Aktuálně: 4 636 inzerátů177 746 diskuzních příspěvků17 796 uživatelů

Štěně kouše a dělá loužičky

Ronja s motejlem (neregistrovaný) 22.06.2023, 16:21:16 xxx.xxx.119.6

Doron, Vy máte nádherný štěně! Vypadá někde legračně, to sice jo, ale to je na tom taky to krásný. Navíc až vyroste, to bude teprv něco, to nestačíte vodhánět ženský klackama, budete nosit 2 vodítka, babu připnete a předáte zoufalýmu muži s ruměncem ve tváři.

 A já se klidně a bez mučení přiznám...závidím ...čumáčky a očička a medovou vůni a vůni tlapek. Ale...taky si Vás představuju, jak jednou vstanete a rozespalá pomuchláte... ne to nemůžu napsat, to už by bylo moc. Prostě kouzlo jedný fotky:) Věřím, že Vám z něj vyroste úžasnej parťák, pro Vás i pro pesany.

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 22.06.2023, 16:43:59 xxx.xxx.17.43
Odpověď na příspěvek uživatele Doron z 22.06.2023, 16:04:54

Však ten Váš je roztomilost sama. Ta voda je tady k nezaplacení, ještě nedávno jsem bydlela v Praze v paneláku, to bylo děsný. Ty baráky se zahradou jsou prostě super.

Fikovnice
Fikovnice (4551 příspěvků) 23.06.2023, 01:39:47 xxx.xxx.20.198
Rezzzy:

Ja Vím, nefotím, mám věčně vybitý mobil a z foťáku do PC je taaak dlouhá cesta, tak jedna rychlá že zahrady

    \'Obrázek\'

Rezzzy a F.C. taky nezanedbávej, prosím...

Nějak nám to stagnuje.

Anonymní (neregistrovaný) 23.06.2023, 09:13:20 xxx.xxx.226.6
Doron:

Jediná jste to poznala !

Teď už budou fotky jen takhle vleže, neporoste a pak se odmlčím ... :)).


Páč sem inšpektor Kolumbus! (přijela sem potrubím 😄)

On je opravdu Falco, musí to být extáze ňuhňat si ten jeho kožíšek štěněčí.

 

Anonymní (neregistrovaný) 23.06.2023, 09:15:28 xxx.xxx.226.6
Rezzzy:

Ja Vím, nefotím, mám věčně vybitý mobil a z foťáku do PC je taaak dlouhá cesta, tak jedna rychlá že zahrady

    Obrázek

No a neřikala sem Vám to tehdá? Už nikdá nestihnete nic, tak tři čtyři roky 😄 .Peklo právě začalorolling-laughing

Je slaďouch. A tváří se jako pan profesůrek.

Rezzzy
Rezzzy (394 příspěvků) 23.06.2023, 23:11:49 xxx.xxx.15.85
Odpověď na příspěvek uživatele Anonymní z 23.06.2023, 09:15:28

No jo, je to záhul, kór s dvojčaty, chtějí dělat vše se mnou, ale taky někdy spí a taky hlídá tatínek, tak to jde. Zase se cítím kompletní, i když s takovým prckem je to pro mě všechno nový.

Doron
Doron (1899 příspěvků) 23.06.2023, 23:54:37 xxx.xxx.162.50

Za měsíc to už zase bude jiný. Mně ty první týdny vždycky dávají zabrat nejvíc. Jste statečná, jak to s dvojčaty dáváte :)! A dvojčata jsou také statečná, že jim nevadí okusování :)! U nás všechno Framovo kousání slízne Dorouš, takže jsme v pohodě :)).

Držím palce, ať Vás úplně neuštvou a těším se na další zprávy !

Sardullah
Sardullah (1027 příspěvků) 24.06.2023, 10:39:12 xxx.xxx.28.161
Doron:

Má velmi inteligentní výrázek hearts.

A na rozdíl od toho našeho, vypadá jako krásný a roztomilý stěník.

Nene, žádná závist v tom nebyla :))))).


Tak já musím australáčky milovat, neboť můj psí vnouček je taky ausík. Akorát je na nás strašně akční a to prý v rámci plemene patří Ikuška k těm klidným a nepříliš akčním. Na stranu druhou Frama tady na fotkách vidím furt ležet a čtu jakej je to salámista a kliďas... tak ho vidím jako ideála do naší smečky.... 

Obrázek
Doron
Doron (1899 příspěvků) 24.06.2023, 10:57:13 xxx.xxx.162.50
Sardullah:

Tak já musím australáčky milovat, neboť můj psí vnouček je taky ausík. Akorát je na nás strašně akční a to prý v rámci plemene patří Ikuška k těm klidným a nepříliš akčním. Na stranu druhou Frama tady na fotkách vidím furt ležet a čtu jakej je to salámista a kliďas... tak ho vidím jako ideála do naší smečky.... 

    Obrázek

Jj, já potřebuju do neklidný doby klidný psy :)...

Mám pocit, že tam vidím velkej podíl pastevce, oni prý tak vznikli, že prokřížili pastevecký a ovčácký psy.

Ale pro někoho, kdo by chtěl dělat třeba agility, by asi nebyl, má teda dost dlouhej reakční čas :). Chtěla bych s ním dělat sportovku, tak uvidím, jak to půjde..

 

Sardullah
Sardullah (1027 příspěvků) 24.06.2023, 13:44:32 xxx.xxx.189.104
Doron:

Jj, já potřebuju do neklidný doby klidný psy :)...

Mám pocit, že tam vidím velkej podíl pastevce, oni prý tak vznikli, že prokřížili pastevecký a ovčácký psy.

Ale pro někoho, kdo by chtěl dělat třeba agility, by asi nebyl, má teda dost dlouhej reakční čas :). Chtěla bych s ním dělat sportovku, tak uvidím, jak to půjde..

 


No ono fakty záleží na tom, co chce člověk se psem dělat / nedělat, jaký temperament mu vyhovuje, jaké očekávání má. My neděláme defakto nic, jen prostě spolu bydlíme a chodíme na prochajdy, kde fakty nechci vymejšlet ještě zábavu pro psa. A teda jediný požadavek u Giny je hlídání a v případě krajní nouze fyzické násilí proti narušiteli. V případě Matese byl požadavek, aby dělal společnost tý mojí pastevecký potvoře a aby to bylo takové to "samovychovatelné" plémě, což teda splňuje na jedničku s hvězdičkou a že to není moc velkej hrdina...tak on nemusí, od toho máme Ginu. 

A třeba můj předchozí pes Jack, tak délka jeho reakčního oblouku byla neskutečná a to mu do toho nesmělo nic vlítnout...třeba letěla okolo moucha, to potom kouknul po mouše a nějak se mu vykouřilo z hlavinky, že předtím po něm někdo něco chtěl a nebo se prostě jen zamyslel nad nesmrtelností chrousta a bylo vymalováno. Nicméně Jack byl teda z mých všech psů extrém. Ale na druhou stranu, pokud měl něco nacvičenýho a šlo se cíleně cvičit (hrát si na cvičák) a ještě pokud to bylo s vidinou odměny, tak nevymejšlel a konal. Vždycky měl radost z toho, že něco udělal dobře a že byl pochválen. Ono rychlá reakční doba je super, ale zase u feny, která sice reaguje ihned, ale ta její reakce spočívá v tom, jak to vymyslet, aby to a nebo ono nemusela provést a nebo v jiném provedení, než vyžaduju já.....to je pak podstatně lehčí pořízení s tím "tupounkem"..

Anonymní (neregistrovaný) 24.06.2023, 18:31:56 xxx.xxx.52.181
Sardullah:

Tak já musím australáčky milovat, neboť můj psí vnouček je taky ausík. Akorát je na nás strašně akční a to prý v rámci plemene patří Ikuška k těm klidným a nepříliš akčním. Na stranu druhou Frama tady na fotkách vidím furt ležet a čtu jakej je to salámista a kliďas... tak ho vidím jako ideála do naší smečky.... 

    Obrázek

To je frajer. 😄

Anet10
Anet10 (100 příspěvků) 24.06.2023, 22:15:03 xxx.xxx.210.138
Odpověď na příspěvek uživatele Rezzzy z 22.06.2023, 15:57:36

Rezzy, máte krásného štěníka, moc se mi líbí ty barvy. Ať dělá jen samou radost.

Doron
Doron (1899 příspěvků) 26.06.2023, 17:02:01 xxx.xxx.162.50

Tak já vám nevím, zatím se zdá, že psík nám do krásy neroste :))).

Hodně roste a přemisťuje těžké předměty. Třeba všechny peřiny z postele na svůj denní pelíšek, nebo takovou tu nafukovací polokouli na cvičení. Posunul mramor před krbovými kamny o dva metry, netuším jak. Předměty shromažďuje ale neničí. 

Sardullah
Sardullah (1027 příspěvků) 26.06.2023, 18:12:23 xxx.xxx.189.104
Doron:

Tak já vám nevím, zatím se zdá, že psík nám do krásy neroste :))).

Hodně roste a přemisťuje těžké předměty. Třeba všechny peřiny z postele na svůj denní pelíšek, nebo takovou tu nafukovací polokouli na cvičení. Posunul mramor před krbovými kamny o dva metry, netuším jak. Předměty shromažďuje ale neničí. 


Tak jsou plemena, která jsou nej roztomilouši na světě, už když si je člověk přiveze...ano a takové momentálně vlastním. A pak jsou plemena, které rostou do krásy. A to je váš případ ...Myslím, že nikdo nebyl ze štěněte víc překvapen než já, když jsme se jeli poprvé podívat k chovatelce na štěňata afgánů. Já do té doby afgání štěně nikdy neviděla, jen dospělce...no "ošklivější" štěně jsem fakty neviděla...no a chovalka si asi všimla, že na ty štěňata čumíme s manželem jak zjara a tak hned říkala "afgán roste do krásy"....

Vy máte alespoň z mého pohledu roztomilouše, ale malej afgán mi nepřijde ani roztomilej. 

Jo a stěma peřinama mě to teda fakty pobavilo....to je ale šikulka kiss

Kilian
Kilian (1038 příspěvků) 26.06.2023, 19:09:37 xxx.xxx.0.1
Odpověď na příspěvek uživatele Sardullah z 26.06.2023, 18:12:23

....ošklivé stěně je i motýl, ale do roka a do dne se z toho vyklube pěkný pes....když našeho Keliše prvně viděla jeho venčicí teta, jen spráskla ruce, cože jsem to přinesla, přitom se jí líbí co se psů a koček týká takřka všechno...


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.