Aktuálně: 1 891 inzerátů281 992 diskuzních příspěvků20 126 uživatelů

Veselé okénko

Zrzavci
Zrzavci 14.05.2026, 17:14:15 xxx:xxx.620f:cacb
»
Odpověď na příspěvek uživatele Repta-A-Repta z 14.05.2026, 17:06:10

🤣

Anonymní (neregistrovaný) 17.05.2026, 16:22:01 xxx.xxx.222.196

Lékařská přísloví

 *Jen choď k lékaři, nemoc se už najde ... (vietnamské přísloví)*

 *Lékařská věda už tak pokročila, že dnes už člověk jen málokdy zemře bez lékařské pomoci ... (M. Kopecký)* 

*Ošetřující lékaři mají vždy pravdu, pokud pacient žije. Až pitva a bezcitný anatom je občas přiskřípne.... (R. Gordon)* 

*Jestli se vám nemění choroby, je nejvyšší čas vyměnit lékaře.... (P.G. Cesbron)*

 *Kdyby se o chorobách méně mluvilo, byli by lidé zdravější.... (J. Anouilh)*

*Lékařská věda udělala už také závratné pokroky,že prakticky nenajdeme zdravého člověka.... (A. Huxley)*

 *Netrpělivý lékař je jako slepé střevo. Je nejen stále podrážděný, ale i zbytečný na svém místě .... (R. Koch)* 

*Někdy se zdá, že příroda zasela na lidi pouze krátké choroby, ale lékaři si osvojili umění je prodlužovat .... (M. Proust)*

 *Když lékař pojmenuje tvoji chorobu, to neznamená, že ví, co ti je.... (A. Bloch)* 

*Každý lékař dokáže vyléčit; přinejmenším z iluzí o medicíně ... (J. Sekera)*

*Doktoři a advokáti, jsou jedna banda. S tím rozdílem, že advokát tě jen oškube, a doktor tě oškube a ještě k tomu zabije .... (A.P. Čechov)*

 *Jestli už je operace vykonaná, nikdo nemůže dokázat, že nebyla úplně potřebná. (G.B. Shaw) *

 *Člověk je zdravý, když ho pokaždé bolí někde jinde ... (M. Twain)*

 *Skleróza je nejkrásnější choroba. Nebolí a člověk se každý den dozví něco nového ... (Aurelius Augustinus)*

*Lékaři jsou šťastní lidé, protože na jejich úspěchy se dívá slunce a jejich omyly zakrývá zem .... (latinské přísloví) *

 *Zdraví jsou jen ti, kteří ještě nevědí, že jsou nemocní ... (D. Radovič)

*Všechny nemoci jsou ze stresu, jen ty pohlavní jsou z potěšení.

Berte život s humorem😄

Ili (neregistrovaný) 17.05.2026, 20:53:18 xxx.xxx.81.143

Když se něco nepovede 

Ugh (neregistrovaný) 19.05.2026, 22:35:44 xxx:xxx.6190:77e0

Chlap to vyřešil 😂🤧

acher (neregistrovaný) 20.05.2026, 09:14:57 xxx.xxx.222.196

a tohle nás na starý kolena čeká

Obrázek
Varaxi
Varaxi 23.05.2026, 18:07:20 xxx.xxx.129.250

Když se jednou manželé Churchillovi procházeli po Londýně, Clementine se na ulici na chvíli zastavila a srdečně si povídala s metařem. Winston se jí po chvíli s lehkou ironií zeptal: "O čem jste si tak dlouho povídali?" Clementine se usmála a odpověděla: "Před mnoha lety byl do mě šíleně zamilovaný." Churchill se pousmál: "Vidíš, vidíš... Kdyby sis ho tehdy vzala, mohla jsi být dnes ženou obyčejného metaře." Clementine mu klidně odpověděla: “Ale kdepak, milý Winstone. Kdybych si ho tehdy vzala, dnes by byl ministerským předsedou on.”

Sardullah
Sardullah 23.05.2026, 21:28:33 xxx.xxx.221.235
»
Odpověď na příspěvek uživatele Repta-A-Repta z 23.05.2026, 19:38:00

Brrrrr…. až z toho mně, jako arachnofobikovi, naskočila husí kůže 😵‍💫😵‍💫😂

Zrzavci
Zrzavci 28.05.2026, 12:41:37 xxx.xxx.226.6

A nejen jeho…..🤣 . 

Nemožu si pomoci, musela jsem 😀 něco hledám a vykoukl na mě tento produkt s kouzelným názvem 😀

Obrázek
Repta-A-Repta
Repta-A-Repta 28.05.2026, 15:09:32 xxx.xxx.250.214
»
Odpověď na příspěvek uživatele Zrzavci z 28.05.2026, 12:41:37

Taky mám něco s jídlem…

😊

Obrázek

Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.