
Naali (73 příspěvků) 22.06.2023, 10:59:47 xxx.xxx.131.4
Doron:

Já vím, že to není zrovna fešák rolling-laughing.

Ale povážku má dobrou!


Náhodou vypadá super. Jako takový starý, hodně oblíbený plyšák :)

Doron
Doron (1899 příspěvků) 22.06.2023, 14:26:40 xxx.xxx.103.229
Zrzavci:

Doron? Vy jste ho zabila? Zlobil moc? Nebo co udělal? smile

 

edit - aha, už vim, to bylo za to prádlo teeth


Jediná jste to poznala !

Teď už budou fotky jen takhle vleže, neporoste a pak se odmlčím ... :)).

Doron
Doron (1899 příspěvků) 22.06.2023, 14:46:46 xxx.xxx.103.229
Rezzzy:

To je slaďouš. U nás moc klidu není, štěně je živé, miluje vodu, na zahradě nám vyvěrá pramen a je sveden do koryta a následně do potoka,je to oblíbené místo děti, Messi je z toho taky nadšený. Nehlídá.Ted spí, a když spí, může se tady střílet z děla a nic s ním nehne. Hezky už reaguje na jméno, s kočkama tady dobrý.

A roste, roste před očima. Pro mě je takový mimino premiéra a moc si to užívám, děti nenechávají na zemi hračky, z toho jsem nadšená.

Doris je teda pěkný vyčůránek, to se jen tak nevidu


Tak to se u Vás má krásně :)! Taky bysme chtěli na zahradě potůček !!!

Já jsem ráda, že už máme ty první týdny za sebou, Fram je už trochu samostatnější, třeba jde na chvíli sám ven s klukama hlídat, nebo se jde vyvenčit, pořád mám otevřený dveře.

Dorouš je strašnej vyčůránek, naučil se to od Guči a teď se to učí malej, dneska vyměňoval stéblo rákosu za polínko :)).

Rezzy, jako vím, že je štěnětem a dětma opravdu hodně práce, ale aspoň jednu fotku byste teda dám mohla :))!

Mějte se hezky, jdu psům napustit bazének, když nemáme ten potok :).

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 22.06.2023, 15:57:36 xxx.xxx.17.43
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 22.06.2023, 14:46:46

Ja Vím, nefotím, mám věčně vybitý mobil a z foťáku do PC je taaak dlouhá cesta, tak jedna rychlá že zahrady

Obrázek
Doron
Doron (1899 příspěvků) 22.06.2023, 16:04:54 xxx.xxx.16.31

Má velmi inteligentní výrázek 🥰.

A na rozdíl od toho našeho, vypadá jako krásný a roztomilý stěník.

Nene, žádná závist v tom nebyla :))))).


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.