Aktuálně: 4 838 inzerátů175 472 diskuzních příspěvků17 765 uživatelů

Husa v ohrožení

Anonymní (neregistrovaný) 20.07.2023, 09:36:26 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele kometa z 19.07.2023, 15:43:51

No byla. Jako dítě teda a to si to nepamatuju. Je ale pravda, že prostě drůbežárna smrdí hrozně, nedá se to moc asi ani smejt, když tam člověk pracuje - to samý prasečák a jo, ten kozel, to je něco.

No ale myslela jsem si, že jeden kousek a navíc v domácím prostředí opečovávanej smrdět tak nějak hrozivě nebude? Tak překvápko teda. 

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 20.07.2023, 11:48:34 xxx.xxx.226.6

Bylo by supr, kdyby se Drvodelkafialová hecla a narvala to sem. Páč já už jsem muži svému, prací deprivovanému, právě přislíbila, že mu večír vokážu….GUSTIKA!  😀 Že jako miminko byl ňuňůů /neřikala jsem mu teda, že to byl ňuňů smraďoch, abych mu nekazila imáge/ a že dneska je to velkej dvora pán. Tak kdyby k tomu byl i Kačák, tak sem si jistá, že by to muže mého dozajista zcela vyléčilo 😀

Fikovnice
Fikovnice (4366 příspěvků) 21.07.2023, 00:59:13 xxx.xxx.63.231
Zrzavci:

Bylo by supr, kdyby se Drvodelkafialová hecla a narvala to sem. Páč já už jsem muži svému, prací deprivovanému, právě přislíbila, že mu večír vokážu….GUSTIKA!  😀 Že jako miminko byl ňuňůů /neřikala jsem mu teda, že to byl ňuňů smraďoch, abych mu nekazila imáge/ a že dneska je to velkej dvora pán. Tak kdyby k tomu byl i Kačák, tak sem si jistá, že by to muže mého dozajista zcela vyléčilo 😀


Zrzavcová, tak zatím musíme na video s Kačákem vyčkávat. A já se tak těšila!🙂

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 21.07.2023, 07:33:14 xxx.xxx.226.6

Brýtro pani Drvodělková,

zdá se, že kačák nějak nestojí o popularitu a chce zvostat v utajení 😀 😀 

Gustik mého muže pobavil, děkuji převelice. Jak voni to kucí mezi sebou mají, v záběrech vypadá Gustav opravdu jako, že tvrdě velí a Kačákovi moc nepovolí, jsou kámoši, nebo ne?

drvodelkafialova
drvodelkafialova (603 příspěvků) 21.07.2023, 07:39:39 xxx.xxx.230.181

Dobré ráno!

Já neměla vůbec čas. Musela jsem sesbírat okurky, vybírala jsem včely, ty se navíc zlobily protože šla bouřka, tak jsem schytala něco žihadel a pak jsem do ½ třetí ráno vytáčela. Na souboj s počítačem už mi nezbyly síly.🙂

Stejně sem nepřišla na ten fígl, jak ho správně vložit, ale aspoň odkaz, tak snad bude fungovat😄

Tady posílám siestu s Gustíkem 😜

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
kometa
kometa (4273 příspěvků) 21.07.2023, 07:40:38 xxx.xxx.147.163
Zrzavci:

VIVAT KAČÁK LETEC KOSMONAUT!!!

DÍKY, DÍKY! Hnedle večír bude promítání! 😀


Kdysi dřív, ještě na IF, dal někdo video kačáka běžce - aportéra. Prostě dotyčný hodil pantofli, kačer se rozběhl, uchopil do zobáku, přinesl a dožadoval se dalšího hodu! Myslím, že by mu lecjaký majitel psa záviděl.

kometa
kometa (4273 příspěvků) 21.07.2023, 07:43:07 xxx.xxx.147.163
drvodelkafialova:

Dobré ráno!

Já neměla vůbec čas. Musela jsem sesbírat okurky, vybírala jsem včely, ty se navíc zlobily protože šla bouřka, tak jsem schytala něco žihadel a pak jsem do ½ třetí ráno vytáčela. Na souboj s počítačem už mi nezbyly síly.🙂

Stejně sem nepřišla na ten fígl, jak ho správně vložit, ale aspoň odkaz, tak snad bude fungovat😄

Tady posílám siestu s Gustíkem 😜

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Ta poslední fotka… Gustík je ředitel zeměkoule? Neboli Big boss?🙂

drvodelkafialova
drvodelkafialova (603 příspěvků) 21.07.2023, 07:49:24 xxx.xxx.230.181
Zrzavci:

Brýtro pani Drvodělková,

zdá se, že kačák nějak nestojí o popularitu a chce zvostat v utajení 😀 😀 

Gustik mého muže pobavil, děkuji převelice. Jak voni to kucí mezi sebou mají, v záběrech vypadá Gustav opravdu jako, že tvrdě velí a Kačákovi moc nepovolí, jsou kámoši, nebo ne?


Oni se spíš vzájemně tolerují. Kačák má svojí kachničku, ta není ochočená a jen ten mumraj pozoruje schovaná v křoví. Husy jsou čistě býložravci a kachna a IB zvlášť dává přednost hmyzu, takže si vklidu žijí vedle sebe. Kačák je už starší pán, je mu hnedle deset, takže Gustíka nechává vyvádět a vyžírá mu s kačkou granule. Nevadí si a i když po něm Gustík natahuje krk, když nejsme doma chodí s nimi.

Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 21.07.2023, 08:26:07 xxx.xxx.226.6
Odpověď na příspěvek uživatele drvodelkafialova z 21.07.2023, 07:39:39

To je jasný, že jak má člověk zvěřinu a dobytek, tak prostě nestíhá. Mám jen tři čokle a půlku kocóra a večer se taky moc k počítadlu nedostanu. Máte můj obdiv, že včelaříte. My koupili domeček s velkým včelínem, ale ač dneska je v módě, že včelaří, kde kdo, tak přes pobídky okolí do toho nejdeme. Včelín je kousek od domu, máme tři psy, staví se, neměly by holky klid. Vnitřně je to člověku trošku líto, ale člověk musí znát svoje limity. 

Siesta výborná kupte hošikům todle:

https://www.lidl.cz/p/zoofari-bazen-pro-psy-o-120-x-30-cm/p100347383

kucí si zaplovou a na zimu to sbalíte. Naše čokle to mají, je to supr a nás to zachránilo, když nebyla kópelka - rozbalilo se to večer vždycky v kůchni, k dřezový baterii se namontovala hadice na zalívání a člověk měl sprchu ! 👍 Je to výborná věc, nedám na ni dopustit, teď jak se dělá střecha, zachytává nám to vodu, aby to nelilo k baráku. 

je mu hnedle deset, takže Gustíka nechává vyvádět a vyžírá mu s kačkou granule. Nevadí si a i když po něm Gustík natahuje krk, když nejsme doma chodí s nimi.

To je háskýý, to je háský, je to moudrej pán, ten pán Kačák!

Obrázek
Zrzavci
Zrzavci (2879 příspěvků) 21.07.2023, 08:28:19 xxx.xxx.226.6
kometa:

Ta poslední fotka… Gustík je ředitel zeměkoule? Neboli Big boss?🙂


No žejo? Já bych řekla, že jeho rozsah značně přesahuje i přes tu Zeměgulu! Možná celej vesmír, že řídí. a i běh času 😂


Přispět do diskuze
neregistrovaný
Nepřihlášený uživatel
Jméno:
Text příspěvku:
Youtube video:
Vložte odkaz na Youtube video.
Fotografie:
Vkládejte maximálně 20 fotografií ve formátu JPG, PNG nebo GIF. Maximální velikost jedné fotografie je 20 MB.