Veselé okénko
😉
🤣
😉
😂
Lékařská přísloví
*Jen choď k lékaři, nemoc se už najde ... (vietnamské přísloví)*
*Lékařská věda už tak pokročila, že dnes už člověk jen málokdy zemře bez lékařské pomoci ... (M. Kopecký)*
*Ošetřující lékaři mají vždy pravdu, pokud pacient žije. Až pitva a bezcitný anatom je občas přiskřípne.... (R. Gordon)*
*Jestli se vám nemění choroby, je nejvyšší čas vyměnit lékaře.... (P.G. Cesbron)*
*Kdyby se o chorobách méně mluvilo, byli by lidé zdravější.... (J. Anouilh)*
*Lékařská věda udělala už také závratné pokroky,že prakticky nenajdeme zdravého člověka.... (A. Huxley)*
*Netrpělivý lékař je jako slepé střevo. Je nejen stále podrážděný, ale i zbytečný na svém místě .... (R. Koch)*
*Někdy se zdá, že příroda zasela na lidi pouze krátké choroby, ale lékaři si osvojili umění je prodlužovat .... (M. Proust)*
*Když lékař pojmenuje tvoji chorobu, to neznamená, že ví, co ti je.... (A. Bloch)*
*Každý lékař dokáže vyléčit; přinejmenším z iluzí o medicíně ... (J. Sekera)*
*Doktoři a advokáti, jsou jedna banda. S tím rozdílem, že advokát tě jen oškube, a doktor tě oškube a ještě k tomu zabije .... (A.P. Čechov)*
*Jestli už je operace vykonaná, nikdo nemůže dokázat, že nebyla úplně potřebná. (G.B. Shaw) *
*Člověk je zdravý, když ho pokaždé bolí někde jinde ... (M. Twain)*
*Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a člověk se každý den dozví něco nového ... (Aurelius Augustinus)*
*Lékaři jsou šťastní lidé, protože na jejich úspěchy se dívá slunce a jejich omyly zakrývá zem .... (latinské přísloví) *
*Zdraví jsou jen ti, kteří ještě nevědí, že jsou nemocní ... (D. Radovič)
*Všechny nemoci jsou ze stresu, jen ty pohlavní jsou z potěšení.
Berte život s humorem😄
Když se něco nepovede
Chlap to vyřešil 😂🤧
a tohle nás na starý kolena čeká
Když se jednou manželé Churchillovi procházeli po Londýně, Clementine se na ulici na chvíli zastavila a srdečně si povídala s metařem. Winston se jí po chvíli s lehkou ironií zeptal: "O čem jste si tak dlouho povídali?" Clementine se usmála a odpověděla: "Před mnoha lety byl do mě šíleně zamilovaný." Churchill se pousmál: "Vidíš, vidíš... Kdyby sis ho tehdy vzala, mohla jsi být dnes ženou obyčejného metaře." Clementine mu klidně odpověděla: “Ale kdepak, milý Winstone. Kdybych si ho tehdy vzala, dnes by byl ministerským předsedou on.”
🙂
Brrrrr…. až z toho mně, jako arachnofobikovi, naskočila husí kůže 😵💫😵💫😂
🙂
A nejen jeho…..🤣 .
Nemožu si pomoci, musela jsem 😀 něco hledám a vykoukl na mě tento produkt s kouzelným názvem 😀
Taky mám něco s jídlem…
😊







































